AASA Polska to pożyczkodawca z wieloletnią tradycją. Należy do skandynawskiej korporacji finansowej. Od 2012 roku działa na terenie Polski udzielając pożyczek przez internet. Maksymalna kwota pożyczki w AASA wynosi 15 000 zł – jest to wystarczająca kwota, aby zrealizować pilne potrzeby finansowe.

Klienci potrzebujący większego zastrzyku gotówki będą mogli skorzystać z oferty pożyczki AASA Standard, którą można uzupełnić o Pakiet Korzyści. W tej firmie pożyczkowej można wnioskować maksymalnie o kwotę z przedziału od 2 do 15 tys. zł w okresie spłaty do 36 miesięcy.

Weź pożyczkę

15 000 zł w opcji Standard od AASA Polska

AASA Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu usługi, które świadczy, są na najwyższym poziomie. Obecnie w swojej ofercie posiada pożyczkę dla klientów indywidualnych. Pożyczkę w opcji Standard można zaciągnąć maksymalnie do 15 000 zł, zobowiązanie należy zwrócić najpóźniej w terminie 36 miesięcy – to stała liczba rat bez możliwości zmiany okresu kredytowania.

Okres spłaty pożyczki jest na tyle długi, że nie powinniśmy mieć problemów ze spłatą pożyczki względem pożyczkodawcy. Co ważne, proces wnioskowania o dodatkowe pieniądze jest naprawdę prosty i nie zajmie nam wiele czasu, wystarczy wypełnić formularz pożyczkowy i zastosować się do kilku warunków.

AASA Kredyt - pożyczka ratalna online do 10 000 zł

Co zawiera Pakiet Korzyści od AASA?

Jeżeli będziemy chcieli zdecydować się na Pakiet Korzyści, wtedy pożyczkę można zaciągnąć na kwotę od 5 do 10 tys. zł – w tym przypadku okres spłaty nie różni się od tego, który występuje w opcji Standard. Co zawiera dodatkowy pakiet od tej firmy pożyczkowej? Poniżej wskazaliśmy wszystkie czynniki, zapoznaj się!

Pakiet Korzyści od AASA zawiera:

 • szybki przelew środków na konto klienta, gdzie koszt przelewu, to 0 zł lub czek giro – 13 zł,
 • dwukrotną możliwość skorzystania z wakacji od spłaty raty, czyli wydłużenia okresu kredytowania o jeden bądź dwa miesiące,
 • ubezpieczenie w trakcie całego okresu kredytowania. W trakcie tego okresu będzie chronione życie i zdrowie klienta. Ubezpieczenie daje gwarancję ochrony i natychmiastowej wypłaty świadczeń w przypadku choroby lub śmierci,
 • brak konieczności spłaty kwoty udzielonego kapitału przez okres pierwszych 6 miesięcy.

Jeżeli nie zdecydujemy się na ofertę pożyczki z Pakietem Korzyści, wtedy:

 • środki zostaną wypłacone 10 dnia od daty podpisania umowy,
 • brak czeku giro,
 • klient będzie miał możliwość jednorazowego skorzystania z wakacji od spłaty raty,
 • tylko pierwsza rata nie będzie zawierała kapitału.

Warunki uzyskania pożyczki w AASA Polska

Zanim złożymy wniosek o pożyczkę w AASA Polska, będziemy musieli spełnić kilka podstawowych warunków stawianych przez tę firmę pożyczkową. Wymagania pożyczkodawcy nie są wymagające i są podobne do tych, które występują w przypadku innych popularnych firm pożyczkowych.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać pożyczkę w AASA? Klient musi mieć:

 • polskie obywatelstwo i mieszkać na stałe w Polsce,
 • być w wieku od 20 do 76 lat,
 • stały dochód,
 • aktywny rachunek bankowy,
 • pozytywną historię kredytową,
 • zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki,
 • pozytywną ocenę zdolności kredytowej.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Pożyczka od AASA – jak ją uzyskać?

Jak zaciągnąć pożyczkę w firmie AASA Polska? To naprawdę prosty proces, który nie zajmie nam wiele czasu. Poniżej przygotowaliśmy krótki poradnik krok po kroku, z którego dowiesz się wszystkich najważniejszych informacji na ten temat. Sprawdź i uzyskaj dodatkowe pieniądze na dowolny cel!

Jak uzyskać pożyczkę od AASA?

 • najpierw musimy wypełnić krótki wniosek pożyczkowy, w którym należy podać podstawowe dane osobowe i kilka informacji wymaganych przez AASA,
 • następnie pożyczkodawca dokona oceny naszej zdolności kredytowej i na tej podstawie wyda decyzję – jeżeli nie zalegamy ze spłatą swoich aktualnych zobowiązań, nie widniejemy w rejestrze dłużników i mamy stały dochód, najprawdopodobniej uzyskamy pozytywną decyzję,
 • decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie wysłana SMS-em i mailem wraz z umową pożyczkową,
 • potem trzeba się zapoznać z umową pożyczki i podpisać ją wygodnie na swoim Profilu po zalogowaniu,
 • po podpisaniu umowy pożyczki zostaną wysłane pieniądze – AASA dokona wypłaty w sposób, jaki wybraliśmy wcześniej.

Spłata pożyczki w AASA Polska

Spłata pożyczki w AASA odbywa się za pomocą przelewu bankowego na konto pożyczkodawcy. Numer konta dla każdego klienta ustalany jest indywidualnie, dlatego bez obaw możemy przesłać pożyczkodawcy pieniądze. Pamiętajmy, że istnieje możliwość wcześniejszej spłaty zadłużenia. Nie będzie nas to nic kosztowało. Jeśli jednak sytuacja wygląda zupełnie odwrotnie i potrzebujemy więcej czasu na spłatę pożyczki, niż przewidzieliśmy, warto skorzystać z możliwości odroczenia terminu spłaty pożyczki.. Aby ustalić nowy termin spłaty kredytu należy skontaktować się z pożyczkodawcą.

AASA Kredyt - pożyczka ratalna online do 10 000 zł


Reprezentatywny przykład pożyczki:

Aasa Standard – Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 71,12 %. Rata miesięczna od 271,18 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2%. Całkowity koszt pożyczki: 5 019,41 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 530,66 zł, prowizja 4 488,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9 519,41 zł. Stan na dzień 30.06.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści – Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 64,86%. Rata miesięczna od 148,68 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2%. Całkowity koszt pożyczki: 4 856,33 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 567,08 zł, prowizja 4 289,25 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9 156,33 zł. Stan na dzień 30.06.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 238,40 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

AASA Polska – podsumowanie