Nawet 250 zł w programie poleceń mBank

Dzięki programom poleceń zyskać możemy dodatkowe środki za rekomendowanie naszego banku rodzinie i znajomym. Obecnie jedną z najlepszych promocji tego typu oferuje mBank. W kolejnej edycji programu "PolecamBank" za każdego klienta z naszego polecenia dostaniemy do 250 zł. Przez brak limitu wypłat możemy nieźle zarobić!
Mbank
eKonto w mBank - zobacz ofertę
eKonto w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
 • Do 250 zł za każdego klienta z polecenia
 • Dodatkowe 50 zł za każdego drugiego i kolejnego klienta
 • Dodatkowe 50 zł gdy polecony założy konto na selfie lub e-dowód
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 5 lipca 2022 roku

Program „PolecamBank” umożliwia zyskowne polecenie konta w mBanku!

mBank kontynuuje swój program poleceń “PolecamBank”. Program obowiązuje od roku 2010, a przez lata mBank zmienia nagrody, regularnie je powiększając. Premię za polecenie mogą otrzymać zarówno osoba polecająca i polecona.

Promocja jest skierowana do wszystkich posiadaczy dowolnego rachunku osobistego w mBanku. Bank nie nakłada ograniczeń na liczbę możliwych poleceń – w programie zarobisz tyle, ile osób uda Ci się namówić na otwarcie rachunku. Premię dostaniemy gdy z naszego polecenia założone zostanie jedno z następujących kont:

 • eKonto możliwości (od 13 do 24 roku życia) – 75 zł,
 • eKonto osobiste – 100 zł,
 • mKonto Intensive – 200 zł,
 • mBiznes konto – 200 zł,
 • mBiznes konto przy zakładaniu firmy – 250 zł,
 • mBiznes konto z usługą mOrganizer finansów – 250 zł.

W najnowszej edycji programu za każde, kolejne efektywne polecenie mBanku przysługuje ponadto bonus 50 zł.

Ponadto, jeżeli osoba polecona założy konto na selfie lub z pomocą e-dowodu, dodatkowo otrzymasz 50 zł!

Polecenie mBanku polega na uzyskaniu identyfikatora poleceń

Lista kroków, które musimy wykonać jako polecający, nie jest długa. Aby ubiegać się o bonus za skuteczne rekomendowanie usług mBanku, powinniśmy:

 1. Do 5 lipca 2022 roku zarejestrować się w programie „PolecamBank” za pomocą formularza dostępnego w aplikacji mobilnej lub systemie bankowości internetowej, nadając kod polecający.
 2. Namówić znajomego lub członka rodziny do otworzenia konta i przekazać mu identyfikator poleceń mBanku.
 3. W miesiącu następującym po tym, w którym przy użyciu naszego identyfikatora poleceń zostanie otwarty rachunek objęty promocją, wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą w sklepach oraz punktach usługowych (nie liczą się zakupy przez Internet!).

Tyle musimy dać w promocji mBanku od siebie. Warto jednak kontrolować, czy osoba polecana stosuje się do regulaminu i swoich obowiązków promocyjnych. Sprawdźmy, co do nich należy.

Program poleceń mBank – co musi zrobić nowy klient?

Osoba, która chce założyć nowe konto w mBanku z naszego polecenia, musi być przede wszystkim nowym klientem. Według regulaminu promocji oznacza to, że nie mogła posiadać żadnego produktu finansowego mBanku po 1 stycznia 2019 roku. Jeśli spełnia te warunki i da się skusić naszej rekomendacji, musi wówczas:

 1. Do końca promocji (7 lipca 2022 roku) złożyć wniosek o otwarcie konta przez stronę internetową banku, w aplikacji mobilnej, w placówce mBanku, w punkcie mFinanse lub na infolinii.
 2. We wniosku wpisać lub podać nasz identyfikator poleceń mBanku.
 3. Przez okres miesiąca następującego po tym, w którym otworzyła rachunek, aktywnie korzystać z konta. W przypadku klientów indywidualnych oznacza to co najmniej 1 płatność BLIK oraz minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą, dokonanych stacjonarnie. Dla kont firmowych jest to 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Tyle wystarczy, abyśmy zasłużyli na nagrodę. Odpowiednia kwota przelana zostanie na nasze konto do końca miesiąca po spełnieniu warunków umowy. Nowi klienci, którzy otworzą konto z pomocą kodu otrzymanego w ramach programu poleceń niestety nie mają zagwarantowanego bonusu za otwarcie konta.

Mogą natomiast skorzystać z promocji związanych z danym typem konta. Osoba otwierająca eKonto możliwości, np. student, który otworzy konto w ramach programu poleceń może zarobić 250 zł dzięki promocji “I możesz więcej – VII edycja”.

Kolejno, klient, który otworzy standardowy rachunek eKonto osobiste może zyskać nawet 300 zł oraz promocyjne oprocentowanie 2,2% na Moich celach, dzięki promocji “eKonto osobiste plus premia – edycja III”.

Nagroda dotyczy również kont osobistych premium. Otwierając eKonto Intensive można zyskać 300 zł w ramach promocji „mKonto Intensive plus premia- edycja III”.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Marti
Ocena :
     

Bardzo lubię mBank bo regularnie organizuje jakieś promocje. Nie zawsze są to zawrotne kwoty do zgarnięcia- to oczywiste! Ale ciągle uważam, że lepsze regulane promocje niż raz na ruski rok. Tym bardziej, że zazwyczaj te promocje z wysokimi kwotami to i tak te astronomiczne kwoty są tylko w tytułach promocji, bo warunki, które trzeba spełnić zazwyczaj sa niewykonalne. A tutaj dostajesz kase za klasyczna „polecajke”! Jest to łatwa do zgarnięcia i pewna kasa.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść