Aasa to bardzo korzystna oferta pożyczki na raty. Sprawdź ofertę Aasa, w której możesz uzyskać nawet do 15 000 złotych na okres 3 lat. Proste zasady udzielania pożyczek czynią z Aasa wyjątkowo atrakcyjną ofertę pośród licznej konkurencji. Dowiedz się więcej na temat Aasa i czytaj dalej.

Informacje o kosztach pożyczki w Aasa

Aasa udostępnia dwa produkty pożyczkowe, które charakteryzują się różnymi kosztami. Te najlepiej obrazują przykłady reprezentatywne – kalkulację przeprowadzono 5.10.2023 r.:

 • Aasa z Pakietem Gold – Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 8500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,57%. Rata miesięczna od 412,97 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 6093,93 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 2702,43 zł, prowizja 3391,50 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 14593,93 zł. Stan na dzień 01.11.2023 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Medycznym. Opłata za dobrowolny Pakiet Medyczny: 2400 zł.
 • Aasa z Pakietem Premium – Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 7200 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,57%. Rata miesięczna od 349,81 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5161,87 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 2289,07 zł, prowizja 2872,80 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12361,87 zł. Stan na dzień 01.11.2023 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Językowym. Opłata za dobrowolny Pakiet Językowy: 2000 zł.
 • Aasa Standard – Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 6300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,60%. Rata miesięczna od 306,08 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 4513,14 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1999,44 zł, prowizja 2513,70 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 10813,14 zł. Stan na dzień 05.10.2023 r.
 • Aasa z Pakietem Biznes – Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 7800 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,60%. Rata miesięczna od 378,96 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5587,64 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 2475,44 zł, prowizja 3112,20 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 13387,64 zł. Stan na dzień 05.10.2023 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Medycznym i dobrowolnym Pakietem SIM. Opłata za dobrowolny Pakiet Medyczny: 2400 zł. Opłata za dobrowolny Pakiet SIM 200 zł.

"

Pożyczka na raty w Aasa – kwoty i czas spłaty

Aasa to firma udzielająca pożyczek na raty. Od 1000 złotych do nawet 15 000 złotych, zawsze na 36 miesięcy. Tak w skrócie wygląda oferta pożyczkowa od Aasa. Pożyczka dostępna dla osób w wieku od 20 do 80 lat z polskim obywatelstwem. Dodatkowo, aby uzyskać pożyczkę ratalną w Aasa potrzebny jest stały dochód, rachunek bankowy, oraz pozytywna historia kredytowa. Co więcej Aasa oferuje możliwość rozpoczęcia spłacania pożyczki dopiero 6 miesięcy od momentu jej uzyskania, oraz dają możliwość wzięcia wakacji kredytowych od spłacania rat.

Aktualne promocje i kody rabatowe

Aasa nie ma w tej chwili żadnych aktywnych promocji, oraz nie oferuje kodów rabatowych. Firma zachęca klientów do korzystania ze swoich pożyczek pakietem usług medycznych. Do wyboru jest 6 wariantów obsługi, zapewniających dostęp do opieki lekarskiej, usług medycznych, laboratoryjnych oraz dentystycznych. Pakiet medyczny kosztuje od 1600 do 5800 zł i jest włączony w koszty kredytowania.

Weź pożyczkę

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Aasa

Aasa oferuje korzystną pożyczkę ratalna na prostych warunkach. Jednak nie każdy może ubiegać się o pożyczkę w Aasa. Oto lista niezbędnych do spełnienia wymogów, by móc zostać pożyczkobiorcą w Aasa:

 • Posiadanie polskiego obywatelstwa i stałego adresu zamieszkania na terenie Polski
 • Bycie w wieku między 20 a 80 lat
 • Posiadanie stałego dochodu
 • Bycie posiadaczem aktywnego rachunku bankowego
 • Posiadanie pozytywnej historii kredytowej
 • Posiadanie zdolności do spłaty zaciągniętej pożyczki
 • Posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

O ile wymagania do wzięcia pożyczki w Aasa to parę istotnych punktów, tak lista niezbędnych dokumentów jest znikoma. Jedyne, co jest faktycznie niezbędne, żeby móc wypełnić wniosek i ubiegać się o pożyczkę w Aasa to przygotowanie dowodu osobistego. Żadne inne dokumenty nie będą potrzebne. W rzadkich przypadkach Aasa prosi o dokument potwierdzający wysokość dochodu.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Aasa?

Aasa nie ma sprecyzowanych wymogów co do formy zatrudnienia. Udzielają pożyczek nawet emerytom i rencistom. Istotne jest jedynie to, aby posiadać stały dochód.

Aasa – weryfikacja w bazach dłużników

Aasa, żeby mieć pewność co do potencjalnego pożyczkobiorcy i jego historii kredytowej, sprawdza bazy dłużników. Aasa współpracuje z następującymi bazami dłużników:

 • Biuro Informacji Kredytowej S.A. (BIK)
 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG)
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG)
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • CRIF Sp. z o.o.

Czy Aasa udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Niestety nie, Aasa każdorazowo sprawdza klientów w bazach dłużników w celu weryfikacji historii kredytowej.

Czy Aasa udziela pożyczek dla zadłużonych?

Posiadanie aktualnie innego zadłużenia w innej instytucji finansowej nie stanowi problemu w uzyskaniu pożyczki od Aasa, pod warunkiem, że owe zadłużenie jest regularnie spłacane i nie pojawiły się zaległości w spłatach.

Czy w Aasa można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Jeśli ocena zdolności kredytowej wykaże możliwość spłaty wnioskowanej pożyczki, nawet zadłużenie komornicze nie będzie stanowiło problemu w podjęciu pożyczki ratalnej. Wiele zależy więc od wysokości długu, który spowodował zajęcie komornicze i sumy pieniędzy, którymi klient może dysponować.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Aasa – krok po kroku

Aasa posiada bardzo prosty i krótki wniosek pożyczkowy. Uzyskanie pożyczki w Aasa można przedstawić w trzech prostych krokach.

 • Na stronie głównej Aasa należy wybrać interesującą kwotę pożyczki. Okres spłaty to zawsze 36 miesięcy. W zależności od wybranej kwoty, jeszcze na tym etapie, pojawiają się wstępne koszty pożyczki. Po ustawieniu odpowiedniej kwoty wystarczy kliknąć “Weź pożyczkę”.
 • Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku pożyczkowego. Prosty wniosek wymaga podania jedynie danych, które znajdują się na dowodzie osobistym. Na kolejnej stronie wniosku pojawia się pole do uzupełnienia dotyczące rachunku bankowego na który przelana zostanie ewentualna pożyczka, oraz przy pomocy którego klient zostanie zweryfikowany pod kątem zdolności kredytowej, a wcześniej poprawności danych.
 • Po weryfikacji klienta Aasa podejmuje decyzję, czy pożyczkę przyznać, czy też nie. W przypadku pozytywnej decyzji, pieniądze trafią na konto najpewniej jeszcze tego samego dnia.

Weryfikacja tożsamości klienta Aasa

Aasa dokonuje weryfikacji tożsamości poprzez usługę BlueMedia. Proces weryfikacji jest prosty i bezproblemowy pod warunkiem, że dane wprowadzone zgadzają się z danymi z konta. Aby dokonać weryfikacji poprzez usługę BlueMedia niezbędne jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 złotego.

Spłata pożyczki na raty w Aasa

W celu spłacania pożyczki konieczne jest zalogowanie do profilu klienta, gdzie za pomocą odpowiedniego przycisku możemy przejść przez proces spłaty konkretnej raty. Można także dokonać bezpośrednio przelewu na rachunek Aasa, który podany jest w harmonogramie spłat. Harmonogram dostępny jest także w panelu klienta na stronie Aasa. Należy pamiętać, żeby w tytule przelewu zawsze podać numer pożyczki.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Oczywiście, Aasa oferuje możliwość wcześniejszej spłaty całości zadłużenia, lub przedpłaty pojedynczych rat. Koszt pożyczki jest wtedy odpowiednio pomniejszony.

Wydłużenie terminu spłaty

Z darmowych wakacji od raty, klient Aasa może skorzystać raz w trakcie trwania umowy pożyczki. W przypadku, pożyczki ratalnej Aasa Standard z Pakietem Korzyści z wakacji kredytowych można skorzystać 2 razy w trakcie trwania pożyczki.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

W pierwszej kolejności Aasa wysyła monit przypominający o spłacie raty pożyczki, a także może nałożyć odsetki karne za zwłokę. W przypadku dłuższego okresu bez uregulowania należności Aasa może przekazać dług do firmy windykacyjnej, w ostateczności nawet wejść na drogę postępowania sądowego.

Jak przebiega windykacja należności?

W przypadku długiej zwłoki ze spłatą zaległości, której Aasa nie może wyegzekwować, przekazują dług do firmy windykacyjnej. Windykacja podejmie niezbędne w celu odzyskania zaległości kroki.

Kolejna pożyczka w Aasa

Aasa każdy wniosek rozpatruje indywidualnie. Jeśli aktualnie posiadana pożyczka jest regularnie spłacana, nie ma poślizgu ani żadnej nieopłaconej zaległości, Aasa dopuszcza możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę, pomimo posiadania już jednego aktywnego zadłużenia.

Logowanie do panelu użytkownika

Na górze strony, po prawej stronie jest przycisk logowanie. Po kliknięciu zostaniemy przekierowani do formularza logowania, gdzie można zalogować się przy pomocy numeru PESEL oraz hasła, lub przy pomocy metody SMS.

Problemy z logowaniem

Najczęstsze problemy z logowaniem to zapomniane hasło. W celu odzyskania hasła można skorzystać z alternatywnego logowania poprzez SMS lub odzyskać hasło.

Zmiana danych w Profilu Klienta

W profilu klienta widnieją dane osobowe, numer telefonu oraz rachunek bankowy. W przypadku zmiany numeru telefonu, czy chęci zmiany docelowego rachunku bankowego, jest to możliwe. Co więcej, numer telefonu należy niezwłocznie zaktualizować, gdyż jest to niezbędne do uzyskania pożyczki, czy choćby logowania do profilu klienta.

Aasa – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Aasa można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Tak, Aasa dopuszcza możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę w sytuacji, kiedy aktualne zadłużenie jest regularnie spłacane i nie powstają zaległości. O drugą, równoległą pożyczkę możesz ubiegać się po spłaceniu przynajmniej 4 rat poprzednio zaciągniętej pożyczki na raty.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Aasa?

Wniosek w Aasa może zostać odrzucony w wyniku problemów z weryfikacją. Tak samo kiedy klient widnieje w bazach dłużników jako aktualnie zadłużony. Wniosek może zostać odrzucony także, jeśli w procesie weryfikacji Aasa uzna, że zdolność kredytowa klienta nie jest wystarczająca.

Czy w Aasa dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Aasa reklamuje się jako firma, która na wnioski czeka 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że udzielają pożyczek także w niedzielę i święta.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Aasa trafi do sądu?

Aasa, w przypadku pojawienia się niespłaconej zaległości, w pierwszej kolejności, wysyła monit oraz nakłada odsetki karne. W przypadku zwłoki ze spłatą, Aasa może przekazać dług do firmy windykacyjnej. Dopiero w momencie, kiedy również windykacja nie może odzyskać należności sprawa kierowana jest na drogę postępowania sądowego.

Jakie źródła dochodu akceptuje Aasa?

Aasa nie podaje wymogów co do formy zatrudnienia i wysokości dochodu. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Wystarczy posiadać stały dochód, także z tytułu własnej działalności gospodarczej, renty czy emerytury. Żeby uzyskać pożyczkę niezbędna jest odpowiednia zdolność kredytowa. Źródło dochodu nie jest istotne.

Czy Aasa wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie, Aasa nie wymaga zaświadczenia od pracodawcy. W sporadycznych przypadkach Aasa prosi o przedłożenie dokumentów poświadczających uzyskiwany dochód. Może to być np. wyciąg z konta, odcinek emerytury.

Jaki długo czeka się na pożyczkę online w Aasa?

Wnioski rozpatrywane są niemalże natychmiast po złożeniu. Aasa wypłaca pieniądze niedługo po wydaniu decyzji o przyznanej pożyczce. W najgorszych wypadkach wypłata przypadnie na kolejny dzień roboczy.

Czy w Aasa trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Nie, Aasa nie pyta o cel przeznaczenia środków.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Aasa?

W przypadku wcześniejszej spłaty całości zadłużenia lub przedpłaty konkretnej raty, koszty pożyczki zostają odpowiednio pomniejszone.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Aasa, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak, Aasa ocenia zdolność kredytową klienta indywidualnie dla każdego. Jeśli owa zdolność będzie wystarczająca, a zadłużenie w innej firmie nie posiada zaległości w spłatach, to uzyskanie pożyczki w Aasa nie powinno być problematyczne.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Aasa?

Aasa nie stosuje fizycznej umowy. Akceptacja warunków umowy następuje online w procesie ubiegania się o pożyczkę.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Aasa?

Tak, nie jest istotne z jakiego rachunku wpłynie spłata raty. Należy jedynie pamiętać, by w tytule przelewu koniecznie znalazł się numer pożyczki.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Aasa?

Reklamacje Aasa przyjmuje w formie papierowej do rąk własnych, poprzez infolinię oraz poprzez kontakt mailowy.

"

Aasa – podsumowanie

Okres spłaty to zawsze 36 miesięcy. Kwota pożyczki to od 1000 złotych do nawet 15 000 złotych. Tak pokrótce wygląda oferta pożyczki w Aasa. Dochodzą do tego prosty formularz oraz znikome wymagania względem pożyczkobiorcy. Jedyny niezbędny do uzyskania pożyczki dokument to dowód osobisty. Konieczne jest także posiadanie aktywnego rachunku bankowego oraz aktualnego numeru telefonu. Pożyczkę może uzyskać każdy obywatel Polski ze stałym adresem zamieszkania na terenie Polski, który jest w wieku między 20 a 80 lat.

AASA Polska - zalety

 • Okres kredytowania to zawsze 36 miesięcy;
 • Pożyczka na kwotę od 1000 do nawet 15 000 złotych;
 • Minimum formalności niezbędnych do uzyskania pożyczki;
 • Brak konieczności przedkładania dokumentów o dochodach;
 • Możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę nawet bez spłacenia poprzedniej.

AASA Polska - wady

 • Sprawdzanie klientów w dużej ilości baz dłużników.

Informacje o AASA Polska

Wniosek Wypełnij wniosek