Najlepszy kredyt konsolidacyjny tylko w ING Bank Śląski

Pierwsze miejsce najnowszego rankingu kredytów konsolidacyjnych zajmuje Pożyczka z konsolidacją (RRSO 10,75%) w ING Banku Śląskim! Jest to oferta korzystnej konsolidacji nawet 7 innych rat. Możesz tu połączyć zobowiązania na łączną kwotę od 1000 do 160 000 zł, ze spłatą na 10 lat. W ramach tej oferty może pożyczyć dodatkową gotówkę na dowolny cel! Dodatkowo klient może skorzystać z możliwości stałego oprocentowania przez okres 3 lat.

Bank ING proponuje pożyczkę konsolidacyjną udzielaną z prowizją 0%. Dodatkowo możesz wykupić tanie ubezpieczenie spłaty rat w Moim ING, jednak tylko przy kredycie na kwotę do 100 000 zł. Ubezpieczenie kredytu dodatkowo obniża wysokość oprocentowanie do 10,99%.

Wniosek o pożyczkę z konsolidacją możesz złożyć wygodnie przez Internet. Bank szybko rozpatrzy Twoją prośbę i wypłaci gotówkę na konto. Swoje zobowiązania, na które podjąłeś kredyt konsolidacyjny, spłacasz samodzielnie. ING Bank Śląski daje na to trzy dni, licząc od momentu wypłaty pożyczki.

Drugie miejsce rankingu kredytów konsolidacyjnych zajmuje PKO Bank Polski

Drugie miejsce najnowszego rankingu kredytów konsolidacyjnych zajmuje Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP z RRSO 14,94%! W tym banku możemy skonsolidować nawet jedną ratę do kwoty 300 000 zł i rozłożyć jej spłatę na okres nawet 10 lat. Kredyt online jest dostępny z prowizją 0%!

Konsolidując swoje zobowiązania, możemy ubiegać się o dodatkową pożyczkę gotówkową na dowolny cel, której maksymalna kwota wynosi 30% wartości przenoszonej kwoty. Z pomocą PKO zmniejszysz swoją miesięczną ratę i znajdziesz dodatkowe pieniądze w budżecie domowym.

Co ważne, kredyt można uzyskać całkowicie online za pośrednictwem aplikacji IKO lub w serwisie iPKO. Bank spłaci długi poddane konsolidacji natychmiast po akceptacji umowy. Bank nie wymaga ubezpieczenia pożyczki, a z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i stali klienci.

Pożyczka ekspresowa na konsolidację Pekao na trzecim miejscu rankingu!

Trzecie miejsce rankingu kredytów konsolidacyjnych zajmuje Pożyczka na konsolidację w Pekao z RRSO 12,51%. Konsolidacja w Pekao to szansa na sprawne uporządkowanie spłaty dowolnych zobowiązań kredytowych posiadanych w innych instytucjach finansowych. Klienci korzystający z usług banku Pekao mogą uzyskać kredyt konsolidacyjny online za pośrednictwem bankowości elektronicznej Pekao24 lub aplikację PeoPay.

Pekao proponuje pożyczkę od 10 000 do 250 000 zł, z okresem spłaty do 10 lat. Maksymalny okres spłaty możliwy jest dla kredytów na kwotę od 15 000 zł. Poniżej tej sumy okres umowy może wynieść maksymalnie 8 lat. Kredyt nie jest objęty obowiązkowym ubezpieczeniem spłaty. W ramach aktualnie proponowanej oferty kredyt konsolidacyjny jest wolny od prowizji!

Kredyt konsolidacyjny w mBank tuż za podium!

Kredyt konsolidacyjny z RRSO 12,67% w mBanku wywalczył trzecie miejsce w najnowszym rankingu konsolidacji. Decydując się na propozycję od mBanku, możesz uporządkować swoje raty i zamienić w jedną wygodną do spłaty. Bank umożliwia przeniesienie kredytów: gotówkowych, samochodowych, odnawialnych, ratalnych oraz kart kredytowych.

Łączna suma zobowiązań jakie można połączyć w mBanku, wynosi do 135 000 zł. Jeżeli kwota przenoszonych zobowiązań jest niższa, możesz zawnioskować o dodatkową gotówkę do wspomnianej kwoty. Wniosek złożysz wygodnie za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mBank, a umowę podpiszesz zdalnie.

mBank udziela kredytu z prowizją 0%, pod warunkiem skorzystania z ubezpieczenia spłaty. Wykupienie ubezpieczenia nie tylko zmniejszy wysokość miesięcznej raty, ale zapewni pomoc w przypadku trudnej sytuacji losowej.

Piąte miejsce w rankingu zajmuje kredyt konsolidacyjny w Alior Bank

Kredyt konsolidacyjny z RRSO 12,57% w Alior Bank to jedna z lepszych oferta przeniesienia długów. Alior umożliwia uzyskanie kredytu na kwotę od 30 do 200 tys., z maksymalnym okresem spłaty do 10 lat. Co więcej, nie nalicza prowizji za udzielenie kredytu! Bank akceptuje wiele różnych źródeł dochodu i umożliwia skorzystanie z wcześniejszej spłaty kredytu.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank można zaciągnąć przez Internet. Instytucja umożliwia dostarczenie dokumentacji związanej z kredytem konsolidacyjnym, na trzy sposoby: osobiście w dowolnym oddziale Alior Banku, wysyłając na adres korespondencyjny lub po zalogowaniu poprzez bankowość internetową. Dostarczając dokumenty osobiście, możesz zadać pytania pracownikowi banku i od razu otrzymać odpowiedź.

Czy kredyt konsolidacyjny to dobre rozwiązanie?

Kredyt konsolidacyjne to wręcz idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają wiele różnych zobowiązań w kilku instytucjach. W sytuacji, gdy terminy spłaty poszczególnych rat nakładają się na siebie, trudno jest regulować opłaty bez nadmiernego obciążania budżetu domowego. Konsolidacja ułatwi i umożliwi bezpieczną spłatę całego długu.

Należy jednak pamiętać, że skorzystanie z tego produktu bankowego wiąże się ze zwiększeniem kosztu całkowitego kredytu m.in. pod wpływem prowizji za udzielenie kredytu. Miesięczne koszty kredytowania będą niższe, jednak spłata potrwa dłużej. Co więcej, większość banków niechętnie przeprowadza konsolidację pożyczek pozabankowych. W tym przypadku warto zapoznać się z ofertą konsolidacji chwilówek.

Konsolidacja zobowiązań to realne rozwiązanie problemów z kilkoma ratami do spłaty w miesiącu. Pożyczka konsolidacyjna pozwala uporządkować budżet na dobrych warunkach. Prawdą jest, że koszty spłaty takiego zobowiązania będą wyższe, jednak regulowanie jednej raty jest łatwiejsze i mniej uciążliwe. Lepiej jest ponieść trochę wyższe koszty rozłożone w czasie, niż martwić się rosnącymi ratami i brakiem środków portfelu.

komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl