Wygraj nawet 15 000 zł w kantorze Alior Bank!

Alior Bank jako jedyny bank oferuje bardzo ciekawy konkurs dla użytkowników kantoru walutowego. Zacznij aktywnie korzystać z usług walutowych Alior: płać kartą wielowalutową, wymieniaj pieniądze w kantorze online i wykonuj przelewy. Zbieraj punkty i walcz o główną nagrodę 15 000 zł do wykorzystania w Biedronce!
Konkurs dla użytkowników Kantoru Walutowego Alior Bank
Kantor Walutowy Alior Banku

Kantor Walutowy Alior Banku działa od 2012 roku i jest pierwszą bankową platformą walutową w Polsce. Serwis łączy usługi kantoru internetowego z kontem walutowym.

Weź pożyczkę Opinie o Kantor Walutowy Alior Banku

Co można zyskać w promocji?
 • 1 x 15 000 zł
 • 1 x 10 000 zł
 • 1 x 5 000 zł
 • 88 x 1000 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 grudnia 2022 roku

Konkurs dla użytkowników Kantoru Walutowego Alior Bank

„Z Kantorem kupujesz – nagrody zyskujesz” to kolejny konkurs zorganizowany dla użytkowników kantoru online Alior Bank, w którym można wygrać nawet 15 000 zł na zakupy w sieci Biedronka!

Alior nagrodzi najbardziej aktywnych użytkowników, a łączna pula nagród to 115 tys. złotych. Sprawdź na czym polega konkurs, co jest punktowane i kto otrzyma nagrodę główną!

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy kantoru online, którzy zarejestrują swój udział przez formularz rejestracyjny. Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku.

Jak wygrać w konkursie Alior Bank i Biedronka?

Aby wygrać w konkursie „Z Kantorem kupujesz – nagrody zyskujesz” należy być najbardziej aktywnym użytkownikiem kantoru online. Pierwszym krokiem do wzięcia udziału jest pomyślna rejestracja poprzez wypełnienie Formularza Zgłoszenia i podanie adresu e-mail zgodnego z adresem zapisanym w Kantorze Walutowym.

Jako aktywność rozumie się wymianę walut w kantorze online oraz płatności stacjonarne i Internetowe z pomocą karty wielowalutowej. Bank wskazuje jakie działania należy wykonywać, aby zbierać punkty:

 • 4 punkty – za płatność internetową kartą wielowalutową na min. 5 jednostek waluty,
 • 1 punkt – za transakcję wymiany na kwotę min. 50 jednostek waluty dokonanej za pośrednictwem aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego,
 • 50 punktów – za każdą skuteczną rekomendację Kantoru Walutowego,
 • 50 punktów – za posiadanie włączonej mobilnej autoryzacji PUSH.

W dużym skrócie – wygra ta osoba, która zdobędzie najwięcej punktów! Płać kartą wielowalutową, wymieniaj pieniądze w Kantorze online Alior Banku i poleć kantor swoim znajomym! Szczegóły dotyczące sposobu naliczania punktów znajdziesz w regulaminie konkursu, dostępnym na stronie oferty konkursowej Alior Banku.

Co można wygrać w konkursie Kantoru Walutowego Alior Bank?

W konkursie przygotowanym przez Alior Bank i Biedronka można wygrać jedną z nagród:

 • 1 x 15 000 zł – nagroda główna,
 • 1 x 10 000 zł,
 • 1 x 5 000 zł,
 • 88 x 1000 zł.

Nagrody otrzyma łącznie 91 pierwszych na liście uczestników konkursu, którzy w czasie trwania konkursu uzyskają największą liczbę punktów. Uczestnik konkursu może otrzymać tylko jedną nagrodę w konkursie.

Nie masz konta w Alior? Otwórz je w promocji i weź udział w konkursie!

W konkursie Alior Bank udział mogą wziąć osoby, które posiadają konto osobiste w tym banku. Konto Jakże Osobiste założysz wygodnie przez Internet i wręcz natychmiast będzie można zarejestrować swój udział w konkursie.

Zakładając konto w Alior Bank możesz dodatkowo zarobić 400 złotych w ramach aktualnej promocji. Skorzystaj z 6 edycji „Bankuj mobilnie” – załóż rachunek osobisty, aktywnie korzystaj z konta i odbierz nagrodę!

W tym samym czasie możesz więc walczyć o nagrodę główną 15 000 zł w konkursie Kantoru Walutowego i zarabiać przez aktywne korzystanie z konta Alior!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść