mBank powstał w roku 2000. Początkowo stanowił bank detaliczny w grupie BRE Bank i w ten sposób działał przez 13 lat. Już wtedy był liderem bankowości elektronicznej w Polsce. Jako pierwszy posiadał w swojej ofercie konto internetowe oraz obsługę klienta wyłącznie drogą online. Nie posiadał wtedy placówek stacjonarnych. Od 2013 roku do chwili obecnej mBank wchodzi w skład Grupy mBank, która skupia też MultiBank oraz BRE Bank.

mBank - szybki kredyt gotówkowy

Cechy kredytu gotówkowego w mBank
Czas wypłaty w dniu podpisania umowy/nawet w 15 minut
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – mBank PL
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie 10,50%

mBank – oferta kredytu

Asortyment mBanku jest bardzo bogaty. Produkty i usługi oferowane są zarówno klientom indywidualnym, jak również przedsiębiorcom. Każdy z nich może skorzystać z możliwości założenia konta osobistego, wyrobienia karty (płatniczej, debetowej, kredytowej) czy wzięcia kredytu na dowolną kwotę nieprzekraczającą 150 000 zł. Wśród kredytów należy wyróżnić kredyt samochodowy, gotówkowy, hipoteczny czy konsolidacyjny. Ten ostatni przyda się wszystkim tym, którzy mają problem ze spłatą należności. Najczęściej wybieranym kredytem w mBank jest kredyt gotówkowy.

W ofercie kredytodawcy możemy znaleźć także lokaty, produkty inwestycyjne oraz ubezpieczenia. Osoby zamożne mogą skorzystać także z private bankingu czy wealth management, czyli możliwości kompleksowego zarządzania posiadanym majątkiem. Nie brakuje także opcji leasingu, faktoringu czy pełnej oferty maklerskiej. Atrakcyjną ofertą w mBank jest program mOkazje. Dzięki niemu klienci banku mogą korzystać z licznych zniżek i promocji u ponad 200 partnerów handlowo-usługowych. Są nimi m.in. Orange, Allegro, Statoil, CCC czy liczne punkty gastronomiczne.

Wypełnij wniosek o kredyt

mBank – Kredyt gotówkowy do 150 tys. zł

mBank udziela kredytów gotówkowych na kwotę od od 500 zł do nawet 180 tys. zł. Zobowiązanie możemy rozłożyć na co najmniej 3 raty. Maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy. Można wybrać raty malejące lub równe oraz dzień, w którym będziemy dokonywać wpłaty kolejnych rat. Wniosek bez problemu złożymy online. Jeśli posiadamy konto w mBanku i korzystamy z aplikacji mobilnej, wówczas o środki finansowe możemy wnioskować z poziomu smartfona czy tabletu. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym rachunku w zaledwie 30 sekund. W przypadku stałych klientów proponowany jest indywidualny limit, wyliczany na podstawie historii rachunku, natomiast nowi klienci muszą przesłać mailowo skan historii konta, na które przychodzi wynagrodzenie (dotyczy kredytów do 50 tys. zł).

Zapytaj o spersonalizowaną ofertę w mBank

Jak wziąć kredyt w mBank?

Procedura wnioskowania o kredyt gotówkowy w mBank jest bardzo prosta. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową pożyczkodawcy i wypełnimy zamieszczony tam wniosek. Należy pamiętać, aby podać w nim wszelkie niezbędne dane zawarte w naszym dowodzie osobistym. Nasza tożsamość zostanie zweryfikowana. Nie warto więc oszukiwać, ponieważ zawarcie błędnych danych opóźni proces wypłaty gotówki.

Za pomocą suwaka na stronie internetowej wskazujemy kwotę oraz okres kredytowania. Pamiętajmy, że powinien on odpowiadać naszym finansowym możliwościom. Gdy uzupełnimy wszystkie niezbędne rubryki, możemy wysłać wniosek. Zostanie on natychmiast rozpatrzony, a my otrzymamy decyzję dotyczącą pożyczki. Ważne jest to, że o dodatkową gotówkę możemy wnioskować także kontaktując się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta oraz udając się do placówki mBanku.

Kredyt gotówkowy w 15 minut dla klientów mBanku

Klienci mBanku mają możliwość ubiegania się o kredyt gotówkowy z ekranu smartfona, za pomocą aplikacji mBank. Bank posiada przygotowaną ofertę dla klientów aktywnie korzystających z rachunku osobistego, z której można skorzystać w kilku prostych krokach:

  1. Zaloguj się przez aplikację mobilną mBank i wybierz zakładkę finanse.
  2. Wybierz kredyt gotówkowy i złóż prosty wniosek – kwotę do 20 000 zł można otrzymać przez Internet.
  3. Gotówka znajdzie się na Twoim koncie nawet w 15 minut.

Promocje kredytu gotówkowego mBank

mBank przygotował zimową promocję, dzięki której mamy szansę na kredyt gotówkowy z prowizji mniejszą o 75%! W zależności od zdolności kredytowej klient może wnosić o pożyczenie od 500 do 150 000 zł. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy przy kwotach powyżej 30 000 zł, natomiast kredyty poniżej tej kwoty udzielane będą na okres do 96 miesięcy. Aby obniżyć koszt prowizji o 75% wystarczy wpisać kod ZIMA w odpowiednim polu, w czasie wypełniania wniosku kredytowego.

Promocje mBank

Inne produkty w mBank

mBank to jeden z największych polskich banków komercyjnych. Nie dziwi więc, że jego oferta jest naprawdę szeroka. Bez trudu znajdziemy tu karty kredytowe, konta bankowe, lokaty, a także produkty inwestycyjne i ubezpieczenia. Klienci często chwalą bankowość internetową oraz aplikację mobilną banku. Sprawdź ofertę mBank:

eKonto osobiste

eKonto od mBank to rachunek, który śmiało może rywalizować z każdym innym kontem osobistym w Polsce. Nie spotkamy się tu z żadnymi opłatami za prowadzenie konta, a karta płatnicza jest darmowa pod warunkiem wykonania zaledwie jednej transakcji miesięcznie. Również wypłaty z bankomatów w całym kraju są tu darmowe, pod warunkiem, że będziemy za każdym razem wypłacać co najmniej 100 zł. Dzięki promocjom bankowym za otwarcie eKonta możemy w łatwy sposób dostać dodatkowe pieniądze.

Kredyt hipoteczny w mBank

Osoby chcące zaciągnąć kredyt hipoteczny w mBank trafiły na dobry czas – obecnie marża kredytu jest tu znacznie obniżona. Warunkiem do skorzystania z promocyjnej oferty jest konieczność wykupienia ubezpieczenia na życie na okres co najmniej 5 lat i zapewnienie wpływów z wynagrodzenia na rachunek w mBanku. Minimalna kwota hipoteki w tym banku to 100 000 zł, a maksymalny czas kredytu wynosi 420 miesięcy.

Kredyt konsolidacyjny od mBank

Maksymalna kwota konsolidacji wynosi tu 147 000 zł, a czas spłaty to od 3 do 120 miesięcy. Obowiązuje stosunkowo niska prowizja wynosząca 1.99 proc.. W razie potrzeby do konsolidacji można dobrać nawet dodatkowe 100 proc. sumy spłacanych zobowiązań. Kredyt konsolidacyjny w mBank możemy zaciągnąć na spłatę dowolnych innych produktów finansowych – chwilówek, pożyczek, czy kredytów

Karta kredytowa w mBank

W mBank bez trudu znajdziemy co najmniej kilka kart kredytowych. Najbardziej popularną z nich jest podstawowa karta kredytowa. Jej RRSO wynosi zaledwie 10,54 proc., a zakres dostępnych kwot to od 1 500 do 20 000 zł. Podstawowa karta kredytowa mBank dostępna jest w dwóch wariantach: Visa oraz MasterCard. Opłata roczna wynosi 70 zł, ale można jej uniknąć po wykonaniu łącznie 240 transakcji bezgotówkowych lub gdy łączna kwota transakcji wyniesie 12 000 zł.

Lokata w mBank

W wyniku pandemii koronawirusa oprocentowanie lokat nie jest atrakcyjne. Zdarzają się jednak wyjątki od tej zasady, do których należy lokata z funduszem od mBank. Warunkiem jest zainwestowanie 70% środków w fundusze. Wtedy, niezależnie od wyniku funduszy na lokacie dostaniemy aż 1.9 proc. oprocentowania! Portfel funduszy możemy dobrać samodzielnie, albo skorzystać z jednej z propozycji mBank.

mBank – podsumowanie