Kia Rio i ponad 1000 innych nagród z kartą Visa od BPS

Czas na wielką loterię Grupy BPS. Banki zrzeszone w tej organizacji ogłosiły promocję “Jeden krok do wygrywania”, w której każda transakcja kartą Visa da nam szansę na zgarnięcie bardzo atrakcyjnych nagród. Od nagrody głównej - samochodu Kia Rio, przez sprzęt AGD aż po konsole do gier Xbox czy vouchery Allegro. Im szybciej zgłosimy swój udział i więcej transakcji wykonamy, tym nasze szanse rosną. Poznaj szczegóły loterii banków z Grupy BPS.
Jak zdobyć nagrody z kartami Visa od Grupy BPS?
Karta kredytowa w Bank BPS
Karta kredytowa w Bank BPS

W ofercie banku BPS do znalezienia są aż 4 różne karty kredytowe. Maksymalny limit dla karty kredytowej oferowany przez BPS to 50 000 złotych. Karty cechuje do tego dość korzystne oprocentowanie oraz aż 56 dni okresu bezodsetkowego, który jest jednym z dłuższych. Na posiadaczy kart kredytowych z banku BPS czekają również liczne benefity, które różnią się w zależności od wariantu karty. Klienci mają także możliwość w dowolnej chwili zmienić swoje limity kredytowe, co daje swobodę w użytkowaniu. Oferta BPS to oferta, której warto przyjrzeć się bliżej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Bank BPS

Co można zyskać w promocji?
 • Samochód Kia Rio
 • Żelazko Philips
 • Robot planetarny Bosch
 • iRobot Roomba I5+
 • Ekspres do kawy de Longhi
 • Xbox Series X
 • Vouchery Allegro na 50 i 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 28 stycznia 2024 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja banków zrzeszonych w Grupie BPS “Jeden krok do wygrywania” przeznaczona jest dla pełnoletnich klientów tych banków, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, którzy posługują się kartami płatniczymi Visa. Obejmuje to zarówno klientów indywidualnych, jak i tych prowadzących działalność gospodarczą (konto firmowe).

Jak zdobyć nagrody z kartami Visa od Grupy BPS?

Od września 2023 roku do stycznia 2024 roku potrwa loteria banków zrzeszonych w Grupie BPS. By wziąć w niej udział i zdobyć atrakcyjne nagrody wystarczy jak najczęściej płacić kartami Visa wydanymi przez Grupę. Oto jak dokładnie przebiega promocja, jak wziąć w niej udział i co można zdobyć:

 1. Jak najszybciej zgłoś swój udział w loterii za pomocą specjalnego formularza na stronie internetowej banku. Jeżeli posiadasz kilka kart, każdą z nich musisz zarejestrować oddzielnie. Otrzymasz też specjalne potwierdzenie na adres e-mail podany w banku.
 2. Przez cały czas trwania promocji (do 28 stycznia 2024 roku) jak najczęściej płać kartami debetowymi i kredytowymi z logo Visa. Za każdą transakcję w sklepie stacjonarnym otrzymasz 1 los, za zakupy internetowe i płatności mobilne – 2 losy.
 3. Co tydzień będą odbywały się losowania, w których nagrodami będzie 50 voucherów Allegro na kwotę 50 zł. Co miesiąc zaś dojdzie do losowania trzech nagród rzeczowych oraz 30 voucherów Allegro na kwotę 100 zł. Nagrody rzeczowe to: we wrześniu żelazko z generatorem pary Philips (o wartości 1699 zł), w październiku – robot planetarny Bosch (1600 zł), w listopadzie – iRobot Roomba I5 + (1999 zł), w grudniu – ekspres do kawy de Longhi (2100 zł), w styczniu – konsola Xbox Series X (2500 zł).
 4. Promocję zwieńczy wylosowanie wśród wszystkich uczestników nagrody głównej – samochodu Kia Rio o wartości 75 000 zł!
 5. Im więcej transakcji dokonasz, tym większe szanse na zgarnięcie jednej z nagród. Każdy uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę podczas danego losowania (tygodniowo, miesięcznie i nagrody głównej).

Jeżeli znajdziesz się wśród laureatów zostaniesz poinformowany przez bank w specjalnej wiadomości e-mail.

Karty płatnicze z dodatkowymi korzyściami

Karty debetowe i kredytowe to wciąż produkty, które łączą się z wieloma promocjami. Nie tylko banki z Grupy BPS zapewniają teraz dodatkowe korzyści związane z popularnymi “plastikami”. TurboKarta w Santander Consumer Bank to teraz nawet 760 zł bonusu dla Ciebie! Zaś polecanie karty kredytowej w Citi to szansa na nawet 6000 zł premii. Płacenie kartami płatniczymi jest więc nie tylko wygodne, szybkie i bezpieczne, ale też może okazać się bardzo opłacalne.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść