Umowę pożyczki w AASA należy podpisać fizycznie. Nie jest to jednak kłopot, ponieważ umowa dostarczana jest do klienta automatycznie tuż po złożeniu wniosku. Pożyczkodawca sprawdza rejestry dłużników BIG (InfoMonitor oraz ERIF). W swojej ofercie posiada także pożyczkę dla przedsiębiorców.

Weź pożyczkę

10 000 zł od AASA Polska

AASA Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu usługi, które świadczy, są na najwyższym poziomie. W swoim asortymencie posiada zarówno pożyczkę dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców – AASA dla biznesu. Pożyczkę dla osób fizycznych możemy zdobyć w kwocie od 2 000 do 10 000 zł. Należy pamiętać, że możemy samodzielnie wybrać okres kredytowania. Maksymalny czas na spłatę pożyczki w AASA Polska wynosi 36 miesięcy. Ważne, aby był on dopasowany do naszych finansowych możliwości. Tylko pożyczka z dopasowaną odpowiednio ratą nie będzie odczuwalna dla domowego budżetu, a my szybko poradzimy sobie z jej spłatą.

Sięgając po pożyczkę w AASA Polska musimy pamiętać, że pożyczkodawca sprawdza swoich klientów w rejestrach dłużników BIG. Należą do nich m.in. InfoMonitor oraz ERIF. Wpisy w rejestrach mogą nas całkowicie pozbawić możliwości sięgnięcia po dodatkowe pieniądze. Warto więc od najmłodszych lat dbać o swoja zdolność kredytową  i korzystnie wpływać na historię kredytową. To na jej podstawie udzielane nam będą w przyszłości pożyczki.

AASA Kredyt - pożyczka ratalna online do 10 000 zł

Warunki uzyskania pożyczki w AASA Polska

Aby móc ubiegać się o pożyczkę w AASA Polska, należy spełnić kilka podstawowych warunków stawianych przez pożyczkodawcę. Najważniejsze jest posiadanie odpowiedniego wieku. Pożyczkobiorca powinien mieć od 20 do 80 lat. Jeśli znajdujemy się w tym przedziale, istotne będzie także niefigurowanie w rejestrach BIG InfoMonitor czy ERIF. Firma pożyczkowa musi mieć pewność, że pożycza pieniądze osobie odpowiedzialnej, która w przyszłości spłaci zadłużenie.

Asa udziela pożyczek osobom do 80-tego roku życia!

Aby stać się klientem firmy AASA należy także posiadać stały adres zamieszkania na terenie kraju. Niezbędny okazuje się być również wykaz uzyskiwania stałego dochodu. Dochód może pochodzić zarówno z umowy o pracę, renty czy emerytury. Dzięki temu po dodatkowe pieniądze mogą sięgnąć zarówno osoby młode, jak i te, które pracę mają już dawno za sobą. Pamiętajmy, że w AASA Polska o pożyczkę możemy ubiegać się nawet wtedy, gdy posiadamy aktywny kredyt bankowy.

Oprocentowanie pożyczek w Assa

Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 12 miesięcy, maksymalny okres to 36 miesiące. Maksymalne RRSO wynosi 95,58 % przy pożyczce 4600 zł na okres 29 miesięcy z ratą w wysokości 330,20 zł (stan na dzień 18.03.2020 r.).

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Pożyczka od AASA – jak ją uzyskać?

Wnioskowanie o pożyczkę w AASA jest dziecinnie proste. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową pożyczkodawcy i wybierzemy na suwakach interesującą nas kwotę pożyczki. Pamiętajmy, że możemy również samodzielnie wskazać okres spłaty naszego zadłużenia. Po wyborze odpowiednich parametrów możemy przejść do wypełnienia wniosku. Należy w nim podać wszelkie informacje, które pochodzą z naszego dowodu osobistego. Pożyczkodawca ma możliwość sprawdzenia ich na dalszym etapie wnioskowania, nie warto więc oszukiwać.

Po wysłaniu pożyczkodawcy wypełnionego wniosku należy poczekać na odpowiedź z jego strony. Będzie on chciał zweryfikować naszą tożsamość. W tym celu może poprosić o przedstawienie wyciągu bankowego, zaświadczenia o zatrudnieniu lub innego dokumentu, który potwierdzi nasze dochody. Jeśli pożyczkodawca będzie miał pewność, że jesteśmy rzetelni i spłacimy na czas pożyczkę, prześle ją na nasze konto. Możemy wybrać przelew tradycyjny lub za pomocą usługi BlueCash. Osoby, które nie posiadają konta bankowego mogą wybrać opcję wypłaty pieniędzy z pożyczki za pomocą czeku GIRO. Pamiętajmy, że o pożyczkę możemy wnioskować 24 h na dobę, pieniądze jednak wypłacane są w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta, tj. od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00.

Spłata pożyczki w AASA Polska

Spłata pożyczki w AASA odbywa się za pomocą przelewu bankowego na konto pożyczkodawcy. Numer konta dla każdego klienta ustalany jest indywidualnie, dlatego bez obaw możemy przesłać pożyczkodawcy pieniądze. Pamiętajmy, że istnieje możliwość wcześniejszej spłaty zadłużenia. Nie będzie nas to nic kosztowało. Jeśli jednak sytuacja wygląda zupełnie odwrotnie i potrzebujemy więcej czasu na spłatę pożyczki, niż przewidzieliśmy, warto skorzystać z możliwości odroczenia terminu spłaty pożyczki.. Aby ustalić nowy termin spłaty kredytu należy skontaktować się z pożyczkodawcą.

AASA Kredyt - pożyczka ratalna online do 10 000 zł


Reprezentatywny przykład pożyczki:

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4600 zł na okres 29 miesięcy wynosi 95,58 %. Rata miesięczna 330,20 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 9 %, odsetki od kwoty pożyczki – 536,72 zł, prowizja 4439 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9575,72 zł (stan na dzień 18.03.2020 r.)

AASA Polska – podsumowanie