Otwórz Konto w Santander i zgarnij 400 zł!

Santander ponownie aktywuje promocje dla nowych klientów, którzy zdecydują się otworzyć Konto Jakie Chcę, Konto dla młodych lub Konto Select! “Moc nagród z nowym kontem” to nowa promocja przygotowana przez Santander Bank Polska, w której można otrzymać 300 zł w gotówce oraz bon 100 zł Sodexo na zakupy u partnerów min. Żabka, Biedronka czy Empik! Wystarczy założyć konto osobiste i aktywnie z niego korzystać! Zapoznaj się z warunkami promocji i skorzystaj już teraz!
Jak otrzymać "100 zł na zakupy online” w Santander?
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
 • 400 zł premii za otwarcie konta i aktywność
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 30 kwietnia 2023 r.

Santander – podstawowa promocja dla nowych klientów

Od początku maja 2023 roku osoby, które chcą otworzyć konto bankowe mogą skorzystać z trzeciej edycji promocji “Moc nagród z nowym kontem”. Nagrodę otrzymasz za aktywne korzystanie z konta bankowego i realizowanie konkretnych zadań, które opiszemy poniżej.

Kto może przystąpić do akcji Santander? Każda osoba która posiada obywatelstwo polskie i ma ukończone 18 lat. Przeszkody nie stanowi także otwarty w Santander rachunek firmowy ani karta kredytowa wystawiona przez ten bank. Niestety, z promocji nie skorzystają osoby, które posiadały konto osobiste w Santander po 1 maja 2022 roku.

Głównym produktem premiowanym w promocji “Moc nagród z nowym kontem” jest Konto Jakie Chcę, ale oprócz niego objęte promocją są również konta osobiste dla młodych powyżej 18 roku życia oraz bardziej wymagających klientów – konto Select.

Jak otrzymać 400 zł za nowe konto w Santander Banku?

Przedstawiamy prostą instrukcję jak skorzystać z promocji i zdobyć całą nagrodę! Oferta jest podzielona na trzy tury zadań, które trzeba zrealizować w określonym czasie. Aby otrzymać 400 zł musisz wypełnić wszystkie warunki.

 • Do 31 maja 2023 r. roku złóż wniosek o konto objęte umową wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online.
 • Najpóźniej do 10 czerwca 2023 r. zawrzyj umowę o konto wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online na podstawie złożonego wniosku. Ważne! Konieczne jest zaakceptowanie regulaminu promocji!
 • Następnie aktywnie korzystaj z konta i wykonuj zadania zlecone w aktualnych turach.

Promocja jest podzielona na trzy tury. Za zrealizowanie zadań w każdej z tur otrzymasz 100 zł, czyli łącznie 300 zł. Jeśli spełnisz wszystkie warunki, we wszystkich turach otrzymasz dodatkową nagrodę w formie eVouchera Sodexo.

Warunki są w każdej turze takie same – wystarczy tylko utrzymać aktywność przez okres 5 miesięcy od założenia konta.

I tura – zadania

W czerwcu 2023 r.:

 • zaloguj się min. raz do aplikacji mobilnej,
 • wykonaj min. 1 płatność kartą,
 • zapewnij wpływy Twoje konto na łączną kwotę min. 1000 zł albo 300 zł, jeśli masz mniej niż 26 lat.

II tura – zadania

W każdym z dwóch miesięcy: w lipcu i w sierpniu 2023 r.:

 • zaloguj się min. raz do aplikacji mobilnej,
 • wykonaj min. 1 płatność kartą,
 • zapewnij wpływy Twoje konto na łączną kwotę min. 1000 zł albo 300 zł, jeśli masz mniej niż 26 lat.

III tura – zadania

W każdym z dwóch miesięcy: we wrześniu i w październiku 2023 r.:

 • zaloguj się min. raz do aplikacji mobilnej,
 • wykonaj min. 1 płatność kartą,
 • zapewnij wpływy Twoje konto na łączną kwotę min. 1000 zł albo 300 zł, jeśli masz mniej niż 26 lat.

Za spełnienie wszystkich warunków w 3 wyżej opisywanych turach otrzymasz Open eVoucher Sodexo o wartości 100 zł do wykorzystania na platformie openevoucher.sodexo.pl!

Promocja Santandera na nowe konto to dopiero początek

Najprostszym sposobem na otrzymanie dodatkowych pieniędzy jest założenie konta z rekomendacji od znajomego lub członka rodziny, który ma już rachunek i zarejestrował się do programu poleceń Santander”. Podanie kodu polecającego przy zakładaniu konta zapewni nowemu klientowi bon do wykorzystania w wybranym sklepie. Taką samą nagrodę otrzymają obie strony. Masz znajomego, który posiada konto w Santander? Nie czekaj! Poproś go o kod i zyskajcie na nowym koncie razem!

Nagrodę za nowe konto Santander można zwiększyć o dodatkowe 300 zł! Jak to możliwe? Dzięki innej promocji Santander, która umożliwia uzyskanie zwrotu za opłacane rachunki do nawet 300 zł! Sprawdź warunki promocji Santander Bank “Zwrot do 300 zł” i zwiększ nagrodę!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
olczykd
Ocena :
     

Dość ciekawa promocyjka. Muszę ją wybadać.

Wiola

Santander jest turbo bankiem i polecam go bez względu na promocje czy jest czy nie ma! Decyzja o związanie sie z nimi zawsze jest decyzją słuszną, bo ten bank jest oczciwy, ma spoko cennik kredytów, a do tego wie jak traktowac klienta z szacunkiem.

Komi

Santander Bank to dobry wybór i bez promocji. Bank jest świetny i ma mega ofertę od konta osobistego zaczynając przez kartę i na kredytach kończąc (takie rzeczy warto brać pod uwagę, bo jeśli kiedys zdecydujemy sie na kredyt to musimy miec w danym banku konto, a zdecydowanie latwiej jest jak juz jestesmy kloentami tego banku od jakiegos czasu- wtedy o kredyt latwiej). Polecam Santander Bank.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść