Powitalne punkty Bezcenne Chwile z kartami Alior Bank

”Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” to najnowsza promocja pozwalająca na zgarnięcie 12 000 punktów Bezcenne Chwile za kartę debetową i aż 20 000 punktów z kartą kredytową. To równowartość odpowiednio: 150 zł i 250 zł! Wystarczy zarejestrować swoją kartę i wykonać transakcje na naprawdę niskie łączne kwoty. Warto się pospieszyć, bowiem pula nagród w najnowszej promocji Alior Bank i Mastercard jest ograniczona.
Promocje Alior Bank i Mastercard Bezcenne Chwile
Karta kredytowa w Alior Bank - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Alior Bank

Alior Bank stawia przede wszystkim na jakość swoich usług. W ofercie Alior Bank znaleźć można dwie karty kredytowe. Różnią się one limitem, wysokością oprocentowania oraz kosztami poszczególnych usług dostępnych za pośrednictwem karty. Jednak zarówno jedna jak i druga karta cieszą się uznaniem klientów. Alior bank ofertę dostosowuje indywidualnie do klienta, przez co można maksymalnie spersonalizować możliwości swojej karty kredytowej. Jak widać, nie liczy się ilość tylko jakość. Dwie karty kredytowe, ale ilość dostępnych opcji niemal nieograniczona. Oferta kart kredytowych Alior Bank warta jest zauważenia.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 12000 punktów Bezcenne Chwile (150 zł) z kartą debetową
  • 20000 punktów Bezcenne Chwile (250 zł) z kartą kredytową
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 grudnia 2022 roku

Dla kogo jest ta promocja?

W promocji ”Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” mogą wziąć udział wszyscy posiadacze karty debetowej i/lub kredytowej Mastercard wydanej przez Alior Bank, którzy dotychczas nie zarejestrowali jej w programie Bezcenne Chwile. Oczywiście uczestnicy muszą być też pełnoletni i mieć pełną zdolność do czynności prawnych.

Jak zdobyć powitalny bonus?

Promocja ”Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” ma bardzo proste zasady. Oto jak zdobyć powitalny bonus:

  1. Do 31.12.2022 zarejestruj swoją kartę debetową lub kredytową, wydaną przez Alior Bank, w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Jeżeli jeszcze nie posiadasz takiej karty, to złóż o nią wniosek.
  2. W ciągu 30 dni od rejestracji karty wykonaj nią transakcje na łączną kwotę min. 100 zł (w przypadku karty debetowej) lub 150 zł (w przypadku karty kredytowej).
  3. W ciągu 14 dni od spełnienia tego warunku zostaną Ci przyznane bonusowe punkty: 12 000 (karta debetowa) lub 20 000 (karta kredytowa). Będą one ważne jedynie przez miesiąc, więc szybko wymień je na nagrody lub vouchery.

Pamiętaj o ograniczonej puli nagród. Powitalny bonus zgarnie tylko 10 000 pierwszych posiadaczy kart debetowych i 3236 posiadaczy kart kredytowych.

Promocje Alior Bank i Mastercard Bezcenne Chwile

Program Mastercard Bezcenne Chwile to stałe źródło promocji w wielu bankach. Obecnie możesz zgarnąć 12 000 punktów bonusu powitalnego w Getin Bank lub aż 16 000 punktów na start w Banku Pekao. Jeżeli jednak jesteś klientem banku to czeka na Ciebie także promocyjny kredyty z gwarancją stałej raty w Alior Bank. Warto więc obserwować strony internetowe banków, bo na liczbę aktualnych i atrakcyjnych promocji naprawdę nie można narzekać.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść