Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów 4
na podstawie 0 opinii
Weź kredyt Porównaj
PKP Bank Polski 225 zł 3.25
na podstawie 16 opinii
Weź kredyt Porównaj
Alior Bank - Kredyt gotówkowy 200 zł 2.52
na podstawie 108 opinii
Weź kredyt Porównaj
BNP Paribas 211 zł 2.58
na podstawie 43 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt Hipoteczny Santander Bank Polska 202 zł 4.8
na podstawie 10 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kasa Stefczyka 3.37
na podstawie 52 opinii
Weź kredyt Porównaj
kredyt gotówkowy w banku Pekao 3.46
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
Citi Bank - Kredyt gotówkowy 1.83
na podstawie 40 opinii
Weź kredyt Porównaj
Credit Agricole 3.33
na podstawie 18 opinii
Weź kredyt Porównaj
t-mobile uslugi Bankowe 211 zł 2.32
na podstawie 22 opinii
Weź kredyt Porównaj
Weź kredyt w CitoKredyt 3.75
na podstawie 4 opinii
Weź kredyt Porównaj

Smartney z wygraną w grudniowym rankingu kredytów gotówkowych

Choć Smartney funkcjonuje na rynku kredytów gotówkowych stosunkowo krótko, to ten kredytodawca należący do międzynarodowej grupy bankowej Oney oferuje najlepsze obecnie warunki finansowania. W grudniu warto jest zapoznać się ze specjalnymi promocjami świątecznymi.

Wnioskowanie w Smartney jest niezwykle proste – przeprowadzane w całości online, bez konieczności przesyłania jakichkolwiek dokumentów. Wypełnianie wniosku nie wymaga wiele wysiłku i zajmuje tylko 15 minut. Na uwagę zasługują jednak przede wszystkim warunki dotyczące samego zobowiązania. W Smartney otrzymamy kredyt gotówkowy od 5 000 do nawet 60 000 zł na okres od 24 do 60 miesięcy, z konkurencyjnymi kosztami finansowania. Co więcej, przyznaną sumę uzyskamy w ekspresowym tempie, dzięki systemowi szybkich przelewów DotPay – pieniądze pojawią się na koncie najpóźniej w ciągu 30 minut.

Drugie miejsce: kredyt gotówkowy w PKO BP

W grudniu kredyt gotówkowy w PKO BP zasługuje na szczególna uwagę. Wniosek złożymy tu bez wychodzenia z domu, przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Z oferty PKO szczególnie zadowolone będą osoby, które już mają konto w PKO. Na nie kredyt już czeka w aplikacji na telefon IKO.

W przypadku kredytów do 4500 zł nowi klienci umowę kredytową mogą podpisać całkowicie zdalnie. Niestety, wyższe kwoty wiążą się z koniecznością wizyty w oddziale. Takie ograniczenie nie dotyczy obecnych klientów, którzy zdalnie mogą tu dostać kredyt na kwotę do 176 020 zł i spłacać go przez nawet 96 miesięcy.

Alior Bank na trzecim miejscu

Trzecie miejsce w rankingu kredytów gotówkowych na grudzień przypadło Alior Bank. W tej instytucji możemy otrzymać finansowanie na maksymalną kwotę 150 000 zł z okresem kredytowania od 2 do 5 lat. Warto też zwrócić uwagę na RRSO, którego poziom ustalono na 13,38 proc., co jest zadowalającym wynikiem. Co ciekawe, przy okresie kredytowania od 55 miesięcy średni maksymalny koszt za każdy pożyczony tysiąc to jedynie 6 zł.

O kredyt gotówkowy w Alior Bank można wnioskować wygodnie za pośrednictwem smartfona przez internet. Klienci mają możliwość wysłania wniosku w aplikacji mobilnej lub serwisie bankowości internetowej. Aby otrzymać pieniądze, trzeba mieć stały dochód, jednak bank akceptuje zarówno umowę o pracę, jak i umowę zlecenie czy o dzieło.

Miejsca czwarte to BNP Paribas

Na miejscu czwartym uplasował się kredyt gotówkowy od BNP Paribas. Maksymalny czas spłaty kredytu w tym banku wynosi 120 miesięcy, maksymalna kwota to pokaźne 200 000 zł. W ofercie znajduje się też szybka i tania pożyczka gotówkowa do 4000 zł, którą spłaca się w czasie do 24 miesięcy.

Nowi klienci muszą skontaktować się z bankiem telefonicznie lub w oddziale, ale obecni mogą też złożyć wniosek online. Przy zaciąganiu kredytu w BNP możemy skorzystać z ubezpieczenia spłaty zadłużenia, co zagwarantuje spokojną spłatę kredytu nawet w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń życiowych.

Miejsce piąte przypadło w udziale Santander Bank Polska

Tak, jak miesiąc temu na miejscu piątym znajduje się kredyt od Santander Banku Polska. W zajęciu lepszej pozycji przeszkadza mu to, że nowi klienci aby dostać finansowanie muszą pojawić się osobiście w placówce. Korzystający z usług Santander Bank Polska mogą otrzymać pieniądze bez prowizji i z ubezpieczeniem nawet w 1 minutę od momentu wysłania wniosku.

Ten kredytodawca proponuje niezwykle elastyczne warunki kredytu gotówkowego. W Santander Bank Polska istnieje możliwość wzięcia kredytu od 500 do nawet 300 000 zł z okresem spłaty od 3 miesięcy do 10 lat. Oprocentowanie zależne jest od wielu czynników – wnioskowanej kwoty, wieku czy wysokości i źródła zarobków. Uzyskane w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

Oferty finansowania na listopad 2020 – pożyczki ratalne i chwilówki

Kredyt gotówkowy charakteryzuje długi okres kredytowania i wysokie maksymalne dostępne sumy pieniędzy, które możemy pożyczyć. Nie zawsze jednak nasze możliwości pozwolą na spłacanie takiego zobowiązania w terminie. Jeśli potrzebujemy dodatkowej gotówki, warto rozważyć alternatywną ofertę w oparciu o ranking pożyczek ratalnych. Firmy pożyczkowe z reguły mniej restrykcyjnie podchodzą do historii i zdolności kredytowej wnioskodawców, co zwiększa szansę na uzyskanie pieniędzy na mniejsze kwoty nawet z niezbyt dobrym wynikiem scoringu kredytowego. Co więcej, pożyczki ratalne spłacane są w częściach – nie powinno to więc nadwyrężyć domowego budżetu.

Z drugiej strony, jeśli potrzebujemy małego i szybkiego zastrzyku gotówki, na rynku pożyczkowym dostępne są pożyczki krótkoterminowe, spłacane jednorazowo. Redakcja Pożyczka Portal przygotowuje także zestawienie takich ofert w postaci comiesięcznego rankingu chwilówek. Warto zaznaczyć, że w ten sposób otrzymamy pieniądze zdecydowanie najszybciej, więc jeśli zależy nam na czasie, warto przejrzeć dostępne rozwiązania.

Rok 2020 kończy się zapowiedzią wzrostu kosztów bankowych w wielu popularnych instytucjach. Być może czekają nas podwyżki kosztów kredytowych, dlatego jeśli rozważasz podjęcie kredytu może to być ostatni dzwonek, na podpisanie korzystnej umowy kredytowej. Ważne by dobrze rozważyć ostateczną decyzję – komentuje Kamil Dębski, ekspert pozyczkaportal.pl