Załóż eKonto w mBank i odbierz do 450 zł

mBank wraca do przyznawania wysokich nagród za nowe eKonto osobiste! Teraz za założenie go na selfie lub e-dowód, wykazanie podstawowej aktywności i dodatkowe konto dla dziecka można otrzymać 450 zł. Sprawdź jakie warunki stawia mBank w VI edycji promocji "eKonto osobiste plus premia"!
Mbank
eKonto w mBank - zobacz ofertę
eKonto w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
 • 200 zł za nowe konto i aktywność
 • 150 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód
 • 100 zł za otwarcie konta dla dziecka
 • 8% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 30 września 2023 roku

Promocja mBanku dla nowych klientów

Mimo iż łowców promocji coraz częściej kuszą alternatywne okazje, skłaniające do zachowania dotychczasowego konta bankowego, wciąż prym wiodą akcje z bonusem na start. Regularnie organizuje je mBank, który premie za otworzenie rachunku wprowadził do swojego repertuaru na stałe. Kto ma szansę z nich skorzystać?

W trwającej obecnie promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja VI” na bonusy za otworzenie konta oraz aktywność mogą liczyć klienci, którzy po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali i nie współposiadali w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani rachunku oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017. To jedyne produkty finansowe, które wykluczają z promocji. W odebraniu nagrody nie przeszkodzi konto firmowe czy lokata.

Promocja trwa do 30 września 2023 roku, jednak przystąpić do promocji można tylko do 31 maja 2023 roku!

Załóż eKonto w mBanku i odbierz do 450 zł premii

Oczekiwania względem uczestników, typowe dla promocji bankowej kierowanej do nowych klientów, nie są jedyną standardową kwestią w przypadku tej okazji. Uzbieranie premii cząstkowych, które złożą się w sumie na łączny bonus w wysokości 200 zł, wymaga założenia nowego eKonta Osobistego oraz wykazania podstawowej aktywności. Kolejną nagrodę 150 zł otrzymamy za skorzystania z e-dowodu osobistego lub przejścia procedury otwierania konta na selfie. Premia z eKonto Junior także nie jest dla każdego.

Nagroda została podzielona na transze – premie. Aby otrzymać każdą z nich trzeba wykonać konkretne czynności. Poniżej przedstawiamy nazwę premii wraz z kwotą nagrody:

 • Premia za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,
 • Premia I za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Premia II za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie/przez e-dowód w wysokości 150 zł,
 • Bonus za otwarcie eKonta Junior w wysokości 100 zł.

Jak otrzymać pełną pulę premii mBanku?

 1. Do 31 maja 2023 roku złożyć wniosek o otwarcie eKonta wraz z wnioskiem o wydanie karty.
 2. Bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie/przez e-dowód (150 zł) otrzymasz, jeżeli spełnisz warunki: otworzysz eKonto osobiste na selfie/przez e-dowód i zapewnisz jednorazowy wpływ na konto min. 1000 zł w przeciągu 7 dni od założenia konta i zrealizujesz min. 8 transakcji kartą, telefonem lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym.
 3. Bonus za otwarcie eKonta Junior (100 zł) otrzymasz, jeżeli otworzysz eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.
 4. Premię za szybki Wpływ i Transakcje (100 zł) otrzymasz, jeśli: zapewnisz wpływ na Twoje eKonto osobiste w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia, zrobisz minimum 8 transakcji. Transakcje wykonasz w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym miesiącu.
 5. Premię I/II za Wpływ i Transakcje (2 x 50 zł) otrzymasz, jeśli w drugim i trzecim miesiącu po otwarciu eKonta osobistego spełnisz warunki: zapewnisz jednorazowy wpływ 1000 zł na Twoje eKonto i zrobisz minimum 8 transakcji.

Łącznie premie złożą się na 450 zł w gotówce. Każda z premii spłynie na konto oddzielnie, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Niespełnienie warunków w danym miesiącu nie wpływa na szansę uzyskania kolejnego bonusu. Wszystkie nagrody zwolnione są z podatku i nie trzeba zgłaszać ich do Urzędu Skarbowego.

Opłacalna promocja mBanku na eKonto osobiste

Chociaż promocja mBanku nie jest najbardziej dochodowa, właściciele nowych rachunków mogą skorzystać również z promocyjnego oprocentowania w usłudze oszczędnościowej Moje Cele. 8% w skali roku naliczane przez 3 miesiące dla środków do 50 000 zł należy do najatrakcyjniejszych propozycji na rynku, chociaż w praktyce przełoży się na zaledwie kilkadziesiąt złotych. Znacznie więcej przyniesie udział w programie poleceń mBanku, ale tam do uzyskania od 75 do 250 zł za pojedynczą rekomendację potrzebny jest jeszcze dar przekonywania.

Co z innymi promocjami na konta bankowe tej zimy? Równie dużymi bonusami jak mBank może pochwalić się tylko jedna instytucja. Do standardowej promocji Santandera, która oferuje 400 zł za otwarcie rachunku, uwzględniając dwie aktualne promocje. Oferty są więc porównywalnie opłacalne. To, którą z nich wybierzemy zależy wyłącznie od osobistych preferencji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść