Kredyt hipoteczny na dobre początek w ING

W ING kredyt hipoteczny otrzymasz bez prowizji i ze zmniejszoną marżą. Minimalna kwota kredytu to 70 000 zł, natomiast maksymalna to aż 1 500 000 zł. Okres kredytowania wynosi do 35 lat. Poznaj szczegóły nowej, wiosennej oferty banku.
Jak otrzymać kredyt hipoteczny w wyprzedaży banku ING?
ING Bank Śląski - weź pożyczkę
Kredyt Hipoteczny ING Bank Śląski

Dlaczego warto rozważyć zaciągnięcie kredytu hipotecznego w ING? W tym banku można skorzystać z licznych promocji na kredyty hipoteczne. Zobacz jakie są wymagania ING Banku Śląskiego, czym wyróżnia się ten kredyt hipoteczny oraz naszą opinię o tym produkcie.

Zapytaj o kredyt Opinie o Kredyt Hipoteczny ING Bank Śląski

Co można zyskać w promocji?
 • Kredyt hipoteczny z mniejszą marżą i prowizją
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 13 czerwca 2022 r.

Kredyt hipoteczny bez prowizji od 70 000 zł

W swojej najnowszej promocji bank ING udziela kredytów hipotecznych z prowizją nawet 0%. Klient musi być gotowy tylko na opłacenie wkładu własnego w wysokości minimum 20%. W zamian bank oferuje kredyt na minimum 70 000 zł z okresem kredytowania do 35 lat i brakiem dodatkowych kosztów za wczesną nadpłatę.

W ramach promocji możesz wybrać jeden z kredytów dostępnych w ofercie banku, w wersji ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem, co wpłynie na warunki oferty:

 • Na dobry początek – łatwy start ze zmiennym oprocentowaniem: marża 1,64 p.p. i prowizja 0%
 • Na dobry początek – lekka rata ze zmiennym oprocentowaniem: marża 1,59 p.p. i prowizja 1%
 • Na dobry początek – łatwy start z oprocentowaniem stałym: prowizja 0%
 • NA dobry początek – lekka rata z oprocentowaniem stałym: prowizja 1%

Jak otrzymać kredyt hipoteczny w banku ING?

Kredyt w promocji ING może uzyskać każdy, kogo zdolność kredytowa pozwala na terminową spłatę rat. Szczegóły wysokości pożyczonej sumy oraz ilości rat uzgodnisz z doradcą banku. Biorąc kredyt w ING, będziesz również zobowiązanym do założenia konta osobistego, jeżeli takiego jeszcze nie posiadasz. Dodatkowo, na konto musi wpływać minimum 2 000 zł miesięcznie, niezależnie od wysokości raty kredytu.

 • Złóż wniosek o kredyt hipoteczny na kwotę w przedziale od 70 000 do 1 500 000 zł w okresie trwania promocji.
 • Zaakceptuj postanowienia regulaminu wskazanego w formularzu wniosku o kredyt hipoteczny z oferty specjalnej.
 • Wskaż posiadane konto w banku lub wypełnij jednocześnie wniosek o jego założenie. Na konto muszą przychodzić wpływy w wysokości minimum 2 000 zł miesięcznie.
 • Przynajmniej jedna osoba wnioskująca o kredyt musi zakupić do niego ubezpieczenie indywidualne.
 • Wraz z umową musisz wyrazić zgodę na weryfikację behawioralną, która pomoże zabezpieczyć twoje konto przed kradzieżą.

Kredyt hipoteczny w ramach promocji udzielany jest na okres minimum 3 lat. Jeżeli w tym okresie przestaniesz wywiązywać się z któregoś z wymagań promocji, np. rozwiązując umowę o ubezpieczenie, bank ma prawo do jednorazowego podniesienia marży o 0,4 p.p. w stosunku rocznym.

Świetny czas na założenie konta w ING

Biorąc promocyjny kredyt w banku ING musisz również założyć konto osobiste. Dzięki dodatkowym promocjom jest to w tej chwili szczególnie opłacalne. ING aktualnie oferuje premię 200 zł dla nowego konta direct lub komfort oraz 210 zł dla nowych właścicieli konta mobi ING dostępnego dla osób poniżej 26 roku życia.

Założenie konta w banku wraz z kartą kredytową pozwala również na korzystanie z promocji Booking.com dzięki której otrzymasz 4% zwrotu z ceny pobytu rezerwując nocleg za pośrednictwem serwisu.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść