Aż 350 zł za nowe konto w Citi Handlowym!

Citi Handlowy kontynuuje ciekawą promocję dla nowych klientów konta osobistego. Oferta Citi to szansa na zgarnięcie aż 350 zł! Aby otrzymać nagrodę wystarczy aktywnie korzystać z konta osobistego! Sprawdź jak proste warunki stawia Citibank i weź udział w promocji już teraz!
Citi Handlowy z promocją dla nowych klientów
CitiKonto w Citibank Handlowy - weź pożyczkę
CitiKonto w Citibank Handlowy

Do największych atutów CitiKonta w banku Citi Handlowy, można zaliczyć: brak opłat za jego prowadzenie i obsługę karty debetowej. Rachunek można wygodnie założyć na stronie banku, również na selfie. W naszym artykule wskazaliśmy więcej cech CitiKonta, wskazaliśmy najważniejsze opłaty, jakie się z nim wiążą oraz omówiliśmy jego wady i zalety.

Złóż wniosek Opinie o CitiKonto w Citibank Handlowy

Co można zyskać w promocji?
  • 350 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 8 czerwca 2023 roku

Citi Handlowy z promocją dla nowych klientów

Jeżeli chcesz założyć nowe CitiKonto, to teraz masz idealną okazję! Citi Bank Handlowy rozpoczął promocji konta osobistego „CitiKonto – Nowe konto na wiosnę”! Warunki otrzymania nagrody są bardzo proste – aż szkoda nie skorzystać! Wystarczy aktywnie korzystać z CitiKonta, a nagrody same spłyną na Twój rachunek.

W promocji Citi Handlowego mogą wziąć udział osoby, które po dniu 31 grudnia 2020 r. nie posiadały konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy w tym banku. Ponadto z promocji nie skorzystają obywatele i rezydenci Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać całą nagrodę?

Pierwszym krokiem do otrzymania nagrody jest założenie konta. Nowe CitiKonto należy otworzyć do 8 czerwca 2023 roku, jednak najlepiej zrobić to już teraz! Oferta specjalna jest ograniczona do 3000 nowych klientów!

Ważne jest aby w trakcie wypełniania wniosku wyrazić akceptacja zgód marketingowych. Już samo wyrażenie zgody marketingowej i utrzymanie jej do ostatniego dnia roboczego miesiąca, w którym otworzyliśmy konto zapewni nagrodę 20 zł!

Co trzeba zrobić aby uzyskać pozostałą część nagrody?

  • Do ostatniego drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto należy dokonać min. 3 płatności BLIK na łączną kwotę min. 300 zł – nagroda 120 zł.
  • Do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto, przelej na CitiKonto min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia lub wykonaj w Citi Kantor zlecenie walutowe na min. 2000 zł – nagroda 120 zł.
  • Za wykonanie dwóch powyższych czynności – nagroda 90 zł.

Warunki otrzymania całej nagrody są naprawdę proste! Na ich zrealizowanie mamy łącznie dwa miesiące, jednak trzeba pamiętać, że tylko wykonanie obu zadań zapewni całą nagrodę!

Co jeszcze oferuje Citibank?

Citi Handlowy słynie z najciekawszych promocji do kart kredytowych. Przy okazji otwierania konta osobistego, warto rozważyć wniosek o jedną z kart kredytowych. Wybór jest naprawdę duży, a każda z kart zapewnia stały dostęp do gotówki w ramach kredytu odnawialnego. Co ważne zapłacisz tylko za kwotę, którą wykorzystasz.

Jedną z najpopularniejszych kart kredytowych Citi jest BP Motokarta. W ramach promocji „Zdobądź do 720 zł z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta” może odzyskać do prawie 800 zł w ramach zwrotów płatności za paliwo i zakupy na stacjach BP. To dobra oferta, idealna na trudne czasy.

Inna, równie popularna karta kredytowa Citi Simplicity również jest dostępna w promocji, w której można wygrać smartfona Motorola E22! Warunki promocji są bardzo proste – wystarczy aktywnie korzystać z karty kredytowej, zgodnie z wymaganiami banku i regulaminu. Sprawdź zasady promocji “Odbierz telefon z kartą kredytową Citi Simplicity”!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść