Wygodna pożyczka w Pekao Bank!

Najnowsza promocja banku Pekao do 250 000 zł bez prowizji. Ze zobowiązania może skorzystać każdy. Ponadto nawet nowi klienci mogą wnioskować przez internet.
Jak otrzymać kredyt bez prowizji w Pekao?
Bank Pekao - weź pożyczkę
Bank Pekao

Kredyt gotówkowy w Banku Pekao to możliwość podjęcia od 1000 do 250 000 zł! Pożyczka Przekorzystna to idealne rozwiązanie na zrealizowanie dużych planów i małych marzeń! Skorzystaj z niskiego RRSO i weź pożyczkę już teraz!

Weź pożyczkę Opinie o Bank Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Pożyczka bez prowizji z RRSO 12,04%
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 grudnia 2023 r.

Wygodna pożyczka, gdzie chcesz i na co chcesz w Pekao

Bank Pekao zawsze ma aktywne promocje z których mogą czerpać jego klienci. Tym razem uruchomił on nowy kredyt gotówkowy dostępny zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów banku. W ramach oferty “Wygodna pożyczka, gdzie chcesz i na co chcesz” w banku Pekao otrzymasz dofinansowanie na kwotę do 250 000 zł bez prowizji z RRSO 12,04%. Czas spłaty to 24 miesiące.

Do udziału w promocji wystarczy spełniać podstawowe warunki:

  • Być obywatelem Polski i posiadać ukończone 26 lat
  • Zamieszkiwać na stałe w Polsce
  • Nie być pracownikiem banku Pekao
  • Posiadać konto w banku lub założyć je w ramach umowy o pożyczkę

Jak otrzymać kredyt bez prowizji w Pekao?

Niezależnie od tego, czy masz już konto w banku Pekao, możesz złożyć wniosek o dofinansowanie przez internet. Wystarczy wejść na stronę oferty i wcisnąć opcję “dalej”, po czym przeprowadzić rejestrację postępując zgodnie z instrukcją na ekranie. Osoby które posiadają już konto mogą się na nie zalogować i aktywować ofertę kredytową z poziomu bankowości osobistej, co będzie w dużym stopniu zautomatyzowane.

Kredyty gotówkowe: produkt często w promocji

Kredyty gotówkowe to jedne z najpopularniejszych ofert banku. Aby się wyróżnić na tle konkurencji, regularnie oferują one promocyjne warunki. W tej chwili, szukając oferty kredytowej w mBank dostaniesz prowizję mniejszą nawet o połowę. Tymczasem, Alior Bank gwarantuje stałą ratę przy kredytach do 70 000 zł ze stałym oprocentowaniem.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść