Karta kredytowa w ING 5
na podstawie 5 opinii
Weź kredyt Porównaj
eKonto standard w mBank 4.27
na podstawie 26 opinii
Weź kredyt Porównaj
PKP Bank Polski 4
na podstawie 7 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt Hipoteczny Bank Pocztowy 2.21
na podstawie 14 opinii
Weź kredyt Porównaj
Koszt kredytu hipotecznego w Citi Handlowy 5
na podstawie 1 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt Hipoteczny Bank Pekao 4.83
na podstawie 12 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt Hipoteczny BOŚ Bank 4.93
na podstawie 14 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt Hipoteczny BNP Paribas 5
na podstawie 2 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt Hipoteczny Santander Bank Polska 4.38
na podstawie 24 opinii
Weź kredyt Porównaj
Credit Agricole 4
na podstawie 9 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt Hipoteczny Alior Bank 4.76
na podstawie 17 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt hipoteczny w Bank BPS - najważniejsze informacje 4.5
na podstawie 2 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt Hipoteczny Millennium 4.43
na podstawie 7 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt hipoteczny w Kasie Stefczyka - najważniejsze informacje 5
na podstawie 2 opinii
Weź kredyt Porównaj

ING Bank Śląski zwycięża najnowszy ranking kredytów hipotecznych!

Kredyt hipoteczny oferowany przez ING Bank Śląski to naszym zdaniem najlepsza aktualna propozycja kredytu na mieszkanie czy budowę domu! Kredyt można otrzymać na kwotę od 70 000 do 1 600 000 zł! Maksymalną kwotę jaką można uzyskać zależy od wartości nieruchomości, która wynosi 80% ceny domu lub mieszkania.

Ofertę ING wyróżnia dostęp do wielu różnych wariantów kredytu, które zapewniają niższe koszty kredytowania. Do takich stałych promocji banku zaliczamy: Łatwy start, Lekka rata oraz Ekokredyt hipoteczny. Czasowo dostępne oferty zmieniają się stosunkowo często, umożliwiając podjęcie wyjątkowo korzystnego kredytu.

Kredyt hipoteczny w ING można otrzymać na sfinansowanie wielu różnych celów. Spłatę zobowiązania można rozłożyć na okres nawet 35 lat. Potencjalny koszt i wysokość raty łatwo obliczymy z pomocą intuicyjnego kalkulatora kredytowego.

Drugie miejsce rankingu kredytów hipotecznych zajmuje mBank

Kredyt hipoteczny w mBanku zajął drugie miejsce w naszym rankingu! W tym banku możemy uzyskać finansowanie budowy lub zakupu nieruchomości na kwotę do 2 milionów złotych! Spłatę zobowiązania można rozłożyć na aż 35 lat, dzięki czemu rata będzie bardzo niska! Minimalny wkład własny to tylko 10% wartości nieruchomości.

Co ważne, klienci mBanku mogą złożyć wniosek online. Decyzje kredytową otrzymamy również bez konieczności wychodzenia z domu. Jedynie podpisanie umowy będzie wymagało pojawienia się w placówce instytucji.

Wysokie miejsce w rankingu kredytów hipotecznych 2021, mBank zapewnił m.in. dzięki prowizji 0% za udzielenie kredytu i brakiem opłat za częściową wcześniejszą spłatę. Stali klienci ze statusem Intensive lub Active mogą liczyć na obniżoną marżę kredytu.

Kredyt hipoteczny Własny Kąt od PKO BP na trzecim miejscu rankingu

PKO Bank Polski oferuje atrakcyjny kredyt hipoteczny Własny Kąt, który umożliwia sfinansowanie zakupu, budowy, rozbudowy lub remontu nieruchomości. Bank daje możliwość uzyskania finansowania do 90% lokalu. 25% uzyskanego kredytu można przeznaczyć na dowolny cel.

Bank umożliwia podjęcie kredytu hipotecznego na kwotę do nawet 3 milionów złotych. Kredyt w tym banku otrzymamy wyłącznie w PLN. Każdy klient może skorzystać z jednorazowej karencji w spłacie zobowiązania. Spłatę kapitału można zawiesić aż na 3 lata, ale tylko w początkowym okresie kredytowania.

Wnioskując o kredyt w PKO BP klient może negocjować warunki kredytowania. Można to zrobić wybierając profil ratalny: raty równe lub malejące, korzystając z różnych pakietów ubezpieczeń czy ekologicznego wariantu kredytu hipotecznego.

Kredyt mieszkaniowy w Banku Pocztowym tuż za podium!

Kredyt mieszkaniowy oferowany przez Bank Pocztowy to szansa spełnienie marzenia o posiadaniu własnego mieszkania czy domu! Korzystając z finansowania możemy uzyskać aż 80% środków na zakup nieruchomości. 30% z tej kwoty można przeznaczyć na dowolny cel. Wbrew temu co sugeruje nazwa tego produktu hipotecznego, można go uzyskać na wiele różnych celów m.in: zakup działki budowlanej czy przebudowę lub remont domu jednorodzinnego.

Okres kredytowania może wynosić 35 lat, co daje 420 miesięcznych, niskich rat. Do kredytu hipotecznego można dokupić pakiety ubezpieczeniowe, które zapewnią pomoc w spłacie w wyniku zdarzeń losowych, utrudniających lub uniemożliwiających terminową spłatę zobowiązania. Każdy klient ma możliwość skorzystania z 36 miesięcznej karencji w spłacie Co więcej, stali klienci Banku Pocztowego mogą liczyć na obniżoną marżę kredytu.

Piąte miejsce rankingu zajmuje kredyt hipoteczny od Citi Handlowy!

Na piątym miejscu naszego zestawienia plasuje się Kredyt Mieszkaniowy Citi Banku! Ten kredyt można otrzymać na kwotę do nawet 3 milionów złotych – 80% wartości nieruchomości. Co ważne można go uzyskać z prowizją 0%! Okres kredytowania może wynosić od 60 do 360 miesięcy.

Z pomocą tego produktu hipotecznego możemy zrealizować zakup lokalu mieszkalnego na rynku pierwotnym lub wtórnym. Niestety, kredytu nie otrzymamy na wybudowanie domu.
Wniosek o kredyt można złożyć przez Internet, a wynik analizy wniosku otrzymamy w przeciągu 4 dni!

Czy warto wziąć kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny to dla większości z nas jedyna możliwość na uzyskanie własnego mieszkania czy domu. Mało kto jest w stanie sfinansować zakup nieruchomości od ręki i bez pomocy banku. W wielu przypadkach, samo zebranie wkładu własnego może stanowić problem.

Naszym zdaniem warto podjąć kredyt mieszkaniowy, gdy mamy jasno określony cel i stabilną sytuację finansową. Jednakże, należy pamiętać, że kredyt hipoteczny to rozwiązanie na długie lata, a decyzji o podjęciu gotówki nie powinniśmy podejmować sugerując się aktualnie niskim oprocentowaniem. W przypadku, gdy planujemy mniejszy remont lub gdy nie potrzebujemy tak dużej kwoty, warto rozważyć podjęcie kredytu konsumenckiego. Wybór tego z pewnością ułatwi nasz ranking kredytów gotówkowych.

Kredyt hipoteczny to najpoważniejsze zobowiązania jakie podejmuje większość ludzi przez całe życie. Nim zdecydujemy się na konkretną ofertę warto dokładnie zapoznać się z propozycją banku. Dla laika, osoby nie związanej z rynkiem finansowym może to stanowić niemały problem. Jeżeli chcemy podjąć bezpieczny kredyt hipoteczny i nie martwić się jego spłatą, warto skorzystać z naszego rankingu, a przed wybraniem konkretnego kredytu uzupełnić swoją wiedzę czytając ekspercie artykuły dostępne w naszym serwisie. Warto poświęcić trochę czasu, by później nie żałować swojej decyzji!- komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl