Otwórz Konto w Santander i zgarnij 400 zł!

Santander ponownie aktywuje promocje dla nowych klientów, którzy zdecydują się otworzyć Konto Jakie Chcę, Konto dla młodych lub Konto Select! “Załóż konto, zyskaj bonusy” to nowa promocja przygotowana przez Santander Bank Polska, w której można otrzymać 300 zł w gotówce oraz bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Biedronce! Wystarczy założyć konto osobiste i aktywnie z niego korzystać! Zapoznaj się z warunkami promocji i skorzystaj już teraz!
Jak otrzymać "100 zł na zakupy online” w Santander?
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
 • 400 zł premii za otwarcie konta i aktywność
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 lipca 2023 r.

Santander – podstawowa promocja dla nowych klientów

Od początku czerwca 2023 roku osoby, które chcą otworzyć konto bankowe mogą skorzystać z nowej wersji promocji Santander Banku Polska – “Załóż konto, zyskaj bonusy”. Nagrodę otrzymasz za aktywne korzystanie z konta bankowego i realizowanie konkretnych zadań, które opiszemy poniżej.

Kto może przystąpić do akcji Santander? Każda osoba która posiada obywatelstwo polskie i ma ukończone 18 lat. Przeszkody nie stanowi także otwarty w Santander rachunek firmowy ani karta kredytowa wystawiona przez ten bank. Niestety, z promocji nie skorzystają osoby, które posiadały konto osobiste w Santander po 1 lipca 2022 roku.

Głównym produktem premiowanym w promocji “Załóż konto, zyskaj bonusy” jest Konto Jakie Chcę, ale oprócz niego objęte promocją są również konta osobiste dla młodych powyżej 18 roku życia oraz bardziej wymagających klientów – konto Select.

Jak otrzymać 400 zł za nowe konto w Santander Banku?

Przedstawiamy prostą instrukcję jak skorzystać z promocji i zdobyć całą nagrodę! Aby otrzymać 400 zł musisz wypełnić wszystkie warunki.

 • Do 30 lipca 2023 r. roku złóż wniosek o konto objęte umową wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online.
 • Najpóźniej do 10 sierpnia 2023 r. zawrzyj umowę o konto wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online na podstawie złożonego wniosku. Ważne! Konieczne jest zaakceptowanie regulaminu promocji!
 • Następnie aktywnie korzystaj z konta i wykonuj zadania zlecone w aktualnych turach.

Promocja jest podzielona na trzy tury. Za zrealizowanie zadań w każdej z tur otrzymasz 100 zł, czyli łącznie 300 zł. Jeśli spełnisz wszystkie warunki, we wszystkich turach otrzymasz dodatkową nagrodę w formie bonu o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Warunki są w każdej turze takie same – wystarczy tylko utrzymać aktywność przez okres 5 miesięcy od założenia konta.

I tura – zadania

We wrześniu 2023 r.:

 • zaloguj się min. 3 razy do aplikacji mobilnej,
 • wykonaj min. 3 płatności kartą,
 • zapewnij wpływy Twoje konto na łączną kwotę min. 1000 zł albo 300 zł, jeśli masz mniej niż 26 lat.

II tura – zadania

W każdym z dwóch miesięcy: we wrześniu i w październiku 2023 r.:

 • zaloguj się min. 3 razy do aplikacji mobilnej,
 • wykonaj min. 3 płatności kartą,
 • zapewnij wpływy Twoje konto na łączną kwotę min. 1000 zł albo 300 zł, jeśli masz mniej niż 26 lat.

III tura – zadania

W każdym z dwóch miesięcy: w listopadzie 2023 r. i w grudniu 2023 r.:

 • zaloguj się min. 3 razy do aplikacji mobilnej,
 • wykonaj min. 3 płatności kartą,
 • zapewnij wpływy Twoje konto na łączną kwotę min. 1000 zł albo 300 zł, jeśli masz mniej niż 26 lat.

Za spełnienie wszystkich warunków w 3 wyżej opisywanych turach otrzymasz nagrodę dodatkową w formie elektronicznej karty podarunkowej o wartości 100 zł do sklepu Biedronka!

Promocja Santandera na nowe konto to dopiero początek

Promocja konta osobistego to jedynie początek owocnej współpracy z bankiem Santander. Bank oferuje więcej bonusów – wystarczy trochę się zainteresować, a możesz zarobić znaczną kwotę!

Najprostszym sposobem na otrzymanie dodatkowych pieniędzy jest założenie konta z rekomendacji od znajomego lub członka rodziny, który ma już rachunek i zarejestrował się do programu poleceń Santander”. Podanie kodu polecającego przy zakładaniu konta zapewni nowemu klientowi bon do wykorzystania w wybranym sklepie. Taką samą nagrodę otrzymają obie strony. Masz znajomego, który posiada konto w Santander? Nie czekaj! Poproś go o kod i zyskajcie na nowym koncie razem!

Nagrodę za nowe konto Santander można zwiększyć o dodatkowe 300 zł! Jak to możliwe? Dzięki innej promocji Santander, która umożliwia uzyskanie zwrotu za opłacane rachunki do nawet 300 zł! Sprawdź warunki promocji Santander Bank “Zwrot do 300 zł” i zwiększ nagrodę!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
olczykd
Ocena :
     

Dość ciekawa promocyjka. Muszę ją wybadać.

Wiola

Santander jest turbo bankiem i polecam go bez względu na promocje czy jest czy nie ma! Decyzja o związanie sie z nimi zawsze jest decyzją słuszną, bo ten bank jest oczciwy, ma spoko cennik kredytów, a do tego wie jak traktowac klienta z szacunkiem.

Komi

Santander Bank to dobry wybór i bez promocji. Bank jest świetny i ma mega ofertę od konta osobistego zaczynając przez kartę i na kredytach kończąc (takie rzeczy warto brać pod uwagę, bo jeśli kiedys zdecydujemy sie na kredyt to musimy miec w danym banku konto, a zdecydowanie latwiej jest jak juz jestesmy kloentami tego banku od jakiegos czasu- wtedy o kredyt latwiej). Polecam Santander Bank.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść