PKO BP – Kredyt gotówkowy

PKO BP - opinie

3.29 z 5 Na podstawie 13 opinii
(13 opinie o PKO BP)

Maksymalna kwota pożyczki: 120000 zł

Bank PKO BP przez blisko sto lat swojej działalności zapracował na zaufanie klientów z całej Polski. Jest instytucją wiarygodną i dbającą o bezpieczeństwo powierzonych mu środków. Ponadto finansuje potrzeby i marzenia swoich klientów. Pomimo swego wieloletniego stażu potrafi połączyć zamiłowanie do tradycji z najnowszymi technologiami, w które chętnie inwestuje.

Porównaj

Bank PKO BP jest liderem innowacyjności i wyznacza nowe trendy w bankowości naszego kraju. Finansową pomoc niesie nie tylko klientom indywidualnym, lecz także firmom, które dzięki jego wsparciu mogły rozpocząć działalność. W tym banku możemy liczyć na rzetelną obsługę i profesjonalizm. PKO BP stawia na wysoką kulturę pożyczania i dba o nasze interesy. Nowi klienci banku mogą skorzystać z popularnej pożyczki, jaką jest Mini Ratka. Kredyt charakteryzuje się szybkim procesem wnioskowania i niskim oprocentowaniem.

Bezproblemowy kontakt z bankiem

Główna siedziba banku PKO BP mieści się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 15 – jest to duże centrum finansowe. Jednakże placówki banku możemy znaleźć niemalże wszędzie – na terenie Polski jest ich aż 1192. W każdym oddziale spotkamy się z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy chętnie będą nam służyć radą i pomocą. PKO BP słynie z kompetentnej obsługi klienta.

Z bankiem skontaktujemy się również telefonicznie – konsultanci udzielą nam wszystkich niezbędnych informacji. Infolinia działa siedem dni w tygodniu, przez całą dobę, a więc pytania do banku możemy kierować również w weekendy. Placówki stacjonarne instytucji czynne są pięć dni w tygodniu, w dni robocze.

Bank PKO BP może się poszczycić świetnie działającym systemem bankowości elektronicznej. Na stronie internetowej wszelkich operacji dokonamy samodzielnie. Częścią internetowej bankowości jest wygodna aplikacja na smartfony, która niezwykle pomaga w obsłudze konta i pozwala na wykonanie podstawowych czynności, takich jak na przykład szybki przelew czy płatności mobilne.

Mini Ratka – pożyczka od PKO BP

Pożyczka w PKO BP dla nowych klientów i przenoszących swoje kredyty to popularna Mini Ratka. O pożyczkę możemy wnioskować online w prosty sposób, bez wychodzenia z domu. Ubiegając się o kredyt gotówkowy PKO BP, możemy dostać nawet na 120 000 zł, a maksymalny okres spłacania to 96 miesięcy. Nowi klienci, którzy zdecydują się na pożyczkę PKO BP, otrzymają niższe oprocentowanie. RRSO Mini Ratki wynosi jedynie 3,46%. Kwota minimalna, o którą możemy ubiegać się w ramach oferty to 1000 zł, a najkrótszy okres, na który pożyczymy gotówkę to 1 miesiąc. Bank daje nowym klientom również możliwość konsolidacji kredytów z różnych źródeł. To duże udogodnienie dla osób, które chcą uporządkować swoje pożyczki i zamienić kilka rat w jedną wygodną Mini Ratkę.

Szybka pożyczka przez internet dostępna jest też dla stałych klientów PKO BP. Oni również mogą wnioskować o kwoty od 1000 zł do 120 000 zł. Podpisanie umowy odbywa się w serwisie internetowym iPKO lub z pomocą aplikacji mobilnej IKO. Cały proces od złożenia wniosku do wypłaty pieniędzy możliwy jest do realizacji już w ciągu jednego dnia. Niestety w przypadku, gdy nie jesteśmy nowymi klientami, musimy liczyć się z wyższym RRSO, nawet rzędu 17,43%.

Sprawdź warunki kredytu

Konsolidacja kredytów i ubezpieczenie przy pożyczce gotówkowej PKO BP

Jeśli zdecydujemy się skonsolidować zadłużenie, możemy otrzymać dodatkową kwotę w wysokości do 25% tych zobowiązań na nasze dowolne wydatki. Jeśli na ROR w PKO BP wpływa nasze wynagrodzenie, zamiast zaświadczenia o zarobkach wystarczy oświadczenie.
PKO BP oferuje swoim klientom, sięgającym po kredyt gotówkowy, dodatkowe ubezpieczenie kredytu. Może ono być niezwykle przydatne w trudnej sytuacji życiowej. Skorzystanie z ubezpieczenia jest dobrowolne. Jeśli zdecydujemy się na nie, powinniśmy uzyskać pomoc, gdy dotkną nas sytuacje losowe takie, jak śmierć, utrata zatrudnienia, ciężka choroba lub pobyt w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

PKO BP jest największym bankiem w Polsce i jednym z większych w Europie Środkowo-Wschodniej. Atutami banku są między innymi duża liczba placówek, a także możliwość skorzystania z oferty bez konieczności wizyty w oddziale. PKO BP udostępnia swoim klientom bankowość elektroniczną i aplikacje mobilne. Warto wspomnieć, że cały czas dużą część udziałów w PKO ma Skarb Państwa.

Jak wnioskować o kredyt PKO BP?

Droga do pożyczki gotówkowej PKO BP jest prostsza dla osób, które są już klientami banku. Mogą zawnioskować, logując się do serwisu internetowego iPKO lub wziąć pożyczkę z poziomu mobilnej aplikacji, bezpośrednio ze swojego smartfona.

Jeśli nie korzystaliście jeszcze z usług PKO BP, umówcie się na telefoniczną rozmowę z doradcą, który pomoże dopasować ofertę kredytową do waszych oczekiwań. Swoje dane kontaktowe możecie zostawić na stronie www banku, gdzie znajdziecie specjalne formularze.

Zapytaj o szczegóły

PKO BP – Podsumowanie

Zalety

 • Szybka decyzja kredytowa
 • Przy konsolidacji długu, 25% pożyczonej kwoty na własne wydatki
 • Duża liczba placówek

Wady

 • Oddziały banku są nieczynne w weekendy
 • Wyższe oprocentowanie dla stałych klientów

Adres:

PKO Bank Polski – Centrala
ul. Puławska 15
00-975 Warszawa

Kod SWIFT: BPKOPLPW

Infolinia
801 302 302
81 535 65 65

Okres spłaty

do 8 lat

Godziny pracy w dni powszednie

Infolinia czynna całą dobę

Godziny pracy w weekendy

Infolinia czynna całą dobę

Dodaj opinię o PKO BP

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 2 / 5.00

  Nie rozumiem dlaczego bank, (który obraca moimi pieniędzmi od 16 lat, gdzie w tym czasie miałem kredyt na 21 000, który sumiennie spłaciłem bez żadnych opóźnień) proponuję mi w tej chwili kredyt droższy, niż osobie nie mającej nawet konta w ich banku. Chciałem wziąć 10000 zł na 3 lata. Całkowity koszt spłaty to ok 13400 zł. Gdybym przyszedł jako nowy klient, na którym jeszcze nic nie zarobili, to kwota całkowita spłaty wynosi ok 12200 zł. I gdzie tu lojalność wobec stałego klienta? Oprócz tego jest wysoka prowizja w kwocie ponad 1400 zł. Tym sposobem szukam kredytu w innym banku licząc, że jako nowy klient dostane tańszy kredyt. Poza tym obsługa ok. Szybka decyzja.
  Podsumowując. Jako stały klient PKO BP nie mogę polecić zadłużania się w tym banku. Za to nowym klientom polecam :)

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 2 / 5.00

  raczej słabo. Wyliczam na stronie www kwota 6tys - na 6 miesiecy 1024 zł/miesiecznie, kontaktuje sie ze mna osoba telefonicznie umawia mnie do banku i rata 1033 zł (wszystko wiec ok) ide do banku- rozmowa - papiery dostaje harmonogram spłat - 1190 zł !!!! wtf !!! 1190 a 1033 to jakby nie patrzec ogromna roznica

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 5 / 5.00

  Wziąłem kredyt niecały miesiąc temu. Bardzo fachowa obsługa - zostałem bardzo dokładnie poinformowany o wszystkim, mogłem dopasować wszystko do moich potrzeb. Dzięki PKO uwolniłem się od Aliora i nie żałuję.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 5 / 5.00

  To jest dobry produkt, jeśli ktoś pierwszy raz bierze pożyczkę. W miarę tania, szybko można dostać decyzję. Ja brałem na skuter, nie miałem problemów żadnych z bankiem.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 2 / 5.00

  wysokie koszta.

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 5 / 5.00

  Są wszedzie, na każdym rogu oddział, obsługa miła i przyjemna- zdecydowanie polecam kredyt w PKO BP!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 4 / 5.00

  Niezła oferta jeśli komuś zależy na czasie. Przynajmniej szybko podejmują decyzje! To wazne w przypadku kredytu bo w dzisiejszych czasach każdemu zależy na czasie. Oni to rozumienija i nawet formalnosci zostały ograniczone do minimum!

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 2 / 5.00

  Kredyt jest najzwyczajniej w świecie DROGI. Koszta comiesięcznych rat to BARDZO WYSOKIE dlatego nie polecam! Poza cennikiem jest ok!

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 4 / 5.00

  Przyjemna obsługa, raty korzystne, oferta elastyczna, formalności moim zdaniem akurat sporo- a może w moim przypadku było ich wiele, nie wiem. Ale poza papierologią wszystko ok!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 1 / 5.00

  PROWIZJA JEST WYSOKA I TO NAWET BARDZO!

  Czy ta opinia była pomocna? 12 z 13 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 4 / 5.00

  Jeśli komuś zależy na czasie to warto zdecydować sie właśnie na nich! Bardzo mało formalności i szybka decyzja!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 2 / 5.00

  prowızja jest wysoka! Pracownicy ruszają się jak muchy w smole i są średnio kompetentni i pomocni. Nie polecam tego banku (mimo wielu plusów)

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 4 / 5.00

  Sytuacja na mnie wymusiła pośpiech. Bardzo mi zależało na czasie kiedy brałem kredyt i bardzo się cieszę, że "wylądowałem" właśnie w PKO BP bo decyzja (i to pozytywna) była od razu więc oszczędziło mi to wiele stresu. Jestem zadowolony z kredytu zaciagniętego u nich.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Wiedza o kredytach

Instytucje finansowe oferują wiele rodzajów kredytów.
Rodzaje kredytów – co to jest kredyt i który wybrać?
Na rynku usług bankowych dostępnych jest wiele rodzajów kredytów. Który kredyt wybrać, kiedy chcemy zrobić remont, kupić mieszkanie albo rozpocząć własną działalność? Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych rodzajów kredytów udzielanych przez banki. Poznajmy typy kredytów.
Od sierpnia wszystkie banki muszą oferować podstawowy rachunek płatniczy
Podstawowy rachunek płatniczy, czyli darmowe konto bankowe
Od lipca 2018 roku banki powinny przestać kusić klientów ofertami kont za 0 zł. Wszystko dlatego, że będą miały obowiązek oferowania darmowych rachunków każdemu zainteresowanemu. Prawo do bezpłatnego konta zapewnia nowelizacja ustawy o usługach płatniczych, wymuszona przez unijną dyrektywę PAD.
Kalkulator wydatków ślubnych pozwala oszacować koszty wesela i ewentualną wysokość pożyczki.
Kredyt na wesele – przekonaj się, że nie jest błędem!
Kredyt na wesele? Wiele osób odradza Młodej Parze takie posunięcie. A to wcale nie jest złe rozwiązanie na pokrycie wydatków ślubnych. Mądre pożyczanie będzie wsparciem naszego budżetu i nie zamieni przygotowań w weselny koszmar. Sprawdź, jak i dlaczego warto wziąć pożyczkę na wesele.
Kredyty dla wolnych zawodów i freelancerów
Kredyt dla wolnych zawodów – czy łatwiej go uzyskać?
Wykonywanie wolnego zawodu wiąże się z posiadaniem wysokich kwalifikacji. Czy automatycznie oznacza to lepsze traktowanie przez banki? Przekonaj się, kto może ubiegać się o kredyt dla profesjonalisty i z jakimi korzyściami może się to wiązać.
Kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach z Kartą Dużej Rodziny
Co to jest kredyt hipoteczny?
W kraju nad Wisłą spłaca się ponad 2 mln kredytów hipotecznych. Większość z nich jest w złotówkach. Zabezpieczeniem kredytu jest kupiona nieruchomość. Czym jest i kto może się starać o kredyt hipoteczny?
Co zrobić w sytuacji, gdy podamy błędny numer rachunku odbiorcy
Błędny przelew bankowy – jak odzyskać pieniądze?
Pan Mariusz płacąc ratę pożyczki pomylił rachunki bankowe i wysłał pieniądze osobie trzeciej. Niestety środki zostały zaksięgowane i na anulowanie transakcji było za późno. Jak postępować w takiej sytuacji? Zapraszamy do lektury!