W promocji Santandera dostaniesz 350 zł za założenie konta!

Końcówka 2021 roku obfituje w promocje bankowe, a jedną z najlepszych proponuje nowym klientom Santander Bank. Rachunek osobisty przyniesie 300 zł za samo podpisanie umowy i wykazanie podstawowej aktywności, a na tym nie koniec łatwych do zdobycia nagród. Za nowe konto Santander łącznie otrzymać można teraz równowartość 350 zł!
Santander – podstawowa promocja dla nowych klientów
Santander Bank Polska

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł za nowe konto
  • 50 zł za polecenie konta
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 stycznia 2022 r.

Santander – podstawowa promocja dla nowych klientów

Pod koniec 2021 roku osoby, które chcą otworzyć konto bankowe, kuszone są zestawami nowych promocji. W przypadku większości z nich mamy do czynienia z premiami sięgającymi 200 zł lub nieco przekraczającymi tę kwotę. Jeżeli zaś bonus jest większy, niemal na pewno zostanie przyznany w bonach lub rozłożony na co najmniej pół roku zwrotów za płatności. Takie właśnie rozwiązanie proponuje Santander, za nowe konto oferując nawet 350 zł w ramach dwóch promocji.

Kto może przystąpić do akcji „Nowy Rok z nowym Kontem”? Wystarczy posiadać obywatelstwo polskie i mieć ukończone 18 lat. Przeszkody nie stanowi także otwarty w Santander rachunek firmowy ani karta kredytowa wystawiona przez ten bank. Niestety, z promocji nie skorzystają osoby, które po 1 grudnia 2020 roku założyły konto oszczędnościowo-rozliczeniowe w ramach rachunku płatniczego w PLN w banku Santander, lub założyły konto w ramach innej promocji po 1 kwietnia 2019 roku. Wiąże się to z faktem, że promocja jest skierowana do nowych klientów.

Jak otrzymać 350 zł za nowe konto w Santander Banku?

Głównym produktem premiowanym w promocji Santandera jest Konto Jakie Chcę, ale oprócz niego objęte promocją są również konta osobiste dla młodych oraz bardziej wymagających (Select). Aby otrzymać 350 zł z tego banku, należy:

  1. Do 31 stycznia 2022 roku zawnioskować o konto objęte umową wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online.
  2. Najpóźniej do 10 lutego 2022 r. zawrzeć umowę o konto wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online na podstawie złożonego wniosku.
  3. W trakcie zakładania konta wyrazić zgodę na kontakt marketingowy drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji elektronicznej EKK.
  4. W lutym, marcu oraz kwietniu 2022 roku uzyskiwać miesięczne wpływy na wysokości 1000 zł. W tym samym okresie należy wykonywać minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową, oraz logować się przynajmniej raz na miesiąc do aplikacji mobilnej.

Ostatnie kroki zapewnią premię w wysokości 200 zł. Przelana zostanie ona na rachunek otwarty w promocji do końca maja 2022 roku, podczas gdy pierwsze 100 zł klient otrzyma do końca lutego. Nieprzypadkowo zapowiadamy promocję Santander jako minimum 300 zł. Jak w prosty sposób zarobić kolejne 50 zł i otrzymać szansę na jeszcze więcej?

Promocja Santandera na nowe konto to dopiero początek

Najprostszym sposobem na otrzymanie dodatkowych pieniędzy jest założenie konta z rekomendacji od znajomego lub członka rodziny, który ma już rachunek i zarejestrował się do programu poleceń Santander. Podanie kodu polecającego przy zakładaniu konta przyniesie nowemu klientowi 50 zł. Taką samą kwotę otrzyma również osoba udostępniająca kod.

Teoretycznie istnieje jeszcze jedna opcja na zwiększenie korzyści z posiadania rachunku w Santander Bank, jednak jest ona bardziej żmudna. W ramach promocji, która pozwala odzyskać do 300 zł rocznie z płaconych rachunków, bank zwraca klientowi 1% przelewów za energię elektryczną, gaz albo usługi telekomunikacyjne. Maksymalnie uzyskać można w ten sposób miesięcznie 25 zł zwrotu za rachunki od Santandera, ale dla takiej kwoty trzeba opłacać 2500 zł miesięcznie!

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Wiola

Santander jest turbo bankiem i polecam go bez względu na promocje czy jest czy nie ma! Decyzja o związanie sie z nimi zawsze jest decyzją słuszną, bo ten bank jest oczciwy, ma spoko cennik kredytów, a do tego wie jak traktowac klienta z szacunkiem.

Komi

Santander Bank to dobry wybór i bez promocji. Bank jest świetny i ma mega ofertę od konta osobistego zaczynając przez kartę i na kredytach kończąc (takie rzeczy warto brać pod uwagę, bo jeśli kiedys zdecydujemy sie na kredyt to musimy miec w danym banku konto, a zdecydowanie latwiej jest jak juz jestesmy kloentami tego banku od jakiegos czasu- wtedy o kredyt latwiej). Polecam Santander Bank.

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×