Bonus 2 x 50 zł za rejestrację karty w Bezcenne Chwile w Citi Bank

"Bezcenne lato z nagrodami" to kolejna edycja promocji organizowanej przez Citibank i program Mastercard Bezcenne Chwile. Tym razem będziemy mogli zdobyć aż 8000 punktów programu (100 zł) za opłacenia zakupów w wybranych sieciach handlowych. Zasady są bardzo proste. Dowiedz się więcej o najnowszej promocji kart płatniczych wydanych przez Citi Handlowy.
Jak zdobyć bonus 2 x 50 zł w programie Bezcenne Chwile z kartą Citi?
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • 8000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 lipca 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja Mastercard i Citi Handlowy przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych i debetowych Mastercard wydanych przez ten bank. Dotyczy to zarówno tych, którzy już zarejestrowali swoją kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile, jak i tych którzy dopiero to zrobią.

Jak zdobyć bonus 2 x 50 zł w programie Bezcenne Chwile z kartą Citi?

Co zrobić by zdobyć bonus w postaci 8000 punktów (równowartość 100 zł, w voucherach 2 x 50 zł) Bezcenne Chwile z kartami Citi? To bardzo proste:

  1. Do 31.07.2023 r. należy zarejestrować swoją kartę płatniczą Mastercard (kredytową lub debetową) wydaną przez Citi Handlowy w programie Bezcenne Chwile. Jeżeli już jesteś uczestnikiem programu – przejdź do kolejnego punktu.
  2. Również do 31.07.2023 r. płać kartą zakupy na kwotę min. 100 zł w jednym z punktów: Empik, Carrefour, RTV Euro AGD, Decathlon lub Circle K. To da Ci pierwszą nagrodę – 4000 punktów (czyli 50 zł)
  3. By zdobyć kolejne 50 zł (4000 punktów) wydaj kolejne 100 zł, jednak tym razem w innej świeci sklepów niż za pierwszym razem.
  4. 2 vouchery, na kwotę 50 zł każdy, które będziemy mogli wykorzystać u partnerów programu, pojawią się na naszym koncie do 31 doni od momentu zakupu.

By dowiedzieć się na co możesz wydać zdobyte vouchery odwiedź stronę internetową programu Mastercard Bezcenne Chwile i zapoznaj się z katalogiem nagród.

Bonusy i korzyści w Citi Handlowy!

Powyższa promocja to nie jedyna okazja do zgarnięcia bonusów w banku Citi. Aż 600 zł premii otrzymać możemy za otworzenie Citi Konta. Zaś program poleceń kart kredytowych Citibank to szansa na od 200 do 300 zł premii! Śledź promocje banku Citi Handlowy na naszej stronie, by nie przegapić kolejnych okazji na nagrody i bonusy.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść