Własne M w stolicy i okolicy

Zakup mieszkania jest szczególnie dużym wyzwaniem w wielkich miastach, gdzie ceny są najwyższe. Alior Bank chce rozwiązać ten problem nową odsłoną programu Własne M w wielkim mieście, oferując niską marżę i prowizję do kredytów hipotecznych na zakup mieszkania w Warszawie, Wołominie, Leoncinie i wielu innych miastach.
Tańszy kredyt hipoteczny dla nowych i stałych klientów Alior Bank
Alior Bank - zobacz ofertę
Kredyt Hipoteczny Alior Bank

Kredyt hipoteczny Megahipoteka w Alior Bank. Zobacz jakie warunki należy spełnić, by móc ubiegać się o finansowanie zakupu nieruchomości przez ten bank. Jakie dokumenty trzeba przedstawić i ile kosztuje wycena nieruchomości przez Alior Bank? Zobacz najważniejsze informacje i opinię o Megahipotece w Alior Bank.

Zapytaj o kredyt Opinie o Kredyt Hipoteczny Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
 • Kredyt hipoteczny z marżą od 1,99 do 2.19 p.p. i prowizją 0%.
Do kiedy trwa promocja?
 • Do odwołania

Tańszy kredyt hipoteczny dla nowych i stałych klientów Alior Bank

Zakup mieszkania jest ogromnym wyzwaniem. Ich ceny rosną, a banki niechętnie udzielają kredytów na ogromne sumy. Problem ten jest szczególnie zauważalny w największych miastach Polski, gdzie na mieszkania jest najwięcej chętnych, a samych mieszkań zawsze brakuje. Z pomocą przychodzi Alior Bank, oferując specjalne warunki dla kredytów hipotecznych zaciągniętych specjalnie w celu zakupu domu lub mieszkania w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

Z promocji mogą skorzystać właściciele konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową oraz osoby zainteresowane otworzeniem takiego konta bankowego w Alior Banku. W odróżnieniu od poprzednich promocji Alior Banku, do skorzystania z oferty na kredy hipoteczny Własne M w stolicy i okolicy nie trzeba dokupywać ubezpieczenia kredytu.

W ramach oferty klient otrzymuje:

 • Od 100 000 zł do 3 000 000 zł na zakup mieszkania w wybranych miastach
 • Okres spłaty do 30 lat
 • Prowizję 0%
 • Marżę 1,99 p.p przy LTV
 • Marżę 2,19 p.p. przy LTV>80%
 • Marże do wpisu hipoteki 0 p.p.
 • Brak prowizji

Promocję można wykorzystać na zakup domu lub mieszkania w następujących miejscowościach:

 • Gminy: Brochów, Celestynów, Chynów, Czosnów, Dąbrówka, Dębe Wielkie, Grójec, Halinów, Józefów (powiat otwocki), Karczew, Klembów, Kobyłka, Kołbiel, Leoncin, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Nowa Sucha, Otwock, Pniewy (powiat grójecki), Pomiechówek, Radzymin, Somianka, Sulejówek, Teresin, Tłuszcz, Wiązowna, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zabrodzie, Zakroczym, Zielonka
 • Powiaty: Grodziski (woj. mazowieckie), Legionowski, Piaseczyński, Pruszkowski, Warszawski Zachodni, Żyrardowski, Nowodworski, Wyszkowski, Grójecki, Otwocki, Miński, Wołomiński, Sochaczewski
 • Miasta: Legionowo, Pruszków, Warszawa

Jak skorzystać z promocyjnego kredytu hipotecznego w Alior Banku?

Wzięcie udziału w promocji jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę promocyjną Alior Banku i wypełnić formularz kontaktowy. W odpowiedzi skontaktuje się z Tobą pracownik banku, który wytłumaczy szczegółowe zasady oferty i poinstruuje cię jak poprawnie złożyć wniosek o kredyt hipoteczny w ramach promocji. O kredyt hipoteczny może wystąpić więcej niż jedna osoba jednocześnie.

Tańsze kredyty hipoteczne nie tylko w Alior Banku

Oferta Alior Banku jest bardzo atrakcyjna, konkurencja jednak nie próżnuje. W ostatnim czasie ma miejsce wyprzedaż kredytów hipotecznych w ING Bank Śląski. W ramach oferty możliwe jest uzyskanie pożyczki bez prowizji z obniżoną marżą. Kredyty z oferty dostępne są w wariantach ze zmiennym, jak i stałym oprocentowaniem oraz posiadają dłuższy maksymalny okres kredytowania. Warto zapoznać się z ofertą ING, zwłaszcza jeżeli jest się zainteresowanym mieszkaniami również poza strefą promocji Alior Bank.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść