1.
Ocena: 10
Biznes.ratka.pl Biznes Ratka.pl 4.86
na podstawie 37 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
2.
Ocena: 9
Gold Kredyt Goldkredyt.pl 4.7
na podstawie 10 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
3.
Ocena: 9
AASA dla biznesu AASA dla Biznesu 4.96
na podstawie 183 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
4.
Ocena: 9
Visset Visset
Pierwsza do 1000 zł za darmo!
3.4
na podstawie 132 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
5.
Ocena: 8
Autokapital Autokapital 2.4
na podstawie 43 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
6.
Ocena: 8
Caseo - opinie Caseo 3.25
na podstawie 8 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
7.
Ocena: 7
iWoca iWoca 4
na podstawie 3 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
8.
Ocena: 7
Monument Fund Monument Fund 5
na podstawie 1 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
9.
Ocena: 7
Ascot Finance Ascot Finance 4.14
na podstawie 14 opinii
Weź pożyczkę Porównaj

Biznes Ratka z najlepszą ofertą pożyczek dla firm

Biznes Ratka wygrywa nasz ranking pożyczek dla firm. Instytucja udziela pożyczek od 1000 do 10 000 zł. Okres kredytowania – od miesiąca do 24 miesięcy. Co istotne o zastrzyk gotówki można aplikować od pierwszego dnia prowadzenia własnego biznesu. Decyzja jest ekspresowa, a odsetki od pożyczki wpisuje się w koszty uzyskania przychodu. Otrzymaną pożyczkę można spożytkować na dowolny cel związany z działalnością. Ważne – jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty, ponieważ w procesie wnioskowania o pożyczkę na działalność nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń.

Samo wnioskowanie nie jest skomplikowane. Wystarczy wybrać kwotę, okres spłaty i wypełnić formularz online. Następnie podpisać umowę, którą dostarcza kurier. Pieniądze są wysyłane na konto. Pożyczkę można również odebrać na poczcie, za pomocą czeku GIRO.

Gold Kredyt i Aasa dla biznesu na podium!

Drugą pozycję zajmuje Gold Kredyt. To również można wnioskować od pierwszego dnia prowadzenia firmy. Wnioskowanie odbywa się w pełni internetowo. Wysokość pożyczek waha się w przedziale od 1000 do 10 000 zł. Czas spłaty wynosi od 1 do 24 miesięcy. Warto podkreślić, że ocena zdolności kredytowej odbywa się szybko. Co za tym idzie, decyzję o przyznaniu pożyczki, wnioskujący otrzymuje w ciągu godziny.

Podium zamyka Aasa dla biznesu. Ta pozycja wynika z atrakcyjnej oferty i dogodnych warunków pożyczania. Maksymalna kwota pożyczki ratalnej w Aasa dla biznesu to 10 000 zł. Otrzymaną kwotę należy zwrócić w terminie od 1 do 24 miesięcy. Pożyczkodawca minimalizuje formalności. Nie potrzeba dokumentów rejestracyjnych, księgowych ani poręczeń pożyczki. Umowę dostarcza kurier.

Pożyczka dla firm bez zdolności kredytowej? To możliwe!

Starając się o pożyczkę dla firm, nie zawsze trzeba mieć zdolność kredytową. Również przy kiepskiej kondycji budżetu mamy szansę otrzymania pożyczki.Pożyczki pod zastaw pozwalają uzyskać dodatkowe środki, pod warunkiem ustanowienia zabezpieczenia, którym może być np. samochód. Z taką propozycją wychodzi do nas Autokapital.pl, który zajął 5 miejsce. Aby otrzymać nawet 100 000 zł, nie trzeba mieć pozytywnej historii kredytowej. Jeżeli nasze auto spełnia wymogi i nie jest zabezpieczeniem dla innego pożyczkodawcy, możemy złożyć wniosek. Samochód cały czas pozostaje do naszej dyspozycji. Jedynie w dowodzie rejestracyjnym będziemy mieć specjalną adnotację o współwłasności.

Na ofertę pożyczek bez odpowiedniej zdolności kredytowej możemy liczyć również w Monument Fund. W tym przypadku zabezpieczenie stanowi nieruchomość, np. budynek mieszkalny, przemysłowy lub działka inwestycyjna. Maksymalna kwota pożyczki hipotecznej to 500 000 zł, minimalna – 50 000 zł. Tak wysoka suma pożyczki to niewątpliwy atut firmy, jednak zwróćmy uwagę na okres kredytowania. Wynosi on 3, 6 lub 13 miesięcy. W wyjątkowych sytuacjach może zostać wydłużony do 18 miesięcy.

Sektor pozabankowy wspiera nie tylko przedsiębiorców

Sektor pozabankowy to nie tylko pożyczki dla firm. Także osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej, mogą uzyskać wsparcie finansowe. W ofercie pożyczkodawców znajdziemy ciekawe propozycje chwilówek i zobowiązań długoterminowych dla osób fizycznych. Jeśli chcesz poznać szczegóły, możesz sprawdzić ranking pożyczek krótkoterminowych i ranking pożyczek na raty. Przekonasz się, która instytucja pozabankowa gwarantuje najlepsze warunki i dogodne warunki spłaty.

„Pożyczki dla firm pozwalają zainwestować w rozwój swojego przedsiębiorstwa. Szczególnie w pierwszym etapie działalności, kiedy nie mamy jeszcze wystarczających zysków i potrzebujemy zastrzyku gotówki. Później również warto skorzystać z takich propozycji, aby inwestować w swoją działalność i dążyć do osiągnięcia sukcesu” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.