Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów
Maks. kwota pożyczki: 60000 zł
3.1
na podstawie 38 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Super Grosz
Maks. kwota pożyczki: 15000 zł
3.88
na podstawie 136 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Karta Kredytowa AXI - skorzystaj z oferty!
Maks. kwota pożyczki: 6000 zł
4
na podstawie 16 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Ratado
Maks. kwota pożyczki: 20000 zł
4.43
na podstawie 20 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Wonga
Maks. kwota pożyczki: 10000 zł
4.25
na podstawie 3 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Ratka.pl - pożyczka online na raty
Maks. kwota pożyczki: 10000 zł
4.78
na podstawie 175 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Łatwa Pożyczka
Maks. kwota pożyczki: 20000 zł
4.92
na podstawie 52 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
As Kredyt
Maks. kwota pożyczki: 15000 zł
4.5
na podstawie 17 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Modna pożyczka na raty
Maks. kwota pożyczki: 5000 zł
5
na podstawie 1 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
PożyczkaOK
Maks. kwota pożyczki: 7000 zł
4.9
na podstawie 67 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Super Kasa
Maks. kwota pożyczki: 15000 zł
4.42
na podstawie 36 opinii
Weź pożyczkę Porównaj

Monedo Now zwycięża w lipcowym rankingu pożyczek ratalnych!

Monedo Now od dawna notował bardzo wysokie lokaty w naszych rankingach, jednak dopiero czas kryzysu przyniósł tej pożyczce upragnione zwycięstwo. Monedo Now zawdzięcza swoją lokatę prostocie wnioskowania, jasnym warunkom oraz utrzymaniu wysokiego wskaźnika przyznawalności.

Kwoty pożyczek dostępnych w Monedo Now oscylują w granicach 1 500 – 20 000 zł, a czas spłaty zobowiązania wynosi od 6 do 48 miesięcy. Do ubiegania się o dodatkowe środki wystarczy mieć ukończone 18 lat, dowód osobisty, telefon komórkowy i konto w banku. Złożenie wniosku jest tu rekordowo proste i zajmuje zaledwie 5 minut. Olbrzymią zaletą Monedo Now jest też procedowanie wniosków i wypłata pożyczek przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Wypłata jest realizowana natychmiast do aż 20 najpopularniejszych polskich banków!

Miejsce drugie dla firmy SuperGrosz

SuperGrosz to zdecydowanie jedna z najlepszych pożyczkodawców w Polsce. W czerwcu zasłużył na bardzo wysoką, drugą lokatę. Dzięki autorskiemu systemowi weryfikacji pożyczkobiorców, Konto X, SuperGrosz jest w stanie weryfikować wnioski w błyskawicznym czasie zaledwie kilku minut.

Dostępne kwoty finansowania obejmują zakres od 1 000 do 10 000 zł, a stali klienci mogą liczyć nawet na 15 000 zł. Pożyczki w SuperGroszu spłaca się w od 4 do 50 miesięcznych ratach. Dużą zaletą tej pożyczki jest możliwość otrzymania środków bez posiadania konta bankowego. Jest to możliwe dzięki czekowi GIRO, czyli kodowi z wiadomości SMS, który po podaniu na poczcie i okazaniu dowodu osobistego pozwala na weryfikację tożsamości i otrzymanie gotówki bezpośrednio do ręki. O pożyczkę w tym miejscu można wnioskować nie tylko online, ale również przez telefon.

Ratado zajmuje trzecią lokatę w naszym zestawieniu

Ratado jest innowacyjnym serwisem pożyczkowym, który zasłużył na miejsce w pierwszej trójce najlepszych pożyczek ratalnych. Do wzięcia pożyczki zachęca wysoka kwota finansowania, wynosząca aż 20 000 zł i elastyczny czas spłaty, który wynosi od 2 do 48 miesięcy. Najważniejszą zaletą Ratado jest to, że nie jest to pożyczkodawca, tylko pośrednik pożyczkowy. Pozwala to na uzyskanie oferty dopasowanej do naszych potrzeb i możliwości bez konieczności żmudnego przedzierania się przez kolejne oferty pożyczkowe i składania wniosków w wielu miejscach jednocześnie.

Minimalne wymagania serwisu wobec pożyczkobiorców to wiek co najmniej 20 lat, stałe źródło dochodów, polskie obywatelstwo oraz stały adres zamieszkania. Umowę pożyczki z Ratado podpisuje się w bardzo bezpieczny sposób, a mianowicie za pośrednictwem kuriera. Dzięki temu otrzymujemy papierową wersję umowy pożyczki bezpośrednio do ręki.

Czwarta i piąta pozycja należy do Smartney i AXI Card

Miejsce tuż za podium zajął Smartney, czyli pożyczka ratalna od grupy Auchan. Smartney przedstawia się jako pożyczka na bankowych warunkach z łatwością wnioskowania jak w typowej firmie pożyczkowej. I faktycznie tak jest, gdyż koszty pożyczki od Smartney należą do najniższych na rynku. Proces wnioskowania zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a maksymalna kwota i czas finansowania przyjmują rekordowe 60 000 zł oraz 60 miesięcy.

Kolejne miejsce na liście najlepszych pożyczek ratalnych zajęła AXI Card. Jest to pożyczka ratalna w formie karty płatniczej. To dość nietypowa forma pożyczki ratalnej. Polega na przyznaniu limitu kredytowego w wysokości do 6 000 zł, który należy co miesiąc spłacać w minimalnej kwocie 15 proc. wykorzystanego zadłużenia. Warunkiem przyznania karty jest ukończony wiek 21 lat i udokumentowany dochód w wysokości co najmniej 1200 zł miesięcznie. AXI Card działa więc nieco jak karta kredytowa, tyle, że jest wydawana przez instytucję pożyczkową.

Pożyczka ratalna, a może chwilówka lub kredyt gotówkowy?

Ostatnie miesiące są okresem dużych przetasowań na rynku pożyczkowym i rynku kredytów bankowych. Dlatego rozsądnie jest śledzić również ofertę i tych form finansowania. Dla osób poszukujących pożyczek na krótszy czas co miesiąc przygotowujemy ranking chwilówek.

Natomiast osoby, którym nie wystarczają kwoty i czas spłaty oferowane przez instytucje bankowe powinny zainteresować się kredytami bankowymi. Można je dostać na wyższe kwoty i dłuższy czas, ale wnioskowanie o wysokie kwoty jest nieco trudniejsz od wniosku w firmie pożyczkowej. Zainteresowanych ofertą banków zapraszamy do przejrzenia lipcowego rankingu kredytów gotówkowych.

Firmy pożyczkowe mimo wprowadzonej ustawy obniżającej koszty pożyczek w związku z epidemią koronawirusa, cały czas rywalizują o zaufanie klientów i proponują im oferty dostosowane do ich potrzeb. Zachęcam do przeanalizowania lipcowego rankingu pożyczek ratalnych, w którym znajdują się propozycje pożyczkowe cieszące się dużym zainteresowaniem wśród pożyczkobiorców.