W promocji Santander aż 300 zł za założenie konta!

Santander ponownie aktywuje promocje dla nowych klientów, którzy zdecydują się otworzyć Konto Jakie Chcę! “300 zł premii z kontem” zgodnie z nazwą promocji to szansa na otrzymanie łatwej gotówki. Wystarczy założyć konto osobiste i aktywnie z niego korzystać! Zapoznaj się z warunkami promocji i skorzystaj już teraz!
Jak otrzymać "100 zł na zakupy online” w Santander?
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł premii za otwarcie konta i aktywność
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 czerwca 2022 r.

Santander – podstawowa promocja dla nowych klientów

Od początku czerwca 2022 roku osoby, które chcą otworzyć konto bankowe mogą skorzystać z promocji „300 zł premii z kontem”! Nagrodę można otrzymać za aktywne korzystanie z konta bankowego. Należy pamiętać o wyrażeniu zgód wymaganych w regulaminie!

Kto może przystąpić do akcji „300 zł premii z kontem”? Wystarczy posiadać obywatelstwo polskie i mieć ukończone 18 lat. Przeszkody nie stanowi także otwarty w Santander rachunek firmowy ani karta kredytowa wystawiona przez ten bank. Niestety, z promocji nie skorzystają osoby, które od 1 czerwca 2021 roku do dnia rozpoczęcia promocji, założyły konto oszczędnościowo-rozliczeniowe w ramach rachunku płatniczego w PLN w banku Santander, lub założyły konto w ramach innej promocji po 1 kwietnia 2019 roku. Wiąże się to z faktem, że promocja jest skierowana do nowych klientów.

Jak otrzymać 300 zł za nowe konto w Santander Banku?

Głównym produktem premiowanym w promocji Santandera jest Konto Jakie Chcę, ale oprócz niego objęte promocją są również konta osobiste dla młodych oraz bardziej wymagających (Select). Promocja jest podzielona na dwie części. Za każdą turę przysługuje oddzielna nagroda. Jest to odpowiednio: 100 zł oraz 200 zł.

Aby otrzymać pierwszą część nagrody od Santander należy:

  1. Do 30 czerwca 2022 r. roku złożyć wniosek o konto objęte umową wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online.
  2. Najpóźniej do 10 lipca 2022 r. zawrzeć umowę o konto wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online na podstawie złożonego wniosku. Ważne! Konieczne jest zaakceptowanie regulaminu promocji!

Za wykonanie powyższych czynności otrzymamy 100 zł premii! Premia zostanie wypłacona do 31 lipca 2022 r.

Aby otrzymać drugą część nagrody za otwarcie konta przez trzy kolejne miesiące tj. w lipcu 2022 r., w sierpniu 2022 r. oraz we wrześniu 2022 r. należy spełnić następujące warunki:

  1. zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 zł,
  2. wykonać min. 1 płatność kartą debetową w sklepie lub w Internecie, na kwotę co najmniej 10 zł,
  3. co najmniej raz zalogować się do aplikacji Santander mobile.

W ramach nagrody za powyższe zadania otrzymamy 200 zł premii. Bonus do konta osobistego Santander zostanie przelany do 31 października 2022 r.

Promocja Santandera na nowe konto to dopiero początek

Najprostszym sposobem na otrzymanie dodatkowych pieniędzy jest założenie konta z rekomendacji od znajomego lub członka rodziny, który ma już rachunek i zarejestrował się do programu poleceń Santander. Podanie kodu polecającego przy zakładaniu konta przyniesie nowemu klientowi 50 zł. Taką samą kwotę otrzyma również osoba udostępniająca kod.

Teoretycznie istnieje jeszcze jedna opcja na zwiększenie korzyści z posiadania rachunku w Santander Bank, jednak jest ona bardziej żmudna. W ramach promocji, która pozwala odzyskać do 300 zł rocznie z płaconych rachunków, bank zwraca klientowi 1% przelewów za energię elektryczną, gaz albo usługi telekomunikacyjne. Maksymalnie uzyskać można w ten sposób 25 zł miesięcznie zwrotu za rachunki od Santandera, ale dla takiej kwoty trzeba opłacać 2500 zł miesięcznie!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
olczykd
Ocena :
     

Dość ciekawa promocyjka. Muszę ją wybadać.

Wiola

Santander jest turbo bankiem i polecam go bez względu na promocje czy jest czy nie ma! Decyzja o związanie sie z nimi zawsze jest decyzją słuszną, bo ten bank jest oczciwy, ma spoko cennik kredytów, a do tego wie jak traktowac klienta z szacunkiem.

Komi

Santander Bank to dobry wybór i bez promocji. Bank jest świetny i ma mega ofertę od konta osobistego zaczynając przez kartę i na kredytach kończąc (takie rzeczy warto brać pod uwagę, bo jeśli kiedys zdecydujemy sie na kredyt to musimy miec w danym banku konto, a zdecydowanie latwiej jest jak juz jestesmy kloentami tego banku od jakiegos czasu- wtedy o kredyt latwiej). Polecam Santander Bank.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść