Konto osobiste w Alior Banku

Załóż Konto Jakże Osobiste w ofercie wakacyjnej i skorzystaj z darmowego okresu korzystania z konta, karty i korzyści! Jeśli założysz konto w promocji “Konto Jakże Osobiste - oferta wakacyjna” unikniesz wszystkich opłat przez 3 miesiące i zyskasz na 11 korzyściach do konta, m.in.: darmowe bankomaty w Polsce i UE, brak opłat przewalutowania, cashbacki, dodatkowe punkty w programie bezcenne chwile i wiele, wiele więcej! Sprawdź warunki promocji konta Alior Bank i otwórz nowy rachunek do 31 sierpnia 2023 roku!
Co zrobić aby skorzystać z wakacyjnej oferty Konta Jakże Osobistego?
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - weź pożyczkę
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji? Przez 3 miesiące 0 zł za:
  • prowadzenie konta,
  • obsługę karty,
  • wszystkie aktywne korzyści na koncie.
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 sierpnia 2023 roku

Konto Jakże Osobiste za darmo i z wszystkimi korzyściami!

W ramach bardzo prostej promocji konta osobistego Alior Bank, o jakże prostej nazwie: “Konto Jakże Osobiste – oferta wakacyjna”, nowi klienci, którzy otworzą rachunek osobisty do 31 sierpnia 2023 r. mogą liczyć darmową obsługę konta i karty oraz wszystkie 11 korzyści do konta aktywne przez 3 miesiące!

Wszystkie korzyści Konta Jakże Osobistego sprawiają, że klient zyskuje:

  • bezpłatne bankomaty w Polsce i Europie,
  • brak kosztów przewalutowania przy płatnościach kartą,
  • 5 darmowych przelewów ekspresowych,
  • wyższe oprocentowanie oszczędności,
  • ubezpieczenie podróży za granicą
  • oraz wiele więcej.

Co zrobić aby skorzystać z wakacyjnej oferty Konta Jakże Osobistego?

Z promocji Alior Bank “Konto Jakże Osobiste – oferta wakacyjna” może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która w dniu przystąpienia do promocji nie posiadała konta osobistego w tym banku. To jedyny warunek!

Aby zyskać darmowe konto z 11 super korzyściami wystarczy zgłosić swój udział w promocji i założyć konto! Wypełnij wniosek i potwierdź tożsamość z pomocą przelewu weryfikacyjnego, przez kuriera lub selfie. Wybierz metodę, która najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby i wystartuj wakacje z darmowym kontem przez 3 miesiące!

Inne promocje w Alior Banku – jak możesz dodatkowo zarobić?

Alternatywą dla wakacyjnej promocji Alior Bank jest praktycznie stała oferta premii finansowej do nowego konta. W ramach promocji “Bankuj mobilnie”, Alior umożliwia zebranie nagrody do nawet 450 zł! Warunki są bardzo proste, a wysokość promocji zależy od Twojej aktywności. Wystarczy aktywnie płacić kartą i wypełniać warunki postawione przez bank przez 8 kolejnych miesięcy od założenia konta.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść