Zgarnij 100 zł na Allegro z Kontem dla Młodych w Alior Bank

Alior Bank wraca z V edycją promocji “Młodość ma swoje prawa"! W tej edycji promocji Alior proponuje łatwe 100 zł za nowe Konto Osobiste dla dziecka w wieku 13-18 lat. Zapewnij bezpieczeństwo swojemu dziecku i atrakcyjną nagrodę na start w nowym etapie!
Alior
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - weź pożyczkę
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 marca 2023 roku

Prosta promocja dla młodych klientów Alior Bank

Alior Bank prowadzi prostą i ciekawą promocję „Młodość ma swoje prawa” dla młodych klientów. W piątej edycji promocji mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku 13-18 lat, którzy z pomocą lub za pozwoleniem rodziców otworzą nowe Konto dla Młodych w Alior. Wystarczy założyć konto osobiste, spełnić proste warunki a w nagrodę można uzyskać 100 zł do wykorzystania na Allegro!

Z oferty promocyjnej wyłączeni są klienci, którzy w okresie 2 lat od złożenia wniosku o otwarcie rachunku w promocji “Młodość ma swoje prawa” posiadali jakikolwiek rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Otwórz konto, spełnij jeden warunek i ciesz się nagrodą!

Nowa promocja Alior Bank dla młodych jest niezwykle prosta. Wystarczy otworzyć konto dziecku lub dziecko samo może to zrobić z Twoją drobną pomocą, a bank przekaże bon o wartości 100 zł na Allegro. Co dokładnie należy zrobić?

  1. Do 31 marca 2023 roku otwórz dla dziecka Konto dla Młodych z kartą płatniczą i wyraź zgodę marketingową.
  2. Zachęć dziecko do zrealizowania dwóch transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą w przeciągu 40 dni od założenia konta. Mogą to być dowolne płatności, na dowolną kwotę.
  3. Po spełnieniu powyższych warunków Alior Bank przekaże kod na zakupy w Allegro o wartości 100 zł! E-kod do Allegro otrzymamy SMS-em.

Ważne! Nagroda zostanie przekazana w czasie do 60 dni od spełnienia wszystkich warunków udziału w promocji. Dodatkowo, aby otrzymać nagrodę w promocji nie można wypowiedzieć umowy o konto dla dziecka do dnia przekazania nagrody.

Nie masz konta w Alior? Otwórz je w promocji!

Nagrodę można powiększyć o kolejne 400 zł w gotówce, jeśli oprócz założenia konta dla swojego dziecka otworzysz konto dla siebie! W ramach VI edycji promocji Alior Bankuj mobilnie możesz otrzymać dużą nagrodę regularnie spełniając proste warunki! Jeżeli dodatkowo namówisz partnera/partnerkę na otwarcie Konta Jakże Osobiste w Alior Bank, możecie otrzymać aż 800 zł! Krótko mówiąc: warto korzystać z takich ofert! Naucz się jak zarabiać na bankach już teraz!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść