Promocja mBanku: załóż eKonto osobiste i odbierz do 300 zł

Po wrześniowym szaleństwie wycenionym na pół tysiąca złotych, mBank wrócił do standardowych nagród za nowe eKonto Osobiste. Teraz za założenie go na selfie lub e-dowód, wykazanie podstawowej aktywności i dodatkowe konto dla dziecka można otrzymać 300 zł. Czy warunki są na tyle proste, aby skorzystać z promocji wypadającej dość średnio na tle rynkowej konkurencji?
Załóż eKonto w mBanku i odbierz 250 zł premii
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 300 zł za nowe konto
Do kiedy trwa promocja? Do 8 lutego 2022 roku

Promocja mBanku dla nowych klientów

Mimo iż łowców promocji coraz częściej kuszą alternatywne okazje, skłaniające do zachowania dotychczasowego konta bankowego, wciąż prym wiodą akcje z bonusami na start. Regularnie organizuje je mBank, który premie za otworzenie rachunku wprowadził do swojego repertuaru na stałe. Kto ma szansę z nich skorzystać?

W trwającej obecnie promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja II” na bonusy za otworzenie konta oraz aktywność mogą liczyć klienci, którzy po 1 stycznia 2018 roku nie posiadali i nie współposiadali w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani rachunku oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017. To jedyne produkty finansowe, które wykluczają z promocji. W odebraniu nagrody nie przeszkodzi konto firmowe czy lokata.

Załóż eKonto w mBanku i odbierz do 300 zł premii

Oczekiwania względem uczestników, typowe dla promocji bankowej kierowanej do nowych klientów, nie są jedyną standardową kwestią w przypadku tej okazji. Uzbieranie premii cząstkowych, które złożą się w sumie na łączny bonus w wysokości 200 zł, wymaga założenia nowego eKonta Osobistego oraz wykazania podstawowej aktywności. Niestety, kolejne 50 zł wymaga skorzystania z e-dowodu osobistego lub przejścia procedury otwierania konta na selfie. Premia z eKonto Junior także nie jest dla każdego.

Jak otrzymać pełną pulę premii mBanku?

  1. Do 8 lutego 2022 roku założyć eKonto osobiste poprzez wniosek na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/promocje/ekonto-osobiste-plus-premia-edycja-ii/
  2. Jako sposób weryfikacji wybrać e-dowód lub selfie oraz wykonać co najmniej 1 transakcję kartą, telefonem lub przy pomocy systemu BLIK do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. To zadanie dodatkowe i nie wpływające na pozostałe nagrody, ale warte pierwsze 50 zł.
  3. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta założyć dla swojego dziecka eKonto Junior, co przełoży się na kolejną premię 50 zł.
  4. W ciągu 7 dni od podpisania umowy zapewnić jednorazowy wpływ na minimum 1000 zł (może pochodzić z konta klienta w innym banku), a do końca kolejnego miesiąca wykonać co najmniej 8 transakcji kartą, telefonem lub przy pomocy systemu BLIK. Za to mBank przyznaje kolejne 100 zł.
  5. W drugim i trzecim pełnym miesiącu po otwarciu eKonta osobistego zapewnić jednorazowy wpływ na minimum 1000 zł (może pochodzić z konta klienta w innym banku) oraz wykonać co najmniej 8 transakcji kartą, telefonem lub przy pomocy systemu BLIK. Każdy z trzech miesięcy spełniania warunków gwarantuje otrzymanie 50 zł.

Łącznie premie złożą się na 300 zł, ale są od siebie całkowicie niezależne i spłyną na konto oddzielnie, każda z nich do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Niespełnienie warunków w danym miesiącu nie wpływa na szansę uzyskania kolejnego bonusu. Wszystkie nagrody zwolnione są z podatku i nie trzeba zgłaszać ich do Urzędu Skarbowego. Niestety, jeżeli potencjalny uczestnik nie ma szans na 50 zł za e-dowód/selfie oraz 50 zł za eKonto Junior, kwota z promocji prezentuje się dość mizernie.

Mocno przeciętna jesienna promocja mBanku

Chociaż promocja mBanku nie jest najbardziej dochodowa, właściciele nowych rachunków mogą również skorzystać z promocyjnego oprocentowania w usłudze oszczędnościowej Moje Cele. 1,7% w skali roku naliczane przez 3 miesiące dla środków do 10 000 zł należy do najatrakcyjniejszych propozycji na rynku, chociaż w praktyce przełoży się na zaledwie kilkadziesiąt złotych. Znacznie więcej przyniesie udział w programie poleceń mBanku, ale tam do uzyskania od 75 do 250 zł za pojedynczą rekomendację potrzebny jest jeszcze dar przekonywania.

Co z innymi promocjami na konta bankowe tej jesieni? W październiku zdecydowanie wygrywa promocja BNP Paribas z gotówką i bonami na ponad 400 zł. Trudno spodziewać się, aby któryś bank przebił tę propozycję. Szczególnie dlatego, że najbardziej hojny dotychczas mBank mocno obniżył loty…

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×