Bank PKO BP jest liderem innowacyjności i wyznacza nowe trendy w bankowości naszego kraju. Finansową pomoc niesie nie tylko klientom indywidualnym, lecz także firmom, które dzięki jego wsparciu mogły rozpocząć działalność. W tym banku możemy liczyć na rzetelną obsługę i profesjonalizm. PKO BP stawia na wysoką kulturę pożyczania i dba o nasze interesy.

Cechy kredytu gotówkowego w PKO BP
Czas wypłaty 1 dzień roboczy / dla wniosków składanych online przez IKO lub iPKO gotówka na koncie nawet w 30 sekund
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – IKO
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne – 7,2%

Bezproblemowy kontakt z bankiem

Główna siedziba banku PKO BP mieści się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 15 – jest to duże centrum finansowe. Jednakże placówki banku możemy znaleźć niemalże wszędzie – na terenie Polski jest ich aż 1192. W każdym oddziale spotkamy się z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy chętnie będą nam służyć radą i pomocą. PKO BP słynie z kompetentnej obsługi klienta.

Z bankiem skontaktujemy się również telefonicznie – konsultanci udzielą nam wszystkich niezbędnych informacji. Infolinia działa siedem dni w tygodniu, przez całą dobę, a więc pytania do banku możemy kierować również w weekendy. Placówki stacjonarne instytucji czynne są pięć dni w tygodniu, w dni robocze.

Bank PKO BP może się poszczycić świetnie działającym systemem bankowości elektronicznej. Na stronie internetowej wszelkich operacji dokonamy samodzielnie. Częścią internetowej bankowości jest wygodna aplikacja na smartfony, która niezwykle pomaga w obsłudze konta i pozwala na wykonanie podstawowych czynności, takich jak na przykład szybki przelew czy płatności mobilne.

Sprawdź warunki kredytu

Kredyt gotówkowy w PKO BP

Najbardziej popularnym kredytem w PKO jest obecnie Pożyczka gotówkowa. Parametry tego kredytu to kwota pożyczki wynosząca od 1276 do 179 220 zł i okres spłaty od 2 do 96 miesięcy. Jej największą zaletą jest szybkość wnioskowania o pożyczkę. Osoby, które już posiadają konto w tym banku mogą odnaleźć Pożyczkę gotówkową w swojej aplikacji IKO oraz serwisie bankowym iPKO. Według deklaracji banku pożyczkę przez aplikację można tu otrzymać nawet w 30 sekund.

Oferta nie jest przeznaczona wyłącznie dla obecnych klientów PKO BP. Nowi klienci są w stanie podpisać umowę kredytową niemal równie łatwo, co obecni. Pożyczki w kwocie do 4 500 zł dostaje się tu bez wychodzenia z domu. Tożsamość jest w tym przypadku potwierdzona przez przelew złotówkowy. Prognozowane przez bank RRSO pożyczki wynosi 12,05 proc.. Tak jak w przypadku innych kredytów, ostateczne oprocentowanie Pożyczki gotówkowej może być różne w zależności od kwoty kredytu, czasu spłaty, ubezpieczenia i innych czynników.

EKOpożyczka w PKO BP – kredyt gotówkowy na działania proekologiczne

PKO Bank Polski umożliwia podjęcie preferencyjnego kredytu gotówkowego skierowanego do klientów, którzy chcą zainwestować w ekologiczne źródła energii lub elektryczne środki transportu. Wybierając ten korzystny kredyt gotówkowy EKOpożyczka można uzyskać nawet do 50 000 zł, z okresem spłaty trwającym do 120 miesięcy. O ten kredyt mogą wnioskować nowi i stali klienci banku PKO. Pożyczka dostępna z ubezpieczeniem.

Ubezpieczenie przy pożyczce gotówkowej PKO BP

Klientom sięgającym po kredyt gotówkowy, PKO BP oferuje dodatkowe ubezpieczenie kredytu. Może ono być niezwykle przydatne w trudnej sytuacji życiowej. Skorzystanie z ubezpieczenia jest dobrowolne. Jeśli zdecydujemy się na nie uzyskamy pomoc, gdy dotkną nas sytuacje losowe takie jak śmierć, utrata zatrudnienia, ciężka choroba lub pobyt w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w PKO BP?

Droga do pożyczki gotówkowej PKO BP jest prostsza dla osób, które są już klientami banku. Mogą oni wnioskować, logując się do serwisu internetowego iPKO lub wziąć pożyczkę z poziomu mobilnej aplikacji IKO, bezpośrednio ze swojego smartfona.

Jeśli nie korzystaliście jeszcze z usług PKO BP, umówcie się na telefoniczną rozmowę z doradcą, który pomoże dopasować ofertę kredytową do waszych oczekiwań. Swoje dane kontaktowe możecie zostawić na stronie www banku, gdzie znajdziecie specjalne formularze, lub bezpośrednio na stronie pozyczkaportal.pl.

Wnioskowanie o kredyt przez aplikację IKO

Już od 8 lat PKO BP udostępnia swoim klientom dostęp do aplikacji mobilnej IKO. Z jej pomocą można szybko i bezproblemowo wnioskować o kredyt gotówkowy z ekranu smartfona czy tabletu – pieniądze z pożyczki otrzymamy nawet w 30 sekund. Dodatkowo aplikacja umożliwia realizowanie czynności związanych z obsługą konta bankowego: mobilną autoryzację płatności i przelewów, płacenie za miejsce parkingowe czy okresową blokadę karty płatniczej.

Promocje pożyczki gotówkowej w PKO

PKO oferuje obecnie dwie promocje pozwalające obniżyć prowizje pożyczki. Pierwsza z nich skierowana jest do osób, które zdecydują się na zaciągnięcie pierwszej pożyczkę w PKO. W przypadku gdy wynosiła ona będzie poniżej 200 000 zł, a czas spłaty wyniesie poniżej 24 miesięcy, to nie zapłacimy prowizji za pierwszą pożyczkę gotówkową w PKO. Druga promocja pozwoli na obniżenie kosztów prowizji nawet o 20%. Z tej promocji skorzystać mogą wszystkie osoby, które wnioskują o pożyczkę gotówkową w PKO i w trakcie wypełniania wniosku wpiszą kod promocyjny RATA.

Inne produkty w banku PKO BP

PKO BP to nie tylko atrakcyjna oferta kredytów gotówkowych. Ta instytucja finansowa stara się udostępnić swoim klientom jak najszerszy zakres usług i produktów finansowych. Oprócz kredytu na dowolny cel znajdziemy tu także konta bankowe w różnej formie, karty kredytowe, kredyty hipoteczne i konsolidacyjne czy samochodowe. Warto także wspomnieć o rozwiązaniach inwestycyjnych i oszczędnościowych, np. lokatach.

Zobacz ofertę

Konto w PKO Banku Polskim

Konto w PKO BP to przede wszystkim rachunki osobiste, takie jak Konto za zero. Bank Polski proponuje także rachunki premium (Konto Platinium II, Konto Aurum) oraz pakiety i konta walutowe.

Kredyt Hipoteczny PKO BP

Jeśli planujemy zakup czy budowę domu lub mieszkania albo potrzebujemy finansowania zabezpieczonego hipoteką, to warto rozważyć ofertę kredytu hipotecznego w PKO BP. W tym przypadku można liczyć na jedno z najniższych RRSO na rynku. Bank docenia rozwiązania przy użyciu OZE, dlatego gwarantuje dużo niższą marżę dla finansowania na nieruchomości o dobrej charakterystyce energetycznej.

Karta kredytowa PKO BP

Klienci banku mogą skorzystać także z karty kredytowej PKO BP. Jest ona dostępna w kilku wariantach, z okresem bezodsetkowym wynoszącym 55 dni. Korzystanie z każdej z tych kart płatniczych może być darmowe. Istnieje też możliwość dobrania dodatkowych usług do każdego z tych produktów, np. pakiety ubezpieczeń podróżnych.

Kredyt konsolidacyjny PKO BP

Kredyt konsolidacyjny PKO BP pozwala na połączenie kilku zobowiązań w jedno. Konsolidacją można objąć zarówno produkty bankowe, jak i pozabankowe. Czas spłaty finansowania to maksymalnie 10 lat, z korzystnym RRSO na poziomie 10,12 proc.W ramach kredytu konsolidacyjnego istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych środków do 30 proc. konsolidacji – bez minimalnej kwoty zobowiązania i z karencją w spłacie na 2 miesiące.

Kredyt samochodowy w PKO BP

PKO Bank Polski uruchomił Automarket, czyli usługę pozwalającą na sfinansowanie zakupu auta. W jej ramach klienci mają dostęp do pożyczek i kredytów samochodowych, leasingu czy wynajmu długoterminowego. W przypadku kredytu na samochód można liczyć m.in. na oraz możliwość zwrotu używanego auta po zakupie w ciągu 5 dni i przejechaniu nie więcej niż 300 km.

Lokaty w PKO BP

W ramach produktów do oszczędzania, oprócz kont oszczędnościowych, bank proponuje m.in.lokatę terminową PKO ze stałym oprocentowaniem i Program Budowania Kapitału na wybrany cel, ze zmiennym oprocentowaniem.Do tego można skorzystać z usługi Autooszczędzania, gdzie określone przez nas kwoty automatycznie odkładane są na konto przy każdej transakcji.

PKO BP – rozwiązania inwestycyjne

PKO Bank Polski ma jedną z najbardziej rozbudowanych platform inwestycyjnych na rynku, w ramach której proponuje Program Inwestycyjny Akcjomat, Kupno funduszy inwestycyjnych z obniżoną lub zniesioną opłatą za nabycie, Moje Aktywa – zestawienie wszystkich aktywów finansowych w jednym miejscu w celu lepszego zarządzania finansami.

Zapytaj o szczegóły

PKO BP – podsumowanie