Kredyt gotówkowy z mniejszą prowizją w mBanku

Biorąc pożyczkę gotówkową w banku, należy liczyć się z koniecznością opłacenia wysokiej prowizji. W usłudze mBanku potrafi to być koszt bliski 20% wartości kredytu. W wyjątkowej okazji bank oferuje jednak możliwość otrzymania kredytu za zmniejszoną prowizją za pomocą specjalnego kodu promocyjnego.
Mbank
mBank - weź pożyczkę
mBank

Kredyt gotówkowy od mBank można wziąć bez wychodzenia z domu. Wszelkie formalności możemy dopełnić przez internet. Co jeszcze powinieneś wiedzieć o mBank?

Weź pożyczkę Opinie o mBank

Co można zyskać w promocji?
  • Prowizja 20%
  • Oprocentowanie 13,99%
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Kto może ubiegać się o promocyjną pożyczkę mBanku?

Mimo iż kredyty gotówkowe w bankach reklamowane są jako pożyczki ze znacznie mniejszymi kosztami niż w przypadku sektora pozabankowego, prowizje w tych instytucjach sięgać mogą nawet kilkudziesięciu procent. Regularnie organizowane są jednak promocje, które pozwalają znacząco obniżyć koszt finansowania. Tak właśnie jest w przypadku mBanku, gdzie wpisanie kodu promocyjnego sprawi, że kredyt otrzymasz z połową prowizji! Kto może liczyć na taką oszczędność?

Zaciągnięcie pożyczki gotówkowej z promocyjną prowizją jest dostępne dla wszystkich klientów banku. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta, otrzymasz możliwość jego założenia, składając wniosek o kredyt. Pieniądze trafią do każdego wnioskodawcy ze zdolnością kredytową. Na zdolność wpływa przede wszystkim wysokość zarobków, ponieważ forma dochodu nie jest tak istotna. Regularne wpływy na konto mogą pochodzić nie tylko z umowy o pracę, ale również umowy o dzieło, umowy zlecenia, kontraktu zawodowego czy emerytury. Wymagana będzie za to nienaganna historia kredytowa oraz brak przeterminowanych zadłużeń.

Jak wziąć pożyczkę bez prowizji w mBanku?

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w mBanku nie jest skomplikowane. W zależności od zdolności kredytowej klient może wnosić o pożyczenie od 500 do 200 000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy.

Jak wnioskować o promocyjną pożyczkę mBanku z prowizją 20%?

    1. Wypełnij wniosek na stronie mBanku, wpisując kod TANIEJ.
    2. Zeskanuj i prześlij dodatkowe dokumenty i zaświadczenia, jeżeli poprosi o nie pracownik banku.
    3. Wniosek zostanie poddany rozpatrzeniu przez bank. Jeżeli nie wystąpią żadne problemy, nastąpi konieczność podpisania wniosku.

Poczekaj na przelew środków na konto.

Promocja zmniejsza koszta prowizji pożyczki do 20% oraz gwarantuje oprocentowanie 13,99%. Osoby posiadające konto Intensive w mBanku mogą z kolei liczyć na jeszcze lepsze warunki: dla nich oprocentowanie wyniesie 12,49%.

Koszt pożyczki mBanku z pełną prowizją byłby po prostu zbyt wysoki

Przed zaciągnięciem kredytu gotówkowego zawsze należy dokładnie przeanalizować koszty związane z prowizją. Może się bowiem okazać, że są one na zbyt wysokim poziomie. Pełna prowizja bez kodu promocyjnego może wynieść w mBanku nawet 18,99%, choć w rzeczywistości jest zazwyczaj znacznie mniejsza. Prezentowane w kalkulatorze na stronie banku koszty pożyczki nadal są jednak bardzo wysokie. Doskonale obrazują to wyliczenia dla pożyczki standardowej oraz pożyczki z kodem TANIEJ.

Kwota 30 000 zł z pełną prowizją 30 000 zł z kodem KWIATY
Liczba rat 60 60
Wysokość raty 789 729 zł
Prowizja 12,99% 2,60%
Oprocentowanie 13,99% w skali roku 13,99% w skali roku

Jak widać, skorzystanie z promocyjnej pożyczki gotówkowej w mBanku jest naprawdę opłacalne. Podobnie jest zresztą w innych bankach, czego najlepszym dowodem będzie pierwsza pożyczka w PKO BP, którą możemy otrzymać całkowicie bez prowizji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść