Skorzystaj z programu poleceń Santander!

Santander kontynuuje program poleceń! Ponownie, polecając konto w Santander można otrzymać karty podarunkowe do 4 dużych sieci sklepów oraz bilety do kina! Sprawdź jak wygląda kolejna edycja programu poleceń Santander Banku Polskiego i zacznij korzystać już teraz!
Santander
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
 • e-karty podarunkowe do wybranego sklepu albo bilety do kina.
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 30 września 2023 roku

Kto zarobi na programie poleceń Santandera?

Santander Bank Polska kontynuuje program poleceń „Polecam mój bank” i zwiększa nagrody! W nowej odsłonie, nagrodą za polecenie są bony podarunkowe oraz bilety do kina, z możliwością wyboru z dostępnej puli bonów. Nagroda jest taka sama dla obu stron – polecającego i polecanego.

Do 30 września 2023 roku trwa akcja promocyjna Santander, w której brać mogą udział posiadacze rachunków osobistych w tym banku. Za pomocą specjalnie wygenerowanego kodu polecającego, aktywny klient może zaprosić nowe osoby do założenia konta osobistego w Santander Banku Polskim. Obie strony – polecony i polecający – muszą wypełnić dodatkowe warunki. Wszystko opisujemy w tym artykule.

Czego musimy dopilnować, aby bon za polecenie konta w Santander Bank?

W nowej odsłonie programu poleceń banku Santander pojawiły się nowe nagrody. Nie jest to gotówka – jak miało to miejsce przy ostatniej edycji programu poleceń – a bony podarunkowe. Polecony i polecający mogą wybrać jedną z kart podarunkowych, którą otrzymają po spełnieniu wszystkich warunków. Wśród premii do wyboru wyróżniamy bony do:

 • Biedronki – 100 zł,
 • Decathlon – 100 zł,
 • RTV EURO AGD – 100 zł,
 • Zalando – 100 zł,
 • Cinema City – 4 bilety do kina.

Aby otrzymać kartę podarunkową, musimy:

 1. Wyrazić chęć wzięcia udziału w programie poleceń co można zrobić za pomocą bankowości elektronicznej lub mobilnej – Santander mobile. Dodatkowo, oświadczyć, że zapoznaliśmy się z regulaminem i zaakceptować go, przez co potwierdza się udział w programie poleceń.
 2. Ponadto należy wykonać co najmniej 1 płatność kartą debetową wydaną do konta osobistego w złotówkach.
 3. Do 30 września 2023 roku wygenerować kod polecający w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.
 4. Dopilnować, aby nasz znajomy lub członek rodziny założył w tym okresie Konto Jakie Chcę lub Konto Select w placówce, przez telefon lub na stronie banku.
 5. Zmobilizować poleconego do zalogowania się w aplikacji mobilnej oraz w bankowości elektronicznej w miesiącu następującym po tym, kiedy założył konto.
 6. Dodatkowo zadbać, aby w tym samym czasie choć raz zapłacił BLIKiem i wydał łącznie co najmniej 300 zł transakcjami przy użyciu karty.

Po spełnieniu wszystkich wyżej wymienionych warunków oraz warunków wymaganych wobec osoby zaproszonej, bank Santander udostępni nagrodę za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od daty, kiedy zostanie udostępniona.

Osoba polecająca może zaprosić dowolną liczbę znajomych czy członków rodziny. Jednakże, karty podarunkowe za skuteczne polecenie można otrzymać wyłącznie 5 razy w miesiącu.

Co musi zrobić polecany, aby uzyskać premię z banku?

Osoba polecana powinna wykonać czynności, które potwierdzą podstawową aktywność na koncie po jego założeniu. Co ważne, z promocji są wykluczeni klienci, którzy w okresie 12 miesięcy przed otwarciem nowego konta, posiadali aktywny rachunek w Santander Banku Polskim. Nowy klient musi:

 1. Do 30 września 2023 roku założyć Konto Jakie Chcę lub Konto Select w placówce, przez telefon lub na stronie banku, podając kod polecający.
 2. W miesiącu następującym po tym, gdy założone zostało konto, minimum raz zalogować się w aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej.
 3. W tym samym czasie polecony musi dokonać zakupów na łączną kwotę min. 300 zł, za które zapłaci kartą debetową wydaną do nowego konta.

Uzyskanie bonusu jest stosunkowo proste. Wystarczy odpowiednio skoordynować swoje działania z osobą zaproszoną i dopilnować by spełniła wszystkie wymagania. Ważne aby obie strony spełniły wymagania banku Santander. W innym przypadku, nagroda – karty podarunkowe – nie zostaną udzielone.

Dodatkową zachętą dla nowych klientów może być promocja “Załóż konto, zyskaj bonusy”. W ramach tej oferty nowy klient otrzymać może dodatkowo 400 zł za otwarcie konta w Santander Bank. Sprawdź warunki i skorzystaj już teraz!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Jola

Chętnie skorzystam z oferty Santandera, tylko do nowego konta przydałby mi się aktywny kod polecającego. Czy ktoś mi podrzuci na priv ?

Gosti

500 zł to niezła kasa. Tylko szkoda, że to tylko hasło- bo za polecenie dostaje się 50 zł! a znalezienie 10 osób niemal graniczy z cudem.

Maja
Ocena :
     

W tej promocji najlepsze jest to, że Bank Santander można polecać z czystym sumieniem bo to najlepszy bank z najlesza oferta na rynku. Moim zdaniem zdecydowanie jest to numer jeden! Nie tylko konto jest super, ale cała oferta banku.

Ficio

Uwielbiam te chwytliwe tytuły promocji bankowych- do 500 zł za polecenie konta. Spoko… Tylko, że ciężko jest znaleść 2 osoby, którym poleci się konto i z polecenia skorzystają- a co dopiero 10!!!
więc 50 zł za polecenie konta!
A 50 zł może i na ulicy nie leży, ale to też nie jest fortuna… a prawda jest taka, że każdy juz konto ma, a czasami nawet w wiecej niz jednym banku i polecenie to mission imposible! O tyle dobrze, że Santander ma super konto osobiste- więc nie poleca się bubla.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść