900 zł zwrotu za paliwo z firmową kartą debetową w Alior

Podwyżki cen paliw dają się we znaki niemal wszystkim przedsiębiorcom. Pomoc, w postaci nawet 900 zł zwrotu wydatków na paliwo, przychodzi od Alior Bank. Dla nowych i obecnych klientów biznesowych Alior przygotował specjalna ofefrtę. Wyrabiając firmową kartę debetową Mastercard z Plusem i płacąc nią regularnie, możemy liczyć na nawet 10% moneyback na stacjach benzynowych. Jak skorzystać z tej promocji? Do kogo jest skierowana? Szczegóły poniżej.
Co zrobić, by otrzymać 900 zł zwrotu za paliwo?
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - weź pożyczkę
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 900 zł moneyback (dla nowych klientów) lub 300 zł (dla obecnych) przy zakupie paliwa
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września 2023 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Opisywana promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów firmowych Alior Bank. Za nowego klienta uznaje się przedsiębiorcę, który nie posiadał w tym banku konta firmowego przed 1 lipca 2022 r. Zaś ci, którzy byli już związani takim produktem z Alior Bank również będą mogli wziąć udział w akcji, jeżeli nie posiadali do swojego konta firmowego karty debetowej. Dla obu grup warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w promocji jest wyrobienie karty Mastercard z Plusem.

Co zrobić, by otrzymać 900 zł zwrotu za paliwo?

Warunki, które Alior Bank stawia przed uczestnikami promocji nie są skomplikowane czy trudne do wypełnienia. Prześledźmy je krok po kroku:

  1. Do 30.09.2023 r. załóż w Alior Bank rachunek firmowy (iKonto Biznes lub Rachunek 4×4) wraz z firmowa kartą debetową Mastercard z Plusem. Jeżeli już posiadasz konto, wystarczy złożyć wniosek o samą kartę.
  2. W każdym miesiącu trwania promocji wykonuj swoją firmową kartą transakcje bezgotówkowe i gotówkowe na minimum 500 zł miesięcznie. Wykonaj również co najmniej jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego ze swojego konta firmowego.
  3. Płać firmową kartą debetową na stacjach paliw, a Alior Bank zwróci Ci 10% wydatków na paliwo! Dla nowych klientów limit miesięczny zwrotów wynosi 150 zł, dla obecnych 50 zł.
  4. Łatwo policzyć, że wykorzystująć promocję w każdym miesiącu jej trwania obecni klienci zyskać mogą 300 zł, a nowi aż 900 zł!

Należną Ci kwotę zwrotu bank przeleje na rachunek firmowy do 15. dnia roboczego kolejnego miesiąca.

Alior Bank – promocje i konkursy

Nie jest to jedyna promocja, jaką znajdziemy obecnie w Alior Bank. Otwierając Konto dla Młodych w Alior zgarniemy 50 zł bonusu. Zaś korzystając z kantoru walutowego Alior i płacąc kartą wielowalutową możemy wziąć udział w konkursie i wygrać aż 15 000 zł! Oferta promocji w Alior Bank jest naprawdę szeroka i obejmuje tak klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść