Leasing konsumencki zwrotny Bocian Finanse to jedyna taka oferta na rynku, która może wygląda trochę jak pożyczka pod zastaw, jednak z punktu widzenia prawa to zupełnie inny produkt finansowy, który ma niewiele wspólnego z pożyczką. Oferta leasingu firmy Everest Finanse Sp. k. sp. z o. o. jest propozycją idealną dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki bez sprawdzania BIK i bez przechodzenia przez skomplikowane procedury. Sprawdź na czym dokładnie to polega!

Leasing konsumencki w Bocian Finanse – informacje o ofercie

Firma Everest Finanse, popularna za sprawą pożyczek pod marką Bocian, od niedawna oferuje leasing konsumencki zwrotny! Oferta leasingu zwrotnego to usługa, która umożliwia uzyskanie gotówki za posiadany sprzęt AGD oraz RTV. Jak to działa?

 1. Telewizor, konsolę, kino domowe, pralkę, lodówkę lub inne dowolne urządzenie możesz sprzedać leasingodawcy za kwotę ustaloną przy wycenie. Gotówkę otrzymujesz od ręki!
 2. Na mocy umowy sprzęt staje się własnością Everest Finanse, a Ty możesz z niego korzystać płacąc raty leasingowe.
 3. Spłacając raty leasingu również płacisz koszty obsługi oraz odsetki. Wraz ze spłatą ostatniej raty wykupujesz urządzenie, które ponownie staje się Twoją własnością.
 4. Nie radzisz sobie ze spłatą? Porozmawiaj z doradcą! W ostateczności Bocian Finanse zabierze sprzęt sprzedany w ramach umowy leasingu – Ty musisz go dostarczyć!

Leasing Bocian Finanse jest kierowany do osób, które chcą odzyskać pieniądze zamrożone w sprzęcie domowym. Skorzystanie z finansowania nie wymaga weryfikacji w BIK i innych bazach! Uzyskanie pieniędzy jest bardzo łatwe, a gotówkę otrzymasz od ręki! Sprawdź ofertę i skorzystaj już teraz!

Warunki leasingu dla osoby prywatnej w Bocian Finanse

Oferta leasingu zwrotnego Bocian Finanse pozwala na uzyskanie gotówki w kwocie do nawet kilku tysięcy złotych. Maksymalna kwota jaką można uzyskać w ramach umowy jest zależna od wartości Twojego sprzętu. Wycenę przeprowadza doradca klienta zgodnie z przyjętymi przez firmę wytycznymi. Ocena wartości opiera się na oświadczeniu klienta: wystarczy odpowiedzieć na pytania dotyczące ceny sprzętu oraz jego wieku.

Umowę leasingową można podpisać na okres 35 lub 44 tygodni. Czas trwania umowy zależy od indywidualnych ustaleń z doradcą klienta. Pracownik Bocian Finanse dopasuje umowę tak, aby rata leasingowa była łatwa i bezpieczna do spłaty.

Po spłaceniu wszystkich rat, sprzęt ponownie stanie się własnością leasingobiorcy. jeśli zdecyduje się ona na wykup sprzętu, koszt wykupu jest niewielki i podany w umowie leasingu. W sytuacji, gdy klient nie będzie w stanie spłacać rat leasingu ma obowiązek dostarczyć przedmiot umowy leasingu w miejsce wyznaczone w umowie.

Czas trwania leasingu 35 lub 44 tygodni
Kwota leasingu Ustalana indywidualnie
Czynsz inicjalny / wpłata własna Brak

Na co można wziąć w leasing w Bocian Finanse?

Leasing w Bocian Finanse można otrzymać na niemal każdy sprzęt posiadany na własność – zaproś doradcę klienta na wizytę domową, pokaż co chcesz sprzedać i spłacać w leasingu zwrotnym.

Mogą to być sprzęt RTV: telewizor, konsola, sprzęt audio oraz AGD: pralka, suszarka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka oraz inne, a także drobną elektronikę: smartfony, tablety, smartwatche. Ostatecznie jednak to pracownik Bociana oceni co zostanie zaakceptowane jako przedmiot leasingu.

Koszty leasingu w Bocian Finanse

Umowa leasingu konsumenckiego zwrotnego stanowi odrębną i niezależną umowę i nie mają do niej zastosowania przepisy Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim, oznacza to np., że w przypadku leasingu konsumenckiego zwrotnego nie ma RRSO.Na koszty leasingu składa się: opłata przygotowawcza, opłata administracyjna, wynagrodzenie finansującego i podatek VAT. Dokładne koszty, indywidualne dla każdego klienta, przedstawia doradca Bocian podczas spotkania. Znajdują się też one na umowie leasingu konsumenckiego zwrotnego.

Kto może skorzystać z leasingu konsumenckiego Bocian Finanse?

Z możliwości leasingu konsumenckiego zwrotnego w Bocian Finanse może skorzystać każdy kto potrzebuje finansowania innego niż pożyczka.

Leasing konsumencki Bocian Finanse jest dostępny dla osób:

 • posiadających PESEL i pełną zdolność do czynności prawnych,
 • w wieku od 18 do 74 lat,
 • posiadających ważny i niezniszczony dowód osobisty,
 • posiadających przedmiot z kategorii AGD/RTV.

Dokumenty do leasingu

Do otrzymania leasingu konsumenckiego w Bocian Finanse potrzebne są:

 • dowód osobisty,

Co ważne, Bocian nie wymaga aby przedstawiać dowód zakupu sprzętu, który chcemy sprzedać w ramach leasingu! Doradca klienta bazuje wyłącznie na Twoim oświadczeniu! Jeśli prawo własność nie pozostawia żadnych wątpliwości – propozycję leasingu otrzymasz od ręki! W przypadku leasingu konsumenckiego zwrotnego nie jest sprawdzane zadłużenia w bazach BIK i BIG, tak jak to się dzieje w przypadku pożyczek.

Wnioskowanie o leasing konsumencki w Bocian Finanse

Wniosek o leasing składa się bezpośrednio u doradcy klienta. Spotkanie z doradcą można umówić na różne sposoby:

 • dzwoniąc na infolinię Bocian Finanse – 600 100 100,
 • zostawiając swój numer wypełniając prosty formularz – konsultant oddzwoni z propozycją,
 • wysyłając SMS o treści: KONTAKT pod numer 7057 (koszt SMS – 62 grosze),
 • składając wniosek online.

Metod kontaktu z firmą Bocian Finanse jest wiele. Wybierz najlepszą dla siebie, zaproś pracownika na rozmowę i poznaj ofertę leasingu!

Podsumowanie leasingu w Bocian Finanse

Leasing konsumencki zwrotny oferowany przez Bocian Finanse to jedyna taka oferta na rynku! Firma Everest Finanse przygotowała bardzo ciekawą propozycję, która cieszy się dużą popularnością ze względu na bardzo proste zasady, minimum formalności i brak weryfikacji w BIK i BIG.

Co ważne, firmie Bocian Finanse nie zależy na odbieraniu Twojego sprzętu w sytuacji, gdy nie spłacasz długu w terminie! W przypadku problemów z terminową płatnością rat skontaktuj się z doradcą, on pomoże w znalezieniu najlepszego rozwiązania.

Zalety

 • Ocena wartości przedmiotu na podstawie oświadczenia
 • Proste formalności
 • Wysoka przyznawalność
 • Brak weryfikacji w BIK i BIG
 • Finansowanie nawet dla osób zadłużonych
 • Możliwość wykupu przedmiotu za drobną opłatą
 • Idealna alternatywa dla osób szukających finansowania innego niż pożyczka

Wady

 • Dokładne koszty leasingu prezentuje doradca klienta
 • Krótki czas umowy
 • Składnikiem kosztowym jest podatek VAT