W promocji Alior Banku nowe konto z premią do 300 zł na start!

Obecnie jedną z najwyższych kwot wśród promocji dla nowych klientów może pochwalić się Alior Bank. Za otwarcie rachunku oraz aktywność otrzymać można 300 zł. Jak większość okazji serwowanych przez Alior, i ta wymaga niestety kilkumiesięcznego oczekiwania na owoce. W celu uzyskania pełnej kwoty nie obejdzie się jednak także bez płatności, które nie wszyscy wykonują każdego miesiąca. Na czym dokładnie polega propozycja banku?
Na 300 zł za nowe konto w Alior Banku trzeba się napracować
Alior Bank S.A.

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji? Do 300 zł za nowe konto
Do kiedy trwa promocja? Do 30 września 2021 roku

Promocja Alior Banku tylko dla nowych klientów

Premie pieniężne za samo założenie rachunku to jeden z najskuteczniejszych wabików na nowych klientów. Wybierając konto bankowe kierujemy się bowiem nie tylko niskimi opłatami, ale również wymiernymi korzyściami oferowanymi przez bank. W promocji „Bankuj i zyskuj z kontem. Edycja II” Alior tradycyjnie oferuje sporą kwotę, ale w zamian za to wymaga też spełniania niełatwych warunków przez dłuższy czas.

Po nagrodę za założenie konta w Alior Banku zgłosić mogą się wyłącznie osoby, które na dwa lata przed złożeniem wniosku nie posiadały w tym banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Niestety, wliczają się w to również tak popularne produkty finansowe jak konta Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe, rachunki walutowe czy Karty Kibica Banku. Przeszkody nie stanowią za to konta oszczędnościowe (także w innych walutach), profil w Kantorze Walutowym Aliora czy rachunek firmowy.

Na 300 zł za nowe konto w Alior Banku trzeba się napracować

Bonus za założenie konta w Alior Banku rozłożony jest na dwie sumy. O ile pierwsze 180 zł powinno wpaść do kieszeni klienta bezproblemowo, zwrot 120 zł za płatności wymaga już regularnego kupowania biletów komunikacji miejskiej albo opłacania aplikacją mobilną parkingów. Nie każdy zapracuje więc na pełną kwotę, a dodatkowo w celu jej uzyskania warunki należy spełniać przez 6 kolejnych miesięcy.

Jakie zadania stawia przed nowym klientem Alior Bank?

 1. Do 30 września 2021 roku otworzyć konto na stronie banku.
 2. W każdym z 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po otwarciu konta zalogować się co najmniej 1 raz do aplikacji Alior Mobile oraz wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub płatnościami mobilnymi.
 3. W tym samym okresie oprócz spełniania powyższych warunków minimum 1 raz w miesiącu płacić za bilety, parkowanie lub przejazd autostradą w aplikacji mobilnej.

Przez pierwsze pół roku co miesiąc za spełnienie warunków promocji związanych z transakcjami wypłacane jest 30 zł, co daje łączną kwotę 180 zł. Kolejne 120 zł otrzymać można w formie zwrotów za płatności komunikacyjne, od 10 do 20 zł miesięcznie. Muszą zostać dokonane za pomocą funkcjonalności Bilety i parking oraz Płatność za Autostrady w aplikacji mobilnej banku.

W przypadku przerwy w spełnianiu warunków nie zostanie przyznana nagroda za dany miesiąc, ale nie spowoduje to wykluczenia klienta z walki o premie za następne miesiące. Maksymalnie 50 zł spłynie na konto klienta do końca kolejnego miesiąca po wypełnieniu warunków, a kwota nie ulega opodatkowaniu. Na tym jednak nie koniec bonusów.

Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Chociaż stali klienci Aliora nie mają do dyspozycji programu poleceń, przywiązanie do banku pozwala na odnoszenie wymiernych korzyści z usług banku. Każdy klient wybrać może dwa bonusy, które zostaną przypisane do jego konta (później można je zmienić, jednak wymaga to czasu). Co więcej, można dobrać sobie kolejne, płacąc za każdą nadprogramową 3,5 zł.

Dla wielu osób będzie to znaczna oszczędność, ponieważ można wybierać z następującej puli:

 1. Limit debetowy 1000 zł na 10 dni bez odsetek.
 2. Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS.
 3. Punkty dla graczy League of Legends za płatności mobilne.
 4. Moneyback 1% za płatności mobilne (maks. 20 zł miesięcznie).
 5. Pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance.
 6. Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych.
 7. Ubezpieczenie w podróży za granicą.
 8. Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.
 9. Płatności kartą bez kosztów przewalutowania.
 10. 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce.
 11. 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×