Na najwyższych pozycjach rankingu znajdziesz propozycje kredytów samochodowych, które zapewniają naszym zdaniem najlepsze warunki. Najważniejsza jest równowaga pomiędzy możliwościami klienta w: wyborze pojazdu, warunkach zabezpieczenia i oprocentowania, a kosztami kredytu. Najtańszy kredyt nie zawsze jest najlepszy! Sprawdź i skorzystaj z naszych propozycji!

Najlepszy kredyt samochodowy dostaniesz w VeloBank!

VeloBank to niekwestionowany lider w dziedzinie kredytów samochodowych, który proponuje szereg różnych form finansowania na zakup pojazdów. Na szczególną uwagę zasługuje kredyt samochodowy Wymarzone auto z RRSO na poziomie 16,35%!

VeloBanku zapewnia bardzo korzystne warunki:

 • Kredyt na kwotę do 150 000 zł
 • Elastyczny okres spłaty – nawet do 120 dogodnych rat
 • Oprocentowanie zmienne 11,49%
 • 60 dni od wypłaty kredytu na wybór wymarzonego pojazdu
 • Zabezpieczenie pojazdu w postaci cesji polisy AC

Kredyt otrzymasz wnioskując zdalnie – kliknij przycisk i zostaw dane w formularzu, a przedstawiciel VeloBanku oddzwoni z ofertą lub sam zadzwoń do banku i zapytaj o pożyczkę. Wnioskowanie jest bardzo proste! Potrzebujesz tylko dowodu osobistego

Kredyt samochodowy VeloBank zapewnia największą elastyczność w wyborze pojazdu. Nie musisz od razu decydować się na konkretny samochód. Masz na to aż 60 dni od otrzymania środków. W tym czasie skompletuj dokumenty potwierdzające zakup oraz ubezpieczenie Twojego nowego auta.

Kredyt samochodowy Santander Consumer Bank na drugim miejscu rankingu

Santander Consumer Bank również posiada rozbudowaną ofertę kredytów samochodowych. Bank proponuje oddzielne kredyty z przeznaczeniem na zakup: pojazdów używanych, nowych, motocykli i samochodów elektrycznych. Wszystkie te propozycje są godne uwagi, ze względu na ich atrakcyjne warunki:

 • Kredyt na pojazd używany – RRSO na poziomie 15,47%
 • Kredyt na nowy samochód – RRSO wynoszące 15,57%
 • Kredyt na motocykl – RRSO równe 15,14%
 • Kredyt na samochód elektryczny – RRSO na atrakcyjnym poziomie 13,38%

W Santander Consumer Bank masz duży wybór w produktach oraz wpływ na to jakie warunki zostaną zawarte w umowie. Możesz wybrać oprocentowanie stałe lub zmienne, kupić auto z dowolnego źródła: z komisu, od osoby prywatnej jak również sprowadzić je z zagranicy.

Dla osób poszukujących konkretnych rozwiązań finansowych, Santander Consumer Bank jest jedną z najbardziej atrakcyjnych opcji! Bank akceptuje różnorodne źródła dochodu, łącznie z zarobkami z zagranicy!

Kredyt na samochód w Credit Agricole zamyka podium rankingu

Bank Credit Agricole oferuje kredyt samochodowy, który również zasługuje na polecenie! Ich standardowa propozycja finansowania: zarówno samochodów i motocykli, to szansa na uzyskanie do 150 000 zł na okres do 10 lat! RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 13,76%!

Ofertę pożyczki na samochód Credit Agricole wyróżnia:

 • Kredyt jest udzielany w salonach samochodowych, nawet podczas jednej wizyty
 • Bank finansuje zarówno nowe, jak i używane pojazdy w wieku maksymalnie do 5 lat.
 • Brak wymogu pierwszej wpłaty, dodatkowych zabezpieczeń czy poręczenia
 • Decyzja kredytowa nawet w 15 minut!

Bank udziela kredytów we współpracy z wybranymi salonami samochodowymi Carfleet, Honda oraz innymi, rozlokowanymi na obszarze całej Polski. Jeśli zainteresował Cię kredyt samochodowy możesz zostawić nam dane kontaktowe, a eksperci finansowi przygotują ofertę specjalnie dla Ciebie.