Aż 270 zł za nowe konto w Citi Handlowym!

Citi Handlowy rusza z nową, ciekawą promocją dla nowych klientów konta osobistego. Oferta Citi to szansa na zgarnięcie aż 270 zł! Aby otrzymać nagrodę wystarczy aktywnie korzystać z konta osobistego! Sprawdź jak proste warunki stawia Citibank i weź udział w promocji już teraz!
Citi Handlowy z promocją dla nowych klientów
CitiKonto w Citibank Handlowy - weź pożyczkę
CitiKonto w Citibank Handlowy

Do największych atutów CitiKonta w banku Citi Handlowy, można zaliczyć: brak opłat za jego prowadzenie i obsługę karty debetowej. Rachunek można wygodnie założyć na stronie banku, również na selfie. W naszym artykule wskazaliśmy więcej cech CitiKonta, wskazaliśmy najważniejsze opłaty, jakie się z nim wiążą oraz omówiliśmy jego wady i zalety.

Złóż wniosek Opinie o CitiKonto w Citibank Handlowy

Co można zyskać w promocji?
  • 270 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 maja 2022 roku

Citi Handlowy z promocją dla nowych klientów

Jeżeli chcesz założyć nowe CitiKonto, to teraz masz idealną okazję! Citi Bank Handlowy rozpoczął III edycję popularnej promocji “Nawet 270 zł z CitiKontem”! Jak sama nazwa wskazuje, można otrzymać prawie 300 zł za otwarcie nowego rachunku osobistego i wypełnienie prostych warunków!

Wystarczy aktywnie korzystać z CitiKonta, a nagrody same spłyną na Twój rachunek. W promocji Citi Handlowego mogą wziąć udział osoby, które po dniu 1 września 2020 r. nie posiadały konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy w tym banku. Ponadto z promocji nie skorzystają obywatele i rezydenci Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać całą nagrodę?

Pierwszym krokiem do otrzymania nagrody jest założenie konta. Nowe CitiKonto należy otworzyć do dnia 31 maja, jednak najlepiej zrobić to już teraz! Ważne jest aby w trakcie wypełniania wniosku wyrazić akceptacja zgód marketingowych. Już samo wyrażenie zgody marketingowej i utrzymanie jej do ostatniego dnia roboczego miesiąca, w którym otworzyliśmy konto zapewni nagrodę 20 zł!

Co trzeba zrobić aby uzyskać pozostałą nagrodę, czyli 250 zł?

  • Do 30 czerwca 2022 r. należy dokonać min. 3 płatności BLIK na łączną kwotę min. 300 zł – nagroda 100 zł.
  • Do 31 lipca 2022 r. przelej na CitiKonto min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia lub wykonaj w Citi Kantor zlecenie walutowe na min. 2000 zł – nagroda 100 zł.
  • Za wykonanie dwóch powyższych czynności – nagroda 50 zł.

Warunki otrzymania całej nagrody są naprawdę proste! Na ich zrealizowanie mamy łącznie dwa miesiące, jednak trzeba pamiętać, że tylko wykonanie obu zadań zapewni całą nagrodę!

Co jeszcze oferuje Citibank?

Citi Handlowy słynie z najciekawszych promocji do kart kredytowych. Przy okazji otwierania konta osobistego, warto rozważyć wniosek o jedną z kart kredytowych. Wybór jest naprawdę duży, a każda z kart zapewnia stały dostęp do gotówki w ramach kredytu odnawialnego. Co ważne zapłacisz tylko za kwotę, którą wykorzystasz.

Jedną z najpopularniejszych kart kredytowych Citi jest BP Motokarta. W ramach promocji „Zdobądź do 720 zł z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta” może odzyskać do prawie 800 zł w ramach zwrotów płatności za paliwo i zakupy na stacjach BP. To dobra oferta, idealna na trudne czasy.

Z drugiej strony wyrobienie podstawowej karty kredytowej Citi Simplicity zapewni możliwość otrzymania bonu na zakupy w sieci Biedronka. Karta podarunkowa na 400 zł na zakupy to ciekawa oferta. Sprawdź obie przedstawione promocje i zdecyduj, co jest Ci bardziej potrzebne!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść