Bank PKO BP jest liderem innowacyjności i wyznacza nowe trendy w bankowości naszego kraju. Finansową pomoc niesie nie tylko klientom indywidualnym, lecz także firmom, które dzięki jego wsparciu mogły rozpocząć działalność. W tym banku możemy liczyć na rzetelną obsługę i profesjonalizm. PKO BP stawia na wysoką kulturę pożyczania i dba o nasze interesy. Nowi klienci banku mogą skorzystać z popularnej pożyczki, jaką jest Mini Ratka. Kredyt charakteryzuje się szybkim procesem wnioskowania i niskim oprocentowaniem.

Bezproblemowy kontakt z bankiem

Główna siedziba banku PKO BP mieści się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 15 – jest to duże centrum finansowe. Jednakże placówki banku możemy znaleźć niemalże wszędzie – na terenie Polski jest ich aż 1192. W każdym oddziale spotkamy się z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy chętnie będą nam służyć radą i pomocą. PKO BP słynie z kompetentnej obsługi klienta.

Z bankiem skontaktujemy się również telefonicznie – konsultanci udzielą nam wszystkich niezbędnych informacji. Infolinia działa siedem dni w tygodniu, przez całą dobę, a więc pytania do banku możemy kierować również w weekendy. Placówki stacjonarne instytucji czynne są pięć dni w tygodniu, w dni robocze.

Bank PKO BP może się poszczycić świetnie działającym systemem bankowości elektronicznej. Na stronie internetowej wszelkich operacji dokonamy samodzielnie. Częścią internetowej bankowości jest wygodna aplikacja na smartfony, która niezwykle pomaga w obsłudze konta i pozwala na wykonanie podstawowych czynności, takich jak na przykład szybki przelew czy płatności mobilne.

Mini Ratka – pożyczka od PKO BP

Pożyczka w PKO BP dla nowych klientów i przenoszących swoje kredyty to popularna Mini Ratka. O pożyczkę możemy wnioskować online w prosty sposób, bez wychodzenia z domu. Ubiegając się o kredyt gotówkowy PKO BP, możemy dostać nawet na 120 000 zł, a maksymalny okres spłacania to 96 miesięcy. Nowi klienci, którzy zdecydują się na pożyczkę PKO BP, otrzymają niższe oprocentowanie. RRSO Mini Ratki wynosi jedynie 3,46%. Kwota minimalna, o którą możemy ubiegać się w ramach oferty to 1000 zł, a najkrótszy okres, na który pożyczymy gotówkę to 1 miesiąc. Bank daje nowym klientom również możliwość konsolidacji kredytów z różnych źródeł. To duże udogodnienie dla osób, które chcą uporządkować swoje pożyczki i zamienić kilka rat w jedną wygodną Mini Ratkę.

Szybka pożyczka przez internet dostępna jest też dla stałych klientów PKO BP. Oni również mogą wnioskować o kwoty od 1000 zł do 120 000 zł. Podpisanie umowy odbywa się w serwisie internetowym iPKO lub z pomocą aplikacji mobilnej IKO. Cały proces od złożenia wniosku do wypłaty pieniędzy możliwy jest do realizacji już w ciągu jednego dnia. Niestety w przypadku, gdy nie jesteśmy nowymi klientami, musimy liczyć się z wyższym RRSO, nawet rzędu 17,43%.

Sprawdź warunki kredytu

Konsolidacja kredytów i ubezpieczenie przy pożyczce gotówkowej PKO BP

Jeśli zdecydujemy się skonsolidować zadłużenie, możemy otrzymać dodatkową kwotę w wysokości do 25% tych zobowiązań na nasze dowolne wydatki. Jeśli na ROR w PKO BP wpływa nasze wynagrodzenie, zamiast zaświadczenia o zarobkach wystarczy oświadczenie.

PKO BP oferuje swoim klientom, sięgającym po kredyt gotówkowy, dodatkowe ubezpieczenie kredytu. Może ono być niezwykle przydatne w trudnej sytuacji życiowej. Skorzystanie z ubezpieczenia jest dobrowolne. Jeśli zdecydujemy się na nie, powinniśmy uzyskać pomoc, gdy dotkną nas sytuacje losowe takie, jak śmierć, utrata zatrudnienia, ciężka choroba lub pobyt w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

PKO BP jest największym bankiem w Polsce i jednym z większych w Europie Środkowo-Wschodniej. Atutami banku są między innymi duża liczba placówek, a także możliwość skorzystania z oferty bez konieczności wizyty w oddziale. PKO BP udostępnia swoim klientom bankowość elektroniczną i aplikacje mobilne. Warto wspomnieć, że cały czas dużą część udziałów w PKO ma Skarb Państwa.

Jak wnioskować o kredyt PKO BP?

Droga do pożyczki gotówkowej PKO BP jest prostsza dla osób, które są już klientami banku. Mogą zawnioskować, logując się do serwisu internetowego iPKO lub wziąć pożyczkę z poziomu mobilnej aplikacji, bezpośrednio ze swojego smartfona.

Jeśli nie korzystaliście jeszcze z usług PKO BP, umówcie się na telefoniczną rozmowę z doradcą, który pomoże dopasować ofertę kredytową do waszych oczekiwań. Swoje dane kontaktowe możecie zostawić na stronie www banku, gdzie znajdziecie specjalne formularze.

Zapytaj o szczegóły

PKO BP – podsumowanie