AASA dla biznesu to oferta pożyczki ratalnej, skierowanej dla przedsiębiorców. Adresatem jej oferty są posiadacze małych firm, którzy potrzebują wsparcia finansowego. Dzięki tej firmie pożyczkowej mogą otrzymać potrzebną im kwotę na bardzo dogodny okres.

AASA dla biznesu jest częścią marki Aasa Polska, która funkcjonuje w branży pożyczkowej od 2012 roku. Deklaruje, że chce budować relacje z klientem w oparciu o bezpieczeństwo, szybkość, prostotę i trwałość. To bardzo ważne dla każdego pożyczkobiorcy, który chce być traktowany uczciwie. Firma pożyczkowa też chce wiedzieć, z kim podpisuje umowę. Dlatego sprawdza zdolność kredytową swoich pożyczkobiorców. Relacje są zatem budowane na wzajemnym zaufaniu, co jest bardzo istotne dla obu stron.

Pożyczka do 1000 zł na działalność gospodarczą od AAsa Polska

AASA dla biznesu – 20000 zł dla małych firm

Obserwując sytuację w branży pożyczkowej, można stwierdzić, że rośnie zapotrzebowanie na oferty pożyczek ratalnych dla firm. Właśnie dlatego powstała AASA dla biznesu, która proponuje tego rodzaju usługę w wymiarze ratalnym. Umożliwia wzięcie pożyczki w przedziale od 1000 do 20000 zł. Co istotne, okres spłaty może wynosić od 1 do 36 miesięcy. Wysokość rat będzie zależna od tego, jaka kwota i termin oddawania zostanie wybrany.

Czasem właściciele małych firm potrzebują wsparcia finansowego, nawet gdy posiadają stabilną sytuację. Niekiedy pojawi się jakaś korzystna inwestycja, potrzeba zakupu lub wymiany sprzętu, albo uregulowanie większej opłaty. Wtedy zamiast decydować się na wyrzeczenia, warto zastanowić się nad pożyczką pozabankową. Takie firmy jak AASA dla biznesu pomagają właśnie posiadaczom działalności gospodarczych.

Weź pożyczkę

AASA dla Firm – zmiana terminu spłaty

Niekiedy w wyniku niespodziewanych wydarzeń nie jesteśmy w stanie wywiązać się terminowo z naszej pożyczki na raty. Wtedy nie powinniśmy panikować. Na szczęście AASA dla biznesu bierze pod uwagę taką sytuację. Jeśli nie jesteśmy w stanie terminowo wywiązać się z danego zobowiązania lub kolejnej raty, powinniśmy jak najszybciej skontaktować się z reprezentantem firmy. W ten sposób uzyskamy pomoc w odnalezieniu dogodnego rozwiązania.

Niekiedy zdarzają się sytuacje odwrotne. Czasem jesteśmy w stanie oddać pożyczoną kwotę wcześniej. Wtedy nie wiąże to się z dodatkowymi opłatami. W tym przypadku również ważne jest, żeby wcześniej nawiązać kontakt z reprezentantem AASA dla biznesu, w celu potwierdzenia dokładnej kwoty.

Tego typu możliwości są szczególnie istotne dla posiadaczy działalności gospodarczych. Czasem sytuacja zmusza ich do elastycznego dostosowania się do nowych okoliczności. Dlatego ważne jest dla nich to, że mogą konsultować terminy spłaty swoich zobowiązań finansowych. Niejednokrotnie może to być bardzo pomocne.

Weź pożyczkę na firmę

Aasa dla biznesu – wymagania

Oferta AASA dla biznesu skierowana jest do właścicieli działalności gospodarczych zarejestrowanych w Polsce. Mogą oni ubiegać się o pożyczkę zaraz po jej rejestracji, co jest znaczącym udogodnieniem. Stałym miejscem zamieszkania adresata oferty musi być Polska. Ponadto nie może on figurować w rejestrach dłużników BIG Infomonitor, ERIF, KRD. Można stwierdzić, że nie są to zbyt wygórowane wymagania względem potencjalnego pożyczkobiorcy.

Co więcej, AASA dla biznesu zaznacza w swojej ofercie, czego nie wymaga od swoich klientów. Według informacji zamieszczonych na stronie internetowej, ta instytucja pozabankowa nie wymaga dokumentów rejestracyjnych, księgowych oraz bankowych. Ponadto oferuje pożyczkę na raty bez poręczeń i zaświadczeń. Wszystko to wpływa na ograniczenie wymaganych formalności do koniecznego minimum. To duża oszczędność czasu klienta, co niewątpliwie sprzyja budowaniu pozytywnych relacji.

Złóż aplikację!

AASA dla biznesu – proces rejestracji formularza

Ubieganie się o pożyczkę w ramach oferty AASA dla biznesu jest bardzo proste. Jak już zostało wspomniane, formalności są minimalne. Co więcej, cały proces aplikowania o tego typu zobowiązanie finansowe może odbywać się całkowicie za pośrednictwem internetu. To właśnie na stronie www tej firmy pożyczkowej wybieramy interesującą nas kwotę oraz okres spłaty. Robimy to za pomocą suwaków, dzięki którym jest to bardzo proste.

Kolejne etapy wnioskowania o pożyczkę

Gdy już wybierzemy najlepszą naszym zdaniem ofertę pożyczkową, możemy przejść do właściwego aplikowania. Również metodą online wypełniamy mało skomplikowany wniosek, który pozwala nam ubiegać się o wybraną przez nas sumę. Bardzo ważne jest to, żeby wypełnić go prawidłowo. W ten sposób nie musimy obawiać się nieścisłości, a co za tym idzie, zostanie on rozpatrzony szybciej.

Jeśli chodzi o decyzję, to według deklaracji firmy pożyczkowej wniosek zostanie rozpatrzony nawet na przestrzeni godziny. To bardzo krótki czas oczekiwania, dzięki któremu potrzebne nam pieniądze możemy uzyskać bardzo szybko. Gdy nasz wniosek zostanie rozpatrzony, będziemy o tym poinformowani. Odbywa się to drogą mailową albo telefoniczną.

Wypełnij wniosek

AASA – udogodnienia dla właścicieli firm

Taki sposób aplikowania o pożyczkę pozabankową jest bardzo wygodny dla klientów instytucji pozabankowych. W ten sposób unikamy konieczności stawiania się osobiście w placówce lub oczekiwania na połączenie z infolinią. Klient może korzystać z usług w pełni samodzielnie, dzięki czemu uczy się załatwiania formalności metodą online. To szczególnie ważne dla osób, które zakładają własną działalność i niejednokrotnie spotkają się z taką potrzebą.

Pożyczka od pierwszego dnia działalności

Prawdą jest, że każdy kto rozpoczyna działalność gospodarczą, na samym początku musi liczyć się z wydatkami. Nie powinny one zniechęcać do działania, lecz działać motywująco. Warto wtedy pomyśleć o pożyczce, która niewątpliwie ułatwi start. Należy pamiętać o odpowiednim dopasowaniu jej kwoty do naszych możliwości finansowych. Jeśli pożyczka będzie wzięta rozsądnie, to uda nam się pożyczyć tak, żebyśmy byli w stanie stopniowo oddawać kwotę wraz z pojawianiem się zysków. Rozsądne planowanie jest kluczem do bezpiecznego pożyczania. Zwłaszcza, gdy chodzi nam o pieniądze potrzebne w związku z większą i długoterminową inwestycją. Dlatego posiadacze firm powinni dokładnie zapoznawać się z treścią ofert oraz warunkami pożyczki, zanim podpiszą umowę.


Reprezentatywny przykład pożyczki:

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4100 zł na okres 26 miesięcy wynosi 101,40 %. Rata miesięczna 316,12 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 9 %, odsetki od kwoty pożyczki – 429,14 zł, prowizja 3690 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8219,14 zł (stan na dzień
18.03.2020 r.)

Pożyczka do 1000 zł na działalność gospodarczą od AAsa Polska

Aasa dla Biznesu – Podsumowanie

AASA dla Biznesu - zalety

  • Możliwość spłaty pożyczki przed terminem zwrotu
  • Bez zabezpieczeń i zaświadczeń
  • Krótki czas oczekiwania na pieniądze
  • Sprawdzona firma
  • brak poręczeń i zaświadczeń
  • wysoka kwota pożyczki

AASA dla Biznesu - wady

  • Brak darmowej pożyczki
  • wysoka górna granica wieku

Informacje o AASA dla Biznesu

Wniosek Wypełnij wniosek