W promocji mBanku za każde polecenie konta dostaniesz do 250 zł!

Dzięki programom poleceń zyskać możemy dodatkowe środki za rekomendowanie naszego banku rodzinie i znajomym. Obecnie jedną z najlepszych promocji tego typu oferuje mBank. W kolejnej edycji programu "PolecamBank" za każdego klienta z naszego polecenia dostaniemy do 250 zł. Przez brak limitu wypłat możemy nieźle zarobić!
Program „PolecamBank” umożliwia zyskowne polecenie konta w mBanku!
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
 • Do 250 zł za każdego klienta z polecenia
 • Dodatkowe 50 zł za każdego drugiego i kolejnego klienta
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 marca 2022 roku

Program „PolecamBank” umożliwia zyskowne polecenie konta w mBanku!

Większość promocji na rynku dotyczy nowych klientów, a przecież według danych Banku Światowego opublikowanych w 2019 roku co najmniej jeden rachunek osobisty ma już 87% Polaków! Założenie nowego konta bankowego wprawdzie nic nie kosztuje, ale jest to zawsze dodatkowa sterta papierów. Niektóre banki oferują na szczęście programy poleceń, w których za każdego rekomendowanego klienta otrzymamy nawet 250 zł, w zależności od otwartego przez niego rachunku. Część nagród można wymienić też na bony na Allegro.

Program „PolecamBank” jest idealnym przykładem tego typu promocji. Skierowana jest ona do posiadaczy dowolnego rachunku osobistego w mBanku. Niestety, w regulaminie wyraźnie podkreślono, że samo konto firmowe nie wystarczy. Z wzięcia udziału w akcji nie eliminuje nas natomiast uczestnictwo w poprzednich edycjach. Dodatkowo istotną cechą uczestnika promocji będzie dar przekonywania. Premię dostaniemy tylko wówczas, gdy z naszego polecenia założone zostanie jedno z następujących kont:

 • eKonto możliwości (od 13 do 24 roku życia) – 75 zł lub bon 100 zł na Allegro
 • eKonto osobiste – 100 zł lub bon 100 zł na Allegro
 • mKonto Intensive – 200 zł lub bon 200 zł na Allegro
 • mBiznes konto – 200 zł
 • mBiznes konto przy zakładaniu firmy – 250 zł
 • mBiznes konto z usługą mOrganizer finansów – 250 zł

W najnowszej edycji programu za każde polecenie mBanku powyżej pierwszego przysługuje ponadto bonus 50 zł (maksymalnie można ich uzbierać 9). Oznacza to, że za polecenie zwykłego konta otrzymać można w mBanku bezprecedensową kwotę 150 zł! Ponadto nowością jest zamiana nagród na bony Allegro, opłacalna przede wszystkim w przypadku polecania kont młodzieżowych.

Polecenie mBanku polega na uzyskaniu identyfikatora poleceń

Lista kroków, które musimy wykonać jako polecający, nie jest długa. Aby ubiegać się o bonus za skuteczne rekomendowanie usług mBanku, powinniśmy:

 1. Do 31 marca 2022 roku zarejestrować się w programie „PolecamBank” za pomocą formularza dostępnego w aplikacji mobilnej lub systemie bankowości internetowej, nadając kod polecający.
 2. Namówić znajomego lub członka rodziny do otworzenia konta i przekazać mu identyfikator poleceń mBanku.
 3. W miesiącu następującym po tym, w którym przy użyciu naszego identyfikatora poleceń zostanie otwarty rachunek objęty promocją, wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą w sklepach oraz punktach usługowych (nie liczą się zakupy przez internet!).

Tyle musimy dać w promocji mBanku od siebie. Warto jednak kontrolować, czy osoba polecana stosuje się do regulaminu i swoich obowiązków promocyjnych. Sprawdźmy, co do nich należy.

Program poleceń mBank – co musi zrobić nowy klient?

Osoba, która chce założyć nowe konto w mBanku z naszego polecenia, musi być przede wszystkim nowym klientem. Według regulaminu promocji oznacza to, że nie mogła posiadać żadnego produktu finansowego mBanku po 1 stycznia 2018 roku. Jeśli spełnia te warunki i da się skusić naszej rekomendacji, musi wówczas:

 1. Do końca promocji (31 marca 2022 roku) złożyć wniosek o otwarcie konta przez stronę internetową banku, w aplikacji mobilnej, w placówce mBanku, w punkcie mFinanse lub na infolinii.
 2. We wniosku wpisać lub podać nasz identyfikator poleceń mBanku.
 3. Przez okres miesiąca następującego po tym, w którym otworzyła rachunek, aktywnie korzystać z konta. W przypadku klientów indywidualnych oznacza to co najmniej 1 płatność BLIK oraz minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą, dokonanych stacjonarnie. Dla kont firmowych jest to 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Tyle wystarczy, abyśmy zasłużyli na nagrodę. Odpowiednia kwota przelana zostanie na nasze konto do końca miesiąca po spełnieniu warunków umowy. Za rachunek w mBanku otwarty z naszego polecenia we wrześniu otrzymamy więc pieniądze najpóźniej do końca listopada. Szkoda, że podobnie jak w programie poleceń Santander Bank na premię nie mogą liczyć także polecani. Z pewnością byłoby wówczas łatwiej ich przekonać, ponieważ obecna promocja na eKonto osobiste w mBanku przyniesie 300 zł tylko tym klientom, którzy mają dziecko i otworzą konto na selfie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Marti
Ocena :
     

Bardzo lubię mBank bo regularnie organizuje jakieś promocje. Nie zawsze są to zawrotne kwoty do zgarnięcia- to oczywiste! Ale ciągle uważam, że lepsze regulane promocje niż raz na ruski rok. Tym bardziej, że zazwyczaj te promocje z wysokimi kwotami to i tak te astronomiczne kwoty są tylko w tytułach promocji, bo warunki, które trzeba spełnić zazwyczaj sa niewykonalne. A tutaj dostajesz kase za klasyczna „polecajke”! Jest to łatwa do zgarnięcia i pewna kasa.

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×