Santander Consumer Bank specjalizuje się w udzielaniu kredytów gotówkowych. Możemy tu liczyć m.in. na Mistrzowski kredyt gotówkowy, Równoratkę ze stałym oprocentowaniem, jak i dedykowany kredyt online. Oprócz tego w Santander Consumer Bank znajdziemy inne produkty kredytowe takie jak karty kredytowe, konsolidacje, a nawet konto oszczędnościowe (ale już nie ROR!).

Santander Consumer Bank, czyli popularny Bank od kredytów zajmuje się głównie udzielaniem oraz obsługą produktów kredytowych. SBC proponuje rozbudowaną ofertę kredytów na różne cele, dopasowane do potrzeb oraz planów klienta. W ofercie znajdziesz aż 8 pożyczek udzielanych na zasadach kredytu konsumenckiego: kredyty gotówkowe dostępne na różnych warunkach i zasadach czy kredyty samochodowe z przeznaczeniem na zakup nowych lub używanych aut, a także pojazdów elektrycznych oraz motocykli.

Cechy kredytu gotówkowego w Santander Consumer Bank
Czas wypłaty w dniu podpisania umowy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie stałe – 9,50%

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank

W ofercie kredytowej Grupy Santander znajduje się atrakcyjny kredyt gotówkowy ze stałą ratą. Stali klienci w ramach usługi mogą ubiegać się maksymalnie o 60 tys. zł. Maksymalny czas spłaty wynosi 84 rat. RRSO  kredytu kształtuje się na poziomie 10.48%. Na tle innych ofert Santander wyróżnia gwarantowana stała wysokość oprocentowania przez okres 84 rat. Kredyt Santander Consumer Bank jest więc rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie stabilizację i nie lubią podejmować ryzyka w kwestiach finansowych. Prowizja dla nowych klientów wynosi 0%, którzy mogą liczyć także na promocyjne RRSO od kwoty od 10 do 35 tysięcy zł do 60 miesięcy.

Przy zaciągnięciu kredytu możemy skorzystać również z licznych ofert ubezpieczeniowych. Umożliwia on skorzystanie ze wsparcia medycznego i technicznego.

Santander Consumer Bank - zobacz ofertę

Przykład reprezentatywny

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 09.10.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 25 000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 9,99%, całkowity koszt kredytu 6 877,12 zł obejmuje: prowizję: 0 zł, odsetki: 6 866,13 zł, ubezpieczenie 0 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 10,99 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,48 %, czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 31 877,12 zł; wysokość 59 miesięcznych równych rat 531,29 zł ostatnia rata w wysokości 531,01 zł. Jeśli skorzystasz z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczymy opłatę 11,99 zł. Jeśli skorzystasz z ubezpieczenia, stopę oprocentowania kredytu obniżymy do 9,49%, RRSO zmienimy na 15,45% i raty miesięczne zmienią się na 587,55 zł, ostatnia rata na 587,79 zł.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank?

Dróg prowadzących do uzyskania pieniędzy w banku należącym do Grupy Santander jest kilka. Wniosek można złożyć:

 • online,
 • w dowolnym oddziale banku,
 • telefonicznie.

Najwygodniejszym sposobem jest zawieranie umowy kredytowej przez internet. Żeby wziąć kredyt online, należy:

 • wypełnić formularz kredytu online na stronie internetowej banku,
 • poczekać na propozycję umowy od banku,
 • zrobić przelew na wartość 1 zł w celu potwierdzenia tożsamości,
 • poczekać, aż pieniądze dotrą na wskazane konto bankowe.
Zapytaj o szczegóły oferty

Wymagania wobec kredytobiorcy

Aby uzyskać kredyt w Santander Consumer Bank, należy spełnić określone warunki, czyli:

 • dostarczyć dokument potwierdzający tożsamość,
 • udokumentować stały dochód,
 • pozytywnie przejść weryfikację zdolności kredytowej.

Dokumenty potwierdzające tożsamość respektowane przez Santader Consumer Bank to m.in.:

 • dowód osobisty,
 • karta pobytu z wydanym zezwoleniem na osiedlenie się lub pobyt rezydenta długoterminowego,
 • dokument potwierdzający prawo stałego pobytu czy zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela UE,
 • karta pobytu bądź kartę stałego pobytu członka rodziny obywatela UE.

W zależności od charakteru uzyskiwanego dochodu do dokumentacji należy również dołączyć odpowiednie zaświadczenia, których szczegółowy wykaz znajduje się na stronie banku.

Weź kredyt

Promocje kredytów gotówkowych w Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank organizuje regularne promocje, zwiększając atrakcyjność swoich usług. To powiedziawszy, wiele produktów stanowiących promocje w innych bankach, jest stale dostępna w SCB. Mowa tu przede wszystkim o kredytach ze stałą ratą, po które sięgniemy w dowolnym momencie dzięki kredytowi Równoratka.

Promocje Santander Consumer Bank
3 000 zł na dobrych warunkach, a do tego bonus!
22 listopada 2022 • 2 min czytania

Zacznij dobrze z Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank zorganizował wielotygodniową promocję z okazji black weeks, podczas której do kredytu ze stałą ratą i bez prowizji dostaniesz jeszcze bon...

Pozostałe produkty Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank, w przeciwieństwie do drugiego Banku Santander, specjalizuje się w jednym produkcie finansowym, czyli kredycie gotówkowym. Pomimo tego, w ofercie banku oprócz produktów kredytowych odnajdziemy rachunki oszczędnościowe, lokaty i ubezpieczenia. Sprawdź czy warto z nich korzystać.

Konto w Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank nie posiada w ofercie tradycyjnych kont bankowych. Zamiast tego oferuje rachunek oszczędnościowy, który właściwie niczym nie różni się od popularnych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. Z takiego konta w Santanderze możemy dowolnie i za darmo wpłacać i wypłacać pieniądze. Również prowadzenie rachunku i przelewy są całkowicie darmowe. W porównaniu do typowych kont bankowych na rachunku Santandera obowiązuje atrakcyjne oprocentowanie.

Kredyt konsolidacyjny w Santander Consumer Bank

Oprócz tradycyjnego kredytu gotówkowego w Santanderze można dostać kredyt konsolidacyjny. To propozycja przeniesienia dotychczasowych zobowiązań do Santandera i zebrania ich w jeden kredyt z niższą ratą. Oferta jest ograniczona do obecnych klientów banku. W celu przeniesienia zobowiązań należy dostarczyć do banku dokumenty dotyczące obecnych kredytów, pożyczek czy linii kredytowych.

Karty kredytowe w Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank posiada bogatą ofertę kart kredytowych. Są to Visa TurboKarta, Visa Comfort, Visa Comfort Plus i Visa Castorama. TurboKartę oraz Visa Castorama można otrzymać całkowicie przez internet. Do otrzymania pozostałych kart z oferty konieczna jest wizyta w banku. Karty kredytowe są całkowicie darmowe pod warunkiem spełnienia określonych warunków.

Santander Consumer Bank - zobacz ofertę

Santander Consumer Bank – podsumowanie

Santander Consumer Bank specjalizuje się w produktach kredytowych, a do najważniejszych z nich należą Mistrzowski kredyt gotówkowy oraz Równoratka. Choć Santander Consumer Bank w swojej ofercie ma kredyt do 60 000 złotych z możliwością rozłożenia na 84 rat, to nie jest to ostateczna oferta. Należy pamiętać, że w tym banku bardzo indywidualnie podchodzi się do klienta. Jeśli ten ma odpowiednią zdolność kredytową, to Santander Consumer Bank może zaoferować nawet wyższy kredyt z dłuższym okresem kredytowania. Jest to niewątpliwy atut tego banku. Tak samo, jak możliwość uzyskania kredytu w pełni online. Od złożenia wniosku, po akceptację umowy, cały proces można przejść bez wychodzenia z domu. Co za tym idzie, Santander Consumer Bank bardzo szybko podejmuje decyzję i dokonuje wypłaty środków, co także jest dużym plusem. Klient ma też pełną dowolność w wyborze dnia spłaty. Warto nadmienić również, że Santander Consumer Bank posiada niskie, stałe oprocentowanie. Warto to sprawdzić i porównać z konkurencyjnymi ofertami, choć Santander faktycznie wypada korzystnie względem innych banków. Oferta Santander Consumer Bank to zdecydowanie warta rozważenia opcja kredytu gotówkowego.

Santander Consumer Bank - zalety

 • Rata dopasowana do możliwości finansowych klienta
 • Szybka decyzja dzięki wnioskowaniu online
 • Niskie i stałe oprocentowanie
 • Możliwość wybrania dnia spłaty

Santander Consumer Bank - wady

 • Brak kalkulatora pozwalającego samodzielnie ustalić wysokość rat

Informacje o Santander Consumer Bank

Nazwa firmy

SANTANDER CONSUMER BANK S. A.

Adres Ul. Strzegomska 42c
Wrocław, 53-611
Polska
Telefon 195 00
Adres e-mail kontakt@santander.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00
Weekend: 00:00-24:00
Wniosek Wypełnij wniosek