Zyskaj nawet 1800 zł z Mastercard z Plusem w Alior Bank!

Mastercard z Plusem to promocyjna karta płatnicza do konta firmowego Alior Bank. W ramach nowej promocji można uzyskać zwrot części kosztów poniesionych na zakup paliwa oraz innych usług na stacjach paliw. Sprawdź warunki promocji i skorzystaj już teraz! Śpiesz się im wcześniej zaczniesz korzystać z promocji, tym więcej zyskasz!
Co zrobić aby otrzymać bonus za kartę płatniczą Mastercard z Plusem w Alior Bank?
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - weź pożyczkę
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 1800 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września 2023 roku

Nawet klientów konta firmowego Alior Bank!

Alior Bank przygotował super promocję „Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja 2”! Jest to oferta skierowana do nowych i aktualnych klientów konta firmowego, którzy zamówią kartę płatniczą Mastercard z Plusem! W ramach promocji można uzyskać zwrot do 1800 zł za zakupy na stacjach paliw!

Im wcześniej zgłosisz swój udział w promocji Alior Bank, tym większy bonus możesz otrzymać! Za każdą taką płatność na stacjach paliw bank zwróci Ci aż 10% od kwoty transakcji! Bank stawia bardzo proste warunki – poniżej przedstawiamy dokładną instrukcję jak skorzystać z promocji “Biznes na plusie, ceny na minusie”!

Co zrobić aby otrzymać bonus za kartę płatniczą Mastercard z Plusem w Alior Bank?

Z promocji konta firmowego Alior Bank mogą skorzystać zarówno stali jak i nowi klienci banku. Aktualnie klienci mogą skorzystać z promocji, pod warunkiem, że nie do momentu skorzystania z promocji nie posiadali karty płatniczej. Wystarczy posiadać dowolny rachunek firmowy w Alior Bank: iKonto Biznes, Rachunek 4×4, Rachunek Partner czy Rachunek Plan Biznes.

Zamów kartę płatniczą Mastercard z Plusem, zawrzyj umowę karty debetowej i płać nią za zakupy na stacjach paliw. Za każdą transakcję otrzymasz zwrot o wartości 10% od kwoty płatności. Maksymalnie można uzyskać:

  • nowy klient konta firmowego Alior Bank – 200 zł miesięcznie, 1800 zł przez cały okres trwania promocji,
  • aktualny klient konta firmowego Alior Bank – 100 zł miesięcznie, 900 zł przez cały okres trwania promocji.

Warunkiem otrzymania premii moneyback w danym miesiącu jest spełnienie poniższych warunków:

  • wykonanie transakcji kartą z Plusem na łączną kwotę minimum 500 zł,
  • wykonanie min. jednego przelewu do ZUS lub US z rachunku firmowego.

Oddziel biznes od życia prywatnego z kontem osobistym w Alior Bank!

Finanse firmy oraz własne warto oddzielić przez posiadanie dwóch oddzielnych rachunków. Pomoże to zachować przejrzystość w księgowości firmy i zapewni szybszą oraz bezpieczniejszą kontrolę skarbową!

Przenieś swoją bankowość osobistą do Alior Bank! Otwórz konto osobiste w promocji „Bankuj mobilnie – edycja VII” i zgarnij dodatkowe 400 zł! Zapoznaj się z warunkami oferty specjalnej Konta Jakże Osobistego i skorzystaj już teraz!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść