AASA Polska - weź pożyczkę
Maks. kwota pożyczki: 15000 zł
4.51
na podstawie 568 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Monedo Now
Maks. kwota pożyczki: 20000 zł
4.24
na podstawie 229 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Super Grosz
Maks. kwota pożyczki: 15000 zł
3.88
na podstawie 137 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Karta Kredytowa AXI - skorzystaj z oferty!
Maks. kwota pożyczki: 6000 zł
4
na podstawie 17 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów
Maks. kwota pożyczki: 60000 zł
3.1
na podstawie 39 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Ratado
Maks. kwota pożyczki: 20000 zł
4.43
na podstawie 20 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
hapipozyczki
Maks. kwota pożyczki: 15000 zł
4.06
na podstawie 170 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Wonga
Maks. kwota pożyczki: 10000 zł
4.25
na podstawie 3 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Provident
Maks. kwota pożyczki: 15000 zł
2.71
na podstawie 128 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Ratka.pl - pożyczka online na raty
Maks. kwota pożyczki: 10000 zł
4.78
na podstawie 175 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Profimo
Maks. kwota pożyczki: 2500 zł
5
na podstawie 2 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Łatwa Pożyczka
Maks. kwota pożyczki: 20000 zł
4.92
na podstawie 52 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
As Kredyt
Maks. kwota pożyczki: 15000 zł
4.5
na podstawie 17 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Modna pożyczka na raty
Maks. kwota pożyczki: 5000 zł
5
na podstawie 1 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
PożyczkaOK
Maks. kwota pożyczki: 7000 zł
4.9
na podstawie 67 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Super Kasa
Maks. kwota pożyczki: 15000 zł
4.42
na podstawie 36 opinii
Weź pożyczkę Porównaj

Aasa Polska zwycięża w sierpniowym rankingu pożyczek ratalnych!

Przetasowania na rynku pożyczkowym poskutkowały dużą zmianą w naszym zestawieniu na sierpień. Tym razem pierwsze miejsce zajęło Aasa Polska, wyrzucając tym samym z podium ówczesnego lidera. Tak wysoką lokatę zawdzięcza jasnym warunkom, prostemu wnioskowaniu i wysokiemu stopniu przyznawalności.

Kwoty pożyczek ratalnych dostępnych w Aasa Polska oscylują w granicach 2 000 – 15 000 zł, a czas spłaty zobowiązania wynosi od 36 miesięcy .Co ważne, pożyczkobiorcy mogą dobrać do finansowania Pakiet Korzyści, który zapewnia szybki przelew za darmo bezpośrednio na konto, brak konieczności spłaty udzielonego kapitału przez pierwsze pół roku, zabezpieczenie spłaty pożyczki i możliwość dwukrotnego skorzystania z wakacji kredytowych! Dodatkowo oferta skierowana jest do szerokiego grona konsumentów od 20 do 80. roku życia!

Miejsce drugie dla firmy SuperGrosz

SuperGrosz to zdecydowanie jeden z najlepszych pożyczkodawców rynku finansowego w Polsce. W sierpniu zasłużył na bardzo wysokie drugie miejsce na podium. Dzięki autorskiemu systemowi weryfikacji pożyczkobiorców, Konto X, SuperGrosz jest w stanie weryfikować wnioski w błyskawicznym czasie zaledwie kilku minut.

Dostępne kwoty finansowania obejmują zakres od 1 000 do 10 000 zł, a stali klienci mogą liczyć nawet na 15 000 zł. Pożyczki w SuperGroszu spłaca się w od 4 do 50 miesięcznych ratach. Dużą zaletą tej pożyczki jest możliwość otrzymania środków bez posiadania konta bankowego. Jest to możliwe dzięki czekowi GIRO, czyli kodowi z wiadomości SMS, który po podaniu na poczcie i okazaniu dowodu osobistego pozwala na weryfikację tożsamości i otrzymanie gotówki bezpośrednio do ręki. Wnioskowanie odbywa się zarówno przez internet, jak i telefonicznie.

AxiCard zajmuje trzecią lokatę w naszym zestawieniu

Miejsce trzecie w rankingu na sierpień zajęła AXI Card. Jest to pożyczka ratalna w formie karty płatniczej. To dość nietypowa forma tego typu finansowania. Polega na przyznaniu limitu kredytowego w wysokości do 6 000 zł, który należy co miesiąc spłacać w minimalnej kwocie 15 proc. wykorzystanego zadłużenia.

Warunkiem przyznania karty jest ukończony wiek 21 lat i udokumentowany dochód w wysokości co najmniej 1200 zł miesięcznie. Działanie AXI Card opiera się na zasadzie dla kart kredytowych z tą różnicą, że wydaje ją firma pożyczkowa.

Czwarta i piąta pozycja należy do Smartney i Ratado

Tuż za podium znalazło się Smartney, czyli pożyczka ratalna od grupy Auchan. Smartney przedstawia się jako pożyczka na bankowych warunkach z łatwością wnioskowania jak w typowej firmie pożyczkowej. I faktycznie tak jest, gdyż koszty pożyczki od Smartney należą do najniższych na rynku. Samo wnioskowanie zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a maksymalna kwota i czas finansowania przyjmują rekordowe 60 000 zł oraz 60 miesięcy.

Ratado to nowoczesny serwis pożyczkowy, który zasłużył na piąte miejsce najlepszych pożyczek ratalnych sierpnia. Do skorzystania z propozycji zachęca wysoka maksymalna kwota finansowania, wynosząca aż 20 000 zł i elastyczny czas spłaty, który wynosi od 2 do 48 miesięcy. Najważniejszą zaletą Ratado jest to, że firma agreguje najlepsze produkty dzięki działaniu algorytmów sztucznej inteligencji. Pozwala to na uzyskanie oferty dopasowanej do naszych potrzeb i możliwości bez konieczności żmudnego przedzierania się przez kolejne oferty pożyczkowe i składania wniosków w wielu miejscach jednocześnie. Umowa podpisywana jest w bezpieczny sposób przez kuriera.

Pożyczka ratalna, a może chwilówka lub kredyt gotówkowy?

Ostatnie miesiące mogą wskazywać na powolną stabilizację rynku finansowego. Kryzysowy okres przyczynił się jednak do dużych przetasowań, jeśli chodzi o oferty kredytów bankowych i pożyczek. Dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne propozycje także tych produktów finansowych. Dla osób poszukujących pożyczek na krótszy czas co miesiąc przygotowujemy ranking chwilówek.

Natomiast osoby, którym nie wystarczają kwoty i czas spłaty oferowane przez instytucje bankowe, powinny przemyśleć wzięcie kredytu bankowego. Można je dostać na wyższe kwoty i dłuższy czas, choć wnioskowanie o duże sumy jest nieco trudniejsz od wniosku w firmie pożyczkowej. Zainteresowanych ofertą banków zapraszamy do przejrzenia sierpniowego rankingu kredytów gotówkowych.

Wyniki ostatnich analiz rynku pożyczkowego nie wskazały wyraźnego odbicia, jeśli chodzi o aktywność tego sektora finansowego. Pocieszeniem jest fakt, iż sytuacja jest zdecydowanie lepsza od tej z marca i kwietnia. Co więcej, obniżenie kosztów pożyczek poskutkowało bardziej atrakcyjnymi ofertami finansowań ratalnych, z których warto skorzystać zwłaszcza, że sezon wakacyjny trwa w pełni. – komentuje Kamil Dębski, ekspert pozyczkaportal.pl