Skorzystaj z jednego najbardziej korzystnych kredytów gotówkowych dostępnych w Polsce! Sprawdź jak uzyskać kredyt do 250 000 zł w Pekao! Poznaj największe zalety Pożyczki Ekspresowej i dowiedz się czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie! Dodatkowo sprawdź jak prezentują się inne produkty dostępne w banku. Oprócz kredytu na dowolny cel możemy skorzystać z kart kredytowych, kont osobistych i oszczędnościowych, lokat oraz szerokiego pakietu ubezpieczeń!

Bank Pekao działa od 17 marca 1929 roku. Przez lata swojej działalności stał się jedną z największych instytucji finansowych, które oferują swoje usługi w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Odznacza się silnym kapitałem i wysokim współczynnikiem wypłacalności. Pekao obsługuje dzisiaj ponad 5 mln klientów, również firmy, które chętnie korzystają z jego usług. Co drugi przedsiębiorca wybiera Pekao. Ta instytucja finansowa posiada ponad 1 000 stacjonarnych placówek, a jego klienci mogą korzystać z przeszło 1 800 bezpłatnych bankomatów w kraju i blisko 20 000 w 17 krajach europejskich.

Bank Pekao tworzy historię polskiej bankowości. To właśnie Pekao uruchomił w Polsce pierwszy bankomat, wydał pierwszą kartę kredytową, a także uruchomił pierwsze biuro maklerskie i nie bał się wykorzystać biometrię w bankowości. Jako pierwszy bank w Polsce udostępnił też płatności mobilne (poprzez aplikację PeoPay).

Oprócz banku, Grupa Pekao składa się z Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, funduszu emerytalnego, dwóch domów maklerskich i spółki działającej w obszarze faktoringu i leasingu.

Cechy kredytu gotówkowego w Pekao
Czas wypłaty 1 dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – PeoPay
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne –  11,55%

Kredyt gotówkowy w Pekao

Bank Pekao przygotował ofertę taniego kredytu gotówkowego dla nowych klientów. Aktualnie można ubiegać się o Pożyczkę Przekorzystną w ramach dwóch ofert, które umożliwiają podjęcie kredytu:

 • na kwotę  do 250 000 zł, z okresem spłaty do 10 lat, z RRSO 11,55%.

Ta oferta pożyczki jest skierowana do nowych i stałych klientów banku z Żubrem. Z Pożyczki Przekorzystnej z RRSO 11,55%, mogą skorzystać nowi klienci banku oraz ci, którzy posiadają wyłącznie kredyt ratalny w Banku Pekao S.A. W ramach promocji bank gwarantuje prowizję 0% i gotówkę na koncie w jeden dzień. Kredyt można otrzymać całkowicie zdalnie, jeśli masz konto i korzystasz z bankowości elektronicznej Pekao24.

Stali klienci banku mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty kredytu gotówkowego. Indywidualna oferta jest dostępna w aplikacji PeoPay oraz w bankowości elektronicznej. Szybko i bez zaświadczeń – zaloguj się na swój rachunek i sprawdź propozycje Pożyczki Ekspresowej dla Ciebie! Gotówkę można wykorzystać na dowolny cel, np. nowy samochód albo weekendowy wyjazd z całą rodziną.

Sprawdź warunki kredytu

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 11,55% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 13 297 zł, pożyczka zaciągnięta na 38 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10,98% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 2 505,51 zł (w tym: odsetki 2 505,51 zł), całkowita kwota do zapłaty 15 802,51 zł, płatna w 37 ratach miesięcznych po 415,86 zł 38 rata wyrównująca 415,69 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 13 297 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 14.12.2023 r.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Banku Pekao?

Nowi klienci banku Pekao mogą podjąć kredyt gotówkowy na dwa sposoby:

 • składając wniosek o Pożyczkę Ekspresową online,
 • w trakcie osobistej wizyty w jednym z oddziałów Pekao.

Jeśli posiadamy konto w banku Pekao i korzystamy z bankowości internetowej Pekao, możemy wziąć pożyczkę za pośrednictwem serwisu Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Po złożeniu wniosku w wybrany przez nas sposób, należy poczekać na decyzję banku.

Ekspert kredytowy sprawdzi naszą zdolność kredytową, a później informuje nas o wyniku weryfikacji. Po akceptacji naszych dokumentów, Pekao przekaże pieniądze na wskazany w formularzu numer rachunku bankowego. Wypłata pieniędzy nastąpi w przeciągu jednego dnia roboczego. Ponownie klienci banku z Żubrem mogą otrzymać gotówkę szybciej, bo nawet w dniu złożenia wniosku.

Bank Pekao pozwala swobodnie wybrać dzień spłaty rat. Można więc ustalić dogodny termin, który da nam pewność, że uregulujemy ratę bez opóźnień. Dużym atutem tej oferty jest możliwość odroczenia pierwszej raty o 3 miesiące, co pozwala przygotować się do spłaty pożyczki i uniknąć problemów w spłacie kredytu.

Wymagania wobec kredytobiorców

Kredyt gotówkowy w Pekao jest dostępny dla osób, które ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Konieczna jest też pozytywnie zweryfikowana zdolność kredytowa. Jeżeli założyliśmy w Pekao konto osobiste, na który otrzymujemy wynagrodzenie lub emeryturę, nie będziemy musieli przedstawiać zaświadczenia o naszych zarobkach.

Będziemy potrzebować jedynie dowodu osobistego. W przypadku braku rachunku, jesteśmy zobowiązani przedstawić dokumenty, które potwierdzą wysokość otrzymywanego wynagrodzenia. Zakres dokumentów zależy od źródła uzyskiwania dochodów, a o konieczności ich przedstawienia poinformuje doradca kredytowy. Więcej informacji na temat niezbędnych dokumentów można uzyskać dzwoniąc na infolinię Pekao.

Promocje kredytu gotówkowego w Banku Pekao

Pierwsza pożyczka bez prowizji w Pekao to promocja przeznaczona zarówno dla stałych jak i nowych klientów. Kredyty do 10 000 zł udzielane będą bez ponoszenia kosztów prowizji.

Promocje Bank Pekao
Jak otrzymać kredyt bez prowizji w Pekao?
5 września 2023 • 2 min czytania

Wygodna pożyczka w Pekao Bank!

Bank Pekao rozpoczął nową akcję promocyjną, oferując klientom wygodną pożyczkę na dowolny cel pozbawioną prowizji!

Bank Pekao ma w swojej ofercie promocyjną pożyczkę na cele ekologiczne na specjalnych warunkach! Kredyt gotówkowy z prowizją 0% otrzymamy na kwotę od 5000 do 70 000 zł na okres od 12 do 120 miesięcy. Wystarczy, że 75% kwoty przeznaczymy na cele ekologiczne, natomiast pozostała część kredytu może być wydana na dowolny cel.

Inne produkty w Banku Pekao

Bank Pekao wychodzi do klientów z szeroką ofertą zarówno dla klientów indywidualnych, jak i prywatnych czy biznesowych. Oprócz kredytu na dowolny cel możemy skorzystać z kart kredytowych, kont osobistych i oszczędnościowych, lokat, ubezpieczeń czy produktów hipotecznych. Firmy mają m.in. okazję do wykorzystania instrumentów finansowych niezbędnych do założenia biznesu.

Zobacz ofertę

Konto Przekorzystne

Konto w Pekao jest całkowicie darmowe, dla klientów poniżej 26 lat. W innym wypadku wystarczy zapewnić co miesiąc wpływy na rachunek na kwotę min. 500 zł i wykonać jedną transakcję bezgotówkową lub kartą. Dużym plusem jest darmowa karta wielowalutowa i możliwość prowadzenia rachunków w kilku walutach, z wygodnymi płatnościami.

Bank posiada dedykowane rachunki dla młodych klientów w różnym wieku – Konto Przekorzystne dla młodych. Konto podstawowe można rozbudować, korzystając z pakietu Komfort. Rachunek w banku z Żubrem daje wiele możliwości – sprawdź wszystkie zalety Konta Przekorzystnego!

Kredyt hipoteczny w Pekao

Kredyt hipoteczny w Pekao można wykorzystać na zakup domu, mieszkania i działki czy spłatę innych zobowiązań hipotecznych. Wybierając tę ofertę otrzymujemy do 90 proc. finansowania wartości nieruchomości na okres do 30 lat, darmową promesę oraz możliwość wyboru rat równych lub malejących. RRSO wynosi 9,32%, co jest stosunkowo dobrym wynikiem na rynku.

Klient ma możliwość decyzji w kwestii oprocentowania. Możemy wybrać oprocentowanie zmienne lub stałe. Stała stopa procentowa będzie obowiązywała przez okres pierwszych 5 lat (60 rat kredytu) z możliwością przedłużenia na kolejne 5-letnie – zgodnie z obowiązującą ofertą.

Kredyt konsolidacyjny w Pekao

Konsolidacja w Pekao to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą obniżyć miesięczną kwotę swoich zobowiązań finansowych. Decydując się na to rozwiązanie możemy płacić jedną, niższą ratę zamiast kilku. Na korzyść konsolidacji w Pekao przemawiają niskie RRSO o wartości 13,80 proc., wysoka kwota finansowania do 250 000 zł czy karencja w spłacie na 3 miesiące. Jednak największym atutem jest brak prowizji za udzielenie kredytu i możliwość otrzymania dodatkowych środków na dowolny cel.

Karta kredytowa Pekao

Bank Pekao wprowadził nowatorską kartę kredytową z Żubrem, która posiada 3 warianty, o zróżnicowanym limicie kredytowym i korzyściach. Do dyspozycji klientów jest: Standard, Złoty lub Platynowy. Każda karta to możliwość korzystania z limitu od 2000 do 100 000 zł, z 58 dniowym okresem bezodsetkowym.

Karta kredytowa Pekao działa na nietypowych zasadach:

 • jedna karta umożliwia wybór jednego z pakietów, objętego opłatą abonamentową z możliwością bezpłatnej obsługi za aktywne korzystanie,
 • możliwość rozłożenia części długu z karty na 10 rat 0%,
 • rozbudowane pakiety korzyści dla wariantów Złotego i Platynowego.

Więcej zalet poznasz z naszej recenzji i opinii Karty kredytowej z Żubrem.

Zapytaj o szczegóły

Lokata w Pekao

Dzięki lokacie możemy odkładać i pomnażać swoje środki, co stanowi dobrą metodę na oszczędzanie. Bank Pekao charakteryzuje duża różnorodność – klienci mają możliwość otwarcia czterech rodzajów lokat: rentierską, progresywną, elastyczną i standardową. Z tej ostatniej można skorzystać już od 1000 zł, gdzie czas trwania wynosi 3 lub 6 miesięcy przy lokacie w złotówkach. Pekao umożliwia również odkładanie pieniędzy w euro, dolarach, frankach szwajcarskich czy funtach brytyjskich.

Bank Pekao – podsumowanie

Kredyt gotówkowy w banku Pekao SA to nawet 250 000 złotych z możliwością rozłożenia spłaty na 36 miesiące. Bardzo wysoka kwota kredytu i niskie RRSO to niewątpliwe atuty pożyczki w banku Pekao SA. Okres kredytowania może wynieść nawet 10 lat! Wnioskować można standardowo: w placówce banku lub skorzystać z opcji online. Wniosek dostępny jest zarówno w bankowości internetowej, jak i w aplikacji PeoPay. Formularz jest bardzo prosty, a ilość niezbędnych danych znikoma.

Co ciekawe, dla klientów banku Pekao istnieje również możliwość zgłoszenia wniosku kredytowego telefonicznie. Stali klienci dodatkowo czekają znacznie krócej na proces weryfikacji i decyzję kredytową, niż klienci, którzy relacji z bankiem Pekao SA nie mają. Bardzo ważne w ofercie Pekao jest to, że klientowi przysługuje możliwość odroczenia spłaty do 3 miesięcy, co w obecnej sytuacji gospodarczej, może się okazać niezwykle pomocną opcją. Dzień spłaty również klient może dostosować do swoich potrzeb.

Bank Pekao - zalety

 • Wysoka kwota kredytu do 250 000 zł
 • Możliwość odroczenia spłaty rat o 3 miesiące
 • Możliwość konsolidacji pozostałych zobowiązań kredytowych i spłaty jednej, wygodnej raty
 • Możliwość wyboru dnia spłaty rat
 • Brak konieczności posiadania konta w banku Pekao

Bank Pekao - wady

 • Klienci banku otrzymają kredyt szybciej i łatwiej

Informacje o Bank Pekao

Nazwa firmy

Bank Pekao SA

Adres ul. Grzybowska 53/57
skrytka pocztowa 1008
00-844 Warszawa
Telefon +48 22 656 00 00
Adres e-mail
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 16:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek