Santander: zwrot za rachunki sięgnie nawet 300 zł rocznie!

Santander Bank Polska oferuje zwrot za rachunki każdemu klientowi, który posiada już lub założy Konto Jakie Chcę. Moneyback sięgnąć może maksymalnie 25 zł miesięcznie, a w listopadzie i grudniu 2021 roku liczony jest z 2% opłat, czyli dwa razy więcej niż wcześniej! Przy obecnych cenach gazu, prądu oraz usług telekomunikacyjnych w łatwy sposób odzyska się więc nawet 300 zł rocznie z opłacanych rachunków. A promocja trwać może w nieskończoność!
Santander
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • Do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie
Do kiedy trwa promocja?
  • Do końca umowy o konto osobiste

Na zwrot za rachunki od Santander liczyć mogą stali klienci

Nie wszystkie benefity, które otrzymują klienci zakładający nowe konto bankowe, mają charakter jednorazowy. Santander przyznaje zwrot za rachunki od czterech lat i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Promocja przypisana jest do Regulaminu kont dla klientów indywidualnych i stale aktualizowana.

Kogo dotyczy zwrot za rachunki od Santander? Zgłosić mogą się po niego wszyscy klienci banku, którzy posiadają Konto Jakie Chcę. Nie jest istotny staż, a na moneyback pracować można od pierwszego dnia po aktywowaniu konta lub przekształcenia go z innego rachunku, na przykład studenckiego. Podstawą do odzyskania pieniędzy z rachunków będą też faktury, więc klient musi być ich płatnikiem.

Aby otrzymać zwrot, opłacaj rachunki z konta Santander

Santander oddaje klientowi zwroty za rachunki, które wystawiają firmy dostarczające gaz, energię elektryczną (prąd), a także usługi telekomunikacyjne, w tym internet, telewizję kablową i satelitarną oraz abonament telefoniczny. Wystarczy tylko jednorazowo przedstawić rachunek z podanym numerem konta do wpłaty, aby od wszystkich kolejnych opłat naliczał się moneyback w wysokości 1%. W listopadzie i grudniu 2021 roku zostaje podniesiony do 2%!

Jak konkretnie sprawić, aby naliczał się zwrot za rachunki z konta Santander?

  1. Zalogować się na konto w systemie bankowości elektronicznej i przejść do zakładki Twoje sprawy.
  2. W polu Twoje produkty wybrać Konta.
  3. Skorzystać z funkcji Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki.
  4. Poczekać maksymalnie kilka dni na weryfikację dodanych faktur.
  5. Opłacać rachunki od dodanych już usługodawców, ale wyłącznie za pomocą przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty w bankowości elektronicznej.

Maksymalnie 25 zł zwrotu miesięcznie spłynie na rachunek, z którego dokonane zostały opłaty, najpóźniej 7 dnia miesiąca lub w następny dzień roboczy w przypadku weekendów i świąt. Premia nie jest opodatkowana. Łączna kwota netto do zgarnięcia przez rok sięga zatem 300 zł.

Co oprócz zwrotu za rachunki oferuje Santander?

Perspektywa otrzymywania 300 zł zwrotu za rachunki każdego roku jest obiecująca, jednak taką kwotę otrzymają wyłącznie ci klienci, którzy na rachunki za media oraz usługi telekomunikacyjne wydają 2500 zł miesięcznie, co należy raczej do rzadkości. Nawet drobna część tej sumy stanowiła będzie jednak miły dodatek do promocji na nowe konto Santander, gdzie uzyskać można co najmniej 300 zł.

Oprócz bonusu na start oraz zwrotów za rachunki stali klienci zainteresować powinni się także programem poleceń Santander. 50 zł za konto założone z polecenia to przyjemny bonus, który wraz z innymi promocjami Santander Bank przełożyć powinien się na chęć do pozostania z bankiem na dłużej.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść