8
Nasza ocena: (skala 1-10)

Konto Jakże osobiste

Konto Jakże osobiste - opłaty

Opłata za prowadzenie 0 zł
Opłata za kartę 0 zł
Płatności mobilne Tak

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty na koncie w Alior Bank i porównujemy mocne i silne strony konta.

Konto w Aliorze założymy od 18 lat. Jeśli mamy poniżej 26 lat to ominiemy wymóg wpływów na konto bankowe w wysokości 1500 zł miesięcznie, aby prowadzić je za darmo. Do otwarcia konta wystarczy tylko dowód osobisty. Spośród korzyści do Jakże Osobistego można wybrać kredyt gotówkowy w Alior Bank w ramach limitu rachunku bez odsetek przez 10 dni. Oprócz omawianego konta Jakże Osobistego, Alior ma w ofercie Konto Internetowe i Podstawowy Rachunek Płatniczy.

Różnice między kontem Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym

Konto Elitarne to produkt przeznaczony dla wyjątkowych klientów. Opłata za prowadzenie takiego rachunku to 0 zł, o ile posiadamy w Alior Banku aktywa w wysokości 1 mln zł, lub inwestycje o wartości od 500 tys. zł. W innym przypadku prowadzenie Elitarnego Konta będzie nas kosztowało 100 zł miesięcznie. Korzyści z posiadania Konta Elitarnego są znaczne. Po pierwsze, nie poniesiemy żadnych opłat, jak w przypadku Jakże Osobistego, za wpłaty, wypłaty czy przelewy. Po drugie dostaniemy kartę World Elite Debit Mastercard, zapewniającą całodobową pomoc w sprawach drobnych w ramach usługi Concierge i bogaty pakiet ubezpieczeń podróżnych. Po trzecie, będziemy obsługiwani poza kolejnością, a bankierzy będą dobierać do nas indywidualnie umowy i oferty.

Dodatkowe korzyści w Koncie Jakże Osobistym

W koncie Jakże Osobistym można wybrać do dwóch darmowych korzyści. Korzyści do wyboru jest aż dziesięć, wybierajmy więc uważne! Każda kolejna będzie nas kosztowała 3,5 zł miesięcznie. Ale może warto ponieść taki wydatek, gdyż korzyści są bardzo atrakcyjne. Mamy do wyboru: oprocentowanie 3% na koncie oszczędnościowym (do 20 tys. zł), debet, program Mastercard Priceless Specials (zbieranie punktów wymiennych na nagrody), assistance samochodowe, domowe i medyczne, 0 zł za wypłatę z bankomatów za granicą, 1% zwrotu za płatności telefonem do 20 zł miesięcznie, 5 bezpłatnych przelewów internetowych, ubezpieczenie w podróży za granicą, 30 darmowych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku, 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatu. Każdą z korzyści można uznać za formę promocji bankowej.

Podstawowe opłaty w Konto Jakże osobiste

Jeśli zapewnimy jednorazowo miesięcznie wpływa na konto w wysokości 1500 zł lub mamy poniżej 26 lat to nie poniesiemy żadnych opłat za prowadzenie rachunku. W innym przypadku czeka nas niemała opłata w wysokości 10 zł.

Opłata za otwarcie konta
 • 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku
 • 0 zł - Jeśli miesięcznie na konto wpłynie jednorazowo 1500 zł - w innym przypadku 10 zł
Oprocentowanie w skali rocznej
 • 0 %

Opłaty za kartę, bankomaty i BLIK w Konto Jakże osobiste

Z Kontem Jakże Osobistym lepiej ograniczyć się do używania bankomatów własnych Aliora, inaczej zapłacimy za wypłatę 2,5 zł. Podobnie jest z wpłatomatami – wyższe opłaty obowiązują w maszynach nienależących do sieci Alior. W oddziałach banku wpłaty dokonamy za darmo ‘w okienku’. Karta jest darmowa jeśli wykonamy transakcje za zaledwie 300 zł miesięcznie.

Rodzaj karty
 • Debit Mastercard zbliżeniowa, Mastercard Debit, Naklejka zbliżeniowa, Visa PayWave
Transakcje kartą
 • 0 zł
Wypłaty z bankomatów
 • 0 zł w bankomatach własnych, 2,5 zł pozostałych bankomatach
Wpłaty do wpłatomatów
 • We wpłatomacie Alior 0,2% min. 1 zł, w Planet Cash 0,35 % min. 1 zł, w pozostałych wpłatomatach 0,6 %, min. 1 zł
Transakcje BLIK
 • 0 zł

Konto Jakże osobiste - opłaty za przelewy

Z kontem Jakże Osobistym lepiej pozostać przy przelewach internetowych. Są one darmowe. Posiadamy także możliwość skorzystania z przelewów natychmiastowych, które kosztują tylko 3 zł.

Przelew internetowy
 • 0 zł
Przelew w placówce
 • 0 zł wewnętrzny, 8 zł zewnętrzny
Przelew ekspresowy
 • 3 zł do 1000 zł, 5 zł powyżej tej kwoty
Przelew Swift
 • -
Przelew sepa
 • 5 zł przez internet / 50 zł w oddziale

Zalety i wady Konto Jakże osobiste

Jak każde konto bankowe, rachunek Aliora ma swoje wady i zalety. Jednym z ważnych czynników przy wyborze rachunku depozytowego są kredyty gotówkowe oferowane przez dany bank. Aby odnaleźć się w ofercie Aliora przygotowaliśmy dla was zestawienie zalet i wad konta Jakże Osobistego.

Konto Jakże osobiste - zalety

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli zapewnimy wpływy w wysokości 1500 zł, lub mamy poniżej 26 lat),
 • aplikacja mobilna,
 • płatności przez BLIK, HCE, Google Pay, Apple Pay,
 • 0 zł za kartę debetową (jeśli dokonamy 300 zł transakcji miesięcznie),
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 2 spośród 10 bardzo atrakcyjnych korzyści do wyboru za darmo,
 • duży, polecany przez ekspertów bank.

Konto Jakże osobiste - wady

 • każda korzyść powyżej 2 to 3,5 zł miesięcznie,
 • domyślnie wypłaty z bankomatów są płatne,
 • płatne wpłatomaty.
Promocje Konto Jakże osobiste
 • Za założenie konta i karty kredytowej Alior przyznaje 300 zł!Za założenie konta i karty kredytowej Alior przyznaje 300 zł!

  Okazja bankowa tylko dla długodystansowców! Za założenie konta osobistego i skorzystanie z oferty kredytowej Aliora (chociażby w formie karty lub limitu odnawialnego) bank oferuje aż 300 zł. Niestety, na pełną kwotę trzeba będzie poczekać aż 12 miesięcy. Co trzeba robić przez ten czas?

Opinie klientów o Konto Jakże osobiste

OcenaLiczba głosów
5★
64%
7
4★
18%
2
3★
9%
1
2★
0%
0
1★
9%
1
Subskrybuj
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Ocena :
     

Alior to bije rekordy w zmianie regulaminu. Non stop przychodzą mejle, ze jakies nowe zmiany… juz nawet nie chce mi sie tego sledzic, a konto samo w sobie nie jest zle, ale warunków do spelnienia by konto bylo damrowe tez jest troche. Nie wiem czy to najlpesza oferta na rynku, pewnie nie, ale nie jest zle.

Lilly
Ocena :
     

Uwaga. Przestrzegam!!! Mam u nich konto od lat, ostatnio robiłam jakąś płatność online w euro i wszystko szybko sciagnelo z konta, sprawdziłam ile, wszytsko sie zgadzalo… wchodze po kilku dniach na konto i oczom nie wierze, że kwota sie zmieniła… dzwonie do banku i pytam jak to mozliwe… a oni mi na to, że maja ile tam na rozliczenie tej transakcji i najwyraziej przeliczyli to po innym kursie… wszytsko spoko… ale ta roznica to byla kilkaset zł!!! ja to zglosze do UOKiKu bo skad mam wiedziec ile mi zostanie sciagnietych pieniedzy??? zawsze bedzie to dla mnie niewiadoma!!!

Milena
Ocena :
     

E tak- konto dość przeciętne.

MIŚKA
Ocena :
     

KONTO W ALIOR BANK JEST DARMOWE, ALE KOSZTA (A DOKŁADNIEJ ICH BRAK) TO JEDNA KWESTIA, ALE CO DLA MNIE WAŻNE, KONTO JEST BARDZO PROSTE W OBSŁUDZE, A STRONA BARDZO INTUICYJNA. NAWET BĘDĄC NA STRONIE BANKU, NA SWOIM KONIE PO RAZ PIERWSZY DOKLADNIE WIEMY JAK SIE PORUSZAĆ!

Hanka
Ocena :
     

Konto jakże osobiste w Alior banku jest rewelacyjną ofertą! Przede wszystkim prowadzenia go NIC mnie nie kosztuje! Konto jest w pełni darmowe!!! Do tego jest bardzo nowoczesne i płatnosci BLIK, Google Pay, Apple Pay itp to standard- Bank Alior stawia na nowe technologie! Tanio i nowocześnie- lepiej sie nie da.

Mania

Totalnie się zgadzam! Konto jakze osobiste w Alior Bank to najlepsze konto jakie teraz znajdziecie. Opłaty za prowadzenie konta są bardzo niskie, a podtsawowe usługi są darmowe!

Czesław
Ocena :
     

Ponieważ Alior Bank jest bankiem numer jeden w Polsce wiadomym jest, że zarówno konto osobiste jak i biznesowe jak i karta będą u nich super przemyślane i najlepsze!!! Prowadzenie konta nie jest obarczpne żadnymi dodatkowymi kosztami- jedyny warunek jaki musze spełnić to musi się na nim coś dzieć- wystarczy, że wpływają środki z 500 plus i pensja i tyle! No i wiadomo- jak mam na nim pieniądze to czasami je wydaje ^^ Mnie konto w Aliorze nie kosztuje i jak sie dostaje pensje to wtedy jest darmowe! Przelewy są darmowe, bliki są, bezpiecznie jest bo waryfikuje sie przez sms! Generlanie… Czytaj więcej »

Amanda
Ocena :
     

Alior bankiem numer jeden w Polsce.

Iga
Ocena :
     

najlepsze i najtansze konto osobiste na rynku. Od lat numer jeden.

Roma
Ocena :
     

Mam u nich zarówno konto osobiste jak i biznesowe- super sprawa. Lepszego konto na rynku nie ma!

Kama
Ocena :
     

Najlepsze konto osobiste na rynku. Można je połączyć z kontem firmowym i wtedy to już w ogóle bajka. U mnie sprawdza się na maxa. Do tego prowadzenie tych kont nic mnie nie kosztuje! Przelewy, bliki i inne takie są darmowe. Serio jedna z najlepszych ofert na rynku. Warto.

Krzysiek22
Ocena :
     

Bardzo ciekawa i godna rozważenia ofertka!

Polecane oferty

Alior Bank S.A.
Opłata za konto: 0 zł
Karta: 0 zł
Przelewy: 0 zł
Bankomaty:-
Płatności mobilne:
Bonus za założenie
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski
Opłata za konto: 0 zł
Karta: 0 zł
Przelewy: 0 zł
Bankomaty:-
Płatności mobilne:
Bonus za założenie
Bank Pekao
Opłata za konto: 0 zł
Karta: 0 zł
Przelewy: 0 zł
Bankomaty:-
Płatności mobilne:
Bonus za założenie

2021 © pozyczkaportal.pl