Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń – jaki bank udziela największej kwoty?

Zastanawiasz się, w jakim banku uzyskasz największy kredyt gotówkowy bez zaświadczeń? Koniecznie zapoznaj się z poniższą tabelą, w której znajdują się maksymalne kwoty kredytów od banków, które cieszą się dużym zainteresowaniem na naszym rynku. Sprawdź i wybierz ofertę, która sprosta twoim potrzebom!

Bank Weź kredyt Min./maks. kwota
ING Bank Śląski Weź kredyt od 1000 do 160 000 zł
T-Mobile Usługi Bankowe Weź kredyt od 500 do 200 000 zł
Citi Handlowy Weź kredyt od 1000 do 150 000 zł
PKO BP Weź kredyt od 1000 do 120 000 zł
Nest Bank Weź kredyt od 1000 do 50 000 zł
Getin Bank Weź kredyt od 1000 do 100 000 zł
Alior Bank Weź kredyt od 500 do 150 000 zł
Bank Pekao Weź kredyt od 1000 do 150 000 zł
Santander Bank Polska Weź kredyt od 1000 do 300 000 zł
BNP Paribas Weź kredyt od 1000 do 200 000 zł

W dalszej części artykułu przedstawiliśmy więcej szczegółów dotyczących tych ofert, które naszym zdaniem w dużym stopniu się wyróżniają.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń – czy banki udzielają kredytu bez zaświadczeń?

Polacy żyją na kredyt. Badania Związku Banków Polskich potwierdzają te słowa: już ponad połowa ankietowanych mieszkańców naszego kraju pożyczyła pieniądze. Aktualnie posiadamy ponad 27,3 mln umów kredytowych na kredyty gotówkowe, pożyczki i inne produkty bankowe. Staramy się być odpowiedzialni, dlatego czytamy treść umów, a swoje decyzje opieramy na rankingach produktów finansowych, w tym na rankingu kredytów gotówkowych.

Lubimy pożyczać szybko i wygodnie, bez dokumentów i zbędnych formalności. Czy banki oferują kredyt gotówkowy bez zaświadczeń? Tak! Szybki kredyt jest możliwy!
Do tej pory proste pożyczanie kojarzyło nam się z ofertami pożyczek online. Teraz również w bankach można wnioskować o szybką gotówkę bez zaświadczeń. W którym banku możemy złożyć wniosek o kredyt bez zaświadczeń? Zaraz się przekonamy!

7 ofert kredytu bez zaświadczeń o dochodach

Zaletą szybkich kredytów bez zaświadczeń jest możliwość otrzymania pieniędzy nawet tego samego dnia. Wniosek o taki kredyt złożymy wyłącznie przez internet. Nie będą wymagane żadne formalności, a pieniądze z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel.

Nie wiesz, gdzie najłatwiej jest dostać kredyt bez zaświadczeń? Sprawdź ofertę nowoczesnych banków, które mają w ofercie kredyt bez zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu.

T-Mobile Usługi Bankowe – kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do 200 000 zł

W T-Mobile Usługach Bankowych bez problemu dostaniemy internetowy kredyt gotówkowy. Czas, na który jest przyznawane zobowiązanie to do 10 lat. Bank nie wymaga posiadania wcześniej konta osobistego w T-Mobile, ale cała procedura wnioskowania jest wtedy prostsza. Można wtedy wnioskować o kredyt w T-Mobile bezpośrednio z poziomu bankowości internetowej.

Charakterystyka kredytu bez zaświadczeń od T-Mobile Usługi Bankowe:

 • taka sama kwota kredytu dostępna z zaświadczeniem jak i bez
 • bez zaświadczeń o dochodach lub zatrudnieniu
 • ubezpieczenie nie jest wymagane
 • wniosek przez internet lub w oddziale
 • umowę kredytową można podpisać podczas rozmowy telefonicznej (do 20 000 zł) lub za pośrednictwem kuriera
 • wypłata pieniędzy na rachunek bankowy lub w oddziale – zależnie od miejsca zawarcia umowy

ING Bank Śląski – kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do 160 000 zł

ING Bank Śląski

wymaga od klientów aplikujących o kredyt założenia konta, na które pracodawca będzie przelewać nasze wynagrodzenie. Jeśli nie mamy rachunku w banku ING, musimy przedstawić zaświadczenie o zarobkach uzyskiwanych z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub umowy o dzieło. Maksymalna kwota kredytu bez zaświadczeń wynosi 160 000 zł, a najdłuższy możliwy okres kredytowania to 8 lat.
Kredyt bez zaświadczeń w ING Bank Śląski:

 • limit kwoty kredytu bez zaświadczeń: brak limitu,
 • zaświadczenie o dochodach lub zatrudnieniu: brak zaświadczeń pod warunkiem posiadania konta w banku i przelewania na nie swojego wynagrodzenia,
 • ubezpieczenie kredytu: brak wymaganego ubezpieczenia,
 • wnioskowanie o kredyt: przez internet do kwoty 60 000 zł, o kredyt na wyższą kwotę staramy się telefonicznie lub w oddziale banku,
 • podpisanie umowy kredytu: u kuriera lub w oddziale banku,
 • wypłata kredytu: na rachunek bankowy lub w formie gotówkowej w przypadku zawarcia umowy w oddziale banku.

Citi Handlowy – kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do 150 000 zł

Citi Handlowy również ma w swojej ofercie kredyt bez zaświadczeń! Do jego otrzymania wystarczy skan PIT lub 3-miesięczny wyciąg z konta, na które wpływa nasze wynagrodzenie. Warunki kredytu są bardzo korzystne: kwota pożyczki bankowej wynosi nawet do 150 000 zł, a okres kredytowania – 10 lat. Pieniądze można przeznaczyć na dowolne cele, natomiast decyzję kredytową otrzymujemy już w godzinę od złożenia wniosku.
Kredyt bez zaświadczeń w Citi Handlowy:

 • limit kwoty kredytu bez zaświadczeń: brak limitu,
 • zaświadczenie o dochodach lub zatrudnieniu: skan PIT lub 3-miesięczny wyciąg z konta, na które wpływa nasze wynagrodzenie,
 • ubezpieczenie kredytu: brak wymaganego ubezpieczenia,
 • wnioskowanie o kredyt: telefonicznie lub w oddziale banku,
 • podpisanie umowy kredytu: telefonicznie, u kuriera lub w oddziale banku,
 • wypłata kredytu: na rachunek bankowy lub w formie gotówkowej w przypadku zawarcia umowy w oddziale banku.

PKO Bank Polski – kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do 176 020 zł

Kredyt gotówkowy w PKO Banku Polskim jest dostępny całkowicie bez zaświadczeń. Do otrzymania kredytu wystarczy przesłać w formie PDF wyciąg z konta za ostatni miesiąc. Niestety, zdalnie podpiszemy jedynie umowę kredytu do kwoty 4 500 zł. Osoby, które posiadają już inne zobowiązania finansowe mogą zainteresować się ofertą PKO na kredyt konsolidacyjny. Czym wyróżnia się kredyt bez zaświadczeń od PKO?

 • dla obecnych klientów dostępny przez serwis iPKO i aplikację IKO
 • w aplikacji IKO kredyt można dostać już w 30 sekund
 • pożyczka dla nowych klientów do 4 500 zł bez wychodzenia z domu
 • maksymalna kwota kredytu wynosi 176 020 zł, a czas spłaty to do 96 miesięcy
 • bez konieczności posiadania lub zakładania konta w PKO BP

Getin Bank – kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do 2000 zł

Getin Bank proponuje atrakcyjną ofertę kredytu na dowód do 2000 zł na okres 12 miesięcy. Ogromnym atutem tego kredytu jest oprocentowanie i prowizja, które wynoszą 0%! Z kompletem dokumentów i zaświadczeń możemy starać się o kredyt gotówkowy do 200 000 zł na 10 lat.

Kredyt bez zaświadczeń w Getin Bank:

 • limit kwoty kredytu bez zaświadczeń: do 2 000 zł,
 • zaświadczenie o dochodach lub zatrudnieniu: brak zaświadczeń,
 • ubezpieczenie kredytu: brak wymaganego ubezpieczenia,
 • wnioskowanie o kredyt: telefonicznie lub w oddziale banku,
 • podpisanie umowy kredytu: u kuriera lub w oddziale banku,
 • wypłata kredytu: na rachunek bankowy lub w formie gotówkowej.

Jak starać się o kredyt na dowód?

Procedura ubiegania się o kredyt na dowód bez zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu jest bardzo prosta. Sprawdźmy najważniejsze elementy kredytu gotówkowego, na które każdy kredytobiorca powinien zwrócić uwagę, a następnie wypełnijmy kolejne kroki wnioskowania o dodatkowe środki.
Procedura wnioskowania o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń:

 1. Wybierz kwotę kredytu bez zaświadczeń i okres kredytowania.
 2. Aplikuj przez internet, w bankowości internetowej, telefonicznie lub w oddziale banku. Wypełnij wniosek wpisując podstawowe dane z dowodu osobistego. Chcesz wziąć kredyt na paszport? Niestety, nie jest to możliwe! Banki wymagają dokumentu tożsamości, którym jest wyłącznie dowód osobisty.
 3. Dołącz wymagane dokumenty i jeśli to konieczne, potwierdź swoją tożsamość.
 4. Poczekaj na zweryfikowanie wniosku i twojej zdolności kredytowej. To ona ma główny wpływ na decyzję kredytową!
 5. Poczekaj na uruchomienie kredytu, jeśli bank udzielił zgody na twój kredyt gotówkowy bez zaświadczeń!

Jak pożyczać, aby nie żałować? Przed wzięciem kredytu postawmy sobie pytanie: czy faktycznie potrzebujemy tych pieniędzy? Jeśli mamy plany na rozsądne zagospodarowanie środków, śmiało złóżmy wniosek! Przemyślane decyzje finansowe pozwalają uniknąć problemów domowego budżetu.

Dlaczego banki wymagają zaświadczenia o dochodach?

Zdolność kredytowa to jeden z czynników, który w głównej mierze decyduje o otrzymaniu kredytu. Banki nie udzielają kredytu pochopnie. Dlatego bardzo często (zwłaszcza w przypadku wysokich kwot kredytów) wymagają zaświadczenia o dochodach i zaświadczenia o zatrudnieniu! Dokumenty mają ograniczyć ryzyko kredytowe. Zwiększają wiarygodność klienta i są zapewnieniem, że klient spłaci raty wraz z wliczonymi do nich odsetkami w terminach określonych w umowie.

Źródło otrzymywanych dochodów musi być legalne, a pensja powinna systematycznie wpływać nasze konto. Jeśli bank stwierdzi, że nasze wydatki nie przekraczają kwoty osiąganego wynagrodzenia i zawsze pozostaje nam pewna nadwyżka finansowa, będzie skłonny udzielić nam kredytu. Bank, który wymaga zaświadczenia o dochodach, może prosić o różne formy jego potwierdzenia. Zaświadczenie można przesłać do banku zdalnie, dzięki czemu możliwe są kredyty bez wychodzenia z domu.

Jak można potwierdzić dochody bez zaświadczenia?

Poza tradycyjnym zaświadczeniem od pracodawcy banki wykorzystują m.in:

 • deklarację podatkową (PIT) za ostatni rok – istnieją nawet specjalne kredyty na PIT
 • wyciąg z konta, czyli historia rachunku bankowego (zazwyczaj w formacie pdf)
 • automatyczne pobranie informacji z rachunku przez specjalny program komputerowy
 • oświadczenie, czyli samą deklarację uzyskiwanych dochodów

Jak widać istnieje wiele sposobów na to, jak dostać kredyt bez zaświadczenia z pracy. Zdecydowana większość dużych banków działających w internecie posiada w ofercie taki czy inny rodzaj kredytu bez zaświadczeń z uproszczoną procedurą kredytową. Jedyny dokument, który będzie nam potrzebny do otrzymania kredytu online to tak naprawdę dowód osobistu.