Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów 4
na podstawie 0 opinii
Weź kredyt Porównaj
Monedo Now 4.5
na podstawie 0 opinii
Weź kredyt Porównaj
PKP Bank Polski 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
Citi Bank - Kredyt gotówkowy 1.77
na podstawie 30 opinii
Weź kredyt Porównaj
Alior Bank - Kredyt gotówkowy 2.45
na podstawie 86 opinii
Weź kredyt Porównaj
4
na podstawie 1 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kasa Stefczyka 1.58
na podstawie 12 opinii
Weź kredyt Porównaj
BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole 3.13
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
t-mobile uslugi Bankowe 2.32
na podstawie 22 opinii
Weź kredyt Porównaj

Smartney wygrywa w rankingu kredytów gotówkowych!

Choć Smartney funkcjonuje na rynku kredytów gotówkowych stosunkowo krótko, to ten kredytodawca należący do międzynarodowej grupy bankowej Oney oferuje najlepsze obecnie warunki pożyczki.

Sam proces wnioskowania jest dużo prostszy od ofert banków – w całości online, bez konieczności przesyłania dokumentów. Wypełnianie wniosku jest szybkie i wygodne – wszystkie formalności załatwimy w 15 minut. Na uwagę zasługują jednak przede wszystkim warunki dotyczące samego zobowiązania. W Smartney otrzymamy pieniądze od 5 000 do nawet 60 000 zł na okres od 24 do 60 miesięcy, z konkurencyjnymi kosztami zobowiązania. Co więcej, przyznaną sumę dostaniemy w ekspresowym tempie, dzięki systemowi szybkich przelewów DotPay – finansowanie pojawi się na koncie najpóźniej w ciągu 30 minut.

Monedo Now z drugą pozycją w zestawieniu

Monedo Now proponuje kredyty gotówkowe na kwotę od 1 500 zł do 20 000 zł z okresem spłaty od 6 do 48 miesięcy. Co sprawiło, że pomimo niskich dostępnych sum ten kredytobiorca zajął wysokie miejsce w rankingu?

Monedo Now wyróżnił się na tle konkurencji ze względu na stosowany system sztucznej inteligencji, który analizuje historię i zdolność kredytową klientów bez udziału człowieka. Zaawansowany algorytm posiada dodatkowo umiejętność samodzielnego uczenia się, a następnie stosowania zdobytej wiedzy przy procesie rozpatrywania wniosków. Pozwoliło to na zmniejszenie kosztów operacyjnych, bez konieczności wykorzystywania kosztownych usług analitycznych. Przełożyło się to bezpośrednio na lepsze warunki kredytu gotówkowego oraz złożenie wniosku w 5 minut. Udzielone pieniądze wypłacane są niemal natychmiastowo, przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, we współpracy z 20 największymi bankami w Polsce.

Trzecie miejsce dla Citi Banku, który proponuje kredyt do aż 150 000 zł

Trzecie miejsce w rankingu ponownie zajął Citi Bank, z ofertą finansowania na kwotę od 1 000 do nawet 150 000 zł. Swoją pozycję utrzymał między innymi dzięki wysokiej maksymalnej kwocie kredytu i zdalnym wnioskowaniu – zdalnie lub online. Tra tradycjonalistów istnieje możliwość podpisania umowy przez kuriera.

Pożyczkę gotówkową w Citi Bank możemy rozłożyć maksymalnie na 96 rat. Aby móc ją otrzymać, należy przesłać umowę zatrudnienia lub wyciąg z rachunku bankowego za ostatnie 3 miesiące. Jeśli jednak jesteśmy już klientami Citi Bank, nie musi to być konieczne. Rozpatrywanie wniosku jest stosunkowo krótkie, a po podpisaniu umowy otrzymamy finansowanie na atrakcyjnych warunkach z oprocentowaniem już od 6,97 proc.

Santander Bank Polska na czwartym miejscu

Na miejscu czwartym rankingu kredytów gotówkowych brak zmian – Santander Bank Polska miałby możliwość wspięcia się wyżej. Niestety – w zajęciu lepszej pozycji może przeszkadzać to, że nowi klienci muszą pojawić się w banku, aby dostać finansowanie.
Z drugiej strony korzystający z usług Santander Bank Polska mogą otrzymać pieniądze bez prowizji i z ubezpieczeniem nawet w 1 minutę od momentu wysłania wniosku.

Ten kredytodawca proponuje niezwykle elastyczne warunki kredytu gotówkowego. W Santander Bank Polska istnieje możliwość wzięcia kredytu od 500 do nawet 300 000 zł z okresem spłaty od 3 miesięcy do 10 lat. Oprocentowanie zależne jest od wielu czynników – wnioskowanej kwoty, wieku czy wysokości i źródła zarobków. Uzyskane w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

SKOK Stefczyka utrzymuje się w pierwszej piątce

SKOK Stefczyka jest dosyć nietypowym rozwiązaniem, stanowi jednak dobrą alternatywę dla innych ofert. Wnioskując o kredyt gotówkowy w tej instytucji możemy starać się o kwoty od 1 000 do 200 000 zł z okresem spłaty od 12 do 120 miesięcy.

Jeśli jesteśmy zainteresowani finansowaniem od SKOK Stefczyka, możemy zostawić dane na stronie internetowej, a konsultant skontaktuje się z nami w celu ustalenia szczegółów. Istnieje także możliwość wnioskowania przez internet lub bezpośrednio w oddziale. Stali klienci mogą liczyć na otrzymanie gotówki nawet tego samego dnia.

Oferty finansowania w lipcu 2020 – pożyczki ratalne i chwilówki

Kredyt gotówkowy charakteryzuje długi okres kredytowania i wysokie maksymalne dostępne kwoty. Nie zawsze jednak nasze możliwości pozwolą na spłacanie takiego zobowiązania w terminie. Jeśli potrzebujemy finansowania, warto rozważyć alternatywną ofertę w oparciu o ranking pożyczek ratalnych. Pożyczkodawcy z reguły mniej restrykcyjnie rozpatrują wnioski, co zwiększa szansę na uzyskanie pieniędzy na mniejsze kwoty nawet z niezbyt dobrą zdolnością kredytową. Co więcej, pożyczki ratalne spłacane są w częściach – nie powinno to więc nadwyrężyć domowego budżetu.

Z drugiej strony, jeśli potrzebujemy małego i szybkiego zastrzyku gotówki, na rynku pożyczkowym dostępne są pożyczki krótkoterminowe, spłacane jednorazowo. Redakcja Pożyczka Portal przygotowuje także zestawienie takich ofert w postaci comiesięcznego rankingu chwilówek. Warto zaznaczyć, że w ten sposób otrzymamy pieniądze zdecydowanie najszybciej, więc jeśli zależy nam na czasie, warto przejrzeć dostępne rozwiązania.

W związku z epidemią koronawirusa rząd wprowadził obniżenie stóp procentowych i inne obostrzenia w bankach. Te decyzje nie wiążą się z żadnymi korzyściami dla kredytodawców jednak kredytobiorcy mogą się z nich cieszyć. Każdy, kto ma dużą zdolność kredytową może starać się o kredyt z niedużymi kosztami dodatkowymi, dlatego lipiec to znakomity okres na uzyskanie takiej formy finansowania. – komentuje Kamil Dębski, ekspert pozyczkaportal.pl