Bonus 2 x 50 zł za rejestrację karty w Bezcenne Chwile w Citi Bank

Bank Citi Handlowy kolejny raz zachęca do sięgnięcia po swoje karty płatnicze. Teraz rejestrując karty kredytowe i debetowe Mastercard wydane przez bank w programie Bezcenne Chwile otrzymamy bonus. Będzie to 8000 punktów, w postaci dwóch voucherów na kwotę 50 zł każdy. Możemy je wymienić na atrakcyjne nagrody u partnerów programu. Dowiedz się więcej o najnowszej promocji Citi Handlowy i Mastercard.
Jak zdobyć bonus 2 x 50 zł w programie Bezcenne Chwile z kartą Citi?
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • 8000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 17 maja 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja Mastercard i Citi Handlowy przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych i debetowych Mastercard wydanych przez ten bank. Wystarczy, że karta nie była dotychczas zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

Jak zdobyć bonus 2 x 50 zł w programie Bezcenne Chwile z kartą Citi?

Co zrobić by zdobyć bonus powitalny w postaci 8000 punktów (równowartość 100 zł, w voucherach 2 x 50 zł) Bezcenne Chwile z kartami Citi? To bardzo proste:

  1. Do 17.05.2023 r. należy zarejestrować swoją kartę płatniczą Mastercard (kredytową lub debetową) wydaną przez Citi Handlowy w programie Bezcenne Chwile.
  2. W ciągu 30 dni od momentu rejestracji należy dokonać transakcji zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 100 zł.
  3. Gdy to zrobimy na naszym koncie Bezcenne Chwile pojawią się 2 vouchery, na kwotę 50 zł każdy, które będziemy mogli wykorzystać u partnerów programu. To aż 8000 powitalnych punktów.

By dowiedzieć się na co możesz wydać zdobyte vouchery odwiedź stronę internetową programu Mastercard Bezcenne Chwile i zapoznaj się z katalogiem nagród.

Bonusy, korzyści i brak prowizji w Citi Handlowy!

Powyższa promocja to nie jedyna okazja do zgarnięcia bonusów w banku Citi.350 zł premii otrzymamy za otworzenie Citi Konta zaś do końca miesiąca obowiązuje promocja, w której
pożyczka gotówkowa w Citi dostępna jest bez prowizji!
A to dopiero początek korzyści, do których dostęp mają klienci tego banku. Aktualna lista promocji dostępna jest na stronach internetowych Citi Handlowy.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść