Karty kredytowe w mBank

Informacje o Karty kredytowe w mBank
Karty kredytowe w mBank - zobacz ofertę
4.2/5
9
opinii
Ocena
7/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
0 zł
Maks. okres bezodsetkowy
54 dni
Maksymalny limit
500000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
Bardzo ciekawą ofertę kart kredytowych posiada mBank. Mają oni wśród swoich produktów aż 6 różnych kart kredytowych. Karty posiadają takie samo oprocentowanie, ale różnią się limitami i dodatkowymi korzyściami płynącymi z ich posiadania. Szeroka i mocno zróżnicowana oferta z pewnością znajdzie sympatyków nawet pośród najbardziej wybrednych klientów banków. Do tego właściciele zyskują pakiet dodatkowych korzyści, a w tych mBank nie zna sobie równych. Przyglądając się bliżej ofercie można zauważyć, że każda karta jest dobrym wyborem.

mBank oferuje swoim klientom karty kredytowe Visa i Mastercard. Najczęściej wybierane są:

 • Podstawowa karta kredytowa (RRSO 8,04%),
 • World Mastercard (RRSO 8,04%),
 • Mastercard Me (RRSO 8,04%),
 • World Mastercard Intensive (RRSO 8,04%),
 • World Elite Mastercard (RRSO 8,04%),
 • Visa Premium (RRSO 8,04%).

Oferta kart jest przygotowana dla każdego rodzaju klienta – w mBanku można starać się o limit kredytowy od 500 do 500 000 złotych, w zależności od naszej zamożności. By karta kredytowa była darmowa należy dokonywać odpowiedniej ilości transakcji bezgotówkowych rocznie.

Sprawdź ofertę

Karty kredytowe mBank – podstawowe informacje 

Wariant karty Podstawowa World Mastercard Mastercard Me World Mastercard Intensive Visa Premium World Elite Mastercard
Oprocentowanie 7,2% 7,2% 7,2% 7,2% 7,2% 7,2%
Limit kredytowy 1500 – 20 000 zł 3000 – 100 000 zł 500 – 20 000 zł 3000 – 200 000 zł 3 000 – 200 000 zł 20 000 – 500 000 zł
Okres bezodsetkowy 54 dni 54 dni 54 dni 54 dni 54 dni 54 dni
Spłata minimalna 5%; nie mniej niż 30 PLN 5%; nie mniej niż 30 PLN 5%; nie mniej niż 30 PLN 5%; nie mniej niż 30 PLN 5%; nie mniej niż 30 PLN 5%; nie mniej niż 30 PLN
Opłata za przekroczenie limitu 1% kwoty 1% kwoty 1% kwoty 1% kwoty 1% kwoty 1% kwoty

Podstawowa karta kredytowa mBank – opłaty

Podstawowa karta kredytowa w mBanku jest dostępna w dwóch wariantach – Mastercard Standard i Visa Classic. Różnica w faktycznych kosztach użytkowania obu kart polega jedynie na odmiennych opłatach za przewalutowanie. Możliwość wybrania organizacji płatniczej (Mastercard lub Visa) to interesująca możliwość, którą banki rzadko dają swoim klientom.

Jak nazwa wskazuje – to karty podstawowe i opłaty za ich użytkowanie są niewielkie. Z drugiej strony limit kredytowy też jest dość skromny, bo wynosi maksymalnie 20 000 złotych.

Skorzystaj z oferty

Opłaty za podstawową kartę kredytową w Mbanku Mastercard Standard Visa Classic
Wydanie karty głównej 30 zł 30 zł
Miesięczna opłata za kartę opłata roczna 70* zł, której można uniknąć po wykonaniu odpowiedniej kwoty lub liczby transakcji opłata roczna 70* zł, której można uniknąć po wykonaniu odpowiedniej kwoty lub liczby transakcji
Miesięczna opłata za kartę dodatkową bez opłat bez opłat
Warunki darmowej karty kredytowej 12 000 zł lub 240 transakcji bezgotówkowych rocznie
Bankomaty 5%, min. 10zł 5%, min. 10zł
Koszt przewalutowania 3% 5,90%

* po 01.03.2022 r. 100 zł

Karta kredytowa Mastercard Me od mBank

Mastercard Me to wyjątkowa karta kredytowa. Można samodzielnie wybrać jej szatę graficzną. Może to być dowolne zdjęcie, które nie jest chronione prawem autorskim (np. zrobione samodzielnie), kartę przezroczystą(!), albo wybrać jeden ze wzorów udostępnionych w galerii mBank.

To karta skierowana do osób młodych. Opłaty za korzystanie z niej są najniższe w całej ofercie mBanku, a do darmowej opcji wystarczą transakcje bezgotówkowe na kwotę 10 tys. złotych rocznie.

Zamów kartę

Opłaty za Mastercard Me w Mbanku

Wydanie karty głównej 10 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł (50 zł rocznie, jeśli wykonane zostanie za mało transakcji bezgotówkowych)
Miesięczna opłata za kartę dodatkową bez opłat
Warunki darmowej karty kredytowej 10 000 zł transakcji bezgotówkowych rocznie
Bankomaty 5%, min. 10zł
Koszt przewalutowania 2% dla waluty EUR,
3% dla walut innych niż EUR i PLN

Karta kredytowa Visa Premium

W ofercie mBanku to karta od Visy z najwyższym możliwym limitem, który wynosi do 200 tys. złotych. Pomimo wysokiego limitu kredytowego, ta karta nie jest szczególnie droga. Opłata za wydanie to zaledwie 30 zł, a do całkowitej darmowości wystarczą transakcje bezgotówkowe na kwotę 18 tys. złotych miesięcznie.

Do karty Visa Premium otrzymamy bezpłatnie usługę Concierge. To specjalny serwis informacyjno-organizacyjny, w którego zakres wchodzą serwis awaryjny, usługi informacyjne i pakiet organizacyjno-rezerwacyjny. Można dzięki temu zaoszczędzić mnóstwo czasu na wyszukiwaniu np. hydraulika, czy rezerwacji miejsca w restauracji.

Opłaty za kartę Visa Premium w mBank

Wydanie karty głównej 30 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł (300 zł rocznie, jeśli wykonane zostanie za mało transakcji bezgotówkowych)
Miesięczna opłata za kartę dodatkową 0 zł
Warunki darmowej karty kredytowej 18 000 zł lub 240 transakcji rocznie
Bankomaty 5%, min. 10zł
Koszt przewalutowania 5,90%

Karta kredytowa World Mastercard, World Mastercard Intensive i World Mastercard Elite w mBank

Mbank oferuje trzy karty z serii World Mastercard, dostosowane do klientów o różnym stopniu zamożności. W ich ramach dostępne są, oprócz wysokiego limitu (100 – 500 tys złotych) i 54-dniowego okresu bezodsetkowego atrakcyjne promocje.

Karta World Mastercard to propozycja zbierania punktów Priceless Specials. Za każde 5 wydanych złotych otrzymasz jeden punkt. Punkty można wymieniać bezpośrednio na zakupy, gotówkę, albo nagrody z katalogu Mastercard. Już za pierwszą transakcję kartą otrzymasz 800 punktów.

World Intensive to karta dla osób, które często podróżują – można dzięki niej płacić w obcej walucie bez żadnych dodatkowych opłat. Ta karta kredytowa uczestniczy w programie Priceless Specials.

World Elite Mastercard jest skierowana do najbardziej wymagających klientów. Dzięki niej czas między przelotami będziesz mógł spędzić w jednym z 1200 saloników VIP. Otrzymasz też szeroki zakres ubezpieczeń podróżnych i assistance, usługę World Elite Concierge, a środki zapłacisz za darmo z każdego bankomatu na całym świecie. Środki z wypłaty z bankomatu od razu będą jednak podlegały oprocentowaniu.

Skorzystaj z oferty

Opłaty za kartę Mastercard w Mbank World World Intensive World Elite
Wydanie karty głównej 30 zł 50 zł 1200 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł (350 zł rocznie, jeśli wykonane zostanie za mało transakcji bezgotówkowych) 0 zł (400 zł rocznie, jeśli wykonane zostanie za mało transakcji bezgotówkowych) 0 zł (900 zł rocznie, jeśli wykonane zostanie za mało transakcji bezgotówkowych)
Miesięczna opłata za kartę dodatkową 0 zł 0 zł 0 zł
Warunki darmowej karty kredytowej 18 000 zł lub 240 transakcji bezgotówkowych rocznie transakcje bezgotówkowe na kwotę 30 000 zł rocznie transakcje bezgotówkowe na kwotę 90 000 zł
Bankomaty 5%, min. 10zł 5%, min. 10zł 0 zł
Koszt przewalutowania 3% 0% 3%

*1200 zł po 01.03.2022 r.

Zadłużenie na karcie kredytowej w mBanku

Korzystanie z limitu kredytowego na kartach od mBanku jest bardzo proste. Można spłacać zobowiązanie bezodsetkowo w ciągu 54 dni, albo rozłożyć spłatę na wygodne raty.

 • Spłata minimalna wynosi 5 proc. zadłużenia na karcie miesięcznie. Odsetki za pozostałą kwotę zostaną doliczone do kolejnego wyciągu.
 • Okres bezodsetkowy wynosi 54 dni. Jeśli od daty zaciągnięcia kredytu spłacisz pieniądze w takim czasie, to nic za to nie zapłacisz.
 • Zadłużenie można rozłożyć na raty dzięki usłudze “Spłata na raty”.

Kartę kredytową w mBank można spłacać zarówno przez rachunek powiązany z kartą, jak i przelew z innego banku. Istnieje też możliwość ustanowienia automatycznego, comiesięcznego polecenia spłaty karty w minimalnej, bądź dowolnie większej kwocie. Oprócz tych metod, zawsze można spłacić kartę bezpośrednio w placówce banku albo przez telefon.

Promocje kart kredytowych w mBanku

1 000 punktów w programie Bezcenne Chwile za pierwszą transakcję kartą Mastercard, oto najnowsza promocja mBank.

Promocje Karty kredytowe w mBank
28 marca 2023 • 2 min czytania

8000 punktów Bezcenne Chwile za rejestrację karty mBank

Weź udział w programie Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę wydaną przez mBank. W zamian otrzymasz 8000 punktów o wartości 100 zł!

Korzyści karty kredytowej w mBanku

Przy umiejętnym korzystaniu z karty kredytowej w tym banku możesz nie zapłacić za korzystanie z niej zupełnie nic. W dodatku mBank udostępnia szereg usług dla wszystkich użytkowników swoich kart kredytowych. Zobacz, jakie promocje i usługi dodatkowe proponuje mBank. Korzyści kart mBanku:

 • Spłata na raty. Usługa rozłożenia spłaty zadłużenia na karcie kredytowej na od 3 do 60 rat z oprocentowaniem 7,2 proc. w skali roku. Łączna kwota rozłożona na raty nie może przekroczyć 80 proc. limitu karty.
 • mOkazje. Użytkownicy kart kredytowych mBanku dostają dostęp do mOkazji, czyli wyjątkowych ofert i promocji przygotowanych przez partnerów banku. Jeśli skorzystasz z mOkazji, to po 60 dniach otrzymasz zwrot części pieniędzy za zakupy.
 • mTransfer. To usługa płatności online, która jest powszechnie używana w sklepach internetowych. Dzięki dwustopniowej weryfikacji jednorazowym hasłem SMS, płatności przez mTransfer są całkowicie bezpieczne. Dodatkowo wszelkie zakupy opłacone tą metodą można ubezpieczyć. To gwarancja zakupów w internecie zgodnych z opisem.
 • Przelew z karty kredytowej. Taki przelew można wykonać tak samo jak zwykły przelew bankowy – na dowolne konto, również płacąc za rachunki czy podatki do urzędu skarbowego. Środkami z karty można też zasilić swoje konto bankowe.
 • Płatności telefonem. Wystarczy posiadać na telefonie aplikację Google Pay i dodać do niej kartę kredytową, by wygodnie płacić za pośrednictwem telefonu środkami z karty kredytowej. Przez Google Pay można też wypłacać za darmo pieniądze z bankomatów w kwotach powyżej 100 zł.
 • Bezpieczeństwo. mBank prowadzi 24 godzinny monitoring wszelkich transakcji dokonywanych kartami kredytowymi. Jeśli system uzna działalność na karcie za nietypową, to bank skontaktuje się z tobą w celu wyjaśnienia nieścisłości. mBank honoruje też usługę chargeback. Jeśli zostałeś w jakiś sposób oszukany przez sprzedawcę, to VISA lub MasterCard po rozpatrzeniu reklamacji zwrócą ci pieniądze z takiej transakcji.
 • Ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń do karty kredytowej. Do karty można dokupić ubezpieczenie, które wymaga minimum formalności. Nie trzeba wypełniać oświadczenia o stanie zdrowia i ankiety medycznej. Dzięki temu twoja rodzina będzie zabezpieczona na wypadek, gdybyś nie mógł spłacić zadłużenia na karcie z losowych przyczyn.

Jak założyć kartę kredytową w mBank?

Kartę kredytową można zamówić w mBanku na trzy sposoby. Przez złożenie wniosku online, w placówce banku, albo przez infolinię. Wystarczy podać kwotę limitu kredytowego, który cię interesuje, dane z dowodu osobistego i miesięczne wydatki oraz dochody. Dodatkowo konieczne będą dokumenty potwierdzające osiągane dochody, takie jak umowa o pracę.

Stali klienci mBanku mogą złożyć wniosek przez samą bankowość internetową, unikając tym samym większość formalności związanych z wydaniem karty. Umowę można podpisać w oddziale banku, albo, jeśli posiadasz już rachunek w mBanku, przez bankowość elektroniczną.

Zamów kartę

Opinie klientów o Karty kredytowe w mBank

4.2/5
9 opinii
5
2
1
1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Aga
Ocena :
     

Karta jest niedroga – 15 zł miesięcznie. Niestety brak jej jednego ważnego elementu: wglądu w spłatę. Nie zobaczycie tego w historii transakcji. Bardzo niewygodne.

Doroti
Ocena :
     

Bogata oferta mBank, wiele kart kredytowych i co najważniejsze- konto osobiste też na maxa ok- w mBank wszytsko się zgadza.

Kamila
Ocena :
     

Podstawowe karty są w super cenach, ale wydanie karty world elite i 900zł to lekka przesada!

Bolek
Ocena :
     

Karta kredytowa to zdecydowanie MUST dzisiejszych czasów! Wiele stron internetowych nie akceputje płatności online kartą debetową, nie wynajmiemy pokoju w hotelu czy samochodu w wypożyczalni za granicą bez niego- do tego by mieć kartę kredytową nie trzeba spełniać niemal żadnych wymagań! O kartę kredytową prosto- ale i tak wybór jej powinien byc rozsądny i przemyślany! W banku mBank karty kredytowe Mastercard występują w 3 wariantach: world, world intensive oraz world elite- osobiście jestem posiadaczem tej drugiej karty: mastercard world intensive i bardzo ją polecam- co zdecydowało o moim wyborze to fakt, że nie ponosze kosztów przewalutowania przy platnosciach karta. Niby… Czytaj więcej »

Zoszi
Ocena :
     

Jestem posiadaczem karty mBank World i jest całkiem spoko. Jak długo nie siedzi się na tyłku w domu i płaci też za małe badziewka kartą to posiadanie karty nie wiąże się z dodatkowymi kosztami! Karta jest fajna.

Pati
Ocena :
     

mBank to bank, który naprawdę ma świetną ofertę!!!

Sara
Ocena :
     

Mało opłat dodatkowych, spoko karta. Jestem w mBank od dawna i szczerze polecam.

Roni
Ocena :
     

Bardzo dobra karta! Zdecydowanie warto!

eklko
Ocena :
     

Polecam, mam i jestem zadowolony!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść