W promocji Alior Banku nowe konto z premią do 300 zł na start!

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank to jedna z ciekawszych ofert rachunku osobistego na rynku. Konto można dopasować do własnych potrzeb korzystając z kilkunastu bonusów. Dodatkowo Alior proponuje łatwą gotówkę za otwarcie konta osobistego! Uzyskaj do nawet 300 zł! Warunki są śmiesznie proste. Na czym dokładnie polega propozycja banku?
300 zł za nowe konto w promocji Alior Banku
Alior Bank S.A.

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
 • Do 300 zł za nowe konto
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 28 lutego 2022 roku

Promocja Alior Banku tylko dla nowych klientów

Premie pieniężne za samo założenie rachunku to jeden z najskuteczniejszych wabików na nowych klientów. Wybierając konto bankowe kierujemy się bowiem nie tylko niskimi opłatami, ale również atrakcyjnymi korzyściami oferowanymi przez bank. W promocji „Bankuj mobilnie – edycja II” Alior oferuje niższą kwotę niż zazwyczaj, ale w zamian za to wymaga spełnienia naprawdę prostych warunków.

Z promocji Alior Bank mogą skorzystać osoby, które w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku o otwarcie konta na promocyjnych warunkach, nie posiadały w Alior konta osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica. Wszyscy inni klienci mogą zyskać do nawet 300 zł spełniając jedynie dwa proste warunki!

Na 300 zł za nowe konto w Alior Banku nie trzeba się napracować

Alior kontynuuje prawdopodobnie najprostszą promocję bankową na nowy rachunek, jaka kiedykolwiek została zorganizowana! W ramach promocji można otrzymać łączną nagrodę 300 zł! Ta jest podzielona na 6 części po 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy od zawarcia umowy.

Jakie zadania stawia przed nowym klientem Alior Bank?

 1. Do 28 lutego 2022 roku otworzyć konto na stronie banku lub w aplikacji mobilnej.
 2. W każdym z 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po otwarciu konta zalogować się co najmniej 1 raz do aplikacji Alior Mobile.
 3. W tych samych miesiącach wykonywać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub płatnościami mobilnymi.
 4. W przypadku przerwy w spełnianiu warunków nie zostanie przyznana nagroda za dany miesiąc, ale nie spowoduje to wykluczenia klienta z walki o premie za następne miesiące. 50 zł spłynie na konto klienta do końca kolejnego miesiąca po wypełnieniu warunków, a kwota nie ulega opodatkowaniu. Łącznie uzbierać można 300 zł.

Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Chociaż stali klienci Aliora nie mają do dyspozycji programu poleceń to oferta konta bankowego Alior Bank jest ciekawa propozycją. Każdy klient wybrać może dwa bonusy, które zostaną przypisane do jego konta. Co więcej, można dobrać sobie kolejne, płacąc za każdy nadprogramowy bonus 3,5 zł.

Dla wielu osób będzie to znaczna oszczędność, ponieważ można wybierać z następującej puli:

 • Limit debetowy 1000 zł na 10 dni bez odsetek.
 • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS.
 • Punkty dla graczy League of Legends za płatności mobilne.
 • Moneyback 1% za płatności mobilne (maks. 20 zł miesięcznie).
 • Pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance.
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych.
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą.
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×