Provident zwycięzcą rankingu pożyczek na raty!

Provident pozostaje na pierwszym miejscu w rankingu w sierpniu 2022! Nie bez przyczyny, gdyż jest to jedna z najbardziej znanych firm pożyczkowych funkcjonujących w Polsce. Tysiące zadowolonych klientów i rozbudowana oferta zyskują uznanie ekspertów! Mamy tu do wyboru dwa produkty ratalne dostępne online: Pożyczkę Samoobsługową Pro oraz Pożyczkę Wynajmowaną.

Możesz tu ubiegać się o pożyczkę ratalną online, na kwotę od 500 do 20 000 zł, z terminem spłaty od 3 do 48 miesięcy. Szczególnie dobrze prezentują się warunki Pożyczki Samoobsługowej PRO, która w połączeniu z profesjonalną opieką klienta zapewniła Provident pierwszą pozycję w najnowszym rankingu.

HapiPożyczki awansują na drugie miejsce!

Hapipożyczki zajmuje drugie miejsce w rankingu pożyczek na raty! Co zapewniło tak wysoką pozycję w zestawieniu? Przede wszystkim atrakcyjne i elastyczne warunki finansowania. U tego pożyczkodawcy możemy wybierać pomiędzy pożyczką długoterminową a pożyczką ratalną. Pożyczka długoterminowa to produkt dostępny dla nowych klientów — koszty przy pierwszej pożyczce są znacznie niższe. Oba produkty są dostępne na maksymalną kwotę 15 000 zł, z okresem spłaty wynoszącym od 12 do 36 miesięcy.

Co ważne, Hapi Pożyczki stawia na indywidualne podejście do klienta. Z tego powodu szanse na otrzymanie finansowania mają również osoby, które już posiadają aktywne zobowiązania finansowe, pod warunkiem, że spłacają je bez opóźnień. Klienci Hapi dodatkowo doceniają możliwość bezpłatnej zmiany terminu spłaty oraz darmowych wakacji kredytowych. Na uwagę zasługują również Hapiusługi — za małą opłatą możesz skorzystać z rozmaitych usług dodatkowych. Za 10 zł miesięcznie będziemy pewni spłaty pożyczki w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń, a za 1 zł dziennie zyskamy dostęp do konsultacji i badań lekarskich.

Super Grosz zajmuje trzecie miejsce w rankingu pożyczek na raty!

Firma Super Grosz zdobywa trzecie miejsce w rankingu pożyczek ratalnych! Wszystko za sprawą rozbudowanej oferty pożyczkodawcy, który umożliwia podjęcie szybkiej pożyczki ratalnej na kwotę od 1000 do 15 000 zł, na okres od 4 do 50 miesięcy. Pierwsza pożyczka to szansa nawet na 12 500 zł — niewielu pożyczkodawców udziela tak dużych sum nowym klientom.

Dodatkowo wnioskując o pożyczkę w Super Grosz, można skorzystać z różnych Pakietów Medycznych, dzięki którym zadbamy o swoje zdrowie. Wykupując pakiet medyczny, zyskamy: dostęp do lekarzy 20 specjalizacji, brak kolejek i długiego czekania na przyjęcie, e-recepty, e-zwolnienia i e-skierowania, badania laboratoryjne oraz badania przeciwciał SARS-CoV-2. Koszt pakietu medycznego zostanie rozłożony na raty, doliczone do kosztów pożyczki.

Czwarte miejsce rankingu w sierpniu 2022 zajmuje AASA Polska

AASA Polska otrzymuje czwarte miejscu w rankingu! Czym wyróżnia się oferta tej firmy? Przede wszystkim Pakietem Korzyści i profesjonalnym podejściem do klientów. Standardowo pożyczkę można zaciągnąć na kwotę od 1000 do 15 000 zł i okres 36 miesięcy. Przy wybraniu opcji z pakietem korzyści zakres pożyczki zmniejsza się do kwot od 1000 do 7 100 zł.

Co oferuje Pakiet Korzyści? Dzięki niemu zyskujemy szybki, darmowy przelew pożyczki na konto, ubezpieczenie życia i zdrowia, oraz wakacje od spłaty! AASA to odpowiedzialna firma o skandynawskich korzeniach, która działa na polskim rynku już od 2012 roku. W swojej działalności kieruje się zasadami transparentności i bezpieczeństwa.

Piąte miejsce należy do TAKTO Finanse

Firma TAKTO Finanse awansuje na piątą pozycję naszego rankingu pożyczek na raty online. Co wyróżnia ofertę tego pożyczkodawcy? Przede wszystkim jest to elastyczna pożyczka ratalna dostępna na kwotę od 1000 do 10 000 zł, której spłatę można rozłożyć na okres od 6 do 40 miesięcy. Co ważne, można tu zaciągnąć aż dwie pożyczki! Złóż wniosek w TAKTO Finanse i zobacz, jak proste jest uzyskanie dodatkowej gotówki!

TAKTO docenia współpracę z rzetelnymi klientami. Osoby, które posiadają pozytywną historię spłacania pożyczek, bez problemu uzyskają wakacje od spłaty. Ponadto rata pożyczki będzie zdecydowanie niższa! Sprawdź wszystkie korzyści pożyczki TAKTO Finanse i ciesz się potrzebną gotówką!

Pożyczka ratalna, a może chwilówka lub kredyt gotówkowy?

Ostatnie miesiące mogą wskazywać na powolną stabilizację rynku finansowego. Okres pandemii przyczynił się do dużych zmian, jeśli chodzi o oferty kredytów bankowych i pożyczek. Dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne propozycje także tych produktów finansowych. Dla osób poszukujących pożyczek na krótszy czas co miesiąc przygotowujemy ranking chwilówek.

Natomiast osoby, którym nie wystarczają kwoty i czas spłaty oferowane przez instytucje pozabankowe, powinny przemyśleć podjęcie kredytu bankowego. Można je dostać na wyższe kwoty i dłuższy okres spłaty, choć wnioskowanie o duże sumy jest nieco trudniejsze od wniosku w firmie pożyczkowej. Zainteresowanych ofertą banków zapraszamy do przejrzenia rankingu kredytów gotówkowych.

Pożyczki na raty online to najbardziej elastyczna forma kredytowania dostępna na rynku pozabankowym. Można je zaciągnąć zarówno na kwotę kilku i kilkunastu tysięcy złotych. Co ważne, pieniądze otrzymamy na konto nawet w 15 minut, bez zbędnych formalności i bez konieczności wychodzenia z domu! Te zalety, sprawiają, że wiele z ofert przedstawionych w rankingu, może śmiało konkurować z kredytami bankowymi.

komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl