8
Nasza ocena: (skala 1-10)

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - opłaty

Opłata za prowadzenie 0 zł
Opłata za kartę 0 zł
Płatności mobilne Tak
Załóż konto Porównaj

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank – cechy szczególne

Konto w Aliorze założymy po ukończeniu 18 lat. Jeśli mamy poniżej 26 lat to ominiemy wymóg wpływów na konto bankowe w wysokości 1500 zł miesięcznie, aby prowadzić je za darmo. Do otwarcia konta wystarczy tylko dowód osobisty. Spośród korzyści do Konta Jakże Osobistego można wybrać kredyt gotówkowy w Alior Bank w ramach limitu odnawialnego bez odsetek przez 10 dni. Oprócz omawianego konta Jakże Osobistego, Alior ma w ofercie Konto Internetowe i Podstawowy Rachunek Płatniczy.

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank – promocje bankowe

Alior Bank ma w swojej ofercie wiele ciekawych promocji dla nowych oraz aktualnych klientów. „1500 zł dla firm” to promocja skierowana do osób prowadzących działalność gospodarczą, które otworzą iKonto Biznes i będą z niego aktywnie korzystały.

Promocje Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Obecnie bank Alior oferuje promocję „Bankuj mobilnie”.  Aby wziąć udział w promocji wystarczy:

 1. Do 31 grudnia 2021 roku otworzyć konto osobiste w Alior Bank.
 2. W każdym z 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po otwarciu konta zalogować się co najmniej 1 raz do aplikacji Alior Mobile oraz wykonać minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą lub za pomocą płatności mobilnych.

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank – porównanie z Kontem Elitarnym

Konto Elitarne to produkt przeznaczony dla wyjątkowych klientów. Opłata za prowadzenie takiego rachunku to 0 zł, o ile posiadamy w Alior Banku aktywa w wysokości 1 mln zł, lub inwestycje o wartości od 500 tys. zł. W innym przypadku prowadzenie Elitarnego Konta będzie nas kosztowało 100 zł miesięcznie. Korzyści z posiadania Konta Elitarnego są znaczne. Po pierwsze, nie poniesiemy żadnych opłat, jak w przypadku Jakże Osobistego, za wpłaty, wypłaty czy przelewy. Po drugie dostaniemy kartę World Elite Debit Mastercard, zapewniającą całodobową pomoc w sprawach drobnych w ramach usługi Concierge i bogaty pakiet ubezpieczeń podróżnych. Po trzecie, będziemy obsługiwani poza kolejnością, a bankierzy będą dobierać do nas indywidualnie umowy i oferty.

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank – dodatkowe korzyści

W koncie Jakże Osobistym można wybrać trzy darmowe korzyści. Wybierać można spośród aż jedenastu, wybierajmy więc uważne! Każda kolejna korzyść będzie nas kosztowała 3,5 zł miesięcznie. Ale może warto ponieść taki wydatek, gdyż korzyści są bardzo atrakcyjne. Mamy do wyboru: oprocentowanie 1% na koncie oszczędnościowym (do 20 tys. zł), płatność kartą bez kosztów przewalutowania, limit na koncie bez odsetek przez 10 dni, punkty dla graczy z kartą z wizerunkiem Ashe, pakiet assistance: samochodowe, domowe i medyczne, 1% zwrotu za płatności telefonem do 20 zł miesięcznie, 5 bezpłatnych przelewów internetowych, ubezpieczenie w podróży za granicą, 30 darmowych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku, 0 zł za wypłatę z bankomatów za granicą, 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatu. Każdą z korzyści można uznać za formę promocji bankowej.

Podstawowe opłaty w Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Jeśli zapewnimy jednorazowo miesięcznie wpływa na konto w wysokości 1500 zł lub mamy poniżej 26 lat to nie poniesiemy żadnych opłat za prowadzenie rachunku. W innym przypadku czeka nas niemała opłata w wysokości 10 zł.

Opłata za otwarcie konta
 • 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku
 • 0 zł - Jeśli miesięcznie na konto wpłynie jednorazowo 1500 zł - w innym przypadku 10 zł
Oprocentowanie w skali rocznej
 • 0 %

Opłaty za kartę, bankomaty i BLIK w Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Z Kontem Jakże Osobistym lepiej ograniczyć się do używania bankomatów własnych Aliora, inaczej zapłacimy za wypłatę 2,5 zł. Rozwiązaniem tego problemu może być wybranie jako Korzyści, wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł. Podobnie jest z wpłatomatami – wyższe opłaty obowiązują w maszynach nienależących do sieci Alior. W oddziałach banku wpłaty dokonamy za darmo. Karta debetowa dołączona do konta jest darmowa, jeśli wykonamy transakcje na kwotę minimum 300 zł miesięcznie.

Rodzaj karty
 • Debit Mastercard zbliżeniowa, Mastercard Debit, Naklejka zbliżeniowa, Visa PayWave
Transakcje kartą
 • 0 zł
Wypłaty z bankomatów
 • 0 zł w bankomatach Alior Banku,
 • 2,50 zł - za wypłaty w pozostałych bankomatach
Wpłaty do wpłatomatów
 • We wpłatomacie Alior 0,2% min. 1 zł, w Planet Cash 0,35 % min. 1 zł, w pozostałych wpłatomatach 0,6 %, min. 1 zł
Transakcje BLIK
 • 0 zł

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - opłaty za przelewy

Z Kontem Jakże Osobistym lepiej pozostać przy przelewach internetowych. Są one darmowe i możemy je wygodnie zlecić korzystając z aplikacji Alior Mobile oraz bankowości internetowej Alior Online. Posiadamy także możliwość skorzystania z przelewów natychmiastowych, które kosztują tylko 5 zł.

Przelew internetowy
 • 0 zł
Przelew w placówce
 • 0 zł wewnętrzny
 • 8 zł zewnętrzny
Przelew ekspresowy
 • 5 zł - za przelewy na kwotę od 1000 zł do 100 000 zł
Przelew SWIFT
 • od 50 do 70 zł - zlecony w oddziale banku
 • od 30 do 50 - zlecony w bankowości internetowej lub telefonicznej
Przelew SEPA
 • 0 zł - przez Internet
 • 5 zł - przez bankowość telefoniczną
 • 8 zł - w oddziale banku

Zalety i wady Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Jak każde konto bankowe, rachunek Aliora ma swoje wady i zalety. Największą zaletą Konta Jakże Osobistego jest możliwość dopasowania go do własnych oczekiwań i potrzeb, przez wybór trzech korzyści z pakietu. Nawet ponadprogramowe, płatne korzyści są w wielu przypadkach bardzo opłacalne. Szczególnie, że można je dowolnie zmieniać za pośrednictwem Alior Online i Alior Mobile. Nowo wybrane korzyści zaczną obowiązywać już od następnego dnia. Aby lepiej odnaleźć się w ofercie Aliora przygotowaliśmy zestawienie zalet i wad Konta Jakże Osobistego.

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - zalety

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli zapewnimy wpływy w wysokości 1500 zł, lub mamy poniżej 26 lat),
 • dostęp do aplikacji mobilnej,
 • płatności przez BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • 0 zł za kartę debetową (po wykonaniu transakcji na kwotę 300 zł miesięcznie),
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 3 spośród 11 bardzo atrakcyjnych korzyści do wyboru za darmo,
 • duży bank polecany przez ekspertów.

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - wady

 • każda korzyść powyżej trzech podstawowych to koszt 3,5 zł miesięcznie,
 • wypłaty z bankomatów poza siecią Alior Bank są płatne,
 • płatne wpłatomaty.

Opinie klientów o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

OcenaLiczba głosów
5★
64%
9
4★
21%
3
3★
7%
1
2★
0%
0
1★
7%
1
Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Zoja
Ocena :
     

alior to solidny bank z pełną ofertą- a to ważne! Bo zakładając konto warto zwrócić uwagę na inne usługi banku!

Dyziek
Ocena :
     

Super bank, super oferta, jedyne co mnie denerwuje to regulane zmiany regulaminu! Bo kilka razy w miesiacu dostaje od nich mejla z informacja,ze cos zmieniaja- poza tym jest bardzo przyzwoicie.

Marzena
Ocena :
     

Konto jakże osobiste w Alior Bank jest kontem, które jest bardzo przyjazne klientowi, a panel internetowy jest bardzo intuicyjny przez co wszystkie operacje jakie wykonujemy online sa proste i szybkie. Dodatkowo to co lubie to dodatkowe zabezpieczenia- robiac przelew czy platnosc online obowiazkowo musze potwierdzić transakcje online! Alior spelnia moje oczekiwania i jestem zadowolona z banku oraz z mojego konta.

Krzysiek
Ocena :
     

Alior to bije rekordy w zmianie regulaminu. Non stop przychodzą mejle, ze jakies nowe zmiany… juz nawet nie chce mi sie tego sledzic, a konto samo w sobie nie jest zle, ale warunków do spelnienia by konto bylo damrowe tez jest troche. Nie wiem czy to najlpesza oferta na rynku, pewnie nie, ale nie jest zle.

Lilly
Ocena :
     

Uwaga. Przestrzegam!!! Mam u nich konto od lat, ostatnio robiłam jakąś płatność online w euro i wszystko szybko sciagnelo z konta, sprawdziłam ile, wszytsko sie zgadzalo… wchodze po kilku dniach na konto i oczom nie wierze, że kwota sie zmieniła… dzwonie do banku i pytam jak to mozliwe… a oni mi na to, że maja ile tam na rozliczenie tej transakcji i najwyraziej przeliczyli to po innym kursie… wszytsko spoko… ale ta roznica to byla kilkaset zł!!! ja to zglosze do UOKiKu bo skad mam wiedziec ile mi zostanie sciagnietych pieniedzy??? zawsze bedzie to dla mnie niewiadoma!!!

Milena
Ocena :
     

E tak- konto dość przeciętne.

MIŚKA
Ocena :
     

KONTO W ALIOR BANK JEST DARMOWE, ALE KOSZTA (A DOKŁADNIEJ ICH BRAK) TO JEDNA KWESTIA, ALE CO DLA MNIE WAŻNE, KONTO JEST BARDZO PROSTE W OBSŁUDZE, A STRONA BARDZO INTUICYJNA. NAWET BĘDĄC NA STRONIE BANKU, NA SWOIM KONIE PO RAZ PIERWSZY DOKLADNIE WIEMY JAK SIE PORUSZAĆ!

Hanka
Ocena :
     

Konto jakże osobiste w Alior banku jest rewelacyjną ofertą! Przede wszystkim prowadzenia go NIC mnie nie kosztuje! Konto jest w pełni darmowe!!! Do tego jest bardzo nowoczesne i płatnosci BLIK, Google Pay, Apple Pay itp to standard- Bank Alior stawia na nowe technologie! Tanio i nowocześnie- lepiej sie nie da.

Mania

Totalnie się zgadzam! Konto jakze osobiste w Alior Bank to najlepsze konto jakie teraz znajdziecie. Opłaty za prowadzenie konta są bardzo niskie, a podtsawowe usługi są darmowe!

Czesław
Ocena :
     

Ponieważ Alior Bank jest bankiem numer jeden w Polsce wiadomym jest, że zarówno konto osobiste jak i biznesowe jak i karta będą u nich super przemyślane i najlepsze!!! Prowadzenie konta nie jest obarczpne żadnymi dodatkowymi kosztami- jedyny warunek jaki musze spełnić to musi się na nim coś dzieć- wystarczy, że wpływają środki z 500 plus i pensja i tyle! No i wiadomo- jak mam na nim pieniądze to czasami je wydaje ^^ Mnie konto w Aliorze nie kosztuje i jak sie dostaje pensje to wtedy jest darmowe! Przelewy są darmowe, bliki są, bezpiecznie jest bo waryfikuje sie przez sms! Generlanie… Czytaj więcej »

Amanda
Ocena :
     

Alior bankiem numer jeden w Polsce.

Iga
Ocena :
     

najlepsze i najtansze konto osobiste na rynku. Od lat numer jeden.

Roma
Ocena :
     

Mam u nich zarówno konto osobiste jak i biznesowe- super sprawa. Lepszego konto na rynku nie ma!

Kama
Ocena :
     

Najlepsze konto osobiste na rynku. Można je połączyć z kontem firmowym i wtedy to już w ogóle bajka. U mnie sprawdza się na maxa. Do tego prowadzenie tych kont nic mnie nie kosztuje! Przelewy, bliki i inne takie są darmowe. Serio jedna z najlepszych ofert na rynku. Warto.

Krzysiek22
Ocena :
     

Bardzo ciekawa i godna rozważenia ofertka!

2021 © pozyczkaportal.pl

Złóż wniosek
Porównaj (0) ×