Aasa lekkie raty logo Nasza ocena 8 /10

AASA Polska - opinie

4.22 z 5 Na podstawie 297 opinii
(297 opinie o AASA Polska)

Maksymalna kwota pożyczki: 10000 zł

AASA Polska to firma z wieloletnią tradycją. Należy do skandynawskiej korporacji finansowej. Od 2012 roku działa na terenie Polski udzielając pożyczek przez internet. Maksymalna kwota pożyczki w AASA wynosi 10 000 zł. Jest to wystarczająca kwota, aby zrealizować swoje cele.

Porównaj

Umowę pożyczki w AASA należy podpisać fizycznie. Nie jest to jednak kłopot, ponieważ umowa dostarczana jest do klienta automatycznie tuż po złożeniu wniosku. Pożyczkodawca sprawdza rejestry dłużników BIG (InfoMonitor oraz ERIF). W swojej ofercie posiada także pożyczkę dla przedsiębiorców.

Weź pożyczkę

10 000 zł od AASA Polska

AASA Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu usługi, które świadczy, są na najwyższym poziomie. W swoim asortymencie posiada zarówno pożyczkę dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców – AASA dla biznesu. Pożyczkę dla osób fizycznych możemy zdobyć w kwocie od 1 000 do 10 000 zł. Należy pamiętać, że możemy samodzielnie wybrać okres kredytowania. Maksymalny czas na spłatę pożyczki w AASA Polska wynosi 24 miesiące. Ważne, aby był on dopasowany do naszych finansowych możliwości. Tylko pożyczka z dopasowaną odpowiednio ratą nie będzie odczuwalna dla domowego budżetu, a my szybko poradzimy sobie z jej spłatą.

Sięgając po pożyczkę w AASA Polska musimy pamiętać, że pożyczkodawca sprawdza swoich klientów w rejestrach dłużników BIG. Należą do nich m.in. InfoMonitor oraz ERIF. Wpisy w rejestrach mogą nas całkowicie pozbawić możliwości sięgnięcia po dodatkowe pieniądze. Warto więc od najmłodszych lat dbać o swoja zdolność kredytową  i korzystnie wpływać na historię kredytową. To na jej podstawie udzielane nam będą w przyszłości pożyczki.
AASA Kredyt - pożyczka do 3400 zł

Warunki uzyskania pożyczki w AASA Polska

Aby móc ubiegać się o pożyczkę w AASA Polska, należy spełnić kilka podstawowych warunków stawianych przez pożyczkodawcę. Najważniejsze jest posiadanie odpowiedniego wieku. Pożyczkobiorca powinien mieć od 20 do 80 lat. Jeśli znajdujemy się w tym przedziale, istotne będzie także niefigurowanie w rejestrach BIG InfoMonitor czy ERIF. Firma pożyczkowa musi mieć pewność, że pożycza pieniądze osobie odpowiedzialnej, która w przyszłości spłaci zadłużenie.

Asa udziela pożyczek osobom do 80-tego roku życia!

Aby stać się klientem firmy AASA należy także posiadać stały adres zamieszkania na terenie kraju. Niezbędny okazuje się być również wykaz uzyskiwania stałego dochodu. Dochód może pochodzić zarówno z umowy o pracę, renty czy emerytury. Dzięki temu po dodatkowe pieniądze mogą sięgnąć zarówno osoby młode, jak i te, które pracę mają już dawno za sobą. Pamiętajmy, że w AASA Polska o pożyczkę możemy ubiegać się nawet wtedy, gdy posiadamy aktywny kredyt bankowy.

Oprocentowanie pożyczek w Asa

Oprocentowanie pożyczek w Asa Kredyt to tylko 9 % w skali roku, do tego dochodzą jednak opłaty takie jak opłata przygotowawcza w wysokości 390 zł jednorazowo i opłata administracyjna w wysokości 15 zł miesięcznie. RRSO dla pożyczki 2000 zł na 18 miesięcy wynosi 30,47 % czyli jak na branżę szybkich pożyczek są to przyzwoite koszty. Weryfikacyjny przelew kosztuje złotówkę. Firma zastrzega, że w szczególnych przypadkach może prosić o historię rachunku bankowego lub nawet zaświadczenie o zarobkach, jednak w większości przypadków wystarczy sam dowód osobisty.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Pożyczka od AASA – jak ją uzyskać?

Wnioskowanie o pożyczkę w AASA jest dziecinnie proste. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową pożyczkodawcy i wybierzemy na suwakach interesującą nas kwotę pożyczki. Pamiętajmy, że możemy również samodzielnie wskazać okres spłaty naszego zadłużenia. Po wyborze odpowiednich parametrów możemy przejść do wypełnienia wniosku. Należy w nim podać wszelkie informacje, które pochodzą z naszego dowodu osobistego. Pożyczkodawca ma możliwość sprawdzenia ich na dalszym etapie wnioskowania, nie warto więc oszukiwać.

Po wysłaniu pożyczkodawcy wypełnionego wniosku należy poczekać na odpowiedź z jego strony. Będzie on chciał zweryfikować naszą tożsamość. W tym celu może poprosić o przedstawienie wyciągu bankowego, zaświadczenia o zatrudnieniu lub innego dokumentu, który potwierdzi nasze dochody. Jeśli pożyczkodawca będzie miał pewność, że jesteśmy rzetelni i spłacimy na czas pożyczkę, prześle ją na nasze konto. Możemy wybrać przelew tradycyjny lub za pomocą usługi BlueCash. Osoby, które nie posiadają konta bankowego mogą wybrać opcję wypłaty pieniędzy z pożyczki za pomocą czeku GIRO. Pamiętajmy, że o pożyczkę możemy wnioskować 24 h na dobę, pieniądze jednak wypłacane są w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta, tj. od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00.

Spłata pożyczki w AASA Polska

Spłata pożyczki w AASA odbywa się za pomocą przelewu bankowego na konto pożyczkodawcy. Numer konta dla każdego klienta ustalany jest indywidualnie, dlatego bez obaw możemy przesłać pożyczkodawcy pieniądze. Pamiętajmy, że istnieje możliwość wcześniejszej spłaty zadłużenia. Nie będzie nas to nic kosztowało. Jeśli jednak sytuacja wygląda zupełnie odwrotnie i potrzebujemy więcej czasu na spłatę pożyczki, niż przewidzieliśmy, warto skorzystać z możliwości odroczenia terminu spłaty pożyczki.. Aby ustalić nowy termin spłaty kredytu należy skontaktować się z pożyczkodawcą.

Asa Kredyt – Podsumowanie

Zalety

 • Niski wiek kredytobiorcy
 • Duża kwota pożyczki
 • Darmowa wcześniejsza spłata pożyczki
 • Możliwość odroczenia terminu spłaty pożyczki
 • 10 zł rabatu na opłatę przygotowawczą za potwierdzenie danych przez Facebooka

Wady

 • Pożyczkodawca sprawdza bazy BIG (InfoMonitor, ERIF)


Aasa Polska S.A

Hrubieszowska 2
Warszawa, Mazowieckie 01-209
Polska
Telefon: 801 40 40 40

wejdź na asakredyt.pl

AASA Kredyt - pożyczka online na 24 miesiące

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

10000 zł

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

10000 zł

Okres spłaty

od 10 do 24 miesięcy

Godziny pracy w dni powszednie

08:00 – 19:00

Godziny pracy w weekendy

nie pracuje

Banki, w któych firma posiada rachunek

BZ WBK

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Bazy, z których korzysta firma

ERIF, BIG Infomonitor

Wiek pożyczkobiorcy

od 20 do 80 lat

Łączny koszt

57.75%

Opinie klientów o AASA Polska

Rated 4.22 out of 5 stars
297 opinii

Dodaj opinię o AASA Polska

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Uczciwie i przystępnie cenowo. osobiście bardzo polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Basia,

   dziękujemy za polecenie! :)

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Basia,

   dziękujemy za miłą opinię! :)

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 5 / 5.00

  Wszystko się zgadza

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Justynka,

   dziękujemy! :)

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 4 / 5.00

  Mam raty w tej firmie.Na dzień dzisiejszy nie mogę spłacić bieżącej raty która minęła 26.12.2018 i następnej 26.01.2019.Z mojej strony zobowiązałem się spłacić te 2 raty 10.02.2019.To Pani przez telefon i tak powiedziała że i tak muszę wpłacić tą 1 ratę 10.01.2019,strasząc mnie wypowiedzeniem umowy i że będę musiał spłacić całość + odsetki.Z tego co zrozumiałem to Assa oddała mnie do windykacji!Żadnej ugody! Do tej pory zawsze rzetelnie płaciciłem!Zawsze byłem zadowolony z firmy i mógłbym ją nadal polecać. Teraz sam już nie wiem. Zaznaczając że Assa podała mnie bardzo do windykacji, prawdopodobnie. W przyszłości chciałbym z nimi nadal współpracować,ale nie wiem jak zakończy się ten incydent.Pozdrawiam

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Krzysztof,

   dziękujemy za komentarz. W przypadku przewidywanych zaległości umożliwiamy klientom "wakacje od raty", czyli miesięczne odroczenie płatności przed nastąpieniem dnia wymagalności spłaty raty. W przypadku zaległości w ratach sprawa może zostać przekazana do firmy, która w naszym imieniu zajmuje się płatnościami. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej lub zaczerpnąć szczegółowych wyjaśnień prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta telefonicznie lub mailowo podając w tytule "FORUM POŻYCZKA PORTAL (Krzysztof).

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 1 / 5.00

  Otrzymałam pożyczkę w wysokości 4000zł, niestety prowizja jest bardzo wysoka, bo wynosi 2064zł. Chciałam spłacić pożyczkę wcześniej ale prowizja pozostaje w takiej samej wysokości. Powyżej jest informacja, że wcześniejszea spłata jest darmowa a tutaj taka niemiła niespodzianka, szkoda.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Elżbieta,

   wcześniejsza spłata pożyczki jest możliwa - spłacane są wtedy odsetki oraz kapitał. Jeśli chodzi o prowizję to jest to opłata jednorazowa, jednak dla wygody klientów rozkładana proporcjonalnie wraz z ratami. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 5 / 5.00

  pożyczka bez zastrzeżeń - pieniadze otrzymalem na czas, uregulowalem pozyczke tez w wyznaczonym czasie. dora oferta dla pozyczek ratalnych

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 5 / 5.00

  Mogę polecić

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Aszer,

   dziękujemy za polecenie!

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  Dla mnie wszystko ok, skorzystam na pewno w przyszłości jak będę potrzebował

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Witek,

   dziękujemy za miłe słowa!

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  Nie polecam jest wszystko dobrze jak się płaci raty na czas ale nieraz zdarza się że nie ma za co spłacić raty opuźnimy 14dni odrazu monit 50zł

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Grzegorz,

   bylibyśmy wdzięczni za kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta - wyjaśnimy tę kwestię.

   Przypominamy również, że w przypadku problemów z ratą, umożliwiamy wakacje od rat.

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 5 / 5.00

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa i cennik rat też korzystny- brałem pożyczkę na święta i jestem bardzo zadowolony

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Mariusz,

   dziękujemy za dobre słowa i wyczerpującą opinię! :)

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 5 / 5.00

  Z całego serca polecam! świetna firma.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Lukas,

   dziękujemy za polecenie! :)

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 5 / 5.00

  brak zastrzeżeń

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • MruMru,

   dziękujemy za opinię! :)

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 5 / 5.00

  pożyczałem od Aasa kilka razy i jestem zadowolony, pożyczka jest na koncie natychmiastowa, co jest ważne kiedy gotówki potrzeba naprawdę szybko. Dla mnie jest OK

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Karol,

   bardzo dziękujemy za zaufanie! :)

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 1 / 5.00

  Banda złodzieji! Biorąc pożyczkę licz się z tym, że zapłacisz półtora traza więcej. Przykładowo za 2500 złotych płacę 4000. To się nazywa biznes!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Analanon,

   nasza firma udziela jednych z najtańszych pożyczek ratalnych na polskim rynku. Dla wygody Klientów, pożyczki można spłacać nawet przez 24 miesiące.

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 5 / 5.00

  Polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Asia,

   dziękujemy za polecenie!

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 5 / 5.00

  dla szukających opinii aasa jest na pewno warta polecenia, niskie raty i normalna infolina z normalnymi ludzmi. można brac np. na święta i nie martwić się o to że raty obciążą nasz domowy budżet

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Jagna,

   cieszymy się, że polecasz naszą pożyczkę! Miło nam również, że nasza oferta oraz obsługa spełniły Twoje oczekiwania!

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 5 / 5.00

  Polecam. Szybko bez zbędnych formalności i na jasnych zasadach.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Mati,

   dziękujemy za pozytywną opinię!

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 5 / 5.00

  Mam u nich również pożyczkę i jestem zadowolona. Raty są na naprawdę przyzwoitym poziomie/ Wiadomo, że wyższym niż w banku, ale nie każdy może sobie pozwolić na długie czekanie na decyzję kredytową w banku własnie.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Kornelia,

   cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej pożyczki :)

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 1 / 5.00

  Mam u nich pożyczkę, spłacam raty rzetelnie przed terminem. Proponują konsolidację z dodatkową wypłatą- nie korzystam z niej. Przy próbie wzięcia kolejnej pożyczki Odmowa. Tak traktują lojalnych klientów. Radzę zmienić "analityka " jeżeli takowy wogóle istnieje i przestać dawać nierobom bez dochodów.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • A.W.,

   dziękujemy za opinię. Decyzję o przyznaniu pożyczki podejmujemy każdorazowo biorąc pod uwagę wiele czynników - stan bieżących pożyczek jest jednym z nich. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i podpowiemy, co można zrobić, aby w przyszłości wniosek został przyjęty.

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 5 / 5.00

  Wszystko OK, polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Miłosz,

   dziękujemy za miłe słowa!

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 4 / 5.00

  Ktoś wie jak to jest z tą opłatą przygotowawczą? Jak ją się płaci?

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Lusia,

   opłata przygotowawcza ma charakter jednorazowy, jednak z uwagi na wygodę klientów jest dzielona pomiędzy poszczególne raty. Więcej informacji na ten temat udzieli ci nasze Biuro Obsługi Klienta :)

   Pozdrawiamy,
   --
   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.88 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.40 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.75 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.57 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.87 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Sloan logo Sloan
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.97 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Super Grosz Supergrosz Express Pierwsze 3000 zł gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.58 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.55 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł