PKP Bank Polski 225 zł 2.96
na podstawie 23 opinii
Weź kredyt Porównaj
Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów 4
na podstawie 0 opinii
Weź kredyt Porównaj
Alior Bank - Kredyt gotówkowy 200 zł 2.48
na podstawie 120 opinii
Weź kredyt Porównaj
BNP Paribas 211 zł 2.57
na podstawie 47 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt Hipoteczny Santander Bank Polska 202 zł 4.6
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kasa Stefczyka 3.62
na podstawie 73 opinii
Weź kredyt Porównaj
Weź kredyt w Bank Pekao 3.46
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
Citi Bank - Kredyt gotówkowy 2
na podstawie 47 opinii
Weź kredyt Porównaj
Credit Agricole 3.21
na podstawie 19 opinii
Weź kredyt Porównaj
t-mobile uslugi Bankowe 211 zł 2.38
na podstawie 24 opinii
Weź kredyt Porównaj
Weź kredyt w CitoKredyt 4
na podstawie 5 opinii
Weź kredyt Porównaj

Smartney z wygraną w czerwcowym rankingu kredytów gotówkowych

Choć Smartney funkcjonuje na rynku kredytów gotówkowych stosunkowo krótko, to ten kredytodawca, należący do międzynarodowej grupy bankowej Oney, oferuje obecnie najkorzystniejsze warunki finansowania. Wnioskowanie w Smartney jest niezwykle proste – przeprowadzane w całości online, bez konieczności przesyłania jakichkolwiek dokumentów.

Wypełnianie wniosku nie wymaga wiele wysiłku i zajmuje tylko 15 minut. Na uwagę zasługują jednak przede wszystkim warunki dotyczące samego zobowiązania. W Smartney otrzymamy kredyt gotówkowy na kwotę od 3 000 do nawet 60 000 zł, na okres od 6 do 60 miesięcy. Firma proponuje konkurencyjne koszty finansowania. Przyznany kredyt otrzymamy w ekspresowym tempie dzięki systemowi szybkich przelewów DotPay. Pieniądze pojawią się na koncie najpóźniej w ciągu 30 minut.

Drugie miejsce: kredyt gotówkowy w PKO BP

W czerwcu na szczególną uwagę zasługuje kredyt gotówkowy w PKO BP. Wniosek złożymy tu bez wychodzenia z domu, przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Z oferty PKO szczególnie zadowolone będą osoby, które już posiadają konto w tym banku. Na osoby aktywnie korzystające z konta bankowego, propozycja kredytu czeka już w aplikacji na telefon IKO.

W przypadku kredytów do 4500 zł nowi klienci umowę kredytową mogą podpisać całkowicie zdalnie. Niestety, wyższe kwoty wiążą się z koniecznością wizyty w oddziale. Takie ograniczenie nie dotyczy obecnych klientów, którzy mogą tu dostać kredyt całkowicie zdanie, na kwotę do 176 020 zł i spłacać go przez nawet 96 miesięcy.

Alior Bank na trzecim miejscu

Trzecie miejsce w rankingu kredytów gotówkowych na czerwiec przypadło Alior Bank. Bank ten proponuje aż cztery różne rodzaje kredytów gotówkowych: e-Pożyczka, Pożyczka na klik, Pożyczka z mikrokosztami oraz Pożyczka internetowa. W tej instytucji możemy otrzymać finansowanie na maksymalną kwotę 200 000 zł, a okres kredytowania wynosi od 3 do 120 miesięcy. Warto zwrócić uwagę na niskie oprocentowanie, które wynosi zaledwie 7,2 proc.. Każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę i propozycję indywidualnych warunków kredytowania.

O kredyt gotówkowy w Alior Bank można wnioskować wygodnie przez Internet, np. za pośrednictwem smartfona. Klienci mają możliwość wysłania wniosku w aplikacji mobilnej lub serwisie bankowości internetowej. Aby otrzymać pieniądze, trzeba wykazać stały dochód. Bank akceptuje zarówno umowę o pracę, jak i umowę zlecenie czy o dzieło.

Miejsca czwarte to BNP Paribas

Na miejscu czwartym uplasował się kredyt gotówkowy od BNP Paribas. Maksymalny czas spłaty kredytu w tym banku wynosi 120 miesięcy, maksymalna kwota to pokaźne 200 000 zł. W ofercie znajduje się też szybka i tania pożyczka gotówkowa do 4000 zł, którą spłaca się w czasie do 24 miesięcy.

Nowi klienci muszą skontaktować się z bankiem telefonicznie lub w oddziale, natomiast obecni klienci mają również możliwość złożenia wniosku online. Przy zaciąganiu kredytu w BNP możemy skorzystać z ubezpieczenia spłaty zadłużenia, co zagwarantuje spokojną spłatę kredytu nawet w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń.

Miejsce piąte przypadło w udziale Santander Bank Polska

Tak jak miesiąc temu, na miejscu piątym znajduje się kredyt od Santander Banku Polska. W zajęciu lepszej pozycji przeszkadza mu to, że nowi klienci aby dostać finansowanie muszą pojawić się osobiście w placówce. Korzystający z usług Santander Bank Polska mogą otrzymać pieniądze bez prowizji i z ubezpieczeniem nawet w 1 minutę od momentu wysłania wniosku.

Ten kredytodawca proponuje niezwykle elastyczne warunki kredytu gotówkowego. W Santander Bank Polska istnieje możliwość wzięcia kredytu od 500 do nawet 300 000 zł z okresem spłaty od 3 miesięcy do 10 lat. Oprocentowanie zależne jest od wielu czynników – wnioskowanej kwoty, wieku czy wysokości i źródła zarobków. Uzyskane w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

Kredyt gotówkowy a pożyczki ratalne i chwilówki

Kredyt gotówkowy charakteryzuje długi okres kredytowania oraz wysokie maksymalne dostępne kwoty. Nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie. Jeśli potrzebujemy dodatkowej gotówki, warto rozważyć alternatywną ofertę w oparciu o ranking pożyczek ratalnych. Firmy pożyczkowe z reguły mniej restrykcyjnie podchodzą do historii i zdolności kredytowej wnioskodawców, co zwiększa szansę na uzyskanie pieniędzy na mniejsze kwoty nawet z niezbyt dobrym wynikiem scoringu kredytowego. Wiele firm pożyczkowych oferuje czas spłaty zbliżony do bankowego, przez co miesięczna kwota spłaty nie różni się wiele od tej oferowanej w banku.

Z drugiej strony, jeśli potrzebujemy małego i szybkiego zastrzyku gotówki, na rynku pożyczkowym dostępne są spłacane jednorazowo pożyczki krótkoterminowe. Redakcja Pożyczkaportal przygotowuje również zestawienie takich ofert w postaci comiesięcznego rankingu chwilówek. Warto zaznaczyć, że w ten sposób otrzymamy pieniądze zdecydowanie najszybciej, więc jeśli zależy nam na czasie, warto przejrzeć dostępne rozwiązania krótkoterminowe.

Referencyjne stopy procentowe WIBOR utrzymują stały, niski poziom. Oprocentowanie zmienne kredytów gotówkowych nie przekracza 7,2%, jednak należy pilnie śledzić zmiany oprocentowania. Aktualnie można zaciągnąć bardzo korzystny kredyt. Zobowiązanie na krótki termin jest szczególnie dobrym rozwiązaniem, gdyż trudno jest przewidzieć, jak mogą zmienić się koszty w najbliższym okresie. – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl