470 za mKonto Intensive – poznaj bonusy mBanku do konto premium!

Zazwyczaj promocje bankowe dotyczą podstawowych rachunków osobistych czy kart kredytowych. mBank oferuje jednak premię również dla bardziej wymagających klientów, przyznając bonus 200 zł na start także za nowe mKonto Intensive. Co więcej, podpisanie umowy na selfie zwiększy wartość okazji o 150 zł, a rodzice dzieci do 13. roku życia otrzymać mogą kolejne 120 zł.
Kto zarobi 200 zł za nowe konto premium w mBanku?
eKonto w mBank - zobacz ofertę
eKonto w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł za nowe mKonto Intensive
  • 150 zł za umowę na selfie
  • 120 zł za dodatkowe eKonto Junior
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 22 sierpnia 2023 roku

Promocja na mKonto Intensive w mBanku

mBank proponuje promocję mKonta Intensive dla nowych klientów! Otwórz konto premium w mBanku i zyskaj do nawet 470 zł! Na udział w promocji nie mają szans dotychczasowi posiadacze kont mBanku. Jak w regulaminie akcji „mKonto Intensive plus premia – edycja VIII” zdefiniowani są nowi klienci?

To osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunków oszczędnościowych lub kont ROR o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Poza tym w celu uzyskania premii trzeba tylko spełnić kilka prostych warunków.

Udział w promocji mKonta Intensive można zgłosić do 22 sierpnia 2023 roku. Nagrody za zrealizowanie warunków zostaną wypłacone ostatecznie do dnia 31 grudnia 2023 roku.

Kto zarobi 200 zł za nowy rachunek premium w mBanku?

Przed przystąpieniem do opisu warunków promocji warto zaznaczyć, że objęty nią rachunek różni się pod względem opłat od eKonta Standard. Jeżeli nie zapewni się wpływów na poziomie minimum 7000 zł miesięcznie lub odpowiedniego salda min. 100 000 zł, darmowy dostęp do bankomatów na całym świecie czy usługi asystenta concierge będzie wymagał stałej opłaty 50 zł każdego miesiąca.

Aby uzyskać podstawowe 200 zł za nowe mKonto Intensive, należy:

  1. Do 22 sierpnia 2023 roku podpisać indywidualną umowę o prowadzenie mKonta Intensive. Pamiętaj, aby skorzystać z promocji zamów kartę podczas składania wniosku.
  2. W ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnić jednorazowy wpływ minimum 1000 zł (może pochodzić z konta klienta w innym banku) na mKonto Intensive.
  3. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać 15 transakcji kartą lub płatnościami BLIK. W tym momencie zdobywa się pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł.
  4. W drugim i trzecim pełnym miesiącu po otwarciu mKonta Intensive zapewnić jednorazowy wpływ min. 1000 zł (może pochodzić z konta klienta w innym banku) i wykonać 15 transakcji kartą lub płatnościami BLIK. Każdy miesiąc to kolejne 50 zł.

Kolejne premie spływać będą na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu wypełnienia zadań. Jeżeli w jednym z okresów spełniania warunków promocji mBanku nie uda się zapracować na nagrodę, w następnym jak najbardziej można ją otrzymać. Bonusy nie podlegają też opodatkowaniu, a ponadto można je poszerzyć.

Jak zyskać więcej pieniędzy za mKonto Intensive?

W ramach promocji na mKonto Intensive w prosty sposób otrzymać można jeszcze dwie premie: 150 zł oraz 120 zł. Pierwsza premia jest w zasięgu każdego, ale drugą otrzymają wyłącznie rodzice dzieci do 13 roku życia. Co zrobić, aby otrzymać te nagrody?

  • Pierwszy bonus 150 zł przyznawany jest za otwarcie mKonta Intensive metodą na selfie lub przez e-dowód, zapewnienie wpływu na konto 1000 zł w ciągu 7 dni oraz min. 15 transakcji kartą, telefonem i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym.
  • Kolejna premia 120 zł trafi do klientów, którzy do końca miesiąca następującego po podpisaniu umowy otworzą eKonto Junior dla swojego podopiecznego.

Poza maksymalnie 470 zł z pojedynczej promocji warto zainteresować się też innymi wymiernymi korzyściami oferowanymi nowym i stałym klientom mBanku. Części z nich spore pieniądze da program poleceń mBanku. Za rekomendowanie znajomym lub członkom rodziny takiego samego konta lub rachunku biznesowego otrzymać można 250 zł, a założone z polecenia standardowe eKonto możliwości przyniesie polecającym 150 zł.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść