PKP Bank Polski
Maks. kwota pożyczki: 100000 zł
4.45
na podstawie 11 opinii
Weź kredyt Porównaj
Weź kredyt konsolidacyjny Bank ING
Maks. kwota pożyczki: 200000 zł
5
na podstawie 2 opinii
Weź kredyt Porównaj
Mbank - załóż konto
Maks. kwota pożyczki: 150000 zł
4.9
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj
Koszty konsolidacji w Banku Pekao
Maks. kwota pożyczki: 200000 zł
2.5
na podstawie 2 opinii
Weź kredyt Porównaj
Karta kredytowa w Alior Bank
Maks. kwota pożyczki: 200000 zł
4.26
na podstawie 19 opinii
Weź kredyt Porównaj
BNP Paribas
Maks. kwota pożyczki: 200000 zł
4.94
na podstawie 17 opinii
Weź kredyt Porównaj
Bank Millenium
Maks. kwota pożyczki: 150000 zł
4.93
na podstawie 29 opinii
Weź kredyt Porównaj
Kredyt Hipoteczny Santander Bank Polska
Maks. kwota pożyczki: 230000 zł
5
na podstawie 20 opinii
Weź kredyt Porównaj
Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity
Maks. kwota pożyczki: 150000 zł
4.81
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj
Zobacz ofertę kredytu konsolidacyjnego w SKOK Stefczyka
Maks. kwota pożyczki: 160000 zł
5
na podstawie 1 opinii
Weź kredyt Porównaj
Koszty kredytu konsolidacyjnego w GetIn Bank
Maks. kwota pożyczki: 200000 zł
4.67
na podstawie 3 opinii
Weź kredyt Porównaj
Koszty kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole
Maks. kwota pożyczki: 10000 zł
3
na podstawie 1 opinii
Weź kredyt Porównaj
Koszty kredytu konsolidacyjnego w Santander Consumer Bank
Maks. kwota pożyczki: 50000 zł
5
na podstawie 2 opinii
Weź kredyt Porównaj

Najlepszy kredyt konsolidacyjny tylko w PKO BP!

Pierwsze miejsce najnowszego rankingu kredytów konsolidacyjnych zajmuje Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP! W tym banku możemy skonsolidować nawet jedną ratę, do kwoty 200 000 zł i rozłożyć jej spłatę na okres nawet 10 lat.

Kredyt na kwotę od 20 do 50 tys. zł otrzymamy z prowizją 1,99%, a powyżej 50 tys. zł z prowizją 0%! Konsolidując swoje zobowiązania możemy ubiegać się o dodatkową pożyczkę gotówkową na dowolny cel, której maksymalna kwota wynosi 30% wartości przenoszonej kwoty.

Co ważne, kredyt można uzyskać całkowicie online za pośrednictwem aplikacji IKO lub w serwisie iPKO. Bank spłaci długi poddane konsolidacji natychmiast po akceptacji umowy. Bank nie wymaga ubezpieczenia pożyczki, a z oferty mogą skorzystać zarówno nowi i stali klienci.

Drugie miejsce rankingu kredytów konsolidacyjnych zajmuje ING Bank Śląski

Pożyczka z konsolidacją w ING Banku Śląski to oferta korzystnej konsolidacji nawet 7 innych kredytów. Możesz tu skonsolidować zobowiązania na łączną kwotę od 1000 do 200 000 zł. W ramach tej oferty może pożyczyć dodatkową gotówkę na dowolny cel. Spłatę nowego kredytu można rozłożyć na nawet 10 lat.

Bank ING proponuje pożyczkę konsolidacyjną udzielaną z prowizją 0%. Wnioskując o kwotę powyżej 5000 zł, oprocentowanie zostanie obniżone z 7,49 na 6,99%. Dodatkowo możesz wykupić tanie ubezpieczenie spłaty rat w Moim ING, jednak tylko przy kredycie na kwotę do 100 000 zł. Ubezpieczenie kredytu dodatkowo obniża wysokość oprocentowania.

Wniosek o pożyczkę z konsolidacją możesz złożyć wygodnie przez Internet. Bank szybko rozpatrzy Twoją prośbę i wypłaci gotówkę na konto. Swoje zobowiązania, na które podjąłeś kredyt konsolidacyjny spłacasz samodzielnie. ING Bank Śląski daje na to trzy dni, licząc od momentu wypłaty pożyczki.

mBank na trzecim miejscu rankingu konsolidacji

Kredyt konsolidacyjny w mBanku wywalczył trzecie miejsce w najnowszym rankingu konsolidacji. Decydując się na propozycję od mBanku możesz uporządkować swoje raty i zamienić w jedną wygodną do spłaty. Bank umożliwia przeniesienie kredytów: gotówkowych, samochodowych, odnawialnych, ratalnych oraz kart kredytowych.

Łączna suma zobowiązań jakie można połączyć w mBanku wynosi do 150 000 zł. Jeżeli kwota przenoszonych zobowiązań jest niższa, możesz zawnioskować o dodatkową gotówkę do wspomnianej kwoty. Wniosek złożysz wygodnie za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mBank, a umowę podpiszesz zdalnie.

mBank udziela kredytu z prowizją 0%, pod warunkiem skorzystania z ubezpieczenia spłaty. Wykupienie ubezpieczenia nie tylko zmniejszy wysokość miesięcznej raty, ale zapewni pomoc w przypadku trudnej sytuacji losowej.

Pekao z Pożyczką Ekspresową na konsolidację tuż za podium

Pożyczka Ekspresowa na konsolidację w Pekao to szansa na sprawne uporządkowanie spłaty długów. Klienci korzystający z usług banku Pekao mogą uzyskać kredyt konsolidacyjny online za pośrednictwem bankowości elektronicznej Pekao24 lub aplikację PeoPay.

Ta instytucja proponuje pożyczkę od 1000 do 200 000 zł, z okresem spłaty do 10 lat. Maksymalny okres spłaty dostępny jest dla kredytów na kwotę od 15 000 zł. Poniżej tej kwoty okres umowy może wynosić 8 lat, a pożyczka konsolidacyjną do 3000 zł uzyskamy z terminem spłaty na 3 lata.

Dodatkową zaletą dla klientów posiadających umowę o usługę Pekao24 i/lub aplikację PeoPay, jest obniżona prowizja za udzielenie kredytu. Konsolidując pożyczki posiadane w innych instytucjach możesz uzyskać kredyt z prowizją 0%! Klienci, którzy zdecydują się na kredyt w tym banku mogą skorzystać z 3 miesięcznej karencji spłaty i zacząć spłatę dopiero po tym czasie. W Pekao konsolidacji można poddać wiele produktów kredytowych posiadanych w innych bankach lub instytucjach finansowych.

Piąte miejsce w rankingu zajmuje kredyt konsolidacyjny w Alior Bank

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank to zdecydowanie najbezpieczniejsza oferta konsolidacji. Bank wymaga wykupienia ubezpieczenia spłaty kredytu: ubezpieczenia na życie dla kredytów od 30 000 do 70 000 zł oraz ubezpieczenie na wypadek utraty pracy i NNW dla kredytów powyżej 70 000 zł.

Ta instytucja umożliwia uzyskanie kredytu na kwotę od 30 do 200 tys., z maksymalnym okresem spłaty do 10 lat. Co więcej, bank nie nalicza prowizji za udzielenie kredytu! Ta w każdym przypadku wynosi 0%. Alior Bank akceptuje wiele różnych źródeł dochodu i umożliwia skorzystanie z wcześniejszej spłaty kredytu.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank można zaciągnąć przez Internet. Instytucja umożliwia dostarczenie dokumentacji związanej z kredytem konsolidacyjnym, na trzy sposoby: osobiście w dowolnym oddziale Alior Banku, wysyłając na adres korespondencyjny lub po zalogowaniu poprzez bankowość internetową. Dostarczając dokumenty osobiście możesz zadać pytania pracownikowi banku i od razu otrzymać odpowiedź.

Czy kredyt konsolidacyjny to dobre rozwiązanie?

Kredyt konsolidacyjne to wręcz idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają wiele różnych zobowiązań w kilku instytucjach. W sytuacji, gdy terminy spłaty poszczególnych rat nakładają się na siebie, trudno jest regulować opłaty bez nadmiernego obciążania budżetu domowego. Konsolidacja ułatwi i umożliwi bezpieczną spłatę całego długu.

Należy jednak pamiętać, że skorzystanie z tego produktu bankowego wiąże się ze zwiększeniem kosztu całkowitego kredytu m.in. pod wpływem prowizji za udzielenie kredytu. Miesięczne koszty kredytowania będą niższe, jednak spłata potrwa dłużej. Co więcej, większość banków niechętnie przeprowadza konsolidację pożyczek pozabankowych. W tym przypadku warto zapoznać się z ofertą konsolidacji chwilówek.

Konsolidacja zobowiązań to realne rozwiązanie problemów z namnażającymi się długami i ucieczka ze spirali zadłużenia. Prawdą jest, że koszty spłaty takiego zobowiązania będą wyższe, jednak regulowanie jednej raty zamiast wielu jest mniej uciążliwe. Lepiej jest ponieść trochę wyższe koszty, niż zalegać ze spłatą kilku rat i dodatkowo płacić odsetki karne za opóźnienie – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl