VeloBank oferuje najlepsze konta osobiste!

Na pierwszym miejscu rankingu kont osobistych w maju usytuowało się VeloKonto w VeloBank z usługą konto proste zasady. Jest to oferta darmowego konta osobistego kompletnie pozbawiona dodatkowych wymagań czy haczyków w kwestii przechowywania środków, czy wykonywania płatności bezgotówkowych. Jedynie, gdy chodzi o kartę płatniczą, bank wymaga od nas dokonywania pięciu transakcji w miesiącu lub zapłaty kilku złotych za jej obsługę. Wraz z kontem dostajemy również możliwość darmowej wypłaty z bankomatów Planet Cash, w tym za pomocą BLIK.

Konto można założyć, wypełniając formularz na stronie banku lub oczywiście poprzez wizytę w jednym z jego oddziałów. Chętni mogą aktywować również funkcję walutową oraz rachunek oszczędnościowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. VeloBank zdecydowanie stara się zachęcić do siebie klientów, aby ustanowić własną niszę na rynku. Na tę chwilę jego oferty agresywnie konkurują z pozostałymi instytucjami finansowymi, zaskakując nas w nie jednym rankingu.

Na drugim miejscu w rankingu Konto Przekorzystne w Pekao!

Konto przekorzystne w Pekao zasłużyło na drugie miejsce w naszym rankingu. Jest to darmowe konto dostępne w kilku rodzajach, w tym wersji dla młodych przed 26 rokiem życia. Warunkiem jego darmowości jest utrzymanie wpływów w wysokości 500 zł miesięcznie. Klienci otrzymują kartę wielowalutową MasterCard Debit FX oraz możliwość darmowej wypłaty środków z bankomatów Pekao.

Konto osobiste w Pekao dostępne jest od lat, a wraz z atrakcyjnym programem poleceń szybko stało się jednym z najpopularniejszych w kraju. Darmowa karta wielowalutowa jest ogromnym atutem, który ciężko znaleźć gdzie indziej. Ponadto młodzi dorośli skorzystają z całkowitej darmowości konta dzięki ofercie dla młodych. Wpłatomaty Pekao nie są jednak aż tak liczne w kraju, jak pozostałych sieci, więc osoby którym zależy na łatwym zarządzaniu gotówką, zgodzą się z nami, że drugie miejsce odpowiada tej ofercie najbardziej.

Konto otwarte na Ciebie w BNP Paribas zajmuje trzecie miejsce!

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas to kolejna oferta darmowego konta bankowego z dostępem do licznych bankomatów Planet Cash oraz wygodnej aplikacji mobilnej. Usługę banku BNP Paribas cechuje duża różnorodność opcji. Do rachunku można wyrobić aż cztery rodzaje kart płatniczych, w tym atrakcyjną kartę wielowalutową, oraz bezpłatną kartą Otwartą na Dzisiaj. Na uwagę zasługuje również bezpłatny dostęp do bankomatów grupy BNP na całym świecie, to znacznie ułatwia zdobycie gotówki, gdy podróżujemy lub pracujemy poza krajem. Zainteresowani mogą wygodnie otworzyć swoje konto osobiste w BNP przez internet, telefonicznie, lub podczas wizyty w banku.

Nest Bank na czwartym miejscu w rankingu najlepszych kont osobistych!

Nest Bank zajmuje czwarte miejsce z ofertą Nest Konto. To bezpłatne konto osobiste zapewnia darmowe wypłaty z bankomatów Euronet, usługę Cash Back, oraz dostęp do licznych produktów bankowych, w tym imponującej lokaty terminowej. Wraz z kontem osobistym klienci mogą założyć również bezpłatne konto walutowe Nest Waluta, dostępne w EURO, GBP oraz USD.

Nest Bank spopularyzował swoją ofertę, będąc jednym z pierwszych bezwarunkowo darmowych kont osobistych. Obecnie inne banki zaczęły dorównywać jego usługom, również pozbywając się opłat za prowadzenie kont. Mimo tego, oferta Nest Bank pozostaje jedną z najbardziej imponujących, zwłaszcza jeżeli zależy nam na koncie walutowym. Oferowana z kontem bezpłatna karta Vista Debit gwarantuje nam również dostęp do zniżek w programie Visa Oferty i usłudze Visa Cash Back.

Alior Bank oferuje piąte najlepsze konto osobiste w majowym zestawieniu!

Konto osobiste w Alior Bank bez wątpienia zwróciło uwagę wielu potencjalnych klientów. Jest ono darmowe jak wszystkie na naszym podium, wystarczy zapewnić miesięczny wpływ 1500 zł na rachunek. Z tego obowiązku zwolnione są osoby poniżej 26 roku życia, co pozwala młodym, zwłaszcza studentom, na bezproblemowe zarządzanie finansami. Na specjalną uwagę zasługują niskie koszta, w tym możliwość zlecenia darmowych przelewów wewnętrznych w placówce banku oraz bezpłatne przelewy SEPA przez internet. Ofertę jednak najbardziej wyróżniają pakiety korzyści.

Alior Bank przygotował 11 dodatkowych usług do konta osobistego, które możemy aktywować wedle potrzeb. Pakiety zawierają między innymi bezpłatne bankomaty w całej Polsce lub za granicą, wyższe oprocentowanie, darmowe przelewy natychmiastowe, różne formy ubezpieczenia, zwolnienie z opłaty za przewalutowania oraz limit w koncie na promocyjnych warunkach. Przez pierwsze trzy miesiące możemy przetestować korzyści za darmo, po czym zatrzymujemy dwie wybrane i możemy dokupić resztę za niewielką miesięczną opłatą. Posiadając jeden rachunek w Alior Banku możemy spełnić potrzeby, dla których klienci potrafią prowadzić konta osobiste w kilku bankach jednocześnie. Wygoda tego rozwiązania może okazać się nieco kosztowna, jednak zdecydowanie jest warta uwagi.

Leasing konsumencki rośnie na popularności

Polecamy zwrócić uwagę również na nasz nowy ranking leasingów konsumenckich. Często zakładamy konta bankowe z myślą o kredytach, pożyczki nie są jednak jedynym sposobem na zaspokojenie kosztownych potrzeb. Leasingi stają się coraz popularniejszym kompromisem między kredytem a zakupem na raty. Przy niewielkiej miesięcznej opłacie możemy uzyskać dostęp do pojazdów i drogich sprzętów na czas ich świetności, po czym sami decydujemy czy przedmiot chcemy faktycznie zakupić, czy zwrócić i wymienić na nowy, kontynuując miesięczną opłatę. W niedawnym czasie firmy takie jak Bocian Pożyczki zaczęły oferować również odwrócone usługi leasingu konsumenckiego, w których to my wypożyczamy sprzęt firmie w zamian za gotówkę, po czym spłacamy kredyt, traktując nasz stary sprzęt jako zabezpieczenie zobowiązania.