W promocji mBanku za każde polecenie konta dostaniesz do 250 zł!

Dzięki programom poleceń zyskać możemy dodatkowe środki za rekomendowanie naszego banku rodzinie i znajomym. Obecnie jedną z najlepszych promocji tego typu oferuje mBank. W kolejnej edycji programu "PolecamBank" za każdego klienta z naszego polecenia dostaniemy do 250 zł. Przez brak limitu wypłat możemy nieźle zarobić!
Kto może rekomendować konta w programie "PolecamBank"?
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
 • Do 250 zł za każdego klienta z polecenia
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 października 2021 roku

Kto może rekomendować konta w programie „PolecamBank”?

Większość promocji na rynku dotyczy nowych klientów, a przecież według danych Banku Światowego opublikowanych w 2019 roku co najmniej jeden rachunek osobisty ma już 87% Polaków! Założenie nowego konta bankowego wprawdzie nic nie kosztuje, ale jest to zawsze dodatkowa sterta papierów. Niektóre banki oferują na szczęście programy poleceń, w których za każdego rekomendowanego klienta otrzymamy nawet 250 zł, w zależności od otwartego przezeń rachunku.

Program „PolecamBank” jest idealnym przykładem tego typu promocji. Skierowana jest ona do posiadaczy dowolnego rachunku osobistego w mBanku. Niestety, w regulaminie wyraźnie podkreślono, że samo konto firmowe nie wystarczy. Z wzięcia udziału w akcji nie eliminuje nas natomiast uczestnictwo w poprzednich edycjach.

Dodatkowo istotną cechą uczestnika promocji będzie dar przekonywania. Premię dostaniemy tylko wówczas, gdy z naszego polecenia założone zostanie jedno z następujących kont:

 • eKonto możliwości (od 13 do 24 roku życia) – 75 zł
 • eKonto osobiste – 100 zł
 • mKonto Intensive – 200 zł
 • mBiznes konto – 200 zł
 • mBiznes konto przy zakładaniu firmy – 250 zł
 • mBiznes konto z usługą mOrganizer finansów – 250 zł

Co musimy zrobić, aby dostać pieniądze za polecenie mBanku?

Lista kroków, które musimy wykonać jako polecający, nie jest długa. Aby ubiegać się o bonus za skuteczne rekomendowanie usług mBanku, powinniśmy:

 1. Do 31 października 2021 roku zarejestrować się w programie „PolecamBank” za pomocą formularza dostępnego w aplikacji mobilnej lub systemie bankowości internetowej, nadając kod polecający.
 2. Namówić znajomego lub członka rodziny do otworzenia konta i przekazać mu identyfikator poleceń mBanku.
 3. W miesiącu następującym po tym, w którym przy użyciu naszego identyfikatora poleceń zostanie otwarty rachunek objęty promocją, wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą w sklepach oraz punktach usługowych (nie liczą się zakupy przez internet!).

Tyle musimy dać w promocji mBanku od siebie. Warto jednak kontrolować, czy osoba polecana stosuje się do regulaminu i swoich obowiązków promocyjnych. Sprawdźmy, co do nich należy.

Program poleceń mBank – co musi zrobić nowy klient?

Osoba, która chce założyć nowe konto w mBanku z naszego polecenia, musi być przede wszystkim nowym klientem. Według regulaminu promocji oznacza to, że nie mogła posiadać żadnego produktu finansowego mBanku po 1 stycznia 2018 roku. Jeśli spełnia te warunki i da się skusić naszej rekomendacji, musi wówczas:

 1. Do końca promocji (31 października 2021 roku) złożyć wniosek o otwarcie konta przez stronę internetową banku, w aplikacji mobilnej, w placówce mBanku, w punkcie mFinanse lub na infolinii.
 2. We wniosku wpisać lub podać nasz identyfikator poleceń mBanku.
 3. Przez okres miesiąca następującego po tym, w którym otworzyła rachunek, aktywnie korzystać z konta. W przypadku klientów indywidualnych oznacza to co najmniej 1 płatność BLIKIEM oraz minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą, dokonanych stacjonarnie. Dla kont firmowych jest to 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Tyle wystarczy, abyśmy zasłużyli na nagrodę. Odpowiednia kwota przelana zostanie na nasze konto do końca miesiąca po spełnieniu warunków umowy. Za rachunek w mBanku otwarty z naszego polecenia we wrześniu otrzymamy więc pieniądze najpóźniej do końca listopada. Szkoda, że podobnie jak w programie poleceń Santander Bank na premię nie mogą liczyć także polecani. Z pewnością byłoby wówczas łatwiej ich przekonać, choć odpowiednią zachętą może być rekordowa promocja na eKonto osobiste z premią do 500!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Marti
Ocena :
     

Bardzo lubię mBank bo regularnie organizuje jakieś promocje. Nie zawsze są to zawrotne kwoty do zgarnięcia- to oczywiste! Ale ciągle uważam, że lepsze regulane promocje niż raz na ruski rok. Tym bardziej, że zazwyczaj te promocje z wysokimi kwotami to i tak te astronomiczne kwoty są tylko w tytułach promocji, bo warunki, które trzeba spełnić zazwyczaj sa niewykonalne. A tutaj dostajesz kase za klasyczna „polecajke”! Jest to łatwa do zgarnięcia i pewna kasa.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×