Aasa Polska zwycięzcą rankingu pożyczek na raty!

AASA Polska otrzymuje pierwsze miejscu w rankingu! Czym wyróżnia się oferta tej firmy? Przede wszystkim Pakietem Korzyści i profesjonalnym podejściem do klientów. Standardowo pożyczkę można zaciągnąć na kwotę od 1000 do 25 000 zł i okres 36 miesięcy.

AASA oferuje również atrakcyjne pakiety korzyści. Co możemy dostać w zamian? Pożyczka premium poza dofinansowaniem gwarantuje nam dostęp do pakietu językowego z dostępem do internetowej platformy kursanta oraz pakiet SIM z nielimitowanymi rozmowami, oraz wiadomościami SMS i MMS, jak i 10GB internetu. Z pożyczką Gold nie nauczysz się obcego języka, za to otrzymasz pakiet medyczny z usługami laboratoryjnymi i stomatologicznymi.

SuperGrosz na drugim miejscu w rankingu pożyczek na raty!

Firma SuperGrosz zdobywa drugie miejsce w rankingu pożyczek ratalnych! Wszystko za sprawą rozbudowanej oferty pożyczkodawcy, który umożliwia podjęcie szybkiej pożyczki ratalnej na kwotę od 1000 do 15 000 zł, na okres od 4 do 50 miesięcy. Pierwsza pożyczka to szansa nawet na 12 500 zł — niewielu pożyczkodawców udziela tak dużych sum nowym klientom.

Dodatkowo wnioskując o pożyczkę w Super Grosz, można skorzystać z różnych Pakietów Medycznych, dzięki którym zadbamy o swoje zdrowie. Wykupując pakiet medyczny zyskamy: dostęp do lekarzy 20 specjalizacji, brak kolejek i długiego czekania na przyjęcie, e-recepty, e-zwolnienia i e-skierowania, badania laboratoryjne oraz badania przeciwciał SARS-CoV-2. Koszt pakietu medycznego zostanie rozłożony na raty, doliczone do kosztów pożyczki.

Trzecie miejsce rankingu w wrześniu zajmuje RataPro!

Trzecią pozycję w rankingu osiągnęła RataPro! Ten pośrednik pożyczkowy umożliwia uzyskanie od 1000 do nawet 60 000 zł na okres do 48 miesięcy. O serwisie można myśleć jak o pośredniku, który przedstawi naszą sprawę licznym pożyczkodawcom, szukając dla nas najlepszych warunków umowy. W ten sposób nie tworzymy ryzyka dla naszej zdolności kredytowej, jakie wynika ze składania wniosku u wielu różnych firm pożyczkowych.

Aby skorzystać z oferty wystarczy być osobą pełnoletnią zamieszkałą w Polsce z ważnym dowodem osobistym. RataPro nie sprawdza naszej zdolności kredytowej, choć może ona mieć znaczenie dla potencjalnych pożyczkodawców z którymi współpracuje serwis.

Provident zajmuje czwarte miejsce w rankingu pożyczek na raty!

Provident zdobywa czwarte miejsce w rankingu na wrzesień 2023 roku! Nie bez przyczyny, gdyż jest to jedna z najbardziej znanych firm pożyczkowych funkcjonujących w Polsce. Tysiące zadowolonych klientów i rozbudowana oferta zyskują uznanie ekspertów! Mamy tu do wyboru dwa produkty ratalne dostępne online: Pożyczkę Samoobsługową Pro oraz Pożyczkę Wynajmowaną.

Możesz tu ubiegać się o pożyczkę ratalną online, na kwotę od 500 do 20 000 zł, z terminem spłaty od 5 do 48 miesięcy. Szczególnie dobrze prezentują się warunki Pożyczki Samoobsługowej PRO, która w połączeniu z profesjonalną opieką klienta zapewniła Provident pierwszą pozycję w najnowszym rankingu.

Piąte miejsce należy do Smartney!

Smartney nie bez powodu jest jednym z najpopularniejszych serwisów pożyczkowych. Firma oferuje od 2 000 do aż 60 000 zł w ramach pożyczki na raty. Czas spłaty w przedziale od 6 do 96 miesięcy umożliwia łatwą spłatę zobowiązania, niezależnie od kwoty, na jaką się zdecydowaliśmy.

Do skorzystania z oferty wystarczy wybrać jej warunki i złożyć wniosek internetowy. Całość jest prosta i wyjątkowo przejrzysta, z jasno zaprezentowanymi kosztami. Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Smartney również nie stanowią problemów: wystarczy być w wieku między 23 a 70 lat, mieć polskie obywatelstwo, oraz otrzymywać stały dochód z dowolnego źródła.

Pożyczki w Smartney udzielane są na dowolny cel, choć klienci mogą liczyć na specjalne warunki, jeżeli interesuje ich konsolidacja zobowiązań z innych serwisów. Smartney organizuje również regularne promocje, które zwiększają atrakcyjność jego oferty.

Pożyczka ratalna, a może chwilówka lub kredyt gotówkowy?

Ostatnie miesiące mogą wskazywać na powolną stabilizację rynku finansowego. Okres pandemii przyczynił się do dużych zmian, jeśli chodzi o oferty kredytów bankowych i pożyczek. Dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne propozycje także tych produktów finansowych. Dla osób poszukujących pożyczek na krótszy czas co miesiąc przygotowujemy ranking chwilówek.

Natomiast osoby, którym nie wystarczają kwoty i czas spłaty oferowane przez instytucje pozabankowe, powinny przemyśleć podjęcie kredytu bankowego. Można je dostać na wyższe kwoty i dłuższy okres spłaty, choć wnioskowanie o duże sumy jest nieco trudniejsze od wniosku w firmie pożyczkowej. Zainteresowanych ofertą banków zapraszamy do przejrzenia rankingu kredytów gotówkowych.

Pożyczki na raty online to najbardziej elastyczna forma kredytowania dostępna na rynku pozabankowym. Można je zaciągnąć zarówno na kwotę kilku i kilkunastu tysięcy złotych. Co ważne, pieniądze otrzymamy na konto nawet w 15 minut, bez zbędnych formalności i bez konieczności wychodzenia z domu! Te zalety, sprawiają, że wiele z ofert przedstawionych w rankingu, może śmiało konkurować z kredytami bankowymi.

– komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl