Nawet 560 zł z kartą kredytową Santander Consumer Bank!

Santander Consumer Bank proponuje TurboKARTĘ kredytową idealną dla zmotoryzowanych! Często podróżujesz samochodem i korzystasz ze stacji benzynowych oraz przydrożnych restauracji? Oferta jest idealna dla Ciebie! Sprawdź warunki promocji i skorzystaj już teraz!
Co można zyskać w promocji karty kredytowej Santander Consumer Bank?
Karta kredytowa Santander Consumer Bank
Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Oferta Santander Consumer Bank cechuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta i nie inaczej jest w przypadku karty kredytowej. Klienci dostają do wyboru trzy warianty karty kredytowej, która najlepiej współgra z limitem odnawialnym w koncie. Każdy z wariantów karty ma jednakowy limit główny i okres bezodsetkowy. Różnie się jednak między sobą korzyściami wynikającymi z ich posiadania - począwszy od różnej wysokości oprocentowania, po najrozmaitsze benefity. Sprawdź poniżej, jakie korzyści da Ci posiadanie konkretnej karty kredytowej od Santander Consumer Bank.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Co można zyskać w promocji?
 • 360 zł zwrotu moneyback
 • 200 zł voucher Allegro
 • roczne zwolnienie z opłat za kartę
Do kiedy trwa promocja?
 • 31 grudnia 2022 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja „TurboKARTA z voucherem do Allegro” Santander Consumer Bank przeznaczona jest dla klientów, którzy nie posiadali w nim karty kredytowej w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 9 sierpnia 2022 r. Okres karencji nie jest więc zbyt długi. Uczestnikiem promocji może zostać każda osoba pełnoletnia i posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Limit nagród jest ograniczony. Jedynie 2000 pierwszych klientów, którzy złożą wniosek o zawarcie umowy w okresie trwania promocji i spełnią warunki otrzyma voucher na Allegro.

Co można zyskać w promocji karty kredytowej Santander Consumer Bank?

W ramach oferty promocyjnej „TurboKARTA z voucherem do Allegro” zyskasz:

 • 4 x voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro,
 • nawet 360 zł zwrotu za płatności w restauracjach, barach i kawiarniach, za paliwo i usługi na stacjach paliw oraz samodzielnych myjniach samochodowych,
 • darmową obsługę karty przez okres 12 miesięcy – oszczędność do 60 zł.

Aby otrzymać nagrodę należy spełnić warunki promocji, które dotyczą głównie aktywnego korzystania z karty kredytowej TurboKARTA.

Jak zdobyć wszystkie nagrody za kartę kredytową TurboKARTA?

Aby otrzymać główną nagrodę promocji – vouchery na Allegro należy:

 1. Do 31 grudnia 2022 r. złóż wniosek i podpisz umowę o kartę kredytową TurboKARTA w Santander Consumer Bank. Zawrzyj umowę bez wychodzenia z domu wybierając: umowa przez kuriera lub poprzez przelew na 1 zł.
 2. Przez 4 miesiące po podpisaniu umowy płać TurboKARTĄ za zakupy o łącznej wartości minimum 300 zł miesięcznie.
 3. Regularnie spłacaj zadłużenie na karcie. Suma zaległości nie może wynieść więcej niż 50 zł, a termin spłaty nie może być dłuższy niż 10 dni. Przestrzeganie tych restrykcji to warunek konieczny do otrzymania nagrody.
 4. Za każdy z czterech miesięcy, w którym spełnisz warunki Santander prześle Ci voucher o wartości 50 zł na Allegro.

Aby otrzymać 360 zł zwrotu należy płacić kartą kredytową za zakupy na stacjach benzynowych, restauracjach oraz myjniach. W jednym okresie rozliczeniowym można otrzymać maksymalnie 30 zł, co w skali roku daje 360 zł. Za jedną płatność można otrzymać:

 • 5% za korzystanie z samodzielnych myjni samochodowych,
 • 3% za korzystanie z restauracji, barów, kawiarni,
 • 1% za paliwo i inne zakupy na wszystkich stacjach paliw.

Dodatkowa korzyść – zwolnienie z opłat za kartę!

Opłata za użytkowanie TurboKARTY wynosi obecnie 4,90 zł miesięcznie. Uniknąć jej można na dwa sposoby. W pierwszym nasze miesięczne wydatki, za które zapłacimy kartą muszą wynieść aż 1000 zł. Jeżeli jednak weźmiemy udział w wyżej opisywanej promocji, to bank bezwarunkowo zwolni nas z tych opłat przez 12 miesięcy. Jest to dodatkowe prawie 60 zł dodatkowego zysku.

Oferta moneyback w ramach innych promocji

System zwrotów moneyback to jedna z najpopularniejszych form promocji kart kredytowych. Wystarczy aktywnie korzystać z karty kredytowej zgodnie z regulaminem promocji, a zyskasz dodatkową gotówkę bez żadnego wysiłku.

Wyżej opisana oferta jest skierowana do zmotoryzowanych klientów. Banki mają oferty skierowane również do tych płacących za inne usług. Dla przykładu 600 zł moneybacku na kartę Visa „Akcja Pajacyk” w Santander Bank Polska czy600 zł zwrotu na Kartę Kredytową z Żubrem w Pekao. Zapoznaj się z ofertami i sprawdź, która promocja karty kredytowej jest najlepsza dla Ciebie.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść