Jesteśmy niezależną, nowoczesną i największą w Polsce porównywarką pożyczek pozabankowych i portalem poświęconym sektorowi FinTech. Pomagamy Polakom zdobywać wiedzę na temat pożyczek ratalnych, chwilówek oraz kredytów. Koncentrujemy się przede wszystkim na sektorze pozabankowym, wykorzystującym innowacje technologiczne. To właśnie one pozwalają tworzyć coraz atrakcyjniejsze dla klientów oferty pożyczek. Przedstawiamy rzetelne informacje, które umożliwiają zainteresowanym osobom poznanie rynku nowoczesnych produktów finansowych. Przestrzegamy także przed zagrożeniami, które mogą się pojawić, kiedy podejmujemy nieprzemyślane decyzje. Jednym z priorytetów jest dla nas edukacja konsumentów w zakresie finansów i bezpieczeństwa. Na bieżąco komentujemy wydarzenia związane z sektorem FinTech w mediach.

Samodzielnie wybieramy firmy, które prezentujemy na naszym portalu. Aby ułatwić wyszukanie potrzebnych informacji, podzieliśmy nasz serwis na kilka części:
  • Artykuły informacyjne – przedstawiają najważniejsze informacje na temat rynku pożyczkowego, potwierdzając najnowsze fakty i obalając mity,
  • Porady – podpowiadamy, jak mądrze pożyczać, aby nie wpaść w tarapaty finansowe,
  • Promocje –  prezentujemy najbardziej atrakcyjne na rynku oferty pożyczek,
  • Rankingi – zestawiamy propozycje pożyczek aktualnie oferowanych na rynku i sprawdzamy, które z nich mogą być atrakcyjne dla naszych klientów
  • Opinie – rzetelnie opisujemy pożyczkodawców i produkty finansowe, które mają w swojej ofercie,
  • Pytania i odpowiedzi – udzielamy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
  • Słowniczek – jako jedyni udostępniamy internetowy słownik pożyczkowy. Szczegółowo objaśniamy wszystkie pojęcia, pomagając Polakom zorientować się w branży pożyczkowej.
  • Forum – stworzyliśmy miejsce pomagające użytkownikom naszego portalu wymieniać się doświadczeniami i konsultować z innymi osobami zainteresowanymi produktami finansowymi. Nie trzeba zakładać konta, wystarczy zalogować się przez Facebooka.

Tymon Zastrzeżyński – główny specjalista

Tymon Zastrzeżyński podsumowuje Listopad 2016 na rynku pozabankowym

Nasz serwis tworzy zespół ekspertów. Dokładnie analizujemy rynek branży pożyczkowej, przedstawiając najlepsze propozycje wsparcia swojego budżetu. Nad merytoryczną stroną portalu czuwa Tymon Zastrzeżyński, współzałożyciel serwisu Pozyczkaportal.pl. Tymon Zastrzeżyński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Już od kilku lat działa w branży finansowej i współpracuje z firmami pożyczkowymi. Swoją karierę zawodową rozpoczął w bankowości, a dokładniej w Getin Noble Banku oraz w Nordea Banku. Tam zajmował się ofertą kredytową oraz siecią sprzedaży. Następnie pracował w TU Europa, gdzie odpowiadał za współpracę ubezpieczyciela z branżą pożyczek pozabankowych.

Prywatnie Tymon Zastrzeżyński interesuje się giełdą. Posiada licencję Maklera Papierów Wartościowych. Jest również fanem piłki nożnej. Więcej dowiesz się na stronach:

Pozyczkaportal.pl w mediach społecznościowych

Znajdziesz nas również na portalach:

Facebook – oficjalne konto portalu

LinkedIn – oficjalne konto portalu

Twitter – oficjalne konto portalu

Instagram – oficjalne konto portalu

Pozyczkaportal.pl pomaga podejmować decyzje dotyczące finansów. Zachęcamy do aktywnego korzystania z serwisu, a szczególnie do udzielania się na forum. Komentarze użytkowników pomagają klientom w wyborze najlepszej oferty.