Płać kartą kredytową Citi i wygraj vouchery o wartości 15 000 zł

Czas na mega promocję kart kredytowych Citibank. Regularne wykonywanie nimi płatności bezgotówkowych może nam przynieść niezwykle atrakcyjne nagrody. Vouchery na kwotę aż 15 000 zł oraz wiele innych nagród czekają! Im częściej płacić kartą kredytową, tym większa szansa na wygraną. Poznaj szczegóły promocji „Lato jest moje z kartą kredytową Citibank".
Jak wygrać voucher o wartości 15 000 zł i inne nagrody w promocji Citi?
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • Voucher zakupowy o wartości 15 000 zł
  • Bony Allegro o wartości 50 zł
Do kiedy trwa promocja?
  •  Do 30 września 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Akcja „Lato jest moje z kartą kredytową Citibank” przeznaczona jest dla pełnoletnich klientów banku, z pełną zdolnością do czynności prawnych, którzy są posiadaczami dowolnej karty kredytowej wydanej przez Citi.

Jak wygrać voucher o wartości 15 000 zł i inne nagrody w promocji Citi?

Najnowsza promocja Citibanku to w rzeczywistości dwa, odbywające się w tym samym czasie, konkursy. W pierwszym rywalizacja rozgrywa się o vouchery na kwotę 15 000 zł, do wydania w serwisie Wakacje.pl (nagroda za lipiec), sklepach Black Red White (sierpień) oraz Media Expert (wrzesień). Nagrodzeni zostaną klienci z największą liczbą transakcji w danym miesiącu (powyżej 20 zł). W drugim zaś nagrodami są bony Allegro o wartości 50 zł (1000 sztuk będzie przyznawanych co dwa tygodnie). W tej kategorii, by zdobyć szansę na wygraną należy dokonać 5 transakcji w 5 różnych grupach asortymentowych, na kwotę min. 20 zł. Do grup asortymentowych należą m.in. produkty spożywcze, ubrania, transport, subskrypcje, elektronika czy stacje paliw. Pełną listę znajdziemy na stronie internetowej promocji. Teraz prześledźmy krok po kroku jak wziąć udział w promocji Citi:

  1. Do 30 września 2023 roku należy przystąpić do konkursu rejestrując się na stronie internetowej promocji. Oczywiście im wcześniej to zrobimy, tym więcej czasu będziemy mieli na wykonywanie transakcji.
  2. Następnie należy aktywnie korzystać z karty kredytowej. Wszystkie transakcje powyżej 20 zł będą nam zaliczane do rankingu w Kategorii 1. Im więcej ich dokonamy, tym wyższe miejsce i szansa na wygraną. Zaś te wykonane w 5 różnych grupach asortymentowych (także powyżej 20 zł) zaliczone będą w Kategorii 2. Wśród nich liczyć się będzie przede wszystkim szybkość ich dokonania. Nagrody będą przyznawane co dwa tygodnie.
  3. Jeżeli zostaniemy laureatem w którejś kategorii (Kategoria 1. – nagroda w postaci vouchera na 15 000 zł; Kategoria 2. – nagroda w postaci e-bonu Allegro o wartości 50 zł), bank poinformuje nas o tym w ciągu 20 dni od zakończenia danego etapu konkursu.

Mimo iż zasady mogą wydawać się na pierwszy rzut oka nieco skomplikowane, to w rzeczywistości chodzi o jak najczęstsze wykonywanie płatności bezgotówkowych kartą kredytową Citi.

Dodatkowe korzyści z kartami i kontami Citibank!

Nie tylko posiadacze kart kredytowych Citibank mogą obecnie zyskać dodatkowe korzyści. Rejestracja kart płatniczych Mastercard wydanych przez Citi w programie Bezcenne Chwile da nam bonus powitalny w wysokości 100 zł. Zaś założenie konta osobistego w Citibanku to szansa na aż 600 zł w bonusach. Nagrody i premie, na które mogą obecnie liczyć obecni i nowi klienci tego banku są naprawdę wysokie.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść