Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń – jaki bank udziela największej kwoty?

Zastanawiasz się, w jakim banku uzyskasz największy kredyt gotówkowy bez zaświadczeń? Koniecznie zapoznaj się z poniższą tabelą, w której znajdują się maksymalne kwoty kredytów od banków, które cieszą się dużym zainteresowaniem na naszym rynku. Sprawdź i wybierz ofertę, która sprosta twoim potrzebom!

BankWeź kredytMin./maks. kwota
ING Bank ŚląskiWeź kredytod 1000 do 160 000 zł
T-Mobile Usługi BankoweWeź kredytod 500 do 200 000 zł
Citi HandlowyWeź kredytod 1000 do 150 000 zł
PKO BPWeź kredytod 1000 do 120 000 zł
Nest BankWeź kredytod 1000 do 50 000 zł
Getin BankWeź kredytod 1000 do 100 000 zł
Alior BankWeź kredytod 500 do 150 000 zł
Bank PekaoWeź kredytod 1000 do 150 000 zł
Santander Bank PolskaWeź kredytod 1000 do 300 000 zł
BNP ParibasWeź kredytod 1000 do 200 000 zł

W dalszej części artykułu przedstawiliśmy więcej szczegółów dotyczących tych ofert, które naszym zdaniem w dużym stopniu się wyróżniają. Jeżeli chcesz przejść do tych kredytów gotówkowych bez zaświadczeń od razu, wystarczy, że klikniesz TUTAJ.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń – czy banki udzielają kredytu bez zaświadczeń?

Polacy żyją na kredyt. Badania Związku Banków Polskich potwierdzają te słowa: już ponad połowa ankietowanych mieszkańców naszego kraju pożyczyła pieniądze. Aktualnie posiadamy ponad 27,3 mln umów kredytowych na kredyty gotówkowe, pożyczki i inne produkty bankowe. Staramy się być odpowiedzialni, dlatego czytamy treść umów, a swoje decyzje opieramy na rankingach produktów finansowych, w tym na rankingu kredytów gotówkowych.

Lubimy pożyczać szybko i wygodnie, bez dokumentów i zbędnych formalności. Czy banki oferują kredyt gotówkowy bez zaświadczeń? Tak! Szybki kredyt jest możliwy!
Do tej pory proste pożyczanie kojarzyło nam się z ofertami pożyczek online. Teraz również w bankach można wnioskować o szybką gotówkę bez zaświadczeń. W którym banku możemy złożyć wniosek o kredyt bez zaświadczeń? Zaraz się przekonamy!

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach – 7 ofert kredytu bez zaświadczeń!

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach gwarantuje otrzymanie pieniędzy nawet tego samego dnia. Wniosek o kredyt składamy przez internet, a gotówkę możemy przeznaczyć na dowolne potrzeby.
Gdzie najłatwiej dostać kredyt bez zbędnych formalności? Specjalnie dla was przygotowaliśmy 7 ofert kredytu bez zaświadczeń! Są poszeregowane w kolejności od najwyższej do najniższej kwoty kredytu. Już dziś można złożyć wniosek o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach lub zatrudnieniu i pożyczyć dokładnie tyle, ile potrzebujemy!

T-Mobile Usługi Bankowe – kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do 200 000 zł

T—Mobile Usługi Bankowe oferuje kredyt gotówkowy bez zaświadczeń nawet do 200 000 zł. Okres kredytowania wynosi 10 lat. Kredyt na dowód nie wymaga posiadania konta w tym banku. Jednak rachunek osobisty w T-Mobile Usługi Bankowe ułatwia wnioskowanie i pozwala aplikować o dodatkowe środki za pośrednictwem bankowości internetowej.
Kredyt bez zaświadczeń w T—Mobile Usługi Bankowe:

 • limit kwoty kredytu bez zaświadczeń: brak limitu,
 • zaświadczenie o dochodach lub zatrudnieniu: brak zaświadczeń,
 • ubezpieczenie kredytu: brak wymaganego ubezpieczenia,
 • wnioskowanie o kredyt: przez internet, w oddziale lub w bankowości internetowej,
 • podpisanie umowy kredytu: w trakcie rozmowy telefonicznej (kredyt do 20 000 zł) lub u kuriera,
 • wypłata kredytu: na rachunek bankowy lub w formie gotówkowej w przypadku zawarcia umowy w oddziale banku.

ING Bank Śląski – kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do 160 000 zł

ING Bank Śląski wymaga od klientów aplikujących o kredyt założenia konta, na które pracodawca będzie przelewać nasze wynagrodzenie. Jeśli nie mamy rachunku w banku ING, musimy przedstawić zaświadczenie o zarobkach uzyskiwanych z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub umowy o dzieło. Maksymalna kwota kredytu bez zaświadczeń wynosi 160 000 zł, a najdłuższy możliwy okres kredytowania to 8 lat.
Kredyt bez zaświadczeń w ING Bank Śląski:

 • limit kwoty kredytu bez zaświadczeń: brak limitu,
 • zaświadczenie o dochodach lub zatrudnieniu: brak zaświadczeń pod warunkiem posiadania konta w banku i przelewania na nie swojego wynagrodzenia,
 • ubezpieczenie kredytu: brak wymaganego ubezpieczenia,
 • wnioskowanie o kredyt: przez internet do kwoty 60 000 zł, o kredyt na wyższą kwotę staramy się telefonicznie lub w oddziale banku,
 • podpisanie umowy kredytu: u kuriera lub w oddziale banku,
 • wypłata kredytu: na rachunek bankowy lub w formie gotówkowej w przypadku zawarcia umowy w oddziale banku.

Citi Handlowy – kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do 150 000 zł

Citi Handlowy również ma w swojej ofercie kredyt bez zaświadczeń! Do jego otrzymania wystarczy skan PIT lub 3-miesięczny wyciąg z konta, na które wpływa nasze wynagrodzenie. Warunki kredytu są bardzo korzystne: kwota pożyczki bankowej wynosi nawet do 150 000 zł, a okres kredytowania – 10 lat. Pieniądze można przeznaczyć na dowolne cele, natomiast decyzję kredytową otrzymujemy już w godzinę od złożenia wniosku.
Kredyt bez zaświadczeń w Citi Handlowy:

 • limit kwoty kredytu bez zaświadczeń: brak limitu,
 • zaświadczenie o dochodach lub zatrudnieniu: skan PIT lub 3-miesięczny wyciąg z konta, na które wpływa nasze wynagrodzenie,
 • ubezpieczenie kredytu: brak wymaganego ubezpieczenia,
 • wnioskowanie o kredyt: telefonicznie lub w oddziale banku,
 • podpisanie umowy kredytu: telefonicznie, u kuriera lub w oddziale banku,
 • wypłata kredytu: na rachunek bankowy lub w formie gotówkowej w przypadku zawarcia umowy w oddziale banku.

PKO Bank Polski – kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do 120 000 zł

PKO Bank Polski nie wymaga zaświadczeń o dochodach. Wystarczy wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy! Po załączeniu niezbędnych dokumentów, będziemy mogli otrzymać kredyt do 120 000 zł i spłacać go nawet przez 8 lat. Co istotne PKO oferuje także kredyty konsolidacyjne. Kredyt bez zaświadczeń w PKO Bank Polski:

 • limit kwoty kredytu bez zaświadczeń: brak limitu,
 • zaświadczenie o dochodach lub zatrudnieniu: 3-miesięczny wyciąg z konta, na które wpływa nasze wynagrodzenie,
 • ubezpieczenie kredytu: brak wymaganego ubezpieczenia,
 • wnioskowanie o kredyt: telefonicznie lub w oddziale banku,
 • podpisanie umowy kredytu: w oddziale banku,
 • wypłata kredytu: na rachunek bankowy lub w formie gotówkowej.

Nest Bank – kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do 50 000 zł

Nest Bank jest kolejnym bankiem udzielającym kredytu bez zaświadczeń. Wymaga jedynie wyciągu z konta bankowego! Oferuje kredyty do 50 000 zł na okres 5 lat. Potrzebujesz większej gotówki? Otrzymasz 550 000, jeśli potwierdzisz swoje dochody! Szybka Nest Gotówka na KLIK ogranicza kwotę, ale i formalności. Pieniądze z niską prowizją i oprocentowaniem 0% możesz dostać już w 15 minut!
Kredyt bez zaświadczeń w Nest Bank:

 • limit kwoty kredytu bez zaświadczeń: do 50 000 zł,
 • zaświadczenie o dochodach lub zatrudnieniu: wyciąg z konta bankowego,
 • ubezpieczenie kredytu: brak wymaganego ubezpieczenia,
 • wnioskowanie o kredyt: przez internet,
 • podpisanie umowy kredytu: nowi klienci podpisują umowę za pomocą przelewu na 1 zł, stali klienci akceptują dokumenty w bankowości internetowej,
 • wypłata kredytu: na rachunek bankowy.

Getin Bank – kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do 2000 zł

Getin Bank proponuje atrakcyjną ofertę kredytu na dowód do 2000 zł na okres 12 miesięcy. Ogromnym atutem tego kredytu jest oprocentowanie i prowizja, które wynoszą 0%! Z kompletem dokumentów i zaświadczeń możemy starać się o kredyt gotówkowy do 200 000 zł na 10 lat.

Kredyt bez zaświadczeń w Getin Bank:

 • limit kwoty kredytu bez zaświadczeń: do 2 000 zł,
 • zaświadczenie o dochodach lub zatrudnieniu: brak zaświadczeń,
 • ubezpieczenie kredytu: brak wymaganego ubezpieczenia,
 • wnioskowanie o kredyt: telefonicznie lub w oddziale banku,
 • podpisanie umowy kredytu: u kuriera lub w oddziale banku,
 • wypłata kredytu: na rachunek bankowy lub w formie gotówkowej.

Jak starać się o kredyt na dowód?

Procedura ubiegania się o kredyt na dowód bez zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu jest bardzo prosta. Sprawdźmy najważniejsze elementy kredytu gotówkowego, na które każdy kredytobiorca powinien zwrócić uwagę, a następnie wypełnijmy kolejne kroki wnioskowania o dodatkowe środki.
Procedura wnioskowania o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń:

 1. Wybierz kwotę kredytu bez zaświadczeń i okres kredytowania.
 2. Aplikuj przez internet, w bankowości internetowej, telefonicznie lub w oddziale banku. Wypełnij wniosek wpisując podstawowe dane z dowodu osobistego. Chcesz wziąć kredyt na paszport? Niestety, nie jest to możliwe! Banki wymagają dokumentu tożsamości, którym jest wyłącznie dowód osobisty.
 3. Dołącz wymagane dokumenty i jeśli to konieczne, potwierdź swoją tożsamość.
 4. Poczekaj na zweryfikowanie wniosku i twojej zdolności kredytowej. To ona ma główny wpływ na decyzję kredytową!
 5. Poczekaj na uruchomienie kredytu, jeśli bank udzielił zgody na twój kredyt gotówkowy bez zaświadczeń!

Jak pożyczać, aby nie żałować? Przed wzięciem kredytu postawmy sobie pytanie: czy faktycznie potrzebujemy tych pieniędzy? Jeśli mamy plany na rozsądne zagospodarowanie środków, śmiało złóżmy wniosek! Przemyślane decyzje finansowe pozwalają uniknąć problemów domowego budżetu.

Dlaczego banki wymagają zaświadczenia o dochodach?

Zdolność kredytowa to jeden z czynników, który w głównej mierze decyduje o otrzymaniu kredytu. Banki nie udzielają kredytu pochopnie. Dlatego bardzo często (zwłaszcza w przypadku wysokich kwot kredytów) wymagają zaświadczenia o dochodach i zaświadczenia o zatrudnieniu! Dokumenty mają ograniczyć ryzyko kredytowe. Zwiększają wiarygodność klienta i są zapewnieniem, że klient spłaci raty wraz z wliczonymi do nich odsetkami w terminach określonych w umowie.
Źródło otrzymywanych dochodów musi być legalne, a pensja powinna systematycznie wpływać nasze konto. Jeśli bank stwierdzi, że nasze wydatki nie przekraczają kwoty osiąganego wynagrodzenia i zawsze pozostaje nam pewna nadwyżka finansowa, będzie skłonny udzielić nam kredytu. Bank, który wymaga zaświadczenia o dochodach, może prosić o różne formy jego potwierdzenia.

Formy potwierdzenia dochodów

W jaki sposób banki mogą weryfikować źródło i wysokość naszych dochodów?
Do najczęściej wykorzystywanych form potwierdzenia dochodów zaliczają się:

 • zaświadczenie o zarobkach, wskazujące średni miesięczny dochód, formę oraz okres zatrudnienia. Banki akceptują nie tylko umowę o pracę, ale również umowę zlecenia, umowę o dzieło, dochody z działalności gospodarczej, gospodarstwa rolnego, renty lub emerytury,
 • deklaracja podatkowa PIT, która wskazuje m.in. źródło i wysokość przychodów. Kredyt na PIT jest dużym ułatwieniem dla kredytobiorców, którzy już nie muszą okazywać innych zaświadczeń,
 • wyciąg z konta osobistego, na które otrzymujemy comiesięczne dochody. Bank chce prześledzić historię wpływów i ocenić sposób gospodarowania pieniędzmi.

Jak się jednak okazuje, nie każdy z banków będzie wymagać od nas takich dokumentów. Poznaliśmy 7 atrakcyjnych ofert kredytu bez zaświadczeń ,o który warto się starać, jeśli zależy nam na uproszczonej procedurze kredytowej! Złóż wniosek o kredyt i ciesz się gotówką bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek dokumentów.