Odbierz Mi Band 6 do nowego konta w Alior Bank!

Alior Bank wystartował ze sprzedażą premiową Konta Jakże Osobistego! Sprawdź ofertę i zobacz czy jest dla Ciebie opłacalna! Zapoznaj się z warunkami i porównaj, która promocja konta osobistego Alior jest lepsza!
Otwórz Konto Jakże Osobiste i odbierz za darmo smartband Xiaomi!
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - weź pożyczkę
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Smartband Xiaomi Mi Band 6 NFC
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Otwórz Konto Jakże Osobiste i odbierz za darmo smartband Xiaomi!

Alior Bank przygotował bardzo prostą promocję “Płać smart!” dla nowych klientów banku. Co jest celem promocji? Przede wszystkim zachęcenie klientów do skorzystania z oferty Alior. Za nowe Konto Jakże Osobiste otrzymasz Smartband Xiaomi Mi Band 6 NFC!

Promocja trwa od 1 października 2022 roku do odwołania. O zakończeniu promocji bank poinformuje 7 dni przed odwołaniem. Poznaj warunki i skorzystaj już teraz!

Co trzeba zrobić aby otrzymać nagrodę w promocji Alior Bank?

  1. Złóż wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego przez Internet.
  2. Również przez Internet zawrzyj umowę o konto z kartą.
  3. Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych na kontakt przez wiadomości elektroniczne i w ramach połączeń głosowych.
  4. W ciągu 40 dni od zawarcia umowy: wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta oraz zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Mobile.

Nagrodę w postaci vouchera elektronicznego na zakup smart opaski Xiaomi wraz z darmową dostawą w sklepie mi-store.pl otrzymasz po spełnieniu warunków. Wykorzystaj voucher na stronie i odbierz swoją nagrodę!

Alternatywna promocja do nowego konta w Alior Bank

Konto Jakże Osobiste możesz otworzyć w ramach innej promocji – “Bankuj mobilnie”. Oferta specjalna umożliwia dodatkowe zarobienie 400 zł tylko za aktywne korzystanie z konta, jednak przez długi okres, bo aż 8 miesięcy.

Sprawdź ofertę Alior Bank “Bankuj mobilnie – edycja VI” i zdecyduj co jest dla Ciebie lepsze. Wolisz gotówkę czy opaskę do płatności mobilnych? Wybór jest bardzo prosty!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść