Promocja mBanku: załóż eKonto osobiste i odbierz do 500 zł

mBank wraca do przyznawania wysokich nagród za nowe eKonto osobiste! Teraz za założenie go na selfie lub e-dowód, wykazanie podstawowej aktywności i dodatkowe konto dla dziecka można otrzymać 500 zł. Na kwotę składają się bony na Allegro oraz gotówka, a jedyną większą przeszkodą stojąca na drodze do zgarnięcia pełnego bonusu jest spora liczba wymaganych transakcji.
Załóż eKonto w mBanku i odbierz do 500 zł premii
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
 • 200 zł za nowe konto
 • 200 zł w bonie na Allegro
 • 50 zł za nowe konto dla dziecka
 • 50 zł za konto na selfie
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 8 lutego 2022 roku

Promocja mBanku dla nowych klientów

Mimo iż łowców promocji coraz częściej kuszą alternatywne okazje, skłaniające do zachowania dotychczasowego konta bankowego, wciąż prym wiodą akcje z bonusami na start. Regularnie organizuje je mBank, który premie za otworzenie rachunku wprowadził do swojego repertuaru na stałe. Kto ma szansę z nich skorzystać?

W trwającej obecnie promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja II” na bonusy za otworzenie konta oraz aktywność mogą liczyć klienci, którzy po 1 stycznia 2018 roku nie posiadali i nie współposiadali w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani rachunku oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017. To jedyne produkty finansowe, które wykluczają z promocji. W odebraniu nagrody nie przeszkodzi konto firmowe czy lokata. Dodatkowe 200 zł do wydania na Allegro trafi jednak tylko do pierwszych 2000 klientów, którzy skorzystają z promocji trwającej przez kilka miesięcy. Pula nagród może się zatem wyczerpań, więc warto sprawdzić dostępność bonusu na stronie www.mbank.pl/eKonto-plus-allegro.

Załóż eKonto w mBanku i odbierz do 500 zł premii

Oczekiwania względem uczestników, typowe dla promocji bankowej kierowanej do nowych klientów, nie są jedyną standardową kwestią w przypadku tej okazji. Uzbieranie premii cząstkowych, które złożą się w sumie na łączny bonus w wysokości 200 zł, wymaga założenia nowego eKonta Osobistego oraz wykazania podstawowej aktywności. Niestety, kolejne 50 zł wymaga skorzystania z e-dowodu osobistego lub przejścia procedury otwierania konta na selfie. Premia z eKonto Junior także nie jest dla każdego.

Jak otrzymać pełną pulę premii mBanku?

 1. Do 8 lutego 2022 roku założyć eKonto osobiste poprzez wniosek na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/promocje/ekonto-osobiste-plus-premia-edycja-ii/
 2. Wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje, aby dostać szansę na nagrody od Allegro.
 3. Jako sposób weryfikacji wybrać e-dowód lub selfie oraz wykonać co najmniej 1 transakcję kartą, telefonem lub przy pomocy systemu BLIK do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. To zadanie dodatkowe i niewpływające na pozostałe nagrody, ale warte pierwsze 50 zł.
 4. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta założyć dla swojego dziecka eKonto Junior, co przełoży się na kolejną premię 50 zł.
 5. W ciągu 7 dni od podpisania umowy zapewnić jednorazowy wpływ na minimum 1000 zł (może pochodzić z konta klienta w innym banku), a do końca kolejnego miesiąca wykonać co najmniej 8 transakcji kartą, telefonem lub przy pomocy systemu BLIK. Za to mBank przyznaje kolejne 100 zł, a także 200 zł na Allegro i darmowy dostęp do Allegro Smart na miesiąc.
 6. W drugim i trzecim pełnym miesiącu po otwarciu eKonta osobistego zapewnić jednorazowy wpływ na minimum 1000 zł (może pochodzić z konta klienta w innym banku) oraz wykonać co najmniej 8 transakcji kartą, telefonem lub przy pomocy systemu BLIK. Każdy z trzech miesięcy spełniania warunków gwarantuje otrzymanie 50 zł.

Łącznie premie złożą się na 300 zł w gotówce i 200 zł w bonie na Allegro, ale są od siebie całkowicie niezależne. Spłyną na konto oddzielnie, każda z nich do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Niespełnienie warunków w danym miesiącu nie wpływa na szansę uzyskania kolejnego bonusu. Wszystkie nagrody zwolnione są z podatku i nie trzeba zgłaszać ich do Urzędu Skarbowego. Niestety, jeżeli potencjalny uczestnik nie ma szans na 50 zł za e-dowód/selfie oraz 50 zł za eKonto Junior, kwota z promocji prezentuje się mniej okazale.

Opłacalna zimowa promocja mBanku na eKonto osobiste

Chociaż promocja mBanku nie jest najbardziej dochodowa, właściciele nowych rachunków mogą skorzystać również z promocyjnego oprocentowania w usłudze oszczędnościowej Moje Cele. 1,8% w skali roku naliczane przez 3 miesiące dla środków do 10 000 zł należy do najatrakcyjniejszych propozycji na rynku, chociaż w praktyce przełoży się na zaledwie kilkadziesiąt złotych. Znacznie więcej przyniesie udział w programie poleceń mBanku, ale tam do uzyskania od 75 do 250 zł za pojedynczą rekomendację potrzebny jest jeszcze dar przekonywania.

Co z innymi promocjami na konta bankowe tej zimy? Równie dużymi bonusami jak mBank może pochwalić się tylko jedna instytucja. Do standardowej promocji Santandera, która oferuje 350 zł za otwarcie rachunku z rekomendacji, w grudniu bank dorzucił bony do Biedronki lub RTV EURO AGD o wartości 150 zł. Aktywne są więc jednocześnie dwie promocje, dzięki którym za nowe konto osobiste można otrzymać równowartość 500 zł!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×