Aasa Polska zwycięzcą rankingu pożyczek na raty!

AASA Polska otrzymuje pierwsze miejscu w rankingu! Czym wyróżnia się oferta tej firmy? Przede wszystkim Pakietem Korzyści i profesjonalnym podejściem do klientów. Standardowo pożyczkę można zaciągnąć na kwotę od 1000 do 25 000 zł i okres 36 miesięcy.

AASA oferuje również atrakcyjne pakiety korzyści. Co możemy dostać w zamian? Pożyczka premium poza dofinansowaniem gwarantuje nam dostęp do pakietu językowego z dostępem do internetowej platformy kursanta oraz pakiet SIM z nielimitowanymi rozmowami, oraz wiadomościami SMS i MMS, jak i 10GB internetu. Z pożyczką Gold nie nauczysz się obcego języka, za to otrzymasz pakiet medyczny z usługami laboratoryjnymi i stomatologicznymi.

SuperGrosz na drugim miejscu w rankingu pożyczek na raty!

Firma SuperGrosz zdobywa drugie miejsce w rankingu pożyczek ratalnych! Wszystko za sprawą rozbudowanej oferty pożyczkodawcy, który umożliwia podjęcie szybkiej pożyczki ratalnej na kwotę od 1000 do 15 000 zł, na okres od 4 do 50 miesięcy. Pierwsza pożyczka to szansa nawet na 12 500 zł — niewielu pożyczkodawców udziela tak dużych sum nowym klientom.

Dodatkowo wnioskując o pożyczkę w Super Grosz, można skorzystać z różnych Pakietów Medycznych, dzięki którym zadbamy o swoje zdrowie. Wykupując pakiet medyczny zyskamy: dostęp do lekarzy 20 specjalizacji, brak kolejek i długiego czekania na przyjęcie, e-recepty, e-zwolnienia i e-skierowania, badania laboratoryjne oraz badania przeciwciał SARS-CoV-2. Koszt pakietu medycznego zostanie rozłożony na raty, doliczone do kosztów pożyczki.

Trzecie miejsce rankingu w czerwcu zajmuje RataPro!

Trzecią pozycję w rankingu osiągnęła RataPro! Ten pośrednik pożyczkowy umożliwia uzyskanie od 1000 do nawet 60 000 zł na okres do 48 miesięcy. O serwisie można myśleć jak o pośredniku, który przedstawi naszą sprawę licznym pożyczkodawcom, szukając dla nas najlepszych warunków umowy. W ten sposób nie tworzymy ryzyka dla naszej zdolności kredytowej, jakie wynika ze składania wniosku u wielu różnych firm pożyczkowych.

Aby skorzystać z oferty wystarczy być osobą pełnoletnią zamieszkałą w Polsce z ważnym dowodem osobistym. RataPro nie sprawdza naszej zdolności kredytowej, choć może ona mieć znaczenie dla potencjalnych pożyczkodawców z którymi współpracuje serwis.

Opena zajmuje czwarte miejsce w rankingu pożyczek na raty!

Opena zdobywa czwarte miejsce w rankingu na czerwiec 2024 roku! Jest to dobrze znana firma pożyczkowa oferująca nawet 20 000 zł z kilkuletnim czasem spłaty. Tysiące zadowolonych klientów i rozbudowana oferta zyskują uznanie ekspertów! Ofertę cechuje szybki proces wnioskowania, elastyczność oferty oraz wygodny system podpisywania umowy SMS-em, dzięki czemu możemy sięgnąć po wsparcie niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.

Możesz tu otrzymać pożyczkę ratalną online na kwotę od 1 000 do 20 000 zł, z terminem spłaty od 42 do 48 miesięcy. Gwarancja długiego czasu spłaty zapewnia nam naprawdę niskie miesięczne raty. W ten sposób Opena zwraca na siebie naszą uwagę. Koniec ze składaniem wniosków w niepewności, czy miesięczne spłaty pogodzimy z naszą wypłatą.

Piąte miejsce należy do KredytOK!

KredytOK! nie bez powodu jest jednym z najpopularniejszych serwisów pożyczkowych, funkcjonującym już od 25 lat. Firma oferuje od 1 000 do aż 12 000 zł w ramach pożyczki na raty. Jednocześnie KredytOK! gwarantuje nam czas spłaty w 6, 11, 18, 24, 30, lub 36 ratach.

Do skorzystania z oferty wystarczy wybrać jej warunki i złożyć wniosek internetowy. Całość jest prosta i wyjątkowo przejrzysta. Pełny formularz pożyczkowy zobaczymy od razu po wejściu na stronę, bez nagłych niespodzianek. Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w KredytOK! również nie stanowią problemów: wystarczy być w wieku między 21 a 70 lat, mieć polskie obywatelstwo, oraz otrzymywać stały dochód z dowolnego źródła.

Pożyczki w KredytOK! udzielane są na dowolny cel, choć klienci mogą liczyć na specjalne warunki, jeżeli interesuje ich konsolidacja zobowiązań z innych serwisów. KredytOK! organizuje również regularne promocje, które zwiększają atrakcyjność jego oferty.

Pożyczka ratalna, a może chwilówka lub kredyt gotówkowy?

Ostatnie miesiące mogą wskazywać na powolną stabilizację rynku finansowego. Okres pandemii przyczynił się do dużych zmian, jeśli chodzi o oferty kredytów bankowych i pożyczek. Dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne propozycje także tych produktów finansowych. Dla osób poszukujących pożyczek na krótszy czas co miesiąc przygotowujemy ranking chwilówek.

Natomiast osoby, którym nie wystarczają kwoty i czas spłaty oferowane przez instytucje pozabankowe, powinny przemyśleć podjęcie kredytu bankowego. Można je dostać na wyższe kwoty i dłuższy okres spłaty, choć wnioskowanie o duże sumy jest nieco trudniejsze od wniosku w firmie pożyczkowej. Zainteresowanych ofertą banków zapraszamy do przejrzenia rankingu kredytów gotówkowych.

Pożyczki na raty online to najbardziej elastyczna forma kredytowania dostępna na rynku pozabankowym. Można je zaciągnąć zarówno na kwotę kilku i kilkunastu tysięcy złotych. Co ważne, pieniądze otrzymamy na konto nawet w 15 minut, bez zbędnych formalności i bez konieczności wychodzenia z domu! Te zalety, sprawiają, że wiele z ofert przedstawionych w rankingu, może śmiało konkurować z kredytami bankowymi.

– komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl