mBank powstał w roku 2000. Początkowo stanowił bank detaliczny w grupie BRE Bank i w ten sposób działał przez 13 lat. Już wtedy był liderem bankowości elektronicznej w Polsce. Jako pierwszy posiadał w swojej ofercie konto internetowe oraz obsługę klienta wyłącznie drogą online. Nie posiadał wtedy placówek stacjonarnych. Od 2013 roku do chwili obecnej mBank wchodzi w skład Grupy mBank, która skupia też MultiBank oraz BRE Bank.

mBank - szybki kredyt gotówkowy

mBank – oferta kredytu

Asortyment mBanku jest bardzo bogaty. Produkty i usługi oferowane są zarówno klientom indywidualnym, jak również przedsiębiorcom. Każdy z nich może skorzystać z możliwości założenia konta osobistego, wyrobienia karty (płatniczej, debetowej, kredytowej) czy wzięcia kredytu na dowolną kwotę nieprzekraczającą 180 000 zł. Wśród kredytów należy wyróżnić kredyt samochodowy, gotówkowy, hipoteczny czy konsolidacyjny. Ten ostatni przyda się wszystkim tym, którzy mają problem ze spłatą należności. Najczęściej wybieranym kredytem w mBank jest kredyt gotówkowy.

W ofercie kredytodawcy możemy znaleźć także lokaty, produkty inwestycyjne oraz ubezpieczenia. Osoby zamożne mogą skorzystać także z private bankingu czy wealth management, czyli możliwości kompleksowego zarządzania posiadanym majątkiem. Nie brakuje także opcji leasingu, faktoringu czy pełnej oferty maklerskiej. Atrakcyjną ofertą w mBank jest program mOkazje. Dzięki niemu klienci banku mogą korzystać z licznych zniżek i promocji u ponad 200 partnerów handlowo-usługowych. Są nimi m.in. Orange, Allegro, Statoil, CCC czy liczne punkty gastronomiczne.

Wypełnij wniosek o kredyt

mBank – Kredyt gotówkowy do 180 tys. zł

mBank udziela kredytów gotówkowych na kwotę od od 500 zł do nawet 180 tys. zł. Zobowiązanie możemy rozłożyć na co najmniej 3 raty. Maksymalny okres kredytowania wynosi 84 miesiące. Można wybrać raty malejące lub równe oraz dzień, w którym będziemy dokonywać wpłaty kolejnych rat. Wniosek możemy złożyć online. Jeśli posiadamy konto w mBanku i korzystamy z aplikacji mobilnej, wówczas o środki finansowe możemy wnioskować z poziomu smartfona czy tabletu. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym rachunku w zaledwie nawet 30 sekund. W przypadku stałych klientów proponowany jest indywidualny limit, wyliczany na podstawie historii rachunku, natomiast nowi klienci muszą przesłać mailowo skan historii konta, na które przychodzi wynagrodzenie (dotyczy kredytów do 50 tys. zł).

Zapytaj o spersonalizowaną ofertę w mBank

Jak wziąć kredyt w mBank?

Procedura wnioskowania o kredyt gotówkowy w mBank jest bardzo prosta. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową pożyczkodawcy i wypełnimy zamieszczony tam wniosek. Należy pamiętać, aby podać w nim wszelkie niezbędne dane zawarte w naszym dowodzie osobistym. Nasza tożsamość zostanie zweryfikowana. Nie warto więc oszukiwać, ponieważ zawarcie błędnych danych opóźni proces wypłaty gotówki.

Za pomocą suwaka na stronie internetowej wskazujemy kwotę oraz okres kredytowania. Pamiętajmy, że powinien on odpowiadać naszym finansowym możliwościom. Gdy uzupełnimy wszystkie niezbędne rubryki, możemy wysłać wniosek. Zostanie on natychmiast rozpatrzony, a my otrzymamy decyzję dotyczącą pożyczki. Ważne jest to, że o dodatkową gotówkę możemy wnioskować także kontaktując się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta oraz udając się do placówki mBanku.

Promocja dla nowych klientów mBank

mBank dla wszystkich tych, którzy nie skorzystali jeszcze z jego promocji bankowych, przygotował specjalną ofertę. Jeśli sięgamy po pierwszy kredyt gotówkowy w mBank, pożyczkodawca zwalnia nas z opłaty prowizji. Co dzięki temu zyskujemy? Płacimy niższą ratę. Pozwoli nam to zaoszczędzić, a zdobyte dzięki temu pieniądze przeznaczyć na dowolny zakup czy spłatę kolejnej raty.

Dzięki temu, że umowa pożyczkowa napisana jest prostym i zrozumiałym dla wszystkich językiem, proces ubiegania się o kredyt gotówkowy w mBank jest bardzo prosty. Wystarczy, że wypełnimy wniosek znajdujący się na stronie internetowej pożyczkodawcy podając w nim kwotę, o jaką się ubiegamy oraz okres spłaty pożyczki, i prześlemy go do kredytodawcy. Informację zwrotną uzyskamy bardzo szybko. Dzięki temu jeszcze tego samego dnia będziemy mogli dysponować pieniędzmi z pożyczki.

Sprawdź pozostałe oferty w naszym rankingu kredytów gotówkowych