Kredyt gotówkowy z pełną swobodą

W promocji Credit Agricle możesz otrzymać nawet 20 000 zł na pięć lat z gwarancją stałej raty. Zobowiązanie wyróżnia stosunkowo niskie oprocentowanie. Promocja ograniczona do klientów bez aktywnych zobowiązań w banku.
Stałe raty w Credit Agricole
Credit Agricole - weź pożyczkę
Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska jest częścią jednej z największych grup finansowych na świecie, która działa w 49 krajach i obsługuje 52 mln osób -  Grupy Credit Agricole.

Weź pożyczkę Opinie o Credit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • Pożyczka ze stałą ratą i RRSO 12,1%
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września 2023 roku

Stałe raty w Credit Agricole

Credit Agricole oferuje nową, promocyjną pożyczkę gotówkową pod nazwą “kredyt gotówkowy z pełną swobodą”. W ramach oferty można pożyczyć do 20 000 zł z oprocentowaniem stałym 11,47% na okres do pięciu lat. Zobowiązanie gwarantuje więc nie tylko stabilną ale też niską ratę w porównaniu z ofertami konkurencji. Ponadto klienci nie zapłacą prowizji, dzięki czemu RRSO wyniesie zaledwie 12,1%.

Do udziału w promocji kwalifikują się osoby, które:

  • Są obywatelami Polski z pełnią czynności prawnych
  • Zamieszkują na stałe w Polsce
  • Nie pracują w banku Credit Agricole.
  • Nie posiadają aktywnych zobowiązań w banku.

Jak dostać stałą ratę w Credit Agricole?

Do wzięcia udziału w promocji należy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie oferty promocyjnej. Po jego wypełnieniu należy przygotować dokument tożsamości, który będzie potrzebny w rozmowie z doradcą finansowym. Wraz z nim uzgodnisz warunki i zawrzesz umowę. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Credit Agricole, konieczne będzie utworzenie konta osobistego.

Kredyty gotówkowe coraz częściej ze stałą ratą

Kredyty gotówkowe ze stałą ratą znacznie zyskały na popularności przy nieustannie rosnącej inflacji i stopach procentowych. Jeżeli szukamy większej kwoty Alior Bank oferuje 70 000 zł ze stałą ratą. Możliwa jest również konsolidacja. Łącząc kredyty w Credit Agricole otrzymasz stałą ratę przez okres nawet 10 lat.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść