ING Bank Śląski zwycięża najnowszy ranking kredytów hipotecznych!

Kredyt hipoteczny oferowany przez ING Bank Śląski to naszym zdaniem najlepsza propozycja kredytu na mieszkanie czy budowę domu! Kredyt można otrzymać na kwotę od 70 000 do 1 600 000 zł! Maksymalną kwotę jaką można uzyskać zależy od wartości nieruchomości, która wynosi 80% ceny domu lub mieszkania.

Ofertę ING wyróżnia dostęp do wielu różnych wariantów kredytu, które zapewniają niższe koszty kredytowania. Do takich stałych promocji banku zaliczamy: Stawiam na swoje, Lekka rata oraz Ekokredyt hipoteczny. Czasowo dostępne oferty zmieniają się stosunkowo często, umożliwiając podjęcie wyjątkowo korzystnego kredytu. Aktualnie korzystając z promocji „Wielka wyprzedaż”, kredyt można uzyskać z prowizją 0%.

Kredyt hipoteczny w ING można otrzymać na sfinansowanie wielu różnych celów. Spłatę zobowiązania można rozłożyć na okres nawet 35 lat. Potencjalny koszt i wysokość raty łatwo obliczymy z pomocą intuicyjnego kalkulatora kredytowego.

Kredyt hipoteczny Własny Kąt od PKO BP na drugim miejscu rankingu!

PKO Bank Polski oferuje atrakcyjny kredyt hipoteczny Własny Kąt, który umożliwia sfinansowanie zakupu, budowy, rozbudowy lub remontu nieruchomości. Co zagwarantowało drugie miejsce w rankingu najlepszych kredytów hipotecznych w 2022? Bank daje możliwość uzyskania finansowania do 90% lokalu, a 25% uzyskanego kredytu można przeznaczyć na dowolny cel.

PKO umożliwia podjęcie kredytu hipotecznego na kwotę do nawet 3 milionów złotych na nawet 35 lat! Kredyt w tym banku otrzymamy wyłącznie w PLN. Każdy klient może skorzystać z jednorazowej karencji w spłacie zobowiązania. Spłatę kapitału można zawiesić aż na 3 lata, ale tylko w początkowym okresie kredytowania.

Wnioskując o kredyt w PKO BP klient może negocjować warunki kredytowania. Można to zrobić wybierając profil ratalny: raty równe lub malejące, korzystając z różnych pakietów ubezpieczeń czy ekologicznego wariantu kredytu hipotecznego. Skorzystanie z produktów dodatkowych obniża koszty kredytowania np. oprocentowanie lub prowizję.

Trzecie miejsce rankingu kredytów hipotecznych zajmuje Millenium!

Bank Millennium proponuje korzystny kredyt hipoteczny  i zajmuje trzecie miejsce w naszym najnowszym rankingu! Oferta Millennium pozwala uzyskać gotówkę na zakup mieszkania/domu, budowę domu, remont, refinansowanie kredytu mieszkaniowego i wiele innych celów! Możesz tu podjąć kredyt hipoteczny na kwotę do nawet 4 500 000 zł, ze spłatą rozłożoną na aż 35 lat!

Co wyróżnia propozycję Millennium? Przede wszystkim: 0% prowizji za udzielenie kredytu i wcześniejszą spłatę, wakacje kredytowe raz w roku, niski, minimalny wkład własny na poziomie 10% oraz profesjonalną opiekę specjalistów kredytowych na każdym etapie. Dodatkowo, aktywni klienci posiadający konto osobiste i kartę debetową w Millennium, uzyskają zniżkę marży o 0,5%.

Wniosek o kredyt hipoteczny złożysz wyłącznie w placówce Millennium. Jednak, aby sprawdzić status wniosku nie musisz kontaktować się z pracownikami banku. Możesz to zrobić za pomocą aplikacji Millenet – nawet w przypadku, gdy nie posiadasz konta w Millennium!

Kredyt mieszkaniowy w mBank tuż za podium!

Kredyt hipoteczny w mBanku zajął czwarte miejsce w naszym rankingu najlepszych propozycji finansowania domu lub mieszkania! W tym banku możemy uzyskać finansowanie budowy lub zakupu nieruchomości na kwotę do 2,2 milionów złotych! Spłatę zobowiązania można rozłożyć na aż 35 lat, dzięki czemu rata będzie bardzo niska! Minimalny wkład własny to tylko 10% wartości nieruchomości.

Co ważne, klienci mBanku mogą złożyć wniosek online. Decyzje kredytową otrzymamy również bez konieczności wychodzenia z domu. Jedynie podpisanie umowy będzie wymagało pojawienia się w placówce instytucji.

Wysokie miejsce w rankingu kredytów hipotecznych 2022, mBank zapewnił m.in. dzięki prowizji 0% za udzielenie kredytu i brakiem opłat za częściową wcześniejszą spłatę. Stali klienci ze statusem Intensive lub Active mogą liczyć na obniżoną marżę kredytu. Na dodatkową uwagę zasługuje również EKO kredyt hipoteczny od mBank, który jest dostępny z niższą marżą lub oprocentowaniem.

Piąte miejsce rankingu zajmuje kredyt mieszkaniowy w Santander

Santander Bank Polska z propozycją kredytu mieszkaniowego zdobył 5 miejsce w najnowszym zestawieniu najtańszych kredytów hipotecznych! Oferta dostępna dla nowych i stałych klientów, umożliwia podjęcie od 100 000 do 1 350 000 zł na wiele różnych celów! Dzięki temu możesz uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości o wartości 1 500 000 zł! Gwarancją niskiej i bezpiecznej do spłaty raty zapewnia długi okres kredytowania do nawet 30 lat.

Kredyt na mieszkanie Santander BP może być jeszcze tańszy jeśli skorzystasz z usług dodatkowych, na zasadzie cross-selling. Konto osobiste, karta kredytowa i ubezpieczenia nieruchomości Locum Comfort znacznie obniżą oprocentowanie kredytu. Dodatkowo, wykupienie ubezpieczenia na życie Spokojna Hipoteka zapewni prowizję 0%!

Bank wymaga posiadania wkładu własnego na poziomie 10%, jednak nie będzie on konieczny jeśli kwota kredytu w stosunku do wartości nieruchomości nie przekracza 70% (wyjątkiem jest kredyt przeznaczony na budowę domu systemem gospodarczym). Gotówka może być wypłacona w kilku transzach lub jednorazowo.

Czy warto wziąć kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny to dla większości z nas jedyna możliwość na uzyskanie własnego mieszkania czy domu. Mało kto jest w stanie sfinansować zakup nieruchomości od ręki i bez pomocy banku. W wielu przypadkach, samo zebranie wkładu własnego może stanowić problem.

Naszym zdaniem warto podjąć kredyt mieszkaniowy, gdy mamy jasno określony cel i stabilną sytuację finansową. Jednakże, należy pamiętać, że kredyt hipoteczny to rozwiązanie na długie lata, a decyzji o podjęciu gotówki nie powinniśmy podejmować sugerując się aktualnie niskim oprocentowaniem. W przypadku, gdy planujemy mniejszy remont lub gdy nie potrzebujemy tak dużej kwoty, warto rozważyć podjęcie kredytu konsumenckiego. Wybór tego z pewnością ułatwi nasz ranking kredytów gotówkowych.

Kredyt hipoteczny to najpoważniejsze zobowiązania jakie podejmuje większość ludzi przez całe życie. Nim zdecydujemy się na konkretną ofertę warto dokładnie zapoznać się z propozycją banku. Jeżeli chcesz podjąć bezpieczny kredyt hipoteczny i nie martwić się jego spłatą, warto skorzystać z naszego rankingu. Przed wybraniem konkretnej propozycji uzupełnić swoją wiedzę czytając ekspercie artykuły dostępne w naszym serwisie a także zapoznać się z opiniami klientów. Warto poświęcić trochę czasu, by później nie żałować decyzji! Szczególnie, że ostatnie podwyżki stóp procentowych RPP pokazują jak szybko może zmienić się rata kredytu!

komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl