Najlepszy kredyt konsolidacyjny tylko w PKO BP!

Pierwsze miejsce najnowszego rankingu kredytów konsolidacyjnych zajmuje Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP z RRSO 11,03%! W tym banku możemy skonsolidować nawet jedną ratę, do kwoty 200 000 zł i rozłożyć jej spłatę na okres nawet 10 lat.

Aktualnie pożyczka konsolidacyjna jest dostępna w promocji, która umożliwia uzyskanie pożyczki z prowizją 0%. Promocja banku obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku. Konsolidując swoje zobowiązania możemy ubiegać się o dodatkową pożyczkę gotówkową na dowolny cel, której maksymalna kwota wynosi 30% wartości przenoszonej kwoty.

Co ważne, kredyt można uzyskać całkowicie online za pośrednictwem aplikacji IKO lub w serwisie iPKO. Bank spłaci długi poddane konsolidacji natychmiast po akceptacji umowy. Bank nie wymaga ubezpieczenia pożyczki, a z oferty mogą skorzystać zarówno nowi i stali klienci.

Drugie miejsce rankingu kredytów konsolidacyjnych zajmuje ING Bank Śląski

Pożyczka z konsolidacją (RRSO 10,74%) w ING Banku Śląski to oferta korzystnej konsolidacji nawet 7 innych kredytów. Możesz tu skonsolidować zobowiązania na łączną kwotę od 1000 do 200 000 zł. W ramach tej oferty może pożyczyć dodatkową gotówkę na dowolny cel. Spłatę kredytu można rozłożyć na nawet 10 lat.

Bank ING proponuje pożyczkę konsolidacyjną udzielaną z prowizją 0%. Wnioskując o kwotę powyżej 5000 zł, oprocentowanie zostanie obniżone z 10,24% na 9,74%. Dodatkowo możesz wykupić tanie ubezpieczenie spłaty rat w Moim ING, jednak tylko przy kredycie na kwotę do 100 000 zł. Ubezpieczenie kredytu dodatkowo obniża wysokość oprocentowania.

Wniosek o pożyczkę z konsolidacją możesz złożyć wygodnie przez Internet. Bank szybko rozpatrzy Twoją prośbę i wypłaci gotówkę na konto. Swoje zobowiązania, na które podjąłeś kredyt konsolidacyjny spłacasz samodzielnie. ING Bank Śląski daje na to trzy dni, licząc od momentu wypłaty pożyczki.

mBank na trzecim miejscu rankingu konsolidacji

Kredyt konsolidacyjny z RRSO 10,91% w mBanku wywalczył trzecie miejsce w najnowszym rankingu konsolidacji. Decydując się na propozycję od mBanku możesz uporządkować swoje raty i zamienić w jedną wygodną do spłaty. Bank umożliwia przeniesienie kredytów: gotówkowych, samochodowych, odnawialnych, ratalnych oraz kart kredytowych.

Łączna suma zobowiązań jakie można połączyć w mBanku wynosi do 150 000 zł. Jeżeli kwota przenoszonych zobowiązań jest niższa, możesz zawnioskować o dodatkową gotówkę do wspomnianej kwoty. Wniosek złożysz wygodnie za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mBank, a umowę podpiszesz zdalnie.

mBank udziela kredytu z prowizją 0%, pod warunkiem skorzystania z ubezpieczenia spłaty. Wykupienie ubezpieczenia nie tylko zmniejszy wysokość miesięcznej raty, ale zapewni pomoc w przypadku trudnej sytuacji losowej.

Pekao z Pożyczką Ekspresową na konsolidację tuż za podium

Pożyczka Ekspresowa na konsolidację w Pekao z RRSO 12,47% to szansa na sprawne uporządkowanie spłaty dowolnych zobowiązań kredytowych posiadanych w innych instytucjach finansowych. Klienci korzystający z usług banku Pekao mogą uzyskać kredyt konsolidacyjny online za pośrednictwem bankowości elektronicznej Pekao24 lub aplikację PeoPay.

Pekao proponuje pożyczkę od 1000 do 200 000 zł, z okresem spłaty do 10 lat. Maksymalny okres spłaty możliwy jest dla kredytów na kwotę od 15 000 zł. Poniżej tej kwoty okres umowy może wynosić 8 lat. Kredyt nie jest objęty obowiązkowym ubezpieczeniem spłaty.

W ramach aktualnie proponowanej oferty kredyt konsolidacyjny na kwotę powyżej 10 000 zł jest dostępny z prowizją 0%. Ponadto można wnioskować o dodatkową gotówkę w wysokości 25% wartości kredytu, również z bez prowizji za udzielenie!

Piąte miejsce w rankingu zajmuje kredyt konsolidacyjny w Alior Bank

Kredyt konsolidacyjny z RRSO 14,51% w Alior Bank to jedna z lepszych oferta przeniesienia długów. Alior umożliwia uzyskanie kredytu na kwotę od 30 do 200 tys., z maksymalnym okresem spłaty do 10 lat. Co więcej, nie nalicza prowizji za udzielenie kredytu powyżej 10 000 zł, pod warunkiem, że pożyczymy dodatkową gotówkę. Bank akceptuje wiele różnych źródeł dochodu i umożliwia skorzystanie z wcześniejszej spłaty kredytu.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank można zaciągnąć przez Internet. Instytucja umożliwia dostarczenie dokumentacji związanej z kredytem konsolidacyjnym, na trzy sposoby: osobiście w dowolnym oddziale Alior Banku, wysyłając na adres korespondencyjny lub po zalogowaniu poprzez bankowość internetową. Dostarczając dokumenty osobiście możesz zadać pytania pracownikowi banku i od razu otrzymać odpowiedź.

Bank wymaga wykupienia ubezpieczenia spłaty kredytu: ubezpieczenia na życie dla kredytów od 30 000 do 70 000 zł oraz ubezpieczenie na wypadek utraty pracy i NNW dla kredytów powyżej 70 000 zł.

Czy kredyt konsolidacyjny to dobre rozwiązanie?

Kredyt konsolidacyjne to wręcz idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają wiele różnych zobowiązań w kilku instytucjach. W sytuacji, gdy terminy spłaty poszczególnych rat nakładają się na siebie, trudno jest regulować opłaty bez nadmiernego obciążania budżetu domowego. Konsolidacja ułatwi i umożliwi bezpieczną spłatę całego długu.

Należy jednak pamiętać, że skorzystanie z tego produktu bankowego wiąże się ze zwiększeniem kosztu całkowitego kredytu m.in. pod wpływem prowizji za udzielenie kredytu. Miesięczne koszty kredytowania będą niższe, jednak spłata potrwa dłużej. Co więcej, większość banków niechętnie przeprowadza konsolidację pożyczek pozabankowych. W tym przypadku warto zapoznać się z ofertą konsolidacji chwilówek.

Konsolidacja zobowiązań to realne rozwiązanie problemów z kilkoma ratami do spłaty w miesiącu. Pożyczka konsolidacyjna pozwala uporządkować budżet na dobrych warunkach. Prawdą jest, że koszty spłaty takiego zobowiązania będą wyższe, jednak regulowanie jednej raty jest łatwiejsze i mniej uciążliwe. Lepiej jest ponieść trochę wyższe koszty rozłożone w czasie, niż martwić się rosnącymi ratami i brakiem środków portfelu.

komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl