Biznes Ratka z najlepszą ofertą pożyczki pozabankowej dla firm!

Biznes Ratka wygrywa nasz ranking pożyczek dla firm! Instytucja udziela pożyczek od 1000 do 20 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 1 do 36 miesięcy. Co istotne o zastrzyk gotówki można aplikować od pierwszego dnia prowadzenia własnego biznesu. Ważne – jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty! W procesie wnioskowania o pożyczkę na działalność w Biznes Ratka nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń.

Samo wnioskowanie nie jest skomplikowane. Wystarczy wybrać kwotę, okres spłaty i wypełnić formularz online. Następnie podpisać umowę, którą dostarcza kurier. Pieniądze są wysyłane na konto. Pożyczkę można również odebrać na poczcie, za pomocą czeku GIRO.

Biznes Ratka w ekspresowym tempie wydaje decyzję, a odsetki od pożyczki wpisuje się w koszty uzyskania przychodu. Otrzymaną pożyczkę można wykorzystać na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności.

GoldKredyt utrzymuje się na drugim miejscu

GoldKredyt to pożyczka dla firm pod zastaw nieruchomości. Maksymalna kwota pożyczki w GoldKredyt to milion złotych, a raty mogą być rozłożone na czas od 1 do 36 miesięcy. Wniosek o tę wygodną pożyczkę można złożyć całkowicie przez internet, a decyzja jest udzielana bardzo szybko. Za pośrednictwem GoldKredyt można zastawić m.in. dom, mieszkanie, działkę czy lokal użytkowy.

Propozycja pożyczki pozabankowej na firmę pod zastaw nieruchomości jest kierowana nawet do osób zadłużonych. Zabezpieczenie spłaty domem czy mieszkaniem jest dla pożyczkodawcy na tyle pewne, że nie będzie rygorystycznie sprawdzał historii kredytowej swoich klientów i udzieli pożyczki pozabankowej dla firm bez BIK.

Monevia na trzecim miejscu w rankingu!

Na wysokie, trzecie miejsce rankingu najlepszych pożyczek dla przedsiębiorców wskakuje Monevia! Firma Monevia specjalizuje się w usłudze faktoringu online, szczególnie w zakresie mikrofaktoringu. Z pomocą faktora Monevia możesz sfinansować faktury z odroczonym terminem płatności do 90 dni.

Oferta faktoringu online Monevia umożliwia szybkie sfinansowanie faktur o wartości od 700 zł lub 200 euro do nawet 350 tys. zł. Monevia zajmuje się też kompleksową obsługą biznesu każdej wielkości: freelancerzy, jednoosobowe działalności gospodarcze, mikro, średnie i duże przedsiębiorstwa a także spółki różnego typu. Z usług faktoringu mogą korzystać nowe firmy, które dopiero rozpoczynają działalność.

Visset zajmuje czwarte miejsce rankingu pożyczek dla firm!

Visset – Finanse dla Biznesu zdobywa trzecie miejsce w naszym rankingu pożyczek dla firm! Visset dla firm proponuje nową, tanią i elastyczną pożyczkę Gotówka na Raty (GRA) dla przedsiębiorców ze stażem min. 6 miesięcy na rynku. W ramach pożyczki można otrzymać od 15 000 do 50 000 zł, spłacanych w stałych ratach przez 12 miesięcy.

Okres kredytowania jest stały, jednak pożyczkodawca umożliwia wydłużenie terminu spłaty w trakcie obowiązywania umowy. Proces wnioskowania jest naprawdę prosty i nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu! Pożyczkę otrzymasz na wiele różnych celów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Oferta Visset obejmuje również produkty dodatkowe do pożyczki, w postaci bonusów Przyjazna Spłata, Flexi Spłata, Fresh Rata oraz Program Ochrony Płatności. Skorzystanie z tych usług zapewni Ci elastyczną spłatę i wsparcie w trudnej sytuacji.

Wealthon zamyka pierwszą piątkę nowego rankingu

Wealthon to firma pożyczkowa stworzona przez zespół ekspertów z ogromnym doświadczeniem w branży finansowej. Instytucja proponuje dwa produkty: pożyczkę pomostową i pożyczkę ratalną.

Pożyczka pomostowa na firmę jest kierowana do osób mających przejściowe problemy z uzyskaniem kredytu bankowego przez zaległości w ZUS i US. W ramach tej oferty można uzyskać nawet 750 000 zł, na okres 10 dni roboczych! Po spłacie zaległości przy pomocy pożyczki pomostowej twoja firma będzie mogła bez problemu dostać kredyt w banku.

Drugą pożyczką proponowaną przez Wealthon jest standardowa pożyczka ratalna dla firm. Jej maksymalna kwota wynosi 200 000 zł, a okres spłaty to od 12 do 36 miesięcy.

Nie musisz dostarczać dokumentów księgowych: wniosek składasz w całości przez internet, a decyzję pożyczkową otrzymasz już w 30 minut! Oferta Wealthon kierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i do mikroprzedsiębiorstw. W obu przypadkach jest to dobra alternatywa dla kredytów bankowych.

Sektor pozabankowy wspiera nie tylko przedsiębiorców

Sektor pozabankowy to nie tylko pożyczki dla firm. Także osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej, mogą uzyskać wsparcie finansowe. W ofercie pożyczkodawców znajdziemy ciekawe propozycje chwilówek i zobowiązań długoterminowych dla osób fizycznych. Jeśli chcesz poznać szczegóły, możesz sprawdzić ranking chwilówek i ranking pożyczek na raty.

Przekonasz się, która instytucja pozabankowa gwarantuje najlepsze warunki finansowania i dogodny sposób spłaty. Jeżeli twoje możliwości finansowe są większe, to możesz również sprawdzić nasz ranking kredytów gotówkowych.

Żadna branża nie lubi opóźnień, tak samo, jak żaden wierzyciel nie lubi czekać na zapłatę faktur. Wielu pożyczkodawców oferuje nie tylko tradycyjne pożyczki na firmę, ale również usługi jak fakturowanie. Zachęcam do sprawdzenia ofert firm pozabankowych, które dbają o jakość swoich usług i są w pełni bezpieczne. Pamiętajmy, by dobrze zapoznać się z treścią umowy i przestrzegać terminów płatności ratalnych.

komentuje Kamil Dębski, ekspert portalu pozyczkaportal.pl