Aasa Polska zwycięzcą rankingu pożyczek na raty!

AASA Polska otrzymuje pierwsze miejscu w rankingu! Czym wyróżnia się oferta tej firmy? Przede wszystkim Pakietem Korzyści i profesjonalnym podejściem do klientów. Standardowo pożyczkę można zaciągnąć na kwotę od 1000 do 25 000 zł i okres 36 miesięcy. AASA oferuje również atrakcyjny pakiet korzyści. Po ostatnich zmianach nie wpływa on na dostępne dla nas sumy, możemy więc cieszyć się z dodatkowych bonusów oraz maksymalnej dostępnej w ofercie kwoty.

Co oferuje Pakiet Korzyści? Dzięki niemu zyskujemy szybki, darmowy przelew pożyczki na konto, ubezpieczenie życia i zdrowia, oraz wakacje od spłaty! AASA to odpowiedzialna firma o skandynawskich korzeniach, która działa na polskim rynku już od 2012 roku. W swojej działalności kieruje się zasadami transparentności i bezpieczeństwa.

SuperGrosz na drugim miejscu w rankingu pożyczek raty!

Firma SuperGrosz zdobywa drugie miejsce w rankingu pożyczek ratalnych! Wszystko za sprawą rozbudowanej oferty pożyczkodawcy, który umożliwia podjęcie szybkiej pożyczki ratalnej na kwotę od 1000 do 15 000 zł, na okres od 4 do 50 miesięcy. Pierwsza pożyczka to szansa nawet na 12 500 zł — niewielu pożyczkodawców udziela tak dużych sum nowym klientom.

Dodatkowo wnioskując o pożyczkę w Super Grosz, można skorzystać z różnych Pakietów Medycznych, dzięki którym zadbamy o swoje zdrowie. Wykupując pakiet medyczny, zyskamy: dostęp do lekarzy 20 specjalizacji, brak kolejek i długiego czekania na przyjęcie, e-recepty, e-zwolnienia i e-skierowania, badania laboratoryjne oraz badania przeciwciał SARS-CoV-2. Koszt pakietu medycznego zostanie rozłożony na raty, doliczone do kosztów pożyczki.

Trzecie miejsce rankingu w grudniu zajmuje Bocian Pożyczki

Bocian zajmuje trzecie miejsce w rankingu na grudzień 2022! Nie bez przyczyny, gdyż jest to jedna z najbardziej znanych firm pożyczkowych funkcjonujących w Polsce. Bocian to firma będąca z nami od lat, która wciąż funkcjonuje na tradycyjnym modelu pożyczek mieszkaniowych. Składając wniosek o pożyczkę w Bocian nie będziesz zdany na łaskę zautomatyzowanego systemu. Zamiast tego, przyjdzie do ciebie doradca firmy, z którym przedyskutujesz warunki oferty i podpiszesz potencjalną umowę.

Bocian Pożyczki to szansa na nawet 5 000 zł. Jedyne wymagania to pełnoletność oraz ważny dowód osobisty. Raty spłacane są tygodniowo, przez okres nawet 26 miesięcy. Spłacisz je osobiście podczas wizyty agenta firmy lub poprzez przelew internetowy.

Ratka zajmuje czwarte miejsce w rankingu pożyczek na raty!

Tuż za podium, czwartą najlepszą usługą pożyczkową w tym miesiącu jest Ratka.pl! Firma proponuje pożyczki na kwotę od 500 do 150 000 zł. Wniosek o pożyczkę w serwisie wypełnisz w całości bez wychodzenia z domu. Usługę cechuje przede wszystkim fakt, że Ratka.pl nie zwraca uwagi na historię kredytową! Pożyczkę w serwisie może dostać każdy, kogo stać na spłatę nowego zobowiązania!

Piąte miejsce należy do TAKTO Finanse

Firma TAKTO Finanse awansuje na piątą pozycję naszego rankingu pożyczek na raty online. Co wyróżnia ofertę tego pożyczkodawcy? Przede wszystkim jest to elastyczna pożyczka ratalna dostępna na kwotę od 1000 do 12 000 zł, której spłatę można rozłożyć na okres od 6 do 40 miesięcy. Co ważne, można tu zaciągnąć aż dwie pożyczki! Złóż wniosek w TAKTO Finanse i zobacz, jak proste jest uzyskanie dodatkowej gotówki!

TAKTO docenia współpracę z rzetelnymi klientami. Osoby, które posiadają pozytywną historię spłacania pożyczek, bez problemu uzyskają wakacje od spłaty. Ponadto rata pożyczki będzie zdecydowanie niższa! Sprawdź wszystkie korzyści pożyczki TAKTO Finanse i ciesz się potrzebną gotówką!

Pożyczka ratalna, a może chwilówka lub kredyt gotówkowy?

Ostatnie miesiące mogą wskazywać na powolną stabilizację rynku finansowego. Okres pandemii przyczynił się do dużych zmian, jeśli chodzi o oferty kredytów bankowych i pożyczek. Dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne propozycje także tych produktów finansowych. Dla osób poszukujących pożyczek na krótszy czas co miesiąc przygotowujemy ranking chwilówek.

Natomiast osoby, którym nie wystarczają kwoty i czas spłaty oferowane przez instytucje pozabankowe, powinny przemyśleć podjęcie kredytu bankowego. Można je dostać na wyższe kwoty i dłuższy okres spłaty, choć wnioskowanie o duże sumy jest nieco trudniejsze od wniosku w firmie pożyczkowej. Zainteresowanych ofertą banków zapraszamy do przejrzenia rankingu kredytów gotówkowych.

Pożyczki na raty online to najbardziej elastyczna forma kredytowania dostępna na rynku pozabankowym. Można je zaciągnąć zarówno na kwotę kilku i kilkunastu tysięcy złotych. Co ważne, pieniądze otrzymamy na konto nawet w 15 minut, bez zbędnych formalności i bez konieczności wychodzenia z domu! Te zalety, sprawiają, że wiele z ofert przedstawionych w rankingu, może śmiało konkurować z kredytami bankowymi.

– komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl