Garść kredytów, jedna rata w Credit Agricole!

Konsolidacja kredytów pozwala na wyjście ze spirali zadłużenia dzięki zmniejszeniu rat zobowiązań i uproszczeniu procesu płatności. Kontynuując trendy na rynku bankowości, Credit Agricole oferuje konsolidacje ze stałą ratą w ramach promocyjnej oferty.
Konsolidacja ze stałą ratą
Kredyt konsolidacyjny Credit Agricole - weź pożyczkę
Kredyt konsolidacyjny Credit Agricole

Credit Agricole coraz prężniej rozwija swoją ofertę kredytową. Wśród produktów kredytowych odnajdziemy kredyt konsolidacyjny, czyli propozycję przeniesienia kredytów do Credit Agricole z nową, niższą ratą. Sprawdź warunki kredytu i jego mocne oraz słabe strony.

Zapytaj o kredyt Opinie o Kredyt konsolidacyjny Credit Agricole

Co można zyskać w promocji?
 • Kredyt konsolidacyjny ze stałą ratą
Do kiedy trwa promocja?
 • Do odwołania

Konsolidacja ze stałą ratą

Decydując się na kredyt konsolidacyjny, klient dostaje od banku pożyczkę na wczesną spłatę swoich obecnych zobowiązań. W zamian za to spłaca on ten nowy kredyt, objęty mniejszą ratą choć często o dłuższym okresie kredytowania. Pojedyncze zobowiązanie jest łatwiejsze w spłacie, zarówno dzięki mniejszych miesięcznych kosztach, jak i zmniejszeniu formalności związanych z obsługą kilku zobowiązań.

W swojej promocyjnej ofercie, Credit Agricole oferuje konsolidacje ze stałą ratą. Dzięki tym warunkom kredytobiorca nie będzie musiał martwić się o żadne nieprzewidziane wydarzenia. Miesięczna rata kredytu zostanie z góry ustalona i taka już pozostanie do końca zobowiązania. Może co najwyżej zmaleć, jeżeli klient postanowi nadpłacić swój kredyt.

Pełne warunki promocyjnej konsolidacji oferują:

 • Prowizję 0%
 • Oprocentowanie stałe 12%
 • Maksymalną kwotę 20 000 zł
 • Maksymalny okres kredytowania 60 miesięcy (5 lat).
 • RRSO 12,69%
 • Wymagane założenie lub posiadanie konta osobistego w Credit Agricole.

Jak skonsolidować kredyty w Credit Agricole?

Skorzystanie z oferty Credit Agricole wymaga konta osobistego w banku. Nie musisz go jednak od razu zakładać. Możesz zacząć od złożenia wniosku, a jeżeli ten zostanie zaakceptowany, wtedy otworzysz konto wraz z pobraniem kredytu konsolidacyjnego. Proces wnioskowania jest bardzo prosty:

 1. Wejdź na stronę promocji i wypełnij formularz kontaktowy. Zatwierdź go przyciskiem “Tak, chcę wziąć kredyt”.
 2. Doradca bankowy zadzwoni do ciebie w ciągu dnia. Odbierz telefon i przedyskutuj z nim warunki umowy.
 3. Jeżeli twój wniosek zostanie zaakceptowany, otrzymasz możliwość podpisania umowy w jednej z placówek Credit Agricole. Pieniądze zostają zwykle wypłacone w dniu podpisania umowy.

Konsolidacja na ratunek

Kredyty konsolidacyjne są bardzo atrakcyjne dla osób, których zobowiązania finansowe wymknęły się spod kontroli. Banki regularnie oferują je na promocyjnych warunkach. W ostatnim czasie PKO BP nie pobiera prowizji za konsolidację w ramach ich promocyjnej oferty. Z kolei Pekao oferuje brak prowizji oraz niskie RRSO kredytu konsolidacyjnego, choć jest ono wyższe niż w Credit Agricole.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść