Co można zyskać w promocji?Do 200 zł za każdego klienta z naszego polecenia.
Do kiedy trwa promocja?Do 2 marca 2021 r.

Kto może rekomendować konta w programie „PolecamBank”?

Większość promocji na rynku dotyczy nowych klientów, a przecież według danych Banku Światowego opublikowanych w 2019 roku co najmniej jeden rachunek osobisty ma już 87% Polaków! Założenie nowego konta bankowego wprawdzie nic nie kosztuje, ale jest to zawsze dodatkowa sterta papierów. Niektóre banki oferują na szczęście programy poleceń, w których za każdego rekomendowanego klienta otrzymamy nawet 200 zł, w zależności od otwartego przezeń rachunku.

Program „PolecamBank” jest idealnym przykładem tego typu promocji. Skierowana jest ona do posiadaczy dowolnego rachunku osobistego w mBanku. Niestety, w regulaminie wyraźnie podkreślono, że samo konto firmowe nie wystarczy. Z wzięcia udziału w akcji nie eliminuje nas natomiast uczestnictwo w poprzednich edycjach.

Dodatkowo istotną cechą uczestnika promocji będzie dar przekonywania. Premię dostaniemy tylko wówczas, gdy z naszego polecenia założone zostanie jedno z następujących kont:

  • eKonto możliwości (od 13 do 24 roku życia) – 75 zł
  • eKonto osobiste – 100 zł
  • mKonto Intensive – 200 zł
  • mBiznes konto – 200 zł

Co musimy zrobić, aby dostać pieniądze w promocji mBanku?

Lista kroków, które musimy wykonać jako polecający, nie jest długa. Aby ubiegać się o bonus za skuteczne rekomendowanie usług mBanku, powinniśmy:

  1. Do 21 marca 2021 r. zarejestrować się w programie „PolecamBank” za pomocą formularza dostępnego w aplikacji mobilnej lub systemie bankowości internetowej, nadając kod polecający.
  2. Namówić znajomego lub członka rodziny do otworzenia konta w Mbanku i przekazać mu identyfikator poleceń.
  3. W miesiącu następującym po tym, w którym przy użyciu naszego identyfikatora poleceń zostanie otwarty rachunek objęty promocją, wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą w sklepach oraz punktach usługowych (nie liczą się zakupy przez internet!).

Tyle musimy dać w promocji mBanku od siebie. Warto jednak kontrolować, czy osoba polecana stosuje się do regulaminu i swoich obowiązków promocyjnych. Sprawdźmy, co do nich należy.

Co musi zrobić osoba polecana, aby została wypłacona premia?

Osoba, która chce założyć nowe konto w mBanku z naszego polecenia, musi być przede wszystkim nowym klientem. Według regulaminu promocji oznacza to, że nie mogła posiadać żadnego produktu finansowego mBanku po 1 stycznia 2017 roku. Jeśli spełnia te warunki i da się skusić naszej rekomendacji, musi wówczas:

  1. Do końca promocji (2 marca 2021 r.) złożyć wniosek o otwarcie konta przez stronę internetową banku, w aplikacji mobilnej, w placówce mBanku, w punkcie mFinanse lub na infolinii.
  2. We wniosku wpisać lub podać nasz identyfikator poleceń.
  3. Przez okres miesiąca następującego po tym, w którym otworzyła rachunek, aktywnie korzystać z konta. W przypadku klientów indywidualnych oznacza to co najmniej 1 płatność BLIKIEM oraz minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą, dokonanych stacjonarnie. Dla kont firmowych jest to jeden przelew do ZUS.

Tyle wystarczy, abyśmy zasłużyli na nagrodę. Odpowiednia kwota przelana zostanie na nasze konto do końca miesiąca po spełnieniu warunków umowy. Za rachunek w mBanku otwarty z naszego polecenia w grudniu otrzymamy więc pieniądze najpóźniej do końca lutego.