Wygraj 10 000 zł w konkursie Alior Bank!

Alior Bank jako jedyny bank oferuje bardzo ciekawy konkurs dla użytkowników kantoru walutowego. Zacznij aktywnie korzystać z usług walutowych Alior: płać kartą wielowalutową, wymieniaj pieniądze w kantorze online i wykonuj przelewy. Zbieraj punkty i walcz o główną nagrodę 10 000 zł!
Konkurs dla użytkowników Kantoru Walutowego Alior Bank
Kantor Walutowy Alior Banku

Kantor Walutowy Alior Banku działa od 2012 roku i jest pierwszą bankową platformą walutową w Polsce. Serwis łączy usługi kantoru internetowego z kontem walutowym.

Weź pożyczkę Opinie o Kantor Walutowy Alior Banku

Co można zyskać w promocji?
 • 1 x 10 000 zł
 • 1 x 5 000 zł
 • 1 x 2 500 zł
 • 30 x 500 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 15 czerwca 2022 roku

Konkurs dla użytkowników Kantoru Walutowego Alior Bank

”Aktywni wygrywają w Kantorze Walutowym” to konkurs zorganizowany dla użytkowników kantoru online Alior Bank, w którym można wygrać nawet 10 000 zł! Alior nagrodzi 33 najbardziej aktywnych użytkowników, a łączna pula nagród to ponad 30 tys. złotych. Sprawdź na czym polega konkurs, co jest punktowane i kto otrzyma nagrodę główną!

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy kantoru online, którzy zarejestrują swój udział przez formularz rejestracyjny. Oferta obowiązuje do 15 czerwca 2022 roku.

Jak wygrać w konkursie Alior Bank?

Aby wygrać w konkursie “Aktywni wygrywają w Kantorze Walutowym” należy być najbardziej aktywnym użytkownikiem kantoru online. Pierwszym krokiem do wzięcia udziału jest pomyślna rejestracja poprzez wypełnienie Formularza Zgłoszenia i podanie adresu e-mail zgodnego z adresem zapisanym w Kantorze Walutowym.

Jako aktywność rozumie się wymianę walut w kantorze online oraz płatności stacjonarne i Internetowe z pomocą karty wielowalutowej. Bank wskazuje jakie działania należy wykonywać, aby zbierać punkty:

 • 6 punktów za płatność internetową lub stacjonarną karta wielowalutową,
 • 3 punkty za transakcję wymiany w Kantorze Walutowym za pośrednictwem aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego,
 • 1 punkt za wykonanie przelewu w Kantorze Walutowym za pośrednictwem aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego.

Szczegóły dotyczące sposobu naliczania punktów znajdziesz w regulaminie konkursu, dostępnym na stronie oferty konkursowej.

Co można wygrać w konkursie Kantoru Walutowego Alior Bank?

Do wygrania w konkursie jest jedna z nagród:

 • 1 x 10 000 zł – nagroda główna,
 • 1 x 5 000 zł,
 • 1 x 2 500 zł,
 • 30 x 500 zł.

Zwycięstwo zapewni największa liczba punktów aktywności zebrana w okresie obowiązywania konkursu – od 22 kwietnia do 15 czerwca 2022 r. Nagrody otrzymają 33 osoby, które jako pierwsze zgromadzą największą ilość punktów. Przykładowo: w przypadku takiej samej liczby punktów w walce o 1 miejsce, nagrodę otrzyma ten uczestnik, który pierwszy zebrał zwycięską liczbę punktów.

Nie masz konta w Alior? Otwórz je w promocji i weź udział w konkursie!

W konkursie Alior Bank udział mogą wziąć osoby, które posiadają konto osobiste w tym banku. Konto Jakże Osobiste założysz wygodnie przez Internet i wręcz natychmiast będzie można zarejestrować swój udział w konkursie.

Zakładając konto w Alior Bank możesz dodatkowo zarobić nawet 400 zł w ramach aktualnej promocji. Skorzystaj z promocji “Bankuj mobilnie” – załóż rachunek osobisty, aktywnie korzystaj z konta i odbierz nagrodę! W tym samym czasie możesz więc walczyć o nagrodę główną 10 000 zł w konkursie Kantoru Walutowego i zarabiać przez aktywne korzystanie z konta Alior!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść