EKOkredyt hipoteczny w ING!

ING dołącza do banków oferujących specjalne warunki kredytowania przy zakupie mieszkań o optymalnych warunkach zużycia energii. Korzystając z oferty, otrzymasz stałe oprocentowanie oraz zostaniesz zwolnionym z prowizji.
Specjalne warunki kredytów na ekologiczne mieszkania
ING Bank Śląski - weź pożyczkę
Kredyt Hipoteczny ING Bank Śląski

Dlaczego warto rozważyć zaciągnięcie kredytu hipotecznego w ING? W tym banku można skorzystać z licznych promocji na kredyty hipoteczne. Zobacz jakie są wymagania ING Banku Śląskiego, czym wyróżnia się ten kredyt hipoteczny oraz naszą opinię o tym produkcie.

Zapytaj o kredyt Opinie o Kredyt Hipoteczny ING Bank Śląski

Co można zyskać w promocji?
  • Pożyczka bez prowizji z stałą ratą
Do kiedy trwa promocja?
  • 24 września 2023 r.

Specjalne warunki kredytów na ekologiczne mieszkania

Bank ING w swojej najnowszej promocji zapewnia lepsze warunki kredytów hipotecznych osobom, które planują zakup mieszkań lub domów oraz ich budowę, jeżeli obiekt będzie spełniał optymalne warunki energetyczne. Program ma promować budowę mieszkań które będą miały ograniczony wpływ na klimat i ekologię.

Biorąc udział w promocji, możliwe jest uzyskanie od 100 000 do 1 500 000 zł bez prowizji oraz z oprocentowaniem stałym 6,97% na pięć lat. Po tym okresie, staje się ono zmienne w wysokości 8,49494%.

Możemy wziąć udział w promocji, jeżeli planowany przez nas zakup lub budowa miejsca zamieszkania spełnia następujące warunki:

  • Dom, musi być budynkiem jednorodzinnym, w którym wydzielono nie więcej niż dwa mieszkania. Jego roczne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną nie może przekroczyć 57kWh/m2.
  • Lokal mieszkalny, wyodrębniony w budynku jednorodzinnym, nie może mieć zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną powyżej 57kWh/m2.
  • Lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym w zabudowie szeregowej, musi posiadać zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną do 53kWh/m2.

Jak otrzymać dofinansowanie w ING?

Aby otrzymać EKOkredyt hipoteczny musisz skontaktować się z pracownikiem banku, aby przedyskutować szczegóły oferty. Możesz to zrobić, odwiedzając bank lub poprzez telefon. Rozmowę możesz zacząć samemu lub zamówić wypełniając wniosek kontaktowy na stronie banku.

w ING kredyty hipoteczne zawsze na promocji

EKOkredyt hipoteczny oferuje niebagatelne warunki kredytowania. Nie wszędzie jednak panują warunki na skuteczne ograniczenie zużycia energii mieszkania lub domu. W takim przypadku ING posiada drugą ofertę, na kredyt hipoteczny z mniejszą marżą i prowizją. W ramach tej oferty również otrzymasz stałe oprocentowanie oraz możesz zostać zwolnionym z prowizji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść