200+ za mKonto Intensive. Bonusy mBanku za rachunek premium

Zazwyczaj promocje bankowe dotyczą podstawowych rachunków osobistych czy kart kredytowych. mBank oferuje jednak premię również dla bardziej wymagających klientów, przyznając bonus 200 zł na start także za nowe mKonto Intensive. Co więcej, podpisanie umowy na selfie przyniesie wartość okazji do 250 zł, a rodzice dzieci do 13. roku życia otrzymać mogą kolejne 50 zł.
Jak dostać 200 zł za nowe mKonto Intensive?
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł za nowe mKonto Intensive
  • 50 zł za umowę na selfie
  • 50 zł za dodatkowe eKonto Junior
Do kiedy trwa promocja? Do 31 października 2021 roku

Kto dostanie bonus za konto premium w mBanku?

Nie tylko podstawowe konta bankowe przyniosą świeżo upieczonym właścicielom premie finansowe. Obok wysokich nagród za nowe konta premium Citi Handlowego, wzrok bardziej wymagających klientów zwrócić może się także w kierunku mBanku. Instytucja ta po raz kolejny promuje bonusami mKonto Intensive.

Na udział w promocji nie mają szans dotychczasowi posiadacze kont mBanku. Jak w regulaminie akcji „mKonto Intensive plus premia- edycja II” zdefiniowani są nowi klienci? To osoby, które od 1 stycznia 2018 roku nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunków oszczędnościowych lub kont ROR o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Poza tym w celu uzyskania premii trzeba tylko spełnić kilka prostych warunków.

Jak dostać 200 zł za nowe mKonto Intensive?

Przed przystąpieniem do opisu warunków promocji warto zaznaczyć, że objęty nią rachunek różni się pod względem opłat od eKonta Standard. Jeżeli nie zapewni się wpływów na poziomie minimum 7000 zł miesięcznie, darmowy dostęp do bankomatów na całym świecie czy usługi asystenta concierge będą kosztowały każdego miesiąca 50 zł.

Aby uzyskać podstawowe 200 zł za nowe mKonto Intensive, należy:

  1. Do 31 października 2021 roku podpisać indywidualną umowę o prowadzenie mKonta Intensive.
  2. W ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnić jednorazowy wpływ min. 1000 zł (może pochodzić z konta klienta w innym banku) na mKonto Intensive.
  3. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać 8 transakcji kartą lub płatnościami BLIK. W tym momencie zdobywa się pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł.
  4. W drugim, trzecim i czwartym pełnym miesiącu po otwarciu mKonta Intensive zapewnić jednorazowy wpływ min. 1000 zł (może pochodzić z konta klienta w innym banku) i wykonać 8 transakcji kartą lub płatnościami BLIK. Każdy miesiąc to kolejne 50 zł.

Kolejne premie spływać będą na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu wypełnienia zadań. Jeżeli w jednym z okresów spełniania warunków promocji mBanku nie uda się zapracować na nagrodę, w następnym jak najbardziej można ją otrzymać. Bonusy nie podlegają też opodatkowaniu, a ponadto można je poszerzyć.

Jak zyskać więcej pieniędzy, będąc klientem premium?

W ramach promocji na mKonto Intensive w prosty sposób otrzymać można jeszcze dwie premie po 50 zł. Pierwsza jest w zasięgu każdego, ale drugą otrzymają wyłącznie rodzice dzieci do 13. roku życia. Co zrobić, aby je otrzymać?

  • Pierwsze 50 zł przyznawane jest za otwarcie mKonta Intensive metodą na selfie lub przez e-dowód, a potem wykonanie co najmniej 1 transakcji do końca miesiąca następującego po podpisaniu umowy.
  • Kolejne 50 zł trafi do klientów, którzy do końca miesiąca następującego po podpisaniu umowy otworzą eKonto Junior dla swojego podopiecznego.

Poza maksymalnie 300 zł z pojedynczej promocji warto zainteresować się też innymi wymiernymi korzyściami oferowanymi nowym i stałym klientom mBanku. Części z nich spore pieniądze da program poleceń mBanku. Za rekomendowanie znajomym lub członkom rodziny takiego samego konta lub rachunku biznesowego otrzymać można 200 zł, a założone z polecenia standardowe eKonto możliwości przyniesie polecającym 100 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×