Biznes.ratka.pl 4.88
na podstawie 41 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Visset dla firm 4.75
na podstawie 8 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Faktoring Finces 4.5
na podstawie 1 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Ascot Finance 4.86
na podstawie 14 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Finea 5
na podstawie 3 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
AASA dla biznesu 4.94
na podstawie 185 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Gold Kredyt 4.73
na podstawie 11 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
4.88
na podstawie 8 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Autokapital 4.17
na podstawie 77 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
10.
iWoca 3.83
na podstawie 5 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Monument Fund 5
na podstawie 1 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Monevia 3.5
na podstawie 4 opinii
Weź pożyczkę Porównaj

Biznes Ratka z najlepszą ofertą pożyczek dla firm

Biznes Ratka wygrywa nasz ranking pożyczek dla firm. Instytucja udziela pożyczek od 1000 do 10 000 zł. Okres kredytowania – od miesiąca do 24 miesięcy. Co istotne o zastrzyk gotówki można aplikować od pierwszego dnia prowadzenia własnego biznesu. Decyzja jest ekspresowa, a odsetki od pożyczki wpisuje się w koszty uzyskania przychodu. Otrzymaną pożyczkę można spożytkować na dowolny cel związany z działalnością. Ważne – jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty, ponieważ w procesie wnioskowania o pożyczkę na działalność nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń.

Samo wnioskowanie nie jest skomplikowane. Wystarczy wybrać kwotę, okres spłaty i wypełnić formularz online. Następnie podpisać umowę, którą dostarcza kurier. Pieniądze są wysyłane na konto. Pożyczkę można również odebrać na poczcie, za pomocą czeku GIRO.

Visset na drugim miejscu rankingu pożyczek dla biznesu!

Visset dla firm jest instytucją pożyczkową, która zawiera znakomitą ofertę przeznaczoną dla działalności gospodarczych, znajdziemy w niej dwa produkty:

chwilówkę Gotówka na szybko i pożyczkę ratalną Gotówka w obrocie. Ten pożyczkodawca daje możliwość uzyskania maksymalnie nawet 12 000 zł w okresie spłaty do 6 miesięcy! Proces wnioskowania o pożyczkę jest naprawdę prosty i nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu!

Trzeba wiedzieć, że o pożyczkę dla firm mogą ubiegać się również osoby, które zalegają z uregulowaniem kilku zobowiązań finansowych. Największym atutem tego pożyczkodawcy jest jednak to, że daje możliwość przedłużenia terminu spłaty, bez ponoszenia dużych kosztów dodatkowych.

Dalsze miejsca w rankingu pożyczek dla firm

Czwartą pozycję zajmuje Ascot Finance. To fundusz private equity, który specjalizuje się w pożyczkach wysokokwotowych, które można tu dostać w zakresie od 50 tys. do 3 mln złotych. Warunkiem otrzymania tak pokaźnych sum jest zabezpieczenie, które może przyjąć postać nieruchomości, bądź dowolnej innej cennej rzeczy. Ascot Finance zasłużył na wysoką, drugą pozycję nie tylko dzięki wysokim kwotom finansowania, ale też formalnościom ograniczonym do minimum. Fundusz posiada bogate doświadczenie na rynku pozabankowym. Działa już od 15 lat i sfinansował pożyczki na łączną kwotę ponad 500 mln złotych.

Na piątym miejscu jest Aasa dla biznesu. Ta pozycja wynika z atrakcyjnej oferty i dogodnych warunków pożyczania. Maksymalna kwota pożyczki ratalnej w Aasa dla biznesu to 10 000 zł. Otrzymaną kwotę należy zwrócić w terminie od 1 do 24 miesięcy. Pożyczkodawca minimalizuje formalności. Nie potrzeba dokumentów rejestracyjnych, księgowych ani poręczeń pożyczki. Umowę dostarcza kurier.

Pożyczka dla firm bez zdolności kredytowej? To możliwe!

Starając się o pożyczkę dla firm, nie zawsze trzeba mieć zdolność kredytową. Również przy kiepskiej kondycji budżetu mamy szansę otrzymania pożyczki.Pożyczki pod zastaw pozwalają uzyskać dodatkowe środki, pod warunkiem ustanowienia zabezpieczenia, którym może być np. samochód. Z taką propozycją wychodzi do nas Autokapital.pl, który zajął 5 miejsce. Aby otrzymać nawet 100 000 zł, nie trzeba mieć pozytywnej historii kredytowej. Jeżeli nasze auto spełnia wymogi i nie jest zabezpieczeniem dla innego pożyczkodawcy, możemy złożyć wniosek. Samochód cały czas pozostaje do naszej dyspozycji. Jedynie w dowodzie rejestracyjnym będziemy mieć specjalną adnotację o współwłasności.

Na ofertę pożyczek bez odpowiedniej zdolności kredytowej możemy liczyć również w Monument Fund. W tym przypadku zabezpieczenie stanowi nieruchomość, np. budynek mieszkalny, przemysłowy lub działka inwestycyjna. Maksymalna kwota pożyczki hipotecznej to 500 000 zł, minimalna – 50 000 zł. Tak wysoka suma pożyczki to niewątpliwy atut firmy, jednak zwróćmy uwagę na okres kredytowania. Wynosi on 3, 6 lub 13 miesięcy. W wyjątkowych sytuacjach może zostać wydłużony do 18 miesięcy.

Sektor pozabankowy wspiera nie tylko przedsiębiorców

Sektor pozabankowy to nie tylko pożyczki dla firm. Także osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej, mogą uzyskać wsparcie finansowe. W ofercie pożyczkodawców znajdziemy ciekawe propozycje chwilówek i zobowiązań długoterminowych dla osób fizycznych. Jeśli chcesz poznać szczegóły, możesz sprawdzić ranking pożyczek krótkoterminowych i ranking pożyczek na raty. Przekonasz się, która instytucja pozabankowa gwarantuje najlepsze warunki i dogodne warunki spłaty.

„Pożyczki dla firm pozwalają zainwestować w rozwój swojego przedsiębiorstwa. Szczególnie w pierwszym etapie działalności, kiedy nie mamy jeszcze wystarczających zysków i potrzebujemy zastrzyku gotówki. Później również warto skorzystać z takich propozycji, aby inwestować w swoją działalność i dążyć do osiągnięcia sukcesu” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.