Bank Pekao obsługuje dzisiaj ponad 5 mln klientów, również firmy, które chętnie korzystają z jego usług. Co drugi przedsiębiorca wybiera Pekao. Bank Pekao posiada ponad 1000 stacjonarnych placówek, a jego klienci mogą korzystać z przeszło 1 800 bezpłatnych bankomatów w kraju i blisko 20 000 w 17 krajach europejskich.

Bank Pekao tworzy historię polskiej bankowości. To właśnie Pekao uruchomił w Polsce pierwszy bankomat, wydał pierwszą kartę kredytową, a także uruchomił pierwsze biuro maklerskie i nie bał się wykorzystać biometrię w bankowości. Jako pierwszy bank w Polsce udostępnił też płatności mobilne (poprzez aplikację PeoPay).

Oprócz banku, Grupa Pekao składa się z Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, funduszu emerytalnego, dwóch domów maklerskich i spółki działającej w obszarze faktoringu i leasingu.

Pożyczka w Bank Pekao

Pekao – oferta produktowa

Bank Pekao wychodzi do klientów z szeroką ofertą produktową. Dąży do osiągania najwyższych standardów i najważniejsze są dla niego proste rozwiązania. Takie właśnie – proste i bezpieczne, są produkty, które wchodzą do poszczególnych segmentów oferty banku.

Klienci indywidualni mogą korzystać z oferty detalicznej, bankowości prywatnej i skierowanej do osób zamożnych, tzw. bankowości osobistej premium. W zależności od naszych potrzeb, możemy założyć konto osobiste, starać się o kartę kredytową czy złożyć wniosek o kredyt mieszkaniowy, aby rozpocząć kolejny etap w swoim życiu. Oferta obejmuje też kredyt gotówkowy i ubezpieczenia. Nie brakuje narzędzi inwestycyjnych i tych służących oszczędzaniu. Już dla najmłodszych klientów bank przygotował ciekawą ofertę rachunku oszczędnościowego.

Firmy także mogą korzystać z najnowocześniejszych produktów, dopasowanych do specyfiki i potrzeb zakładu. To zarówno instrumenty finansowe niezbędne założenia biznesu, jak również usprawniające zarządzanie firmą. Pomagają realizować plany i rozwijać własną działalność, aby przybliżyć się do osiągnięcia sukcesu. Ponadto oferta Pekao obejmuje klientów korporacyjnych oraz rolników, którzy coraz częściej potrzebują fachowego doradztwa i wysokiej jakości obsługi bankowej.

Kredyt gotówkowy nawet do 200 000 zł

Bank Pekao oferuje klientom kredyt gotówkowy, zwany Pożyczką Ekspresową, na dowolny cel do 200 000 zł. Okres kredytowania wynosi 8 lat (96 miesięcy) i pozwala dopasować wysokość rat do możliwości finansowych klienta. Pieniądze możemy przeznaczyć na swoje plany i marzenia, np. nowy samochód albo weekendowy wyjazd z całą rodziną. Najważniejsze to pamiętać o terminowej spłacie kredytu i jednocześnie budować pozytywną historię kredytową.

Dużym atutem tej oferty są wakacje kredytowe. Pozwalają odroczyć spłatę rat o 3 miesiące, co jest bardzo pomocne np. w razie nieprzewidzianych wydatków i problemów w spłacie kredytu.

Pożyczka Ekspresowa daje możliwość połączenia spłaty zobowiązań kredytowych z innych banków i spłacania jednej raty. To dużo wygodniejsze rozwiązanie, często również bardziej korzystne dla naszego budżetu.

Dodatkowo, bank proponuje skorzystanie z pożyczki z zabezpieczeniem w formie przewłaszczenia lub zastawu. Zabezpieczeniem może być nieruchomość, lokal mieszkalny, jak też płynne aktywa, np. depozyty i fundusze inwestycyjne. Aby poznać więcej szczegółów, musimy uzupełnić formularz i poczekać na kontakt z doradcą bankowym.

Jeśli chcemy pożyczać bezpiecznie, powinniśmy wykupić ubezpieczenie Pożyczki Ekspresowej. Otrzymujemy ochronę ubezpieczeniową w razie wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych, np. utraty dochodu, poważnego zachorowania, zgonu czy inwalidztwa. Formalności są proste, a umowę na ubezpieczenie kredytu zawieramy od razu przy podpisywaniu umowy kredytowej.

Zapytaj o więcej szczegółów

Jak wziąć kredyt w Banku Pekao?

Bank Pekao pozwala wziąć kredyt gotówkowy w dwojaki sposób:

  • złóż wniosek o Pożyczkę ekspresową online,
  • udaj się do jednego z oddziałów Pekao.

Jeśli korzystamy z bankowości internetowej Pekao, możemy wziąć pożyczkę za pośrednictwem serwisu Pekao24. Po złożeniu wniosku w wybrany przez nas sposób, czekamy na decyzję. Bank sprawdza naszą zdolność kredytową, a później informuje nas o wyniku weryfikacji. Po akceptacji naszych dokumentów, kredytodawca przekazuje pieniądze na wpisany w formularzu numer rachunku bankowego.

Bank Pekao pozwala swobodnie wybrać dzień spłaty rat. Ustalmy go na dzień po wypłacie, aby mieć pewność, że uregulujemy ratę. Problemy ze spłatą kredytu mogą prowadzić do przykrych konsekwencji, lepiej ich uniknąć.

Bank Pekao – wymagania dla kredytobiorców

Bank Pekao wymaga od kredytobiorców ukończenia 18 roku życia oraz pełnej zdolności do czynności prawnych. Konieczna jest też pozytywnie zweryfikowana zdolność kredytowa. Jeżeli założyliśmy w Pekao rachunek Eurokonto, na który otrzymujemy wynagrodzenie lub emeryturę, nie będziemy musieli przedstawiać zaświadczenia o naszych zarobkach. Będziemy potrzebować jedynie dowodu osobistego. W przypadku braku rachunku, jesteśmy zobowiązani przedstawić dokumenty, które potwierdzą wysokość otrzymywanego wynagrodzenia. Zakres dokumentów zależy od źródła uzyskiwania dochodów – chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do konsultantów Pekao.

Sprawdź pozostałe oferty w rankingu kredytów gotówkowych

Pożyczka ekspresowa w Pekao

Bank Pekao – Podsumowanie