W Alior Banku nowe konto z premią do 400 zł!

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank to jedna z ciekawszych ofert rachunku osobistego na rynku. Konto można dopasować do własnych potrzeb korzystając z kilkunastu bonusów. Dodatkowo Alior proponuje łatwą gotówkę za otwarcie konta osobistego! Uzyskaj do nawet 400 zł! Warunki są śmiesznie proste. Na czym dokładnie polega propozycja banku?
Alior
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - weź pożyczkę
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 400 zł do nowego konta
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 28 lutego 2023 roku

Promocja Alior Banku tylko dla nowych klientów

W promocji „Bankuj mobilnie – edycja VII” Alior Bank oferuje 400 zł w ramach nagrody za założenie konta i aktywne korzystanie z rachunku przez 8 miesięcy. Każdy miesiąc spełniania warunków umożliwia zgarnięcie całej nagrody!

Z promocji Alior Bank mogą skorzystać osoby, które w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku o otwarcie konta na promocyjnych warunkach, nie posiadały w Alior konta osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica. Wszyscy inni klienci mogą zyskać do nawet 400 zł spełniając jedynie dwa proste warunki!

Na 400 zł za nowe konto w Alior Banku nie trzeba się napracować

Alior kontynuuje prawdopodobnie najprostszą promocję bankową na nowy rachunek, jaka kiedykolwiek została zorganizowana! W ramach promocji można otrzymać łączną nagrodę 400 zł! Ta jest podzielona na 8 części po 50 zł, możliwych do otrzymania przez 8 kolejnych miesięcy od zawarcia umowy. Nagrodę otrzymasz po wypełnieniu warunków.

Jakie zadania stawia przed nowym klientem Alior Bank?

  1. Do 28 lutego 2023 roku otwórz konto na stronie banku lub w aplikacji mobilnej.
  2. Aktywuj dwie wybrane korzyści do Konta Jakże Osobistego.
  3. W każdym z 8 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po otwarciu konta zalogować się co najmniej 1 raz do aplikacji Alior Mobile.
  4. W tych samych miesiącach wykonywać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub płatnościami mobilnymi.
  5. W przypadku przerwy w spełnianiu warunków nie zostanie przyznana nagroda za dany miesiąc, ale nie spowoduje to wykluczenia klienta z walki o premie za następne miesiące. 50 zł spłynie na konto klienta do końca kolejnego miesiąca po wypełnieniu warunków, a kwota nie ulega opodatkowaniu. Łącznie uzbierać można 400 zł.

Czy promocja Alior Bank ma konkurencję?

„Bankuj mobilnie” to jedna z najprostszych promocji dla nowych klientów, która pozwala otrzymać tak wysoką nagrodę. Wymagana jest tylko aktywność i regularność, a bonus automatycznie wpłynie na konto osobiste.

Czy inne banki mają równie prostą i atrakcyjną ofertę dla klientów szukających rachunku osobistego? Wszystkie inne banki wymagają spełnienia większej liczby aktywności za podobną nagrodę. Przykładowo. ING Bank Śląski w ramach promocji „Do 200 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”, wymaga zapewnienia wpływów na konto, aktywnego korzystania z płatności bezgotówkowych i uruchomienia celu oszczędnościowego. Podobnie w przypadku mBanku i promocji “eKonto osobiste plus premia” – bank stawia więcej warunków, a nagroda jest taka sama jak w promocji Alior.

Na tej promocji kończą się jednak porównywalne korzyść Alior Banku wobec innych instytucji. Alior proponuje tylko jedną ciekawą promocję i nie posiada takich programów jak: program poleceń, bonus za przeniesienie konta czy otwarcie rachunku dla młodych.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść