Biznes.ratka.pl 4.88
na podstawie 41 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Gold Kredyt 4.73
na podstawie 11 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Weź pożyczką dla firm w Wealthon 5
na podstawie 6 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Visset dla firm 4.8
na podstawie 10 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
5.
Finea 5
na podstawie 3 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Pożyczka ratalna TAKTO 2.9
na podstawie 71 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
AASA dla biznesu 4.94
na podstawie 185 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
8.
4.88
na podstawie 8 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Autokapital 4.14
na podstawie 78 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
10.
iWoca 3.83
na podstawie 5 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Monument Fund 3.5
na podstawie 2 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
12.
Monevia 3.5
na podstawie 4 opinii
Weź pożyczkę Porównaj

Biznes Ratka z najlepszą ofertą pożyczki pozabankowej dla firm!

Biznes Ratka wygrywa nasz ranking pożyczek pozabankowych na firmę. Instytucja udziela pożyczek od 1000 do 20 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 1 do 36 miesięcy. Co istotne o zastrzyk gotówki można aplikować od pierwszego dnia prowadzenia własnego biznesu. Ważne – jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty, ponieważ w procesie wnioskowania o pożyczkę na działalność nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń.

Samo wnioskowanie nie jest skomplikowane. Wystarczy wybrać kwotę, okres spłaty i wypełnić formularz online. Następnie podpisać umowę, którą dostarcza kurier. Pieniądze są wysyłane na konto. Pożyczkę można również odebrać na poczcie, za pomocą czeku GIRO.

Pożyczkodawca w ekspersowym tempie wydaje decyzję, a odsetki od pożyczki wpisuje się w koszty uzyskania przychodu. Otrzymaną pożyczkę można spożytkować na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności.

GoldKredyt zdołał zdobyć drugie miejsce

GoldKredyt to pożyczka dla firm pod zastaw nieruchomości. Maksymalna kwota w GoldKredyt to milion złotych, a raty mogą być rozłożone na czas od 1 do 36 miesięcy. Wniosek o tę wygodną pożyczkę można złożyć całkowicie przez internet, a decyzja jest udzielana bardzo szybko. Za pośrednictwem GoldKredyt można zastawić m.in. dom, mieszkanie, działkę czy lokal użytkowy.

Propozycja pożyczki pozabankowej na firmę pod zastaw nieruchomości jest kierowana nawet dla osób zadłużonych. Zabezpieczenie spłaty domem czy mieszkaniem jest dla pożyczkodawcy na tyle pewne, że nie będzie rygorystycznie sprawdzał historii kredytowej swoich klientów i udzieli pożyczki pozabankowej dla firm bez BIK.

Wealthon – nowe pozabankowe pożyczki dla firm na miejscu trzecim

Wealthon to firma pożyczkowa stworzona przez zespół ekspertów z ogromnym doświadczeniem w branży finansowej. Pożyczka pozabankowa na firmę jest kierowana do osób mających przejściowe problemy z uzyskaniem kredytu bankowego przez zaległości w ZUS i US. Po spłacie zaległości przy pomocy pożyczki pomostowej twoja firma będzie mogła bez problemu dostać kredyt w banku.

Drugą pożyczką proponowaną przez Wealthon jest standardowa pożyczka ratalna dla firm. Jej maksymalna kwota wynosi 150 000 zł, a okres spłaty to od 12 do 18 miesięcy. W przypadku obu pożyczek warunkiem ich otrzymania jest przedstawienie oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji. Wniosek o pożyczkę jest składany przez automatyczną weryfikację z konta, a decyzja kredytowa jest podejmowana w czasie do 2 godzin.

Dalsze miejsca w rankingu pożyczek dla firm

Czwarte miejsce okupuje pożyczka Visset. Visset dla firm jest instytucją pożyczkową, która posiada znakomitą ofertę przeznaczoną dla działalności gospodarczych. Znajdziemy w niej dwa produkty:chwilówkę Gotówka na szybko i pożyczkę ratalną Gotówka w obrocie. Ten pożyczkodawca, w ramach pożyczki na firmę, daje możliwość uzyskania maksymalnie nawet 12 000 zł z okresem spłaty do 6 miesięcy! Proces wnioskowania jest naprawdę prosty i nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu!

Piąte miejsce należy do Finea, szybkiej i prostej oferty faktoringu. Finea działa szybko, prosto i przejrzyście. Pieniądze za wystawione faktury można otrzymać na konto już w zaledwie kilka minut. W ofercie firmy znajdziemy pożyczki na firmę w formie faktoringu klasycznego, odwrotnego, finansowania zakupów, jak i finansowania wkładu własnego przy leasingu.

Pożyczka dla firm bez BIK i zdolności kredytowej? To możliwe!

Starając się o pożyczkę dla firm, nie zawsze trzeba mieć zdolność kredytową. Również przy kiepskiej kondycji budżetu mamy szansę na otrzymanie pożyczki. Pożyczki pod zastaw pozwalają uzyskać dodatkowe środki, pod warunkiem ustanowienia zabezpieczenia, którym może być np. samochód.

Z taką propozycją wychodzi Autokapital.pl, który zajął 9 miejsce w rankingu. Aby otrzymać nawet 100 000 zł, nie trzeba mieć pozytywnej historii kredytowej. Jeżeli nasze auto spełnia wymogi i nie jest zabezpieczeniem dla innego pożyczkodawcy, możemy złożyć wniosek. Samochód cały czas pozostaje do naszej dyspozycji. Jedynie w dowodzie rejestracyjnym będziemy mieć specjalną adnotację o współwłasności.

Sektor pozabankowy wspiera nie tylko przedsiębiorców

Sektor pozabankowy to nie tylko pożyczki dla firm. Także osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej, mogą uzyskać wsparcie finansowe. W ofercie pożyczkodawców znajdziemy ciekawe propozycje chwilówek i zobowiązań długoterminowych dla osób fizycznych. Jeśli chcesz poznać szczegóły, możesz sprawdzić ranking pożyczek krótkoterminowych i ranking pożyczek na raty.

Przekonasz się, która instytucja pozabankowa gwarantuje najlepsze warunki finansowania i dogodny sposób spłaty. Jeżeli twoje możliwości finansowe są większe, to możesz równeż sprawdzić nasz ranking kredytów gotówkowych.

Żadna branża nie lubi opóźnień, tak samo jak każdy wierzyciel nie lubi czekać na zapłatę faktur. Wielu pożyczkodawców oferuje nie tylko tradycyjne pożyczki na firmę, ale również usługi jak fakturowanie. Zachęcam do sprawdzenia ofert firm pozabankowych, które dbają o jakość swoich usług i są w pełni bezpieczne. Pamiętajmy by dobrze zapoznać się z treścią umowy i przestrzegać terminów płatności ratalnych.– komentuje Kamil Dębski, ekspert portalu pozyczkaportal.pl