Banki coraz chętniej i taniej udzielają pożyczek konsolidacyjnych. Bank Pekao nie jest w tym segmencie wyjątkiem. W swojej ofercie przygotował kredyt konsolidacyjny do 250 000 zł, który w pewnych warunkach można dostać całkowicie bez prowizji. Zobacz szczegóły oferty Banku Pekao.

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Pekao – podstawowe informacje

Bank Pekao z chęcią skonsoliduje kredyty i pożyczki z innych instytucji finansowych. Wśród konsolidowanych zobowiązań dopuszczalne są również karty kredytowe, kredyty samochodowe czy debety. Osoby posiadające konto w Pekao mogą przeprowadzić konsolidację całkowicie zdalnie. Uwaga! Konsolidacji od Pekao nie można dokonać na kredytach udzielonych przez samo Pekao.

Pożyczka Konsolidacyjna Banku Pekao
Wymagania
 • stałe źródło dochodów (różne formy)
 • min. 18 lat
 • dowód osobisty
 • dokumenty potwierdzające zarobki
 • odpowiednia zdolność kredytowa
Ubezpieczenie
 • dobrowolne
 • od ubezpieczyciela PZU
Konsolidacja
 • kredyty gotówkowe
 • kredyty samochodowe
 • pożyczki
 • debet
 • karty kredytowe
 • linie kredytowe

Liczba dokumentów potrzebnych do wzięcia konsolidacji jest różna w zależności od osobistej sytuacji. Jeżeli posiadamy już konto w Pekao na które wpływa pensja, to wystarczy nam sam dowód osobisty. Osoby zatrudnione na umowę o pracę, które nie mają konta w Pekao powinny dodatkowo dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu, a emeryci decyzję o przyznaniu emerytury. Klienci uzyskujący dochody z jeszcze innych źródeł powinny skontaktować się z konsultantem Banku.

Kredyt konsolidacyjny w Banku Pekao - skorzystaj z oferty!

Koszty konsolidacji w Banku Pekao

Sprawdź jaki jest koszt konsolidacji w Pekao. Ten Bank oferuje sporo szczególnych możliwości. Dzięki karencji w spłacie kredyt można zacząć spłacać dopiero po 3 miesiącach od otrzymania środków. Minimalna kwota kredytu to 10 000 zł, a maksymalna to aż 250 000 zł.

Koszty kredytu konsolidacyjnego – Pekao
Kwota kredytu Od 1 000 do 250 000 zł
Okres kredytowania 12 – 120 miesięcy
RRSO 12,51%
Prowizja za udzielenie kredytu od 0%
Oprocentowanie zmienne 11,89 %
Prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu 0 zł
Wydanie opinii bankowej 100 zł
Monit do 2,46 zł

Pekao nie pobiera prowizji od kwoty pożyczek przenoszonych do Banku, oraz od dodatkowej gotówki w wysokości 25% przenoszonej kwoty. Pamiętajmy, że konsolidacja nie może być przeznaczona na spłatę pożyczek lub kredytów od Pekao.

Przykład reprezentatywny pożyczki konsolidacyjnej w Banku Pekao

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla pożyczki w kwocie powyżej 10 000 zł wynosi 12,51% przy założeniach całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 45 812 zł, pożyczka zaciągnięta na 64. miesiące, oprocentowanie zmienne 11,85% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 16 209,98 zł (w tym: odsetki 16 209,98 zł), całkowita kwota do zapłaty 62 021,98 zł, płatna w 63 ratach miesięcznych po 969,09 zł, 64. rata wyrównująca 969,31 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 45 812 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 23.10.2023 r.

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Pekao – koszty restrukturyzacji zadłużenia

Koszt pożyczki konsolidacyjnej od Pekao jest jednym z najniższych na rynku. RRSO tego produktu finansowego wynosi zaledwie 12,53%. Za pożyczone pieniądze nie zapłacimy prowizji do momentu, w którym dodatkowa pożyczka na dowolny cel nie przekroczy kwoty 25% spłacanych zobowiązań.

Niestety, konsolidacji od Pekao nie można przeznaczyć na kredyty i pożyczki zaciągnięte w tym Banku. W przypadku problemów z ich spłatą należy rozważyć restrukturyzację, czyli negocjacje z Bankiem w celu rozłożenia spłaty na dłuższy okres.

Wnioskowanie o pożyczkę konsolidacyjną w Banku Pekao

By przeprowadzić konsolidację w Pekao należy zamówić kontakt z konsultantem na stronie banku. O pożyczkę można zabiegać również przez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną banku. W tym przypadku konsolidację można wziąć całkowicie zdalnie, ale pamiętajmy, że Pekao nie dopuszcza konsolidacji pożyczek udzielonych przez siebie.

Innym sposobem jest samodzielna wizyta w placówce instytucji. W takim przypadku pamiętajmy o zabraniu ze sobą dowodu osobistego, dokumentów dochodowych oraz dokumentów dotyczących obecnych kredytów i pożyczek.

Kredyt konsolidacyjny w Banku Pekao - skorzystaj z oferty!

Promocje pożyczki konsolidacyjnej w Banku Pekao

Bank Pekao przygotował promocję “Złap wiatr w żagle!”,  dzięki której klienci otrzymują kredyt konsolidacyjny na sumę od 10 000 do 250 000 zł bez prowizji oraz z RRSO 12,53% .

Promocje Kredyt konsolidacyjny w Banku Pekao
Kredyt konsolidacyjny bez prowizji w Pekao
5 września 2023 • 2 min czytania

Weź pożyczkę konsolidacyjną w Pekao Bank!

Konsolidacja długów to świetny sposób na zmniejszenie miesięcznych rat. W banku Pekao kredyt konsolidacyjny otrzymasz bez prowizji!

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Pekao – podsumowanie

Konsolidacja w Pekao to atrakcyjna propozycja przeniesienia dotychczasowych zobowiązań do nowej instytucji. Za takim rozwiązaniem stoją brak prowizji i możliwość spłaty jednej raty zamiast kilku. Cieszy też możliwość dobrania dodatkowej gotówki, oraz karencja w spłacie kredytu.

Kredyt konsolidacyjny w Banku Pekao - zalety

 • wysoka kwota kredytowania
 • karencja w spłacie przez pierwsze 3 miesiące
 • dowolne zobowiązania - pożyczki, kredyty, linie kredytowe
 • bez wychodzenia z domu dla obecnych klientów banku
 • dobrowolne ubezpieczenie
 • bez prowizji
 • bez konieczności założenia konta osobistego

Kredyt konsolidacyjny w Banku Pekao - wady

 • tylko dla przenoszonych kredytów i pożyczek