Otwórz Konto w Santander i zgarnij 400 zł!

Santander ponownie aktywuje promocje dla nowych klientów, którzy zdecydują się otworzyć Konto Jakie Chcę, Konto dla młodych lub Konto Select! "Twoje konto z premią 300 zł" zgodnie z nazwą promocji to szansa na otrzymanie łatwej gotówki. Dodatkowo w ramach oferty “100 zł z kontem” możesz otrzymać bon Sodexo na zakupy u partnerów min. Żabka, Biedronka czy Empik! Wystarczy założyć konto osobiste i aktywnie z niego korzystać! Zapoznaj się z warunkami promocji i skorzystaj już teraz!
Jak otrzymać "100 zł na zakupy online” w Santander?
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
 • 400 zł premii za otwarcie konta i aktywność
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 grudnia 2022 r.

Santander – podstawowa promocja dla nowych klientów

Od początku grudnia 2022 roku osoby, które chcą otworzyć konto bankowe mogą skorzystać z promocji ”Twoje konto z premią 300 zł” oraz dodatkowo z oferty ”100 zł z kontem”! Nagrodę można otrzymać za aktywne korzystanie z konta bankowego. Należy pamiętać o wyrażeniu zgód wymaganych w regulaminie!

Kto może przystąpić do akcji Santander? Wystarczy posiadać obywatelstwo polskie i mieć ukończone 18 lat. Przeszkody nie stanowi także otwarty w Santander rachunek firmowy ani karta kredytowa wystawiona przez ten bank. Niestety, z promocji nie skorzystają osoby, które posiadały konto osobiste w Santander po 1 grudnia 2021 roku.

Jak otrzymać 400 zł za nowe konto w Santander Banku?

Głównym produktem premiowanym w promocji ”Twoje konto z premią 300 zł” Santandera jest Konto Jakie Chcę, ale oprócz niego objęte promocją są również konta osobiste dla młodych oraz bardziej wymagających (Select). Promocja jest podzielona na dwie części. Za każdą turę przysługuje oddzielna nagroda. Jest to odpowiednio: 100 zł oraz 200 zł.

Aby otrzymać pierwszą część nagrody od Santander należy:

 1. Do 31 grudnia 2022 r. roku złożyć wniosek o konto objęte umową wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online.
 2. Najpóźniej do 10 stycznia 2023 r. zawrzeć umowę o konto wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online na podstawie złożonego wniosku. Ważne! Konieczne jest zaakceptowanie regulaminu promocji!
 3. Do 31 stycznia 2023 r. zalogujesz się co najmniej raz do aplikacji Santander mobile i na Twoje konto wpłynie łącznie kwota co najmniej 1000 zł.

Za wykonanie powyższych czynności otrzymamy 100 zł premii! Premia zostanie wypłacona do 28 lutego 2023 r.

Aby otrzymać drugą część nagrody za otwarcie konta przez trzy kolejne miesiące tj. lutym 2023 r., marcu 2023 r. i kwietniu 2023 r. należy spełnić następujące warunki:

 • zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 zł,
 • wykonać min. 1 płatność kartą debetową w sklepie lub w Internecie, na kwotę co najmniej 10 zł,
 • co najmniej dwa razy zalogować się do aplikacji Santander mobile.

W ramach nagrody za powyższe zadania otrzymamy 200 zł premii. Bonus do konta osobistego Santander zostanie przelany do 31 maja 2023 r.

Jak otrzymać 100 zł na zakupy na platformie Sodexo?

Santander zwiększa bonus do konta osobistego i umożliwia skorzystanie z dwóch promocji naraz. W ramach oferty „100 zł z kontem” możesz otrzymać bon Sodexo o wartości 100 zł, do wykorzystania u partnerów: Żabka, Biedronka, Empik, Hebe, Pyszne.pl oraz Allegro. Warunki są bardzo proste. Co dokładnie musisz zrobić?

 1. Jeśli złożyłeś już wniosek o nowe konto, wystarczy zarejestrować się w promocji wypełniając formularz na stronie internetowej oferty „100 zł z kontem”. Jeśli nie, załóż konto do 31 grudnia 2022 roku!
 2. Pamiętaj aby do 10 stycznia 2023 r. podpisać umowę otwarcia konta.
 3. W usługach Santander online dodasz jeden dowolny cel w ramach usługi Moje Cele i wybierzesz metodę oszczędzania „Końcówki transakcji”. Masz na to czas najpóźniej do 31 stycznia 2023 r.
 4. Do dnia 31 maja 2023 r. odłożysz w ramach tego celu, metodą oszczędzania „Końcówki transakcji” minimum 50 zł.

Promocja Santandera na nowe konto to dopiero początek

Najprostszym sposobem na otrzymanie dodatkowych pieniędzy jest założenie konta z rekomendacji od znajomego lub członka rodziny, który ma już rachunek i zarejestrował się do programu poleceń Santander”. Podanie kodu polecającego przy zakładaniu konta zapewni nowemu klientowi bon do wykorzystania w wybranym sklepie. Taką samą nagrodę otrzymają obie strony. Masz znajomego, który posiada konto w Santander? Nie czekaj! Poproś go o kod i zyskajcie na nowym koncie razem!

Nagrodę za nowe konto Santander można zwiększyć o dodatkowe 300 zł! Jak to możliwe? Dzięki innej promocji Santander, która umożliwia uzyskanie zwrotu za opłacane rachunki do nawet 300 zł! Sprawdź warunki promocji Santander Bank “Zwrot do 300 zł” i zwiększ nagrodę!

Możesz zyskać jeszcze więcej, bo dodatkowe 100 zł, otwierając konto dla swojego dziecka w Santander, w ramach promocji “100 zł dla nastolatka”. Sprawdź ofertę, wybierz co jest dla Ciebie najlepsze i zacznij korzystać z usług Santander Banku Polskiego.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
olczykd
Ocena :
     

Dość ciekawa promocyjka. Muszę ją wybadać.

Wiola

Santander jest turbo bankiem i polecam go bez względu na promocje czy jest czy nie ma! Decyzja o związanie sie z nimi zawsze jest decyzją słuszną, bo ten bank jest oczciwy, ma spoko cennik kredytów, a do tego wie jak traktowac klienta z szacunkiem.

Komi

Santander Bank to dobry wybór i bez promocji. Bank jest świetny i ma mega ofertę od konta osobistego zaczynając przez kartę i na kredytach kończąc (takie rzeczy warto brać pod uwagę, bo jeśli kiedys zdecydujemy sie na kredyt to musimy miec w danym banku konto, a zdecydowanie latwiej jest jak juz jestesmy kloentami tego banku od jakiegos czasu- wtedy o kredyt latwiej). Polecam Santander Bank.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść