Promocja mBanku: załóż eKonto i odbierz do 300 zł

mBank wraca do przyznawania wysokich nagród za nowe eKonto osobiste! Teraz za założenie go na selfie lub e-dowód, wykazanie podstawowej aktywności i dodatkowe konto dla dziecka można otrzymać 300 zł. Sprawdź jakie warunki stawia mBank w III edycji promocji “eKonto osobiste plus premia”!
Mbank
eKonto w mBank - zobacz ofertę
eKonto w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
 • 200 zł za nowe konto
 • 50 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód
 • 50 zł za otwarcie konta dla dziecka
 • 2,2% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 29 czerwca 2022 roku

Promocja mBanku dla nowych klientów

Mimo iż łowców promocji coraz częściej kuszą alternatywne okazje, skłaniające do zachowania dotychczasowego konta bankowego, wciąż prym wiodą akcje z bonusami na start. Regularnie organizuje je mBank, który premie za otworzenie rachunku wprowadził do swojego repertuaru na stałe. Kto ma szansę z nich skorzystać?

W trwającej obecnie promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja III” na bonusy za otworzenie konta oraz aktywność mogą liczyć klienci, którzy po 1 stycznia 2018 roku nie posiadali i nie współposiadali w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani rachunku oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017. To jedyne produkty finansowe, które wykluczają z promocji. W odebraniu nagrody nie przeszkodzi konto firmowe czy lokata.

Załóż eKonto w mBanku i odbierz do 300 zł premii

Oczekiwania względem uczestników, typowe dla promocji bankowej kierowanej do nowych klientów, nie są jedyną standardową kwestią w przypadku tej okazji. Uzbieranie premii cząstkowych, które złożą się w sumie na łączny bonus w wysokości 200 zł, wymaga założenia nowego eKonta Osobistego oraz wykazania podstawowej aktywności. Niestety, kolejne 50 zł wymaga skorzystania z e-dowodu osobistego lub przejścia procedury otwierania konta na selfie. Premia z eKonto Junior także nie jest dla każdego.

Nagroda została podzielona na transze – premie. Aby otrzymać każdą z nich trzeba wykonać konkretne czynności. Poniżej przedstawiamy nazwę premii wraz z kwotą nagrody:

 • Premia za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,
 • Premia I za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premia II za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie/przez e-dowód w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta Junior w wysokości 50 zł.

Jak otrzymać pełną pulę premii mBanku?

 1. Do 29 czerwca 2022 roku złożyć wniosek o otwarcie eKonta wraz z wnioskiem o wydanie karty.
 2. Bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie/przez e-dowód (50 zł) otrzymasz, jeżeli spełnisz warunki: otworzysz eKonto osobiste na selfie/przez e-dowód i zrealizujesz minimum 1 transakcję w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym.
 3. Bonus za otwarcie eKonta Junior (50 zł) otrzymasz, jeżeli otworzysz eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.
 4. Premię za szybki Wpływ i Transakcje (100 zł) otrzymasz, jeśli: zapewnisz wpływ na Twoje eKonto osobiste w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia, zrobisz minimum 8 transakcji. Transakcje wykonasz w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym miesiącu.
 5. Premię I/II za Wpływ i Transakcje (2 x 50 zł) otrzymasz, jeśli w drugim i trzecim miesiącu po otwarciu eKonta osobistego spełnisz warunki: zapewnisz wpływy na Twoje eKonto i zrobisz minimum 8 transakcji.

Łącznie premie złożą się na 300 zł w gotówce. Każda z premii spłynie na konto oddzielnie, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Niespełnienie warunków w danym miesiącu nie wpływa na szansę uzyskania kolejnego bonusu. Wszystkie nagrody zwolnione są z podatku i nie trzeba zgłaszać ich do Urzędu Skarbowego.

Opłacalna promocja mBanku na eKonto osobiste

Chociaż promocja mBanku nie jest najbardziej dochodowa, właściciele nowych rachunków mogą skorzystać również z promocyjnego oprocentowania w usłudze oszczędnościowej Moje Cele. 2,2% w skali roku naliczane przez 3 miesiące dla środków do 10 000 zł należy do najatrakcyjniejszych propozycji na rynku, chociaż w praktyce przełoży się na zaledwie kilkadziesiąt złotych. Znacznie więcej przyniesie udział w programie poleceń mBanku, ale tam do uzyskania od 75 do 250 zł za pojedynczą rekomendację potrzebny jest jeszcze dar przekonywania.

Co z innymi promocjami na konta bankowe tej zimy? Równie dużymi bonusami jak mBank może pochwalić się tylko jedna instytucja. Do standardowej promocji Santandera, która oferuje 300 zł za otwarcie rachunku z rekomendacji. Oferty są więc porównywalnie opłacalne. To, którą z nich wybierzemy zależy wyłącznie od osobistych preferencji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść