Nawet 660 zł z kartą kredytową Santander Consumer Bank!

Santander Consumer Bank proponuje TurboKARTĘ kredytową idealną dla zmotoryzowanych! Często podróżujesz samochodem i korzystasz ze stacji benzynowych oraz przydrożnych restauracji? Oferta jest idealna dla Ciebie! Sprawdź warunki promocji i skorzystaj już teraz!
Co można zyskać w promocji karty kredytowej Santander Consumer Bank?
Karta kredytowa Santander Consumer Bank
Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Oferta Santander Consumer Bank cechuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta i nie inaczej jest w przypadku karty kredytowej. Klienci dostają do wyboru trzy warianty karty kredytowej, która najlepiej współgra z limitem odnawialnym w koncie. Każdy z wariantów karty ma jednakowy limit główny i okres bezodsetkowy. Różnie się jednak między sobą korzyściami wynikającymi z ich posiadania - począwszy od różnej wysokości oprocentowania, po najrozmaitsze benefity. Sprawdź poniżej, jakie korzyści da Ci posiadanie konkretnej karty kredytowej od Santander Consumer Bank.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Co można zyskać w promocji?
 • 360 zł zwrotu moneyback
 • 300 zł voucher Sodexo
Do kiedy trwa promocja?
 • 30 czerwca 2023 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja Santander Consumer Bank przeznaczona jest dla klientów, którzy nie posiadali w nim karty kredytowej w roku 2022 i 2023 r. Okres karencji nie jest więc zbyt długi. Uczestnikiem promocji może zostać każda osoba pełnoletnia i posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Pula nagród jest ograniczona. Jedynie 1500 pierwszych klientów, którzy złożą wniosek o zawarcie umowy w okresie trwania promocji i spełnią warunki otrzyma voucher Sodexo.

Co można zyskać w promocji karty kredytowej Santander Consumer Bank?

W ramach oferty promocyjnej „TurboKARTA z voucherem do Biedronki” zyskasz:

 • 3 x voucher Sodexo o wartości 100 zł,
 • nawet 360 zł zwrotu za płatności w restauracjach, barach i kawiarniach, za paliwo i usługi na stacjach paliw oraz samodzielnych myjniach samochodowych.

Aby otrzymać nagrodę należy spełnić warunki promocji, które dotyczą głównie aktywnego korzystania z karty kredytowej TurboKARTA.

Jak zdobyć wszystkie nagrody za kartę kredytową TurboKARTA?

Aby otrzymać główną nagrodę promocji – vouchery do Biedronki należy:

 1. Do 30 czerwca 2023 r. złożyć wniosek i podpisać umowę o kartę kredytową TurboKARTA w Santander Consumer Bank.
 2. Przez 3 miesiące po podpisaniu umowy płać TurboKARTĄ za zakupy o łącznej wartości minimum 500 zł miesięcznie.
 3. Regularnie spłacaj zadłużenie na karcie. Suma zaległości nie może wynieść więcej niż 50 zł, a termin spłaty nie może być dłuższy niż 10 dni. Przestrzeganie tych restrykcji to warunek konieczny do otrzymania nagrody.
 4. Za każdy z trzech miesięcy, w którym spełnisz warunki Santander prześle Ci voucher Sodexo o wartości 100 zł. Możesz go wydać w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych.

Aby otrzymać 360 zł zwrotu należy płacić kartą kredytową za zakupy na stacjach benzynowych, restauracjach oraz myjniach. W jednym okresie rozliczeniowym można otrzymać maksymalnie 30 zł, co w skali roku daje 360 zł. Za jedną płatność można otrzymać:

 • 5% za korzystanie z samodzielnych myjni samochodowych,
 • 3% za korzystanie z restauracji, barów, kawiarni,
 • 1% za paliwo i inne zakupy na wszystkich stacjach paliw.

Karty kredytowe z atrakcyjnymi bonusami!

Karty kredytowe w Santander Consumer Bank to szansa na skorzystanie także z innych promocji. Możemy zdobyć 50 zł do Biedronki z kartami kredytowymi Visa Santander. Czeka nas też kolejny zwrot moneyback. Odzyskaj 50 zł wydatków z kartami Visa od Santander Consumer Bank. Jeżeli rozważamy podpisanie umowy na kartę kredytową, to warto sprawdzić szczegóły tych akcji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść