Bocian Pożyczki z najlepszą ofertą leasingu konsumenckiego w czerwcu!

Najnowsza oferta Bocian Pożyczki sporządzona we współpracy z firmą Everest Finanse to forma leasingu zwrotnego. Jest to atrakcyjna metoda na uzyskanie dofinansowania poprzez złożenie pod leasing przedmiotu znajdującego się już w naszym posiadaniu w zamian za pożyczone środki.

W ramach oferty możemy poprosić firmę o wycenę sprzętu w naszym posiadaniu — np. lodówki czy telewizora — po czym podpisać umowę leasingową, jednocześnie odsprzedając ten produkt firmie Everest Finance. Otrzymujemy do ręki pieniądze, a przedmiot zostaje w naszym domu. Co miesiąc spłacamy raty leasingowe, wciąż oglądając telewizję, a uzyskane pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. W ten sposób zabezpieczeniem leasingowym staje się nie to, co chcieliśmy nabyć, lecz mniej istotne dla nas urządzenie, które użytkowaliśmy już od jakiegoś czasu. Jeżeli z nieprzewidzianych przyczyn stracimy możliwość spłaty rat leasingowych, będziemy musieli oddać przedmiot leasingu. Spłacając przedmiot w ciągu dwóch lat, będziesz mógł zachować go w domu.

Oferta Bocian Pożyczki jest obecnie jedyną swojego rodzaju na rynku, nie można jednak odmówić jej atrakcyjności. Z tego powodu zajmuje wysoką pozycję w naszym rankingu.

Masterlease drugim najlepszym rozwiązaniem leasingu konsumenckiego!

Masterlease zajmuje drugie miejsce w naszym czerwcowym rankingu leasingów konsumenckich! Firma oferuje możliwość leasingu samochodów nie tylko osobowych ale również i dostawczych do 3,5 tony. Pojazdy udzielane są na okres od 24 do 60 miesięcy z nieobowiązkową wpłatą własną. Ofertę wyróżnia dostęp do szeregu dodatkowych usług. Klient sam decyduje, czy chce aby Masterlease przygotowało rejestrację pojazdu, zapewniło przeglądy techniczne, pomagało przy wymianie opon i wiele więcej! Umowę leasingową w Masterlease można rozwiązać poprzez zakup auta lub jego wymianę na nowy pojazd leasingowy, wedle upodobań klienta.

Automarket na podium rankingu leasingów konsumenckich w czerwcu

Automarket oferuje atrakcyjny leasing nowych i używanych pojazdów osobowych z przebiegiem do 200 000 km. Do skorzystania z oferty wpłata własna nie jest wymagana. Maksymalny okres trwania leasingu to 48 miesięcy z możliwością zakupu lub wymiany auta. w katalogu firmy znajdują się samochody aż 30 marek.

Cechą wyróżniającą leasing w Automarket jest dostęp do pakietów basic oraz comfort. Za niewielką dopłatą klienci mogą otrzymać obsługę serwisową, pomoc w wymianie opon, oraz dostęp do samochodów zastępczych w przypadku awarii. Automarket pomaga również likwidacji szkód w koordynacji z ubezpieczycielem niezależnie od wybranego pakietu.

Kinto One otrzymuje czwarte miejsce w rankingu leasingów konsumenckich w czerwcu

Kinto One również stanowi jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert leasingu konsumenckiego. Mimo wyspecjalizowania w leasingu dla firm, Kinto One jednocześnie udostępnia swoją ofertę klientom indywidualnym. Możliwe jest tu finansowanie samochodów osobowych, jak i dostawczych z dwóch znanych marek: Toyota oraz Lexus. Co najważniejsze nie ma tutaj wyjątków — otrzymasz w leasingu dowolny model dostępny w salonach Toyota, do tego w pełni spersonalizowany!

Wpłata własna w Kinto One może wynieść do 40%, nie jest jednak obowiązkowa. Leasing trwa od 24 do 48 miesięcy z możliwością wykupu lub wymiany auta. Ubezpieczenie oraz serwisowanie pojazdu wraz z wymianą opon sprzedawane są w ramach dodatkowego pakietu dla zainteresowanych.