PKP Bank Polski 4.45
na podstawie 11 opinii
Weź kredyt Porównaj
BNP Paribas 4.94
na podstawie 17 opinii
Weź kredyt Porównaj
Koszty konsolidacji w Banku Pekao 2.5
na podstawie 2 opinii
Weź kredyt Porównaj
Bank Millenium 4.93
na podstawie 29 opinii
Weź kredyt Porównaj
Karta kredytowa w Alior Bank 4.44
na podstawie 18 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt Hipoteczny Santander Bank Polska 5
na podstawie 20 opinii
Weź kredyt Porównaj
Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity 4.81
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj
Zobacz ofertę kredytu konsolidacyjnego w SKOK Stefczyka 0
na podstawie 0 opinii
Weź kredyt Porównaj
Koszty kredytu konsolidacyjnego w GetIn Bank 4.67
na podstawie 3 opinii
Weź kredyt Porównaj
Koszty kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole 3
na podstawie 1 opinii
Weź kredyt Porównaj
Weź kredyt konsolidacyjny Bank ING 5
na podstawie 2 opinii
Weź kredyt Porównaj
Mbank - załóż konto 4.9
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj
Koszty kredytu konsolidacyjnego w Santander Consumer Bank 5
na podstawie 2 opinii
Weź kredyt Porównaj

Najlepszy kredyt konsolidacyjny tylko w PKO BP!

Pierwsze miejsce najnowszego rankingu kredytów konsolidacyjnych zajmuje Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP! W tym banku możemy skonsolidować nawet jedną ratę, do kwoty 200 000 zł i rozłożyć jej spłatę na okres nawet 10 lat.

Kredyt na kwotę od 20 do 50 tys. zł otrzymamy z prowizją 1,99%, a powyżej 50 tys. zł z prowizją 0%! Konsolidując swoje zobowiązania możemy ubiegać się o dodatkową pożyczkę gotówkową na dowolny cel, której maksymalna kwota wynosi 30% wartości przenoszonej kwoty.

Co ważne, kredyt można uzyskać całkowicie online za pośrednictwem aplikacji IKO lub w serwisie iPKO. Bank spłaci długi poddane konsolidacji natychmiast po akceptacji umowy. Bank nie wymaga ubezpieczenia pożyczki, a z oferty mogą skorzystać zarówno nowi i stali klienci.

Drugie miejsce rankingu kredytów konsolidacyjnych zajmuje BNP Paribas

Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas zajmuje drugie zasłużone miejsce w zestawieniu najlepszych produktów konsolidacyjnych. Ten kredyt na spłatę innych kredytów uzyskamy na kwotę od 1000 do 200 000 zł. Przy tym rodzaju kredytu niezwykle ważny jest czas kredytowania, który może wynosić od 6 do 120 miesięcy.

Dużą zaletą oferty BNP Paribas jest brak prowizji za udzielenie zobowiązania. Co więcej, kredytobiorca może ubiegać się o dodatkową gotówkę z przeznaczeniem na dowolny cel. Niestety kredytu nie otrzymamy całkowicie przez Internet, a okres spłaty powyżej 85 tys. zł jest dostępny dla kredytów na kwotę powyżej 10 000 zł.

Pekao Bank Polski na trzecim miejscu rankingu konsolidacji

Pożyczka Ekspresowa na konsolidację w Pekao to szansa na sprawne uporządkowanie spłaty długów. Klienci korzystający z usług banku Pekao mogą uzyskać kredyt konsolidacyjny online za pośrednictwem bankowości elektronicznej Pekao24 lub aplikację PeoPay.

Ta instytucja proponuje pożyczkę od 1000 do 200 000 zł, z okresem spłaty do 10 lat. Maksymalny okres spłaty dostępny jest dla kredytów na kwotę od 15 000 zł. Poniżej tej kwoty okres umowy może wynosić 8 lat, a pożyczka konsolidacyjną do 3000 zł uzyskamy z terminem spłaty na 3 lata.

Dodatkową zaletą dla klientów posiadających umowę o usługę Pekao24 i/lub aplikację PeoPay, jest obniżona do 1,99% prowizja za udzielenie kredytu. Klienci, którzy zdecydują się na kredyt w tym banku mogą skorzystać z 3 miesięcznej karencji spłaty i zacząć spłatę dopiero po tym czasie. W Pekao konsolidacji można poddać wiele produktów kredytowych posiadanych w innych bankach lub instytucjach finansowych.

Pożyczka konsolidacyjna w Millennium tuż za podium rankingu

Bank Millennium proponuje jeden z najtańszych kredytów konsolidacyjnych dostępnych na rynku, który zapewnia niską ratę i atrakcyjne oprocentowanie. Podobnie jak przy zwykłej pożyczce gotówkowej w tej instytucji, maksymalna kwota kredytowania wynosi 150 000 zł z okresem spłaty do 108 miesięcy. Bank nie nalicza prowizji za udzielenie kredytu konsolidacyjnego.

W przypadku, gdy przy okazji konsolidacji podejmiemy dodatkową gotówkę, Millennium naliczy prowizję wyłącznie od kwoty pożyczki gotówkowej. Ten produkt finansowy jest objęty programem promocyjnym “Gwarancja Najniższego Oprocentowania” – jeżeli w przeciągu 30 dni znajdziemy ofertę z niższym oprocentowaniem, bank obniży oprocentowanie naszego kredytu i zwróci różnicę.

Konsolidacja w Millennium jest wygodna i bezpieczna. Szczególnie, gdy skorzystamy z dodatkowego ubezpieczenia spłaty kredytu Bezpieczna Pożyczka, która zapewnia pomoc w spłacie zobowiązania, w przypadku niezdolności do pracy, choroby lub śmierci. Składka wynosi jedynie 0,3% przyznanej kwoty pożyczki miesięcznie i doliczana jest do kwoty kredytu.

Piąte miejsce w zestawieniu zajmuje kredyt konsolidacyjny w Alior Bank

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank to zdecydowanie najbezpieczniejsza oferta konsolidacji. Bank wymaga wykupienia ubezpieczenia spłaty kredytu: ubezpieczenia na życie dla kredytów od 30 000 do 70 000 zł oraz ubezpieczenie na wypadek utraty pracy i NNW dla kredytów powyżej 70 000 zł.

Ta instytucja umożliwia uzyskanie kredytu na kwotę od 30 do 200 tys., z maksymalnym okresem spłaty do 10 lat. Co więcej, bank nie nalicza prowizji za udzielenie kredytu! Ta w każdym przypadku wynosi 0%. Alior Bank akceptuje wiele różnych źródeł dochodu i umożliwia skorzystanie z wcześniejszej spłaty kredytu.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank można uzyskać przez Internet. Instytucja rekomenduje dostarczenie dokumentacji związanej z kredytem konsolidacyjnym, na trzy sposoby osobiście w dowolnym oddziale Alior Banku, wysyłając na adres korespondencyjny lub po zalogowaniu poprzez bankowość internetową.

Czy kredyt konsolidacyjny to dobre rozwiązanie?

Kredyt konsolidacyjne to wręcz idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają wiele różnych zobowiązań w kilku instytucjach. W sytuacji, gdy terminy spłaty poszczególnych rat nakładają się na siebie, trudno jest regulować opłaty bez nadmiernego obciążania budżetu domowego. Konsolidacja pozwoli na zmianę kilku rat w jedną łatwą do terminowej spłaty.

Należy jednak pamiętać, że skorzystanie z tego produktu bankowego wiąże się ze zwiększeniem kosztu całkowitego kredytu. Miesięczne koszty kredytowania będą niższe, jednak spłata potrwa dłużej. Co więcej, większość banków niechętnie przeprowadza konsolidację pożyczek pozabankowych. W tym przypadku warto zapoznać się z ofertą konsolidacji chwilówek.

Konsolidacja zobowiązań to realne rozwiązanie problemów z namnażającymi się długami i ucieczka ze spirali zadłużenia. Prawdą jest, że koszty spłaty takiego zobowiązania będą wyższe, jednak regulowanie jednej raty zamiast wielu jest mniej uciążliwe. Lepiej jest ponieść stosunkowo wyższe koszty, niż zalegać ze spłatą poszczególnych rat i dodatkowo płacić odsetki karne za opóźnienie – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl