Monedo Now 4.5
na podstawie 0 opinii
Weź kredyt Porównaj
Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów 4
na podstawie 0 opinii
Weź kredyt Porównaj
Citi Bank - Kredyt gotówkowy 1.84
na podstawie 31 opinii
Weź kredyt Porównaj
Alior Bank - Kredyt gotówkowy 2.42
na podstawie 88 opinii
Weź kredyt Porównaj
4
na podstawie 1 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kasa Stefczyka 1.5
na podstawie 14 opinii
Weź kredyt Porównaj
BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
PKP Bank Polski 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole 3.13
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
t-mobile uslugi Bankowe 2.32
na podstawie 22 opinii
Weź kredyt Porównaj

Smartney ponownie wygrywa w rankingu kredytów gotówkowych!

Choć Smartney funkcjonuje na rynku kredytów gotówkowych stosunkowo krótko, to ten kredytodawca należący do międzynarodowej grupy bankowej Oney oferuje najlepsze obecnie warunki finansowania.

Wnioskowanie w Smartney jest niezwykle proste – przeprowadzane w całości online, bez konieczności przesyłania jakichkolwiek dokumentów. Wypełnianie wniosku nie wymaga wiele wysiłku i zajmuje tylko 15 minut. Na uwagę zasługują jednak przede wszystkim warunki dotyczące samego zobowiązania. W Smartney otrzymamy kredyt gotówkowy od 5 000 do nawet 60 000 zł na okres od 24 do 60 miesięcy, z konkurencyjnymi kosztami finansowania. Co więcej, przyznaną sumę uzyskamy w ekspresowym tempie, dzięki systemowi szybkich przelewów DotPay – pieniądze pojawią się na koncie najpóźniej w ciągu 30 minut.

Citi Bank z kredytem gotówkowym na drugim miejscu rankingu

Drugie miejsce zajął tym razem Citi Bank, z ofertą finansowania na kwotę od 1 000 do nawet 150 000 zł. Srebrny medal w sierpniowym zestawieniu zawdzięcza między innymi wysokiej maksymalnej kwocie kredytu i zdalnym wnioskowaniu – zdalnie lub online. Dla tradycjonalistów istnieje możliwość podpisania umowy przez kuriera.

Pożyczkę gotówkową w Citi Bank możemy rozłożyć maksymalnie na 96 rat. Aby móc ją otrzymać, należy przesłać umowę zatrudnienia lub wyciąg z rachunku bankowego za ostatnie 3 miesiące. Jeśli jednak jesteśmy już klientami Citi Bank, nie musi to być konieczne. Rozpatrywanie wniosku jest stosunkowo krótkie, a po podpisaniu umowy otrzymamy finansowanie na atrakcyjnych warunkach z oprocentowaniem już od 6,97 proc.

Trzecia pozycja dla Alior Bank, który proponuje kredyt do aż 150 000 zł

Ostatnie miejsce na podium w rankingu kredytów gotówkowych na sierpień przypadło Alior Bank. W tej instytucji możemy otrzymać finansowanie na maksymalną kwotę 150 000 zł z okresem kredytowania od 2 do 5 lat. Warto też zwrócić uwagę na RRSO, którego poziom ustalono na 13,38 proc., co jest zadowalającym wynikiem. Co ciekawe, przy okresie kredytowania od 55 miesięcy średni maksymalny koszt za każdy pożyczony tysiąc to jedynie 6 zł.

O kredyt gotówkowy Alior Bank można wnioskować wygodnie za pośrednictwem smartfona przez internet. Klienci mają możliwość wysłania wniosku w aplikacji mobilnej lub serwisie bankowości internetowej. Aby otrzymać pieniądze, trzeba mieć stały dochód, jednak bank akceptuje zarówno umowę o pracę, jak i umowę zlecenie czy o dzieło.

Santander Bank Polska na czwartym miejscu

Na miejscu czwartym rankingu kredytów gotówkowych brak zmian – Santander Bank Polska miałby możliwość wspięcia się wyżej. Niestety – w zajęciu lepszej pozycji może przeszkadzać to, że nowi klienci muszą pojawić się w banku, aby dostać finansowanie.

Z drugiej strony korzystający z usług Santander Bank Polska mogą otrzymać pieniądze bez prowizji i z ubezpieczeniem nawet w 1 minutę od momentu wysłania wniosku.

Ten kredytodawca proponuje niezwykle elastyczne warunki kredytu gotówkowego. W Santander Bank Polska istnieje możliwość wzięcia kredytu od 500 do nawet 300 000 zł z okresem spłaty od 3 miesięcy do 10 lat. Oprocentowanie zależne jest od wielu czynników – wnioskowanej kwoty, wieku czy wysokości i źródła zarobków. Uzyskane w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

SKOK Stefczyka utrzymuje się w pierwszej piątce

SKOK Stefczyka jest dosyć nietypowym rozwiązaniem, stanowi jednak dobrą alternatywę dla innych kredytów gotówkowych. Wnioskując o finansowanie w tej instytucji możemy starać się o kwoty od 1 000 do 200 000 zł z okresem spłaty od 12 do 120 miesięcy.

Jeśli jesteśmy zainteresowani ofertą od SKOK Stefczyka, możemy zostawić dane na stronie internetowej, a konsultant skontaktuje się z nami w celu ustalenia szczegółów. Istnieje także możliwość wnioskowania przez internet lub bezpośrednio w oddziale. Stali klienci mogą liczyć na otrzymanie gotówki nawet tego samego dnia.

Oferty finansowania w sierpniu 2020 – pożyczki ratalne i chwilówki

Kredyt gotówkowy charakteryzuje długi okres kredytowania i wysokie maksymalne dostępne sumy pieniędzy, które możemy pożyczyć. Nie zawsze jednak nasze możliwości pozwolą na spłacanie takiego zobowiązania w terminie. Jeśli potrzebujemy dodatkowej gotówki, warto rozważyć alternatywną ofertę w oparciu o ranking pożyczek ratalnych. Firmy pożyczkowe z reguły mniej restrykcyjnie podchodzą do historii i zdolności kredytowej wnioskodawców, co zwiększa szansę na uzyskanie pieniędzy na mniejsze kwoty nawet z niezbyt dobrym wynikiem scoringu kredytowego. Co więcej, pożyczki ratalne spłacane są w częściach – nie powinno to więc nadwyrężyć domowego budżetu.

Z drugiej strony, jeśli potrzebujemy małego i szybkiego zastrzyku gotówki, na rynku pożyczkowym dostępne są pożyczki krótkoterminowe, spłacane jednorazowo. Redakcja Pożyczka Portal przygotowuje także zestawienie takich ofert w postaci comiesięcznego rankingu chwilówek. Warto zaznaczyć, że w ten sposób otrzymamy pieniądze zdecydowanie najszybciej, więc jeśli zależy nam na czasie, warto przejrzeć dostępne rozwiązania.

Zmiany na rynku finansowym objęły nie tylko pożyczki, ale także kredyty gotówkowe. Oferta banków na sierpień zachęca atrakcyjnymi kosztami proponowanych zobowiązań. Warunkiem jest tu oczywiście posiadanie stosunkowo wysokiej zdolności kredytowej – jeśli nią dysponujemy, zdecydowanie warto rozważyć skorzystanie z kredytu gotówkowego. Dzięki niemu możemy otrzymać solidny zastrzyk gotówki na wygodnych warunkach z kosztami wyraźnie niższymi niż te, które obowiązywały jeszcze przed pandemią. – komentuje Kamil Dębski, ekspert pozyczkaportal.pl