Santander Consumer Bank specjalizuje się w udzielaniu kredytów gotówkowych. Możemy tu liczyć m.in. na Mistrzowski kredyt gotówkowy, który można dostać całkowicie online. Oprócz tego w Santander Consumer Bank znajdziemy inne produkty kredytowe takie jak karty kredytowe, konsolidacje, a nawet konto oszczędnościowe (ale już nie ROR!).

Santander Consumer Bank, czyli popularny Bank od kredytów zajmuje się głównie udzielaniem oraz obsługą produktów kredytowych. SBC proponuje rozbudowaną ofertę kredytów na różne cele, dopasowane do potrzeb oraz planów klienta. W ofercie znajdziesz aż 10 pożyczek udzielanych na zasadach kredytu konsumenckiego: kredyty gotówkowe dostępne na różnych warunkach i zasadach czy kredyty samochodowe z przeznaczeniem na zakup nowych lub używanych aut a także elektrycznych oraz motocykli.

Cechy kredytu gotówkowego w Santander Consumer Bank
Czas wypłaty w dniu podpisania umowy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem
Bez zaświadczeń
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie stałe – 17,49%

Santander Consumer Bank - weź kredyt

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank

W ofercie kredytowej Grupy Santander znajduje się atrakcyjny Mistrzowski kredyt gotówkowy. Stali klienci w ramach usługi mogą ubiegać się maksymalnie o 100 tys. zł. W przypadku nowych klientów kwota ta wynosi 35 tys. zł. Jednak o największe sumy nie można starać się online. Przez sieć dostaniemy tu kredyt do kwoty 15 000 zł. Maksymalny czas spłaty wynosi 60 rat. RRSO Mistrzowskiego kredytu kształtuje się na poziomie 29,88%. Na tle innych ofert Santander wyróżnia gwarantowana stała wysokość oprocentowania przez cały okres spłaty. Kredyt Santander Consumer Bank jest więc rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie stabilizację i nie lubią podejmować ryzyka w kwestiach finansowych.

Przy zaciągnięciu kredytu możemy skorzystać również z ubezpieczenia na życie, a w ramach usług dodatkowych bank oferuje jeszcze pakiet „Pomoc na zawołanie”. Umożliwia on skorzystanie ze wsparcia medycznego i technicznego.

Przykład reprezentatywny

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 16.05.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 30 000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 17,49%, całkowity koszt kredytu 23 592,62 zł obejmuje: prowizję: 1 774,56 zł, odsetki: 18 030,36 zł, ubezpieczenie 3 776,71 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 10,99 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 28,98%, czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 53 592,62 zł; wysokość 59 miesięcznych równych rat 905,20 zł ostatnia rata w wysokości 905,22 zł.

Propozycja dotyczy Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego z wnioskowaną kwotą od 10 000 zł do 100 000 zł oraz niższym oprocentowaniem za zawarcie umowy ubezpieczenia. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu gotówkowego z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank?

Dróg prowadzących do uzyskania pieniędzy w banku należącym do Grupy Santander jest kilka. Wniosek można złożyć:

 • online,
 • w dowolnym oddziale banku,
 • telefonicznie.

Najwygodniejszym sposobem jest zawieranie umowy kredytowej przez internet. Żeby wziąć kredyt online, należy:

 • wypełnić formularz na stronie internetowej banku,
 • poczekać na telefon konsultanta, z którym ustali się szczegóły oferty,
 • zaakceptować warunki umowy korzystając z aplikacji banku i wykonać przelew weryfikujący tożsamość lub zamówić bezpłatnie kuriera, który dostarczy wszystkie dokumenty.

Po podpisaniu umowy pieniądze zostaną dostarczone przelewem na konto lub przekazem pocztowym.

Zapytaj o szczegóły oferty

Wymagania wobec kredytobiorcy

Aby uzyskać kredyt w Santander Consumer Bank, należy spełnić określone warunki, czyli:

 • dostarczyć dokument potwierdzający tożsamość,
 • udokumentować stały dochód o określonej wysokości (co najmniej 2 500 zł),
 • pozytywnie przejść weryfikację zdolności kredytowej.

Dokumenty potwierdzające tożsamość respektowane przez Santader Consumer Bank to m.in.:

 • dowód osobisty,
 • karta pobytu z wydanym zezwoleniem na osiedlenie się lub pobyt rezydenta długoterminowego,
 • dokument potwierdzający prawo stałego pobytu czy zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela UE,
 • karta pobytu bądź kartę stałego pobytu członka rodziny obywatela UE.

W zależności od charakteru uzyskiwanego dochodu do dokumentacji należy również dołączyć odpowiednie zaświadczenia, których szczegółowy wykaz znajduje się na stronie banku.

Weź kredyt

Promocje kredytów gotówkowych w Santander Consumer Bank

Kredyt ze stałą ratą, brak prowizji oraz bon na Allegro – to wszystko można otrzymać decydując się na nowy, promocyjny kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank

Promocje Santander Consumer Bank
3 000 zł na dobrych warunkach, a do tego bonus!
22 listopada 2022 • 2 min czytania

Zacznij dobrze z Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank zorganizował wielotygodniową promocję z okazji black weeks, podczas której do kredytu ze stałą ratą i bez prowizji dostaniesz jeszcze bon...

Pozostałe produkty Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank, w przeciwieństwie do drugiego Banku Santander, specjalizuje się w jednym produkcie finansowym, czyli kredycie gotówkowym. Pomimo tego, w ofercie banku oprócz produktów kredytowych odnajdziemy rachunki oszczędnościowe, lokaty i ubezpieczenia. Sprawdź czy warto z nich korzystać.

Konto w Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank nie posiada w ofercie tradycyjnych kont bankowych. Zamiast tego oferuje rachunek oszczędnościowy, który właściwie niczym nie różni się od popularnych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. Z takiego konta w Santanderze możemy dowolnie i za darmo wpłacać i wypłacać pieniądze. Również prowadzenie rachunku i przelewy są całkowicie darmowe. W porównaniu do typowych kont bankowych na rachunku Santandera obowiązuje atrakcyjne oprocentowanie.

Kredyt konsolidacyjny w Santander Consumer Bank

Oprócz tradycyjnego kredytu gotówkowego w Santanderze można dostać kredyt konsolidacyjny. To propozycja przeniesienia dotychczasowych zobowiązań do Santandera i zebrania ich w jeden kredyt z niższą ratą. Oferta jest ograniczona do obecnych klientów banku. W celu przeniesienia zobowiązań należy dostarczyć do banku dokumenty dotyczące obecnych kredytów, pożyczek czy linii kredytowych.

Karty kredytowe w Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank posiada bogatą ofertę kart kredytowych. Są to Visa TurboKarta, Visa Comfort, Visa Comfort Plus i Visa Castorama oraz Visa Media Markt. TurboKartę oraz Visa Castorama można otrzymać całkowicie przez internet. Do otrzymania pozostałych kart z oferty konieczna jest wizyta w banku. Karty kredytowe są całkowicie darmowe pod warunkiem spełnienia określonych warunków.

Santander Consumer Bank - weź kredyt

Santander Consumer Bank – podsumowanie

Santander Consumer Bank specjalizuje się w produktach kredytowych, a do najważniejszych z nich należy kredyt gotówkowy. Choć Santander Consumer Bank w swojej ofercie ma kredyt do 65 000 złotych z możliwością rozłożenia na 60 rat, to nie jest to ostateczna oferta. Należy pamiętać, że w tym banku bardzo indywidualnie podchodzi się do klienta. Jeśli ten ma odpowiednią zdolność kredytową, to Santander Consumer Bank może zaoferować nawet wyższy kredyt z dłuższym okresem kredytowania. Jest to niewątpliwy atut tego banku. Tak samo jak możliwość uzyskania kredytu w pełni online. Od złożenia wniosku, po akceptację umowy, cały proces można przejść bez wychodzenia z domu. Co za tym idzie, Santander Consumer Bank bardzo szybko podejmuje decyzję i dokonuje wypłaty środków, co także jest dużym plusem. Klient ma też pełną dowolność w wyborze dnia spłaty. Warto nadmienić również, że Santander Consumer Bank posiada niskie, stałe oprocentowanie. Warto to sprawdzić i porównać z konkurencyjnymi ofertami, choć Santander faktycznie wypada korzystnie względem innych banków. Oferta Santander Consumer Bank to zdecydowanie warta rozważenia opcja kredytu gotówkowego.

Santander Consumer Bank - zalety

 • Rata dopasowana do możliwości finansowych klienta
 • Szybka decyzja dzięki wnioskowaniu online
 • Niskie i stałe oprocentowanie
 • Możliwość wybrania dnia spłaty

Santander Consumer Bank - wady

 • Brak kalkulatora pozwalającego samodzielnie ustalić wysokość rat

Informacje o Santander Consumer Bank

Nazwa firmy

SANTANDER CONSUMER BANK S. A.

Adres Ul. Strzegomska 42c
Wrocław, 53-611
Polska
Telefon 195 00
Adres e-mail kontakt@santander.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00
Weekend: 00:00-24:00
Wniosek Wypełnij wniosek