eKonto Możliwości w mBanku z bonusem do 350 zł

Nawet jeżeli konta studenckie charakteryzują się atrakcyjnymi warunkami zwolnienia z opłat, wielu młodszych uczestników promocji bankowych decyduje się na założenie rachunku dorosłego. Powodem są znacznie pokaźniejsze premie na start. W promocji mBanku tego problemu nie ma, gdyż za założenie eKonta możliwości do 25 roku życia przysługuje bonus sięgający nawet 350 zł. Jak go zdobyć?
Mbank
eKonto w mBank - zobacz ofertę
eKonto w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 350 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 8 lutego 2023 roku

Promocja konta dla młodych od mBank

Nagrody przyznawane w promocji konta dla młodych w mBanku rosną z edycji na edycję, choć nie zmieniają się wymagania względem klientów. Nowa edycja promocji nosi nazwę: “Bo mogę więcej” i nieco różni się warunkami od poprzednich edycji.

eKonto Możliwości na promocyjnych warunkach mogą założyć osoby w wieku od 18 do 24 lat, które po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. To jedyne wymogi, które stawiane są przed potencjalnymi zdobywcami bonusu.

Premia 350 zł za nowe eKonto możliwości

Na pełną kwotę 350 zł składa się kilka premii cząstkowych. Generalnie rzecz biorąc uzyskanie premii nie będzie trudne, ponieważ do wykazania wymaganej aktywności na nowo założonym koncie nie są potrzebne duże nakłady finansowe. eKonto możliwości jest w końcu produktem skierowanym do młodszych klientów, którzy często nie mają regularnych dochodów.

Co musi zrobić młody klient mBanku, aby uzyskać maksymalny bonus za nowe konto w promocji “Bo mogę więcej”?

  1. Do 27 września 2023 roku załóż konto z kartą debetową do obsługi konta.
  2. Otwierając konto na selfie lub przez e-dowód i spełniając wszystkie trzy poniższe warunki możesz otrzymać 150 zł.
  3. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać minimum 4 płatności telefonem (przez Google Pay lub Apple Pay). Premia za ten warunek wynosi 20 zł.
  4. W tym samym terminie wykonać minimum 4 przelewy na numer telefonu zarejestrowany w systemie płatności BLIK. Również w tym przypadku klient otrzyma 20 zł.
  5. Równocześnie ustawić cel oszczędnościowy w usłudze Moje cele. Dzięki temu zyska się kolejne 20 zł.

Za zrealizowanie wszystkich trzech zadań mBank przyznaje dodatkowo 140 zł. Razem z premiami oraz nagrodą za weryfikację tożsamości przez selfie/e-dowód eKonto możliwości przyniesie więc nowemu klientowi łączny bonus w wysokości 350 zł. Spłynie on na założony rachunek do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy.

Oprócz premii mBank oferuje też program poleceń i dobre oprocentowanie

Instytucja ta kusi nowych klientów nie tylko wysoką premią za otwarcie konta. Już po podpisaniu umowy dołączyć można do programu poleceń mBanku, w którym za skuteczną rekomendację usług banku zyskać można od 75 do nawet 250 zł. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj konta zdecyduje się otworzyć namówiony do tego znajomy.

Pewne korzyści przyniesie nowym klientom także promocyjne oprocentowanie z usługi Moje cele. 8% w skali roku na 3 miesiące dla kwoty do 50 000 zł nie zapewnia wprawdzie kokosów, jednak przy obecnym oprocentowaniu lokat oraz kont oszczędnościowych jest to oferta zdecydowanie warta rozważenia.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść