Nawet 250 zł w programie poleceń mBank

Dzięki programom poleceń zyskać możemy dodatkowe środki za rekomendowanie naszego banku rodzinie i znajomym. Obecnie jedną z najlepszych promocji tego typu oferuje mBank. W kolejnej edycji programu "PolecamBank" za każdego klienta z naszego polecenia dostaniemy do 250 zł. Przez brak limitu poleceń możemy nieźle zarobić!
Mbank
eKonto w mBank - zobacz ofertę
eKonto w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
 • 75 – 250 zł za polecenie konta osobistego
 • 200 – 250 zł za polecenie konta firmowego
 • 150 zł za polecenie celu inwestycyjnego
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 27 września 2023 roku

Program „PolecamBank” umożliwia zyskowne polecenie konta w mBanku!

mBank kontynuuje swój program poleceń”PolecamBank”. Program obowiązuje od roku 2010, a przez lata mBank zmienia nagrody, regularnie je powiększając. Premię za polecenie mogą otrzymać zarówno osoba polecająca i polecona.

Promocja jest skierowana do wszystkich posiadaczy dowolnego rachunku osobistego w mBanku. Bank nie nakłada ograniczeń na liczbę możliwych poleceń – w programie zarobisz tyle, ile osób uda Ci się namówić na otwarcie rachunku. Premię dostaniemy gdy z naszego polecenia założone zostanie jedno z następujących kont:

 • eKonto możliwości (od 13 do 17 roku życia) – 75 zł,
 • eKonto możliwości (od 18 do 24 roku życia) – 125 zł,
 • eKonto osobiste – 150 zł,/li>
 • mKonto Intensive – 250 zł,
 • mBiznes konto – 200 zł,
 • mBiznes konto przy zakładaniu firmy – 250 zł,
 • mBiznes konto z usługą mOrganizer finansów – 250 zł,

Dodatkowo możesz polecać cele inwestycyjne – za każde skuteczne polecenie otrzymasz 150 zł! W najnowszej edycji programu poleceń mBank nie ma limitu poleceń – możesz polecać dowolną liczbę kont!

Na czym polega program Polecam mBank?

Polecenie mBanku polega na uzyskaniu identyfikatora poleceń. Lista kroków, które musimy wykonać jako polecający, nie jest długa. Aby ubiegać się o bonus za skuteczne rekomendowanie usług mBanku, powinniśmy:

 1. Do 27 września 2023 roku zarejestrować się w programie „PolecamBank” za pomocą formularza dostępnego w aplikacji mobilnej lub systemie bankowości internetowej, nadając kod polecający.
 2. Namówić znajomego lub członka rodziny do otworzenia konta i przekazać mu identyfikator poleceń mBanku.
 3. Aby otrzymać pełną kwotę, nasz znajomy powinien otworzyć konto na selfie lub e-dowód.
 4. W miesiącu następującym po tym, w którym przy użyciu naszego identyfikatora poleceń zostanie otwarty rachunek objęty promocją, wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą w sklepach oraz punktach usługowych (nie liczą się zakupy przez Internet!).

Tyle musimy dać w promocji mBanku od siebie. Warto jednak kontrolować, czy osoba polecana stosuje się do regulaminu i swoich obowiązków promocyjnych. Sprawdźmy, co do nich należy.

Program poleceń mBank – co musi zrobić nowy klient?

Osoba, która chce założyć nowe konto w mBanku z naszego polecenia, musi być przede wszystkim nowym klientem. Według regulaminu promocji oznacza to, że nie mogła posiadać żadnego produktu finansowego mBanku po 1 stycznia 2019 roku. Jeśli spełnia te warunki i da się skusić naszej rekomendacji, musi wówczas:

 1. Do końca promocji (27 września 2023 roku) złożyć wniosek o otwarcie konta przez stronę internetową banku, w aplikacji mobilnej, w placówce mBanku, w punkcie mFinanse lub na infolinii.
 2. We wniosku wpisać lub podać nasz identyfikator poleceń mBanku.
 3. Przez okres miesiąca następującego po tym, w którym otworzyła rachunek, aktywnie korzystać z konta. W przypadku klientów indywidualnych oznacza to co najmniej minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK. Dla kont firmowych jest to 5 transakcji bezgotówkowych kartą. W przypadku celu inwestycyjnego kwota zlecenia nabycia otwierającego min. 2 000 zł.

Tyle wystarczy, abyśmy zasłużyli na nagrodę. Odpowiednia kwota przelana zostanie na nasze konto do końca miesiąca po spełnieniu warunków umowy. Nowi klienci, którzy otworzą konto z pomocą kodu otrzymanego w ramach programu poleceń niestety nie mają zagwarantowanego bonusu za otwarcie konta.

Co może zyskać nowy klient mBank zakładający konto z polecenia?

Mogą natomiast skorzystać z promocji związanych z danym typem konta. Osoba otwierająca eKonto możliwości, np. student, który otworzy konto w ramach programu poleceń może zarobić 350 zł dzięki promocji mBank “Bo mogę więcej”.

Kolejno, klient, który otworzy standardowy rachunek eKonto osobiste może zyskać nawet 450 zł oraz promocyjne oprocentowanie 8% na Moich celach, dzięki promocji mBank „eKonto osobiste plus premia – edycja VI”.

Nagroda dotyczy również kont osobistych premium. Otwierając eKonto Intensive można zyskać 450 zł w ramach promocji mBank „mKonto Intensive plus premia – edycja VI”.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Marti
Ocena :
     

Bardzo lubię mBank bo regularnie organizuje jakieś promocje. Nie zawsze są to zawrotne kwoty do zgarnięcia- to oczywiste! Ale ciągle uważam, że lepsze regulane promocje niż raz na ruski rok. Tym bardziej, że zazwyczaj te promocje z wysokimi kwotami to i tak te astronomiczne kwoty są tylko w tytułach promocji, bo warunki, które trzeba spełnić zazwyczaj sa niewykonalne. A tutaj dostajesz kase za klasyczna „polecajke”! Jest to łatwa do zgarnięcia i pewna kasa.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść