Co można zyskać w promocji?500 zł za polecanie kont
Do kiedy trwa promocja?Do 30 kwietnia 2021 roku

Kto zarobi na programie poleceń Santandera?

Kiedy wybierzemy już konto bankowe dopasowane do naszych potrzeb, liczba atrakcyjnych promocji nagle się kurczy. Nieśmiertelną opcją na zarobek są jednak programy poleceń. Do 30 kwietnia 2021 roku trwa akcja promocyjna Santandera, w której brać mogą udział posiadacze rachunków osobistych w tym banku. Dodatkowym wymogiem jest korzystanie z aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej.

Na rekomendacji zarobią nie tylko oni. Kwotę 50 zł otrzyma również nowy klient, który zakłada konto z polecenia. Aby przystąpić do promocji, rekomendowany nie mógł posiadać w Santanderze konta od 1 lutego 2020 roku. To jedyny wymóg względem niego, nie licząc oczywiście bycia pełnoletnim i posiadania polskiego obywatelstwa.

Czego musimy dopilnować, aby dostać 50 zł za polecenie konta w Santanderze?

Nad warunkami otrzymania premii w programie poleceń Santandera panujemy oczywiście tylko do pewnego stopnia. Część kroków wykonać musi w końcu osoba polecona, którą powinniśmy “dopilnować”. Określenie to traktować należy z przymrużeniem oka, jednak subtelne trzymanie ręki na pulsie zdecydowanie jest na miejscu.
Aby zyskać 50 zł za polecenie, musimy:

  1. Do 30 kwietnia 2021 roku wygenerować kod polecający w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.
  2. Dopilnować, aby nasz znajomy lub członek rodziny założył w tym okresie Konto Jakie Chcę lub Konto Select w placówce, przez telefon lub na stronie banku.
  3. Zmobilizować poleconego do zalogowania się w aplikacji mobilnej oraz w bankowości elektronicznej w miesiącu następującym po tym, gdy założył konto.
  4. Dodatkowo zadbać, aby w tym samym czasie choć raz zapłacił BLIKIEM i wydał łącznie co najmniej 300 zł transakcjami przy użyciu karty.

Odebrać możemy maksymalnie 10 takich premii. Program pozwoli więc zarobić najskuteczniejszym nawet 500 zł. Każda z nagród spłynie na nasze konto do końca kolejnego miesiąca następującego po tym, w którym polecony spełnił warunki promocji. Co najważniejsze, bank opłaci za nas podatek.

Co musi zrobić polecany, aby uzyskać premię z banku?

Osoba polecana powinna wykonać czynności, których dopilnować ma rekomendujący konto. Musi zatem:

  1. Do 30 kwietnia 2021 roku założyć Konto Jakie Chcę lub Konto Select w placówce, przez telefon lub na stronie banku, podając kod polecający.
  2. W miesiącu następującym po tym, gdy założone zostało konto, minimum raz zalogować się w aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej.
  3. W tym samym okresie choć raz zapłacić BLIKIEM, a także wydać łącznie co najmniej 300 zł płacąc kartą.

Nagroda spłynie na konto polecanego do końca kolejnego miesiąca następującego po tym, w którym spełnił warunki promocji. W tym przypadku jest ona zwolniona od podatku. Nic nie stoi ponadto na przeszkodzie, aby dodatkowo zgarnąć nagrody z innych promocji, takich jak na przykład 250 zł za nowe konto w promocji Santandera.