Do 500 zł w programie poleceń Santandera dla najskuteczniejszych!

Do 500 zł przyniesie zadowolonym klientom banku program poleceń Santandera. W promocji trwającej do końca lutego 2022 roku otrzymamy 50 zł za każde konto założone z naszej rekomendacji. Na taki sam bonus liczyć może osoba, która otwiera nowy rachunek. Jakie warunki muszą zostać spełnione, aby pieniądze trafiły na konta obu stron?
Kto zarobi na programie poleceń Santandera?
Santander Bank Polska

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • Do 500 zł za polecanie kont
  • 50 zł za założenie konta z polecenia
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 28 lutego 2022 roku

Kto zarobi na programie poleceń Santandera?

Kiedy wybierzemy już konto bankowe dopasowane do naszych potrzeb, liczba atrakcyjnych promocji nagle i drastycznie się kurczy. Nieśmiertelną opcją na zarobek są jednak programy poleceń. Do 28 lutego 2022 roku trwa akcja promocyjna Santander, w której brać mogą udział posiadacze rachunków osobistych w tym banku. Dodatkowym wymogiem jest korzystanie z aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej.

Na rekomendacji zarobią nie tylko oni. Kwotę 50 zł otrzyma również nowy klient, który zakłada konto z polecenia. Aby przystąpić do promocji, rekomendowany nie mógł posiadać w banku Santander konta po 1 października 2020 roku. To jedyny wymóg względem niego, nie licząc oczywiście bycia pełnoletnim i posiadania polskiego obywatelstwa.

Czego musimy dopilnować, aby dostać 50 zł za polecenie konta w Santander Bank?

Nad warunkami otrzymania premii w programie poleceń Santander panujemy oczywiście tylko do pewnego stopnia. Część kroków wykonać musi w końcu osoba polecona, której powinniśmy “dopilnować”. Określenie to traktować należy z przymrużeniem oka, jednak subtelne trzymanie ręki na pulsie zdecydowanie jest na miejscu.

Aby zyskać 50 zł za polecenie, musimy:

  1. Do 28 lutego 2022 roku wygenerować kod polecający w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.
  2. Dopilnować, aby nasz znajomy lub członek rodziny założył w tym okresie Konto Jakie Chcę lub Konto Select w placówce, przez telefon lub na stronie banku.
  3. Zmobilizować poleconego do zalogowania się w aplikacji mobilnej oraz w bankowości elektronicznej w miesiącu następującym po tym, kiedy założył konto.
  4. Dodatkowo zadbać, aby w tym samym czasie choć raz zapłacił BLIKiem i wydał łącznie co najmniej 300 zł transakcjami przy użyciu karty.

Odebrać możemy maksymalnie 10 takich premii. Program pozwoli więc zarobić najskuteczniejszym polecającym nawet 500 zł. Każda z nagród spłynie na nasze konto do końca kolejnego miesiąca następującego po tym, w którym polecony spełnił warunki promocji. Co najważniejsze, premia trafia także do nowego klienta.

Co musi zrobić polecany, aby uzyskać premię z banku?

Osoba polecana powinna wykonać czynności, które potwierdzą podstawową aktywność na koncie po jego założeniu. Nowy klient musi zatem:

  1. Do 28 lutego 2022 roku założyć Konto Jakie Chcę lub Konto Select w placówce, przez telefon lub na stronie banku, podając kod polecający.
  2. W miesiącu następującym po tym, gdy założone zostało konto, minimum raz zalogować się w aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej.
  3. W tym samym okresie choć raz zapłacić BLIKiem, a także wydać łącznie co najmniej 300 zł płacąc kartą.

Nagroda spłynie na konto polecanego do końca kolejnego miesiąca następującego po tym, w którym spełnił warunki promocji. Nic nie stoi ponadto na przeszkodzie, aby połączyć ten bonus z nagrodami z innych promocji. Nowy klient otrzymać może dodatkowo 500 zł za otwarcie konta w Santander Bank.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Jola

Chętnie skorzystam z oferty Santandera, tylko do nowego konta przydałby mi się aktywny kod polecającego. Czy ktoś mi podrzuci na priv ?

Gosti

500 zł to niezła kasa. Tylko szkoda, że to tylko hasło- bo za polecenie dostaje się 50 zł! a znalezienie 10 osób niemal graniczy z cudem.

Maja
Ocena :
     

W tej promocji najlepsze jest to, że Bank Santander można polecać z czystym sumieniem bo to najlepszy bank z najlesza oferta na rynku. Moim zdaniem zdecydowanie jest to numer jeden! Nie tylko konto jest super, ale cała oferta banku.

Ficio

Uwielbiam te chwytliwe tytuły promocji bankowych- do 500 zł za polecenie konta. Spoko… Tylko, że ciężko jest znaleść 2 osoby, którym poleci się konto i z polecenia skorzystają- a co dopiero 10!!!
więc 50 zł za polecenie konta!
A 50 zł może i na ulicy nie leży, ale to też nie jest fortuna… a prawda jest taka, że każdy juz konto ma, a czasami nawet w wiecej niz jednym banku i polecenie to mission imposible! O tyle dobrze, że Santander ma super konto osobiste- więc nie poleca się bubla.

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×