Co można zyskać w promocji?
  • 8000 punktów Bezcenne Chwile (100 zł)
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 października 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja „Wymień kartę Maestro na Mastercard i zyskaj Bezcenne Chwile” w Banku Pekao przeznaczona jest dla klientów, którzy spełniają kilka warunków. Po pierwsze muszą być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Po drugie – muszą posiadać kartę Maestro wydaną przez Pekao. Po trzecie zaś – nie mogą już uczestniczyć w programie Bezcenne Chwile inną kartą wydaną przez Pekao.

Jak zdobyć 8000 punktów Bezcenne Chwile za wymianę karty Pekao?

Zdobycie bonusu w najnowszej promocji Pekao nie jest trudne, jednak przebiegać będzie dwuetapowo. Oto jak zdobyć 8000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 100 zł z kartą Maestro:

  1. Do 31 października 2023 roku złóż wniosek o kartę debetową Mastercard Debit FX w aplikacji mobilnej banku.
  2. Po otrzymaniu karty dezaktywuj posiadaną dotychczas kartę Maestro.
  3. Zarejestruj swoją nową kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
  4. Uwaga – aktywacja karty i jej rejestracja musi odbyć się w tym samym miesiącu! Możesz zrobić to we wrześniu lub październiku. Niedozwolone jest jednak wykonanie jednej czynności np. 30.09, zaś drugiej 01.10 – w takiej sytuacji otrzymamy bonusu.
  5. Pierwsze 4000 punktów, o wartości 50 zł, otrzymasz jako bonus przy rejestracji.
  6. Do 31 października 2023 roku wykonaj nową kartą Mastercard Debit FX przynajmniej 5 transakcji.
  7. Za taką aktywność otrzymasz kolejne 4000 punktów Bezcenne Chwile.

Wypełnienie wszystkich warunków promocji da Ci więc 8000 punktów, które wymienić będziesz mógł na nagrody rzeczowe i vouchery z katalogu programu. Na ich wydanie będziesz miał dwa miesiące od chwili pojawienia się ich na Twoim koncie.

Promocje kredytowe w Pekao

Bank Pekao oferuje wiele różnych promocji, które wiążą się z całą gamą produktów. Ostatnio szczególnie atrakcyjne są te związane z kredytami. Wygodna pożyczka bez prowizji w Pekao nawet do 250 000 zł to jedna z nich. Jeżeli zaś już posiadamy pewne zobowiązania, to zainteresować może nas kredyt konsolidacyjny z prowizją 0% od Pekao. W obu przypadkach możemy więc znacznie obniżyć całkowite koszty zobowiązania.