Lekki start z Alior Bank

Zakup mieszkania jest szczególnie dużym wyzwaniem w wielkich miastach, gdzie ceny są najwyższe. Alior Bank chce rozwiązać ten problem nową odsłoną programu Własne M w wielkim mieście, oferując niską marżę i prowizję do kredytów hipotecznych na zakup mieszkania w Warszawie, Wołominie, Leoncinie i wielu innych miastach.
Tańszy kredyt hipoteczny dla nowych i stałych klientów Alior Bank
Alior Bank - zobacz ofertę
Kredyt Hipoteczny Alior Bank

Kredyt hipoteczny Megahipoteka w Alior Bank. Zobacz jakie warunki należy spełnić, by móc ubiegać się o finansowanie zakupu nieruchomości przez ten bank. Jakie dokumenty trzeba przedstawić i ile kosztuje wycena nieruchomości przez Alior Bank? Zobacz najważniejsze informacje i opinię o Megahipotece w Alior Bank.

Zapytaj o kredyt Opinie o Kredyt Hipoteczny Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Kredyt hipoteczny z prowizją 0% i zmniejszoną marżą
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 marca 2023 roku

Tańszy kredyt hipoteczny dla nowych i stałych klientów Alior Bank

Zakup mieszkania jest ogromnym wyzwaniem. Ich ceny rosną, a banki niechętnie udzielają kredytów na ogromne sumy. Problem ten jest szczególnie zauważalny w początkowym okresie kredytowania, gdzie ciąży na nas mnóstwo wydatków związanych z wykończeniem i przeprowadzką do nowego domu. Z pomocą przychodzi Alior Bank, oferując specjalne warunki dla kredytów hipotecznych w początkowych okresach kredytowania.

Dzięki nowej ofercie kredytu hipotecznego “Lekki start”, klienci otrzymują kredyt hipoteczny bez prowizji. W pierwszym roku kredyt nie posiada również marży, zapewniając nam 12 lekkich rat. W kolejnych miesiącach wyniesie ona dość standardowe 1,8 p.p.

Z promocji mogą skorzystać właściciele konta osobistego, którzy zgodzą się na zakup ubezpieczenia na życie w ramach kredytu. Na konto osobiste musi wpływać wynagrodzenie za pracę. Za pomocą konta należy również wykonywać comiesięcznie płatności na łączną wysokość minimum 300 zł.

W ramach oferty klient otrzymuje:

  • Od 100 000 zł do 3 000 000 zł na zakup mieszkania
  • Okres spłaty do 35 lat
  • Prowizję 0%
  • Marżę 0 p.p. przez pierwsze 12 rat
  • Marżę 1,8 p.p. przy LTV>80%
  • Marże do wpisu hipoteki 0 p.p.
  • Brak prowizji

Jak skorzystać z promocyjnego kredytu hipotecznego w Alior Banku?

Wzięcie udziału w promocji jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę promocyjną Alior Banku i wypełnić formularz kontaktowy. W odpowiedzi skontaktuje się z Tobą pracownik banku, który wytłumaczy szczegółowe zasady oferty i poinstruuje cię jak poprawnie złożyć wniosek o kredyt hipoteczny w ramach promocji. O kredyt hipoteczny może wystąpić więcej niż jedna osoba jednocześnie.

Tańsze kredyty hipoteczne nie tylko w Alior Banku

Oferta Alior Banku jest bardzo atrakcyjna, konkurencja jednak nie próżnuje. W ostatnim czasie ma miejsce wyprzedaż kredytów hipotecznych w ING Bank Śląski. W ramach oferty możliwe jest uzyskanie pożyczki bez prowizji z obniżoną marżą. Kredyty z oferty dostępne są w wariantach ze zmiennym, jak i stałym oprocentowaniem oraz posiadają dłuższy maksymalny okres kredytowania. Ponadto, podobnie jak Alior Bank, Credit Agricole oferuje lżejszą hipotekę na start. W ramach tej promocji otrzymasz marżę w wysokości zaledwie 1,10%.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść