Wygraj nawet 10 000 zł w kantorze Alior Bank!

Alior Bank jako jedyny bank oferuje bardzo ciekawy konkurs dla użytkowników kantoru walutowego. Zacznij aktywnie korzystać z usług walutowych Alior: płać kartą wielowalutową, wymieniaj pieniądze w kantorze online i wykonuj przelewy. Zbieraj punkty i walcz o główną nagrodę 15 000 zł!
Konkurs dla użytkowników Kantoru Walutowego Alior Bank
Kantor Walutowy Alior Banku

Kantor Walutowy Alior Banku działa od 2012 roku i jest pierwszą bankową platformą walutową w Polsce. Serwis łączy usługi kantoru internetowego z kontem walutowym.

Weź pożyczkę Opinie o Kantor Walutowy Alior Banku

Co można zyskać w promocji? Główna nagroda:
 • 1 x 15 000 zł
 • 1 x 10 000 zł
 • 1 x 5 000 zł
 • 20 x 1000 zł

W każdym etapie:

 • 80 x 250 zł
 • 2 x 2500 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 sierpnia 2023 roku

Konkurs dla użytkowników Kantoru Walutowego Alior Bank

„Wymieniamy – wygrywamy w Kantorze Walutowym” to konkurs zorganizowany dla użytkowników kantoru online Alior Bank, w którym można wygrać nawet 15 000 zł! Alior nagrodzi najbardziej aktywnych użytkowników, a łączna pula nagród to 150 tys. złotych. Sprawdź na czym polega konkurs, co jest punktowane i kto otrzyma nagrodę główną!

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy kantoru online, którzy zarejestrują swój udział przez formularz rejestracyjny. Oferta obowiązuje do 31 sierpnia 2023 roku.

Jak wygrać w konkursie Alior Bank?

Aby wygrać w konkursie „Wymieniamy – wygrywamy w Kantorze Walutowym” należy aktywnie korzystać z funkcji kantoru online. Nagrodę główną otrzyma osoba, która zbierze najwięcej punktów. Punkty zbierasz za wykonywanie aktywności – dokładnie opisujemy je poniżej.

Pierwszym krokiem do wzięcia udziału jest rejestracja poprzez wypełnienie Formularza Zgłoszenia i podanie adresu e-mail zgodnego z adresem zapisanym w Kantorze Walutowym.

Jako aktywność rozumie się wymianę walut w kantorze online oraz płatności stacjonarne i Internetowe z pomocą karty wielowalutowej. Bank wskazuje jakie działania należy wykonywać, aby zbierać punkty:

 • 10 punktów za transakcję wymiany w Kantorze Walutowym za pośrednictwem aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego na min. 50 jednostek waluty,
 • 100 punktów za każdą skuteczną rekomendację Kantoru Walutowego,
 • 2 punkty za płatność internetową lub stacjonarną kartą wielowalutową na min. 5 jednostek waluty.

Szczegóły dotyczące sposobu naliczania punktów znajdziesz w regulaminie konkursu, dostępnym na stronie oferty konkursowej.

Co można wygrać w konkursie Kantoru Walutowego Alior Bank?

Konkurs jest podzielony na etapy, a w każdym etapie do wygrania jest 80 nagród po 250 zł i 2 nagrody dodatkowe na kwotę 2500 zł! Czas trwania poszczególnych etapów:

 • I etap trwa od 8.05 do 31.05.2023 r.
 • II etap trwa od 1.06 do 30.06.2023 r.
 • III etap trwa od 1.07 do 31.07.2023 r.
 • IV etap trwa od 1.08 do 31.08.2023 r.

Po każdym etapie konkursu, bank przyzna i przekaże laureatom nagrody etapu, a po zakończeniu konkursu nagrody główne. Każdy uczestnik konkursu weźmie udział w losowaniu nagrody głównej.

W głównym konkursie, bank sumuje punkty za aktywność zebrane we wszystkich etapach. W ramach głównego losowania można wygrać:

 • 1 x 15 000 zł – nagroda główna,
 • 1 x 10 000 zł – nagroda za drugie miejsce,
 • 1 x 5 000 zł – nagroda za trzecie miejsce,
 • 20 x 1000 zł.

Zwycięstwo zapewni największa liczba punktów aktywności zebrana w okresie obowiązywania konkursu – od 8 maja do 31 sierpnia 2023 r. Nagrody otrzymają osoby, które jako pierwsze zgromadzą największą ilość punktów. Przykładowo: w przypadku takiej samej liczby punktów w walce o 1 miejsce, nagrodę otrzyma ten uczestnik, który pierwszy zebrał zwycięską liczbę punktów.

Nie masz konta w Alior? Otwórz je w promocji i weź udział w konkursie!

W konkursie Alior Bank udział mogą wziąć osoby, które posiadają konto osobiste w tym banku. Konto Jakże Osobiste założysz wygodnie przez Internet i wręcz natychmiast będzie można zarejestrować swój udział w konkursie.

Zakładając konto w Alior Bank możesz dodatkowo zarobić nawet 450 zł w ramach aktualnej promocji. Skorzystaj z promocji “Bankuj mobilnie” – załóż rachunek osobisty, aktywnie korzystaj z konta i odbierz nagrodę! W tym samym czasie możesz więc walczyć o nagrodę główną 15 000 zł w konkursie Kantoru Walutowego i zarabiać przez aktywne korzystanie z konta Alior!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść