Bank Pekao Nasza ocena 6.5 /10

Bank Pekao - opinie

3.17 z 5 Na podstawie 11 opinii
(11 opinie o Bank Pekao)

Maksymalna kwota pożyczki: 200000 zł

Bank Pekao działa od 17 marca 1929 roku. Przez lata swojej działalności, stał się jedną z największych instytucji finansowych, które oferują swoje usługi w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Odznacza się silnym kapitałem i wysokim współczynnikiem wypłacalności.

Porównaj

Bank Pekao obsługuje dzisiaj ponad 5 mln klientów, również firmy, które chętnie korzystają z jego usług. Co drugi przedsiębiorca wybiera Pekao. Bank Pekao posiada ponad 1000 stacjonarnych placówek, a jego klienci mogą korzystać z przeszło 1 800 bezpłatnych bankomatów w kraju i blisko 20 000 w 17 krajach europejskich.

Bank Pekao tworzy historię polskiej bankowości. To właśnie Pekao uruchomił w Polsce pierwszy bankomat, wydał pierwszą kartę kredytową, a także uruchomił pierwsze biuro maklerskie i nie bał się wykorzystać biometrię w bankowości. Jako pierwszy bank w Polsce udostępnił też płatności mobilne (poprzez aplikację PeoPay).

Oprócz banku, Grupa Pekao składa się z Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, funduszu emerytalnego, dwóch domów maklerskich i spółki działającej w obszarze faktoringu i leasingu.

Pożyczka ekspresowa w Pekao

Pekao – oferta produktowa

Bank Pekao wychodzi do klientów z szeroką ofertą produktową. Dąży do osiągania najwyższych standardów i najważniejsze są dla niego proste rozwiązania. Takie właśnie – proste i bezpieczne, są produkty, które wchodzą do poszczególnych segmentów oferty banku.

Klienci indywidualni mogą korzystać z oferty detalicznej, bankowości prywatnej i skierowanej do osób zamożnych, tzw. bankowości osobistej premium. W zależności od naszych potrzeb, możemy założyć konto osobiste, starać się o kartę kredytową czy złożyć wniosek o kredyt mieszkaniowy, aby rozpocząć kolejny etap w swoim życiu. Oferta obejmuje też kredyt gotówkowy i ubezpieczenia. Nie brakuje narzędzi inwestycyjnych i tych służących oszczędzaniu. Już dla najmłodszych klientów bank przygotował ciekawą ofertę rachunku oszczędnościowego.

Firmy także mogą korzystać z najnowocześniejszych produktów, dopasowanych do specyfiki i potrzeb zakładu. To zarówno instrumenty finansowe niezbędne założenia biznesu, jak również usprawniające zarządzanie firmą. Pomagają realizować plany i rozwijać własną działalność, aby przybliżyć się do osiągnięcia sukcesu. Ponadto oferta Pekao obejmuje klientów korporacyjnych oraz rolników, którzy coraz częściej potrzebują fachowego doradztwa i wysokiej jakości obsługi bankowej.

Kredyt gotówkowy nawet do 200 000 zł

Bank Pekao oferuje klientom kredyt gotówkowy, zwany Pożyczką Ekspresową, na dowolny cel do 200 000 zł. Okres kredytowania wynosi 8 lat (96 miesięcy) i pozwala dopasować wysokość rat do możliwości finansowych klienta. Pieniądze możemy przeznaczyć na swoje plany i marzenia, np. nowy samochód albo weekendowy wyjazd z całą rodziną. Najważniejsze to pamiętać o terminowej spłacie kredytu i jednocześnie budować pozytywną historię kredytową.

Dużym atutem tej oferty są wakacje kredytowe. Pozwalają odroczyć spłatę rat o 3 miesiące, co jest bardzo pomocne np. w razie nieprzewidzianych wydatków i problemów w spłacie kredytu.

Pożyczka Ekspresowa daje możliwość połączenia spłaty zobowiązań kredytowych z innych banków i spłacania jednej raty. To dużo wygodniejsze rozwiązanie, często również bardziej korzystne dla naszego budżetu.

Dodatkowo, bank proponuje skorzystanie z pożyczki z zabezpieczeniem w formie przewłaszczenia lub zastawu. Zabezpieczeniem może być nieruchomość, lokal mieszkalny, jak też płynne aktywa, np. depozyty i fundusze inwestycyjne. Aby poznać więcej szczegółów, musimy uzupełnić formularz i poczekać na kontakt z doradcą bankowym.

Jeśli chcemy pożyczać bezpiecznie, powinniśmy wykupić ubezpieczenie Pożyczki Ekspresowej. Otrzymujemy ochronę ubezpieczeniową w razie wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych, np. utraty dochodu, poważnego zachorowania, zgonu czy inwalidztwa. Formalności są proste, a umowę na ubezpieczenie kredytu zawieramy od razu przy podpisywaniu umowy kredytowej.

Zapytaj o więcej szczegółów

Jak wziąć kredyt w Banku Pekao?

Bank Pekao pozwala wziąć kredyt gotówkowy w dwojaki sposób:

 • złóż wniosek o Pożyczkę ekspresową online,
 • udaj się do jednego z oddziałów Pekao.

Jeśli korzystamy z bankowości internetowej Pekao, możemy wziąć pożyczkę za pośrednictwem serwisu Pekao24. Po złożeniu wniosku w wybrany przez nas sposób, czekamy na decyzję. Bank sprawdza naszą zdolność kredytową, a później informuje nas o wyniku weryfikacji. Po akceptacji naszych dokumentów, kredytodawca przekazuje pieniądze na wpisany w formularzu numer rachunku bankowego.

Bank Pekao pozwala swobodnie wybrać dzień spłaty rat. Ustalmy go na dzień po wypłacie, aby mieć pewność, że uregulujemy ratę. Problemy ze spłatą kredytu mogą prowadzić do przykrych konsekwencji, lepiej ich uniknąć.

Bank Pekao – wymagania dla kredytobiorców

Bank Pekao wymaga od kredytobiorców ukończenia 18 roku życia oraz pełnej zdolności do czynności prawnych. Konieczna jest też pozytywnie zweryfikowana zdolność kredytowa. Jeżeli założyliśmy w Pekao rachunek Eurokonto, na który otrzymujemy wynagrodzenie lub emeryturę, nie będziemy musieli przedstawiać zaświadczenia o naszych zarobkach. Będziemy potrzebować jedynie dowodu osobistego. W przypadku braku rachunku, jesteśmy zobowiązani przedstawić dokumenty, które potwierdzą wysokość otrzymywanego wynagrodzenia. Zakres dokumentów zależy od źródła uzyskiwania dochodów – chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do konsultantów Pekao.

Sprawdź pozostałe oferty w rankingu kredytów gotówkowych

Bank Pekao – Podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota kredytu do 200 000 zł
 • Możliwość odroczenia spłaty rat o 3 miesiące
 • Możliwość konsolidacji pozostałych zobowiązań kredytowych i spłaty jednej, wygodnej raty
 • Możliwość wyboru dnia spłaty rat
 • Brak konieczności posiadania konta w banku Pekao

Wady

 • 96 miesięcy na spłatę kredytu (wiele banków proponuje nawet 120 miesięcy okresu kredytowania)

Dodaj opinię o Bank Pekao

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 4 / 5.00

  Bank pozostawia wiele do życzenia, ale oferta kredytowa moim zdaniem jest spoko.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 3 / 5.00

  Okres kredytowania dość krótki- a mi zależało na rozłozeniu splaty na jak najdluzszy okres- wiadomo- wiecej rat to niższa rata!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 4 / 5.00

  to co wyróżnia kredyt u nich to fakt, że decyzja o jego przyznaniu (badz odmowie) jest niemal natychmiastowa!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 3 / 5.00

  Jak widać zdania na temat banku są bardzo podzielone. Ja sam nie moge się zdecydować czy bank sprostał moim oczekiwaniom czy też nie. Wysokośc rat niby ok, ale dla mnie za krótki okres kredytowania plus miałem nieprzyjemność trafić na niekompetentną obsługę.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 1 / 5.00

  Konieczna była hipoteka co dla mnie było nie do przyjęcia!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 4 / 5.00

  Raty są niskie a pieniądze na koncie bardzo szybko! Do tego formalności niewiele i bank poszedł mi w wielu kwoestiach na rękę- ja jestem zadowolony!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  dla mnie bomba. wysoka kwota kredytu- bardzo nieskie raty i szybka decyzja- oferta rewelacyjna- dla mnie super i polecam wszytskim!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 4 / 5.00

  Kasa od razu na koncie. Mało formalności. Jak komuś zależy na czasie to polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 2 / 5.00

  Zdecydowanie ofercie wiele brakuje!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 2 / 5.00

  Krótki okres kredytowania, wysoka prowizja. Nie jest to najlepsza oferta!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 3 / 5.00

  Niby wszytsko super bo wysoka kwota, wszytsko można załatwić online, kasa szybko na koncie, wszytsko tip top tylko potrzebne zabezpieczenia hipoteczne, a to już jest spory problem!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.89 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.77 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.56 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.41 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.31 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.22 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MoneyMan Money Man na raty
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.65 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.55 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 60 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.90 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.13 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Lime Kredyt Lime Kredyt
  3.02 / 5.00
  Pierwsze 3250 zł gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.87 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.92 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.95 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.36 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.35 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł